Dyskusja wikipedysty:Edk


Dyskusja wikipedysty:Edk w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w Wikipedii!

Widzę, że powoli się wciągasz. Powodzenia Przykuta 09:22, 21 kwi 2005 (CEST)


Miło być zauważonym. Naprawdę! edk 21:59, 22 kwi 2005 (CEST)

Spis treści

Fair useedytuj kod

Grupa Wikipedystów fanatycznie traktujących wolną licencję, chce pozbawić Wikipedię legalnej i bardzo ładnej grafiki. Chcą skasować ogromne zbiory grafiki fair use.

Nie bądź bierny(a)!!! Podpisz się pod zbiorowym protestem!!!

Superborsuk 04:43, 30 kwi 2005 (CEST)

Witam :) Część wikipedystów wpadła na pomysł, aby co jakiś czas organizować spotkania użytkowników Wikipedii w realnej rzeczywistości. Jeżeli masz ochotę, to najlepiej dopisz się do naszego atlasu. Będzie łatwiej się odnaleźć :) Pozdrawiam Przykuta 09:49, 6 maj 2005 (CEST)

9 wrześniaedytuj kod

Polecam uwadze Władcy Polski. Tam figuruje Anna Jagiellonka. Dodatkowo znajduje się w poczcie książąt i królów Polski różnych wydawnictw. Jan Matejko namalował jej obraz w swoim poczcie. A mój słownik historyczny podaje pod hasłem Anna Jagiellonka: "Po ucieczce do Francji Henryka Walezego (który nie dopełnił obowiązku poślubienia A. J.) została wybrana przez szlachtę na królową." Następnie współrządziła razem ze Stefanem Batorym, ale zapewne odsunęła się od władzy, czym można odpowiedzieć sobie, dlaczego po śmierci męża nie rządziła sama, tylko poparła kandydaturę Zygmunta III Wazy. Polecam też hasło Anna Jagiellonka w encyklopedii PWN Tak więc dokonuję modyfikacji artykułu w nagłówku. pozdrawiam :) Wiktoryn 21:06, 14 wrz 2005 (CEST)

kalendariumedytuj kod

Zauważyłem, że bardzo lubisz pracować przy kalendarium. Nie jest ono jeszcze doskonałe, realizowane pomysły też nie są zapewne idealne (wspólnie z Zero nie miałem lepszych ;)). Tak więc jeśli będziesz miał jakieś dobre pomysły, podziel się nimi z nami :). pozdrawiam :), Wiktoryn <odpowiedź> 09:36, 29 lis 2005 (CET)

Jak już szperasz w kalendarium, to może przy okazji poszperasz również przy kalendariach tematycznych? Literatura - przegląd chronologiczny - tu by się bardzo przydały wszystkie lata na niebiesko zrobić... A może przy okazji bys wziął udział w WikiFaktorii? W "Starych historiach" za uaktualnianie kalendarium można zdobyc sporo punktów;-) Panther 10:47, 27 sty 2006 (CET)

WikiProjekt:Region Świętokrzyskiedytuj kod

Witam! Właśnie tworzę nowy WikiProjekt koordynujący prace nad artykułami o Kielcach i regionie świętokrzyskim. Jeśli chciałbyś się przyłączyć to link do wstępnej wersji jest tu: Wikipedysta:Vindicator/Region świętokrzyski (stronę można śmiało edytować ;)) VindicatoR ۞ 10:47, 15 mar 2006 (CET)

Kalendariumedytuj kod

Poprzenosiłeś mnóstwo haseł o władcach pod nowe nazwy. Jeśli robisz coś takiego, poprawiaj też odnośniki w haśle Edycja tabelek władców - inaczej kalendaria będą linkowały do redirectów i wcześniej czy później to się rozjedzie. tsca @ 17:25, 9 kwi 2006 (CEST)

fatymidziedytuj kod

Dlaczego usunales kategorie:Kalifowie z Fatymidow? Pozdrawiam. Vuvar1 23:07, 5 cze 2006 (CEST)

To prawda, nie wszyscy byli kalifami, ale nie mamy artykulu Kalifowie fatymidzcy, wiec uwazam, ze puki co Fatymidzi powinni byc wsrod kalifow. Jak powstana Kalifowie fatymidzcy, mozna ta kategorie wywalic z artykulu. Pozdrawiam. Vuvar1 15:45, 7 cze 2006 (CEST)

Sortowanie nazwisk monarchówedytuj kod

Fakt z literami cyframi rzymskimi przegiołem ale nigdzie nie mogę znaleźć o sortowaniu nazisk monarchów natomiast znalazłem tylko coś takiego Link

Cytat:

O zmianie sortowania należy pamiętać zwłaszcza przy hasłach biograficznych, gdyż chcemy, aby w kategoriach ludzie pojawiali się uporządkowani według nazwisk, a następnie imion. Przyjęte zostało następujące rozwiązanie: Kategoria:Biolodzy|Darwin, Charles.

Nic nie pisze o nazwiskach monarchów może źle szukam masz jakiś link do tej zasady.

--Bankotravel

Postacie średniowieczaedytuj kod

Czy mógłbyś mi wyjaśnić, czym kierujesz się usuwając znajdującą się na SDU kategorię "postacie średniowiecza" z haseł? Na razie wydaje się, że kategoria zostanie. A czy np. Pietro d'Abano czy Beda Venerabilis nie był postacią średniowiecza? Laforgue (niam) 03:40, 5 maja 2007 (CEST)

Wiesz co, właśnie takiej odpowiedzi się bałem. W Wikipedii nie ma czegoś takiego jak "kategoria przejściowa" - wszystkie kategorie powinny być ostateczne, przejściowa kategoria to byłby niedopuszczalny precedens i do tej pory żadna taka jeszcze nie powstała, orcz kategoria:?, która służy właśnie temu. Poza tym Ci, którzy postulują pozostawienie tej kategorii (Wulfstan) mają całkiem inne zdanie na temat jej przeznaczenia. Ja nie całkiem ogarniam wszystkie argumenty za pozostawieniem/wyrzuceniem tej kategorii, więc proszę, koniecznie skonsultuj to co robisz na SDU tej kategorii i z zainteresowanymi osobami. (Kategorii typu "ważne postacie" nie tworzymy, bo to POV - więc potrzebne jest tutaj albo wszystko, albo nic). Pozdr., Laforgue (niam) 16:51, 6 maja 2007 (CEST)

re: disFixeredytuj kod

re: disFixer

Ech, a myślałem, że już wszystko działa. Co pokazuje ci Firefox w Konsoli błędów (Ctrl+Shift+J)? Najpierw ją wyczyść, potem odśwież stronę z błędem i zrób screena. A tymczasowo możesz używać starszej wersji - mniej możliwości, ale na pewno działa (instrukcja jest na user:Matma Rex/disFixer). Matma Rex aka matematyk 14:33, 12 mar 2009 (CET)

Hm, to są tylko błędy w CSS, i to nie moim - czyli w JavaScripcie nie ma błędów. Może coś zamotałem innego, przyjrzę się dokładniej. Matma Rex aka matematyk 21:36, 12 mar 2009 (CET) Błąd znaleziony i poprawiony. Niepotrzebnie uruchamiałem skrypt także na stronach podglądu. Matma Rex aka matematyk 21:47, 12 mar 2009 (CET)

Wydarzenia na swiecie (1255)edytuj kod

Dlaczego zlikwidowales moj dodatek

  • Zniesienie w 1210 na Paryskiej Synodzie zadecydowanego zakazu oficjalnych i prywatnych wykładów natóralno - filozoficznych pism Arystotelesa i do tych należących komentarów.
  • Około 1255 powstało De ente et essentia, jedno z wczesnych pism Tomasza z Akwinu.?

Dominik Sobacki (15.3.09)

Jerzy Gaczyńskiedytuj kod

Szkoda, że wykasowałeś poprawiona nazwę uczelni, którą skończył mój Ojciec. Sprawdziłem w domowym archiwum, że w czasie, kiedy tam studiował nazywała się Wyższą Szkołą Ekonomiczna - i taka wersja nazwy była właściwa. PaGa

Sędzimiredytuj kod

Czemu usunąłeś Tony Halika z tego artykułu? --Cwany (dyskusja) 09:10, 24 lis 2009 (CET)

Czy są jakieś wytyczne, że drugich imion nie uwzględniamy? W gruncie rzeczy, jest ono na takich samych prawach, co pierwsze imię, a niektóre osoby wręcz posługują się drugim, zamiast pierwszego --Cwany (dyskusja) 10:08, 3 gru 2009 (CET) Dlatego moim zdaniem wszystko zależy od liczby tych znanych osób. Akurat w przypadku tego imienia nie ma wielu znanych osobistości, więc zostawiłbym te łącze. W przypadku imion, gdzie lista jest długa, można sobie spokojnie odpuścić. Gdyby zrobić łącze do Tonego Halika jako sekcję "Zobacz też", albo "Ciekawostki", zapewne takiego wpisu byś nie usunął, więc równie dobrze można zostawić je w sekcji znanych osób noszących to imię. --Cwany (dyskusja) 10:02, 4 gru 2009 (CET)

PKS Garwolinedytuj kod

Dlaczego ci przeszkadza tych kilka linków,że ciągle je kasujesz?? Are16 (dyskusja) 17:09, 11 sty 2010 (CET)

Historia alternatywnaedytuj kod

Cześć! Co było nie tak z tym linkiem zewnętrznym, że go usunąłeś? IMHO to ciekawy projekt, choć jeszcze niewielki. Jest jeszcze sporo innych witryn na ten temat, czy też nie wolno ich podawać? Pozdrawiam. Belfer00 (dyskusja) 17:45, 14 lut 2010 (CET)

Architektura wielowarstwowaedytuj kod

Witam,

moim skromnym zdaniem Architektura trójwarstwowa jest jedynie jednym z wielu rodzajow kategorii nadrzednej Architektura wielowarstwowa. Takze odpowiednikiem rosyjskiej ru:Трёхуровневая архитектура jest 1:1 polska Architektura trójwarstwowa, co tez jest w polskiej wersji akurat prawidlowo przyporzadkowane. Prosze sie nie sugerowac tu rosyjska wersja, bo interwiki sa w niej akurat w 100% blednie przyporzadkowane, a i sama definica jest tez juz w pierwszym zdaniu po czesci bledna (three-tier = multitier architecture). Balagan z interwiki w innych wersjach jezykowych tego pojecia wynika z roznego podejscia techniczno-redakcyjnego przy jego redagowaniu:

pl: rozlacznie Architektura trójwarstwowa + Architektura trójwarstwowa

en: en:Multitier architecture + podkategoria Multitier architecture#Three-tier architecture Multitier architecture + przekierowanie en:Three-tier (computing) -> en:Multitier architecture

de: podobnie, ale porzadnie :) de:Schichtenarchitektur + podkategoria Schichtenarchitektur#Drei-Schichten-Architektur Drei-Schichten-Architektur + przekierowanie de:Drei-Schichten-Architektur precyzyjnie na podkategorie Drei-Schichten-Architektur

ru: Tylko Architektura trójwarstwowa -> ru:Трёхуровневая архитектура i chaotycznie interwiki bez wyjatkow na pojecie nadrzedne Architektura wielowarstwowa nawet w przypadkach jezykow w ktorych istnieja odpowiedniki 1:1 tego pojecia, np.

fr:Architecture trois tiers i it:Architettura three-tier, zwroc uwage na interwiki w tych dwoch przypadkach (fr + it) porownywalnych do pl: Architektura trójwarstwowa.

Na temat wersji jezykowych uzywajacych alfabetu innego niz lacinski lub cyrylica nie bede probowal tu spekulowac :)

Prosze sie tez nie sugerowac przy tej okazji poprzednim rewertem, wynikal on ze spowodowanego przeze mnie przy okazji przypadkowego bledu redakcyjnego.

Takze jesli nie masz akurat mocniejszych merytorycznych kontrargumentow, to prosze o wycofanie anulacji. Z gory dziekuje, pozdrawiam Alan_ffm (dyskusja) 20:50, 23 maj 2010 (CEST)

EKowanieedytuj kod

Cześć! Serdecznie dziękuję, że pomagasz w małej administracji i wstawiasz EKi do stron tego wymagających. Mam jednak małą prośbę w kontekście twojego ostatniego eka z uzasadnieniem pusta strona, usunięty szablon o martwym LZ w haśle Dyskusja:Unia Hrubieszów. Proszę, żebyś na przyszłość nie usuwał zawartości strony, a jedynie wstawił szablon EK z uzasadnieniem, np. zbędny szablon. Administrator wówczas widzi zawartość, twoją edycję wstawiającą szablon i może podjąć szybko działania. Usuwanie zawartości strony, nawet jeśli została wygenerowana przez robota mija się z celem i jest marnowaniem twojego czasu. Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam :) Patrol110 (dyskusja) 20:34, 24 maj 2010 (CEST)

Meklemburgia-Pomorze Przednieedytuj kod

Witam

Przyznam że na pierwszy rzut oka nie zobaczyłem że to wandalizm. Dopiero teraz gdy zwróciłeś mi na to uwagę zdałem sobie sprawę co to za słowo.

Ale przyznam że gdybym nie znał niemieckiego choć w takim kiepskim stopniu to bym się nie zorientował. Dlatego to są wersje przejrzane a nie zweryfikowane.

A co do samego oznaczania - nie sprawdzam co się działo wcześniej w haśle. Więc nie wiedziałem że tam jakieś rewertowanie miało miejsce. PMG (dyskusja) 17:12, 17 wrz 2010 (CEST)

Bronisławów (powiat zgierski)edytuj kod

Witam temat Bronisławów (powiat zgierski) oznaczyłem jako przejrzany ze względu na brak zauważalnego wandalizmu, nie sprawdziłem go pod względem merytorycznym--ZiBi (dyskusja) 09:13, 18 lis 2010 (CET)

  • Jeszcze raz witam! edycje ip 83.10.181.181 wycofałem ze względu na ortografie i wiarygodność wprowadzonych zmian. Jestem początkującym redaktorem tak więc proszę o wyrozumiałość :) postaram się edytować zgodnie z twoimi zaleceniami edycyjnymi, jeżeli masz jakieś jeszcze uwagi to proszę ciebie o to abyś znowu mnie upomniał co pomoże mi zyskać doświadczenie a w rezultacie będe lepiej edytował i sprawdzał. Pozdrawiam --ZiBi (dyskusja) 18:27, 18 lis 2010 (CET)

Dolina Bobruedytuj kod

straszny spam przepuściłeś. maikking dyskusja 16:19, 25 gru 2010 (CET)

Nie obiektywny autoredytuj kod

Moim skromnym zdaniem Pan EDK jest bardzo stronniczy i pilnuje jakichś interesów.

Witowice (województwo świętokrzyskie)edytuj kod

Poprawka prawidłowa. Chodzi o rok 1578. Sowa73 (dyskusja) 22:44, 26 lut 2011 (CET)

Eki / Internet Archiveedytuj kod

[1] Imho warto jednak wstawiać linki do archiwalnych stron. Pozdrawiam, SpiderMum (dyskusja) 13:40, 30 gru 2011 (CET).

Eh, racja, wygłupiłam się. Jakoś źle patrzyłam na tytuły artów. Przepraszam. SpiderMum (dyskusja) 13:43, 2 sty 2012 (CET)

Martwe linkiedytuj kod

Dobra robota! Masur juhu? 11:08, 25 sty 2012 (CET)

ek i lzedytuj kod

Próbowałem kilka razy bez rezultatu. Może poczekajmy... Staszek99 (dyskusja) 16:55, 5 mar 2012 (CET)

Witamedytuj kod

Witam, mogę pomóc rozwijać ten artykuł, bardzo dziękuję za pomoc: María de León Bello y Delgado.--193.152.175.206 (dyskusja) 16:35, 3 maj 2012 (CEST)

Cmentarze w Bogoriiedytuj kod

Witaj, dziękuję za poprawki. Przeoczyłem Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 10:13, 10 lip 2012 (CEST)

Serwis KFedytuj kod

Witam, serwis KF jest stroną tk samo zasługującą na bycie w Wikipedii jak nk.pl. Nikt nie powinien zabraniać dodawania informacji rzetelnej o jego istnieniu, Tym razem drogi redaktorze popełniłeś błąd edycyjny. ;) a jeśli odpowiesz, że wszystko musi być gotowe w całości, by być zamieszczone to odpowiem tak- zabawa w kotka i myszkę z zamieszczaniem i usuwaniem raz jednego raz drugiego przez redaktorów to nie w moim guście zajęcie. Coś musi być wprowadzone po kolei, nie będę zatrudniał ludzi, by zamieszczać hasła jednocześnie na taki wypadek. Pozdrawiam

Koronaedytuj kod

Dziękuję za zwrócenie uwagi - faktycznie tam powinien być luty. Chyba żyję jeszcze w zeszłym miesiącu :) PMG (dyskusja) 20:48, 20 lut 2013 (CET)

Stefan Truchimedytuj kod

Tak to ta sama osoba. Truchim po doktoracie przeniósł się do Poznania, gdzie pracował jako nauczyciel gimnazjalny. Mieszkał tam do czasu habilitacji. Pozdrawiam Michalbyz (dyskusja) 15:09, 2 wrz 2014 (CEST)

Teodor Błochedytuj kod

Dobry wieczór. Dziękuję za cenne uwagi i znalezienie nieścisłości w haśle. Rzeczywiście sprawdziłem i poprawiłem strony. Nie wiem skąd pozostał Rocznik z 1934 roku. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 19:37, 3 paź 2014 (CEST)

Puszcza Hajnówkaedytuj kod

Popatrz dokładnie co zaakceptowałeś.Popatrz słowo przed to zdanie jest nie po "polskiemu" :-)--J.Dygas (dyskusja) 08:50, 13 sty 2015 (CET)

  • Ja już poprawiłem.Uważaj na przyszłość.Pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 09:11, 13 sty 2015 (CET)

Global accountedytuj kod

Hi Edk! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (dyskusja) 13:38, 18 sty 2015 (CET)

Roland Wieseredytuj kod

Hej! Pozwoliłem sobie anulować Twoją edycję, ponieważ chód na 10 000 metrów to nie to samo co chód na 10 km (zob. hasła chód na 50 kilometrów i chód na 50 000 metrów – dystans podawany w metrach oznacza, iż zawody rozgrywane były na bieżni, w kilometrach – na szosie). Drugą kwestią jest precyzyjne linkowanie, [2] prowadzi nas do wyników całych mistrzostw, [3] konkretnie do wyników danej konkurencji, więc ta końcówka URLu (po ".html") też jest istotna :) Powyższe uwagi nie zmieni~ją faktu, iż robisz świetną robotę z tą podmianą linków! Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 11:05, 1 mar 2016 (CET)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

LZ w Bojowy Oddział Armiiedytuj kod

Link prowadzi do biuletynu IPN. Nawet w spisie treści niezmiernie trudno jest znaleść TO co było twoją intencją (to co wyjaśniasz w mojej dyskusji). Stąd mój wpis ze link nie jest zrozumiały dla czytelnika i usunięcie go z artykułu.--Kerim44 (dyskusja) 22:59, 20 lip 2016 (CEST)

Ad:Wypadki kolejowe w Polsceedytuj kod

Ad:Wypadki kolejowe w Polsce

Tak przypis trzeba zamienić na inny, a nie usunąć! Usunięcie nie rozwiązuje żadnego problemu. Therud (dyskusja) 16:21, 25 lut 2017 (CET)

W artykule na tvn24 nie ma liczby zabitych i rannych. Therud (dyskusja) 14:26, 26 lut 2017 (CET) Pomyłka, jednak jest:) Therud (dyskusja) 14:27, 26 lut 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:10, 10 maj 2017 (CEST)

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudiumedytuj kod

Witam, dodałem stronę dyskusji, w której wyjaśniam, czemu zmieniłem kategorie w artykule Wydawnictwo_Archidiecezji_Lubelskiej_„Gaudium” mam nadzieję, że zrobiłem to według wytycznych.

Ic4mdkpxiprc (dyskusja) 09:30, 2 cze 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:17, 10 cze 2017 (CEST) 

Nowa Wieś (gmina Głubczyce)edytuj kod

Gdzie jest Nowa Wieś (gmina Głubczyce)?

Witaj, jest np tu: Wykaz urzędowych nazw miejscowości i ich części str. 1408. edk (dyskusja) 15:16, 5 lip 2017 (CEST) Tam jest blad. Gdzie to jest w mapie? W gminie Glubczyce nikt nie wie, co jest "Nowa Wies kolo Pomorzowiczek". Blad na Google Maps: mapa https://www.google.cz/maps/@50.2643077,17.7355051,15.5z i rzeczywistość https://www.google.cz/maps/@50.2651321,17.731636,3a,75y,331.35h,83.58t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDPYNoFxhhqE2mttvdFdtMA!2e0!7i13312!8i6656

Odp:Głupiego ro(bota)?edytuj kod

Odp:Głupiego ro(bota)?
Bot już po sobie posprzątał. Natomiast poprzednie zgłoszenie było w 2015 a od tamtej pory miałem pewne kłopoty z bazą bota i być może zgubił informacje, ze już to zgłosił i stąd wczorajsze zgłoszenie. masti <dyskusja> 00:41, 13 lip 2017 (CEST)

Oznaczanieedytuj kod

Hej. Formalnie to nie były widoczne gołym okiem wandalizmy. Ale fakt, MP jest obecnie na ok. 750 numerze. Awanse wydają się prawdopodobne (być może decyzje są nawet podjęte, a dekoracja 15/08), jednak brak źródeł budzi wątpliwości. Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 21:22, 28 lip 2017 (CEST)

Łódzki OWedytuj kod

Spróbuj dodać przypis do podanej przez Ciebie literatury, wpisz pozycję w bibliografię i...będzie naturalniej--Kerim44 (dyskusja) 15:03, 23 mar 2018 (CET)

Odp:Działające "martwe" LZ dla botaedytuj kod

"martwe"_LZ_dla_bota Odp:Działające "martwe" LZ dla bota
dzięki. dodam do wyjatków i posprzątam szablony. masti <dyskusja> 13:14, 28 gru 2018 (CET)

Bogdan Borusewiczedytuj kod

Kolejne żony ojca to macochy, a więc i członkinie rodziny. W sierpniu ubiegłego roku wspomniany Andrzej Cz. wysłał list z pogróżkami do prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, w którym to temacie media zaczęły używać nieprecyzyjnych sformułowań jak np. "Jest skazany między innymi za zabójstwo matki Bogdana Borusewicza." czy "Zabójca matki Borusewicza grozi prezydentowi Poznania?" (→ google.com/search?q=bogdan+borusewicz+matka). Natomiast tutaj: trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35635,1042658.html czytamy wyraźnie, że "Ojciec zmarł w 1997 roku. Mama dwa lata temu, dożyła 91 lat." - wywiad datowany 1 października 2002. Carlito244 (dyskusja) 00:42, 6 sty 2020 (CET)Carlito244

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Edk" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy