Dyskusja wikipedysty:Ented


Dyskusja wikipedysty:Ented w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Tutaj możesz zostawić wiadomość jako nowy nagłówek (temat).


Spis treści

Re:Odp:Pytanie Zoedyta (13:51, 28 wrz 2020)edytuj kod

Odp:Pytanie Zoedyta (13:51, 28 wrz 2020)

Dziękuję za wskazówkę. Zajrzałam do dokumentacji Szablon:Kontrola autorytatywna i wywnioskowałam, że to pole z odnośnikami do poszczególnych bibliotek czy baz danych po prostu nie pojawi się, jeśli element WD nie będzie z nimi powiązany. W międzyczasie ktoś dodał do WD nr VIAF i szablon go "drukuje", więc mam już całkowitą jasność jak to działa. Dziękuję za pomoc! Zoedyta (dyskusja) 18:21, 5 paź 2020 (CEST)

Re: Odp:Artykuł osiemnastyedytuj kod

Dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam. Francesco 13 (dyskusja) 00:56, 6 paź 2020 (CEST)

Odp:Kategoryzacja w Kategoria:Wikiprojekt KobietyOdp:Kategoryzacja w Kategoria:Wikiprojekt Kobietyedytuj kod

Odp:Kategoryzacja w Kategoria:Wikiprojekt Kobiety

Hej, przepraszam za opóźnienie. Jeśli chodzi o kategorie ukryte, to jest to świadome, ponieważ używamy takiego narzędzia do mierzenia konkursów i akcji. Ono jest super, bo mówi nam ile osób, ile bajtów, jaka oglądalność i bardzo dobrze się sprawdza w pokazywaniu czy to, co robimy ma sens. Ale kłopot z tym narzędziem polega na tym, że ono zbiera dane tylko z kategorii w mainie, nie na stronie dyskusji. Ponieważ wiem, że to dość kontrowersyjne, to zapytałam w Barze o to swego czasu i nie było sprzeciwów]. Chociaż tak szczerze to też nie jestem zachwycona i jak tylko pojawi się nowe narzędzie, to się na nie przesiądę :) Pozdrawiam Cię serdecznie Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 10:34, 8 paź 2020 (CEST)

zestrzelenie jako katastrofaedytuj kod

Hej

nie zgadzam się z twoją edycją (a już zupełnie z edycją @Kobrabones. W sytuacji gdy jedna strona konfliktu mówi że to była katastrofa, a druga że to było zestrzelenie twoja i K. zmiana to postawienie pl.wiki po tej stronie konfliktu, po której naprawdę wolałbym nie stawać. Nawet jeżeli merytorycznie się zgadza to co piszesz (moim zdaniem nie, ale teoretyzujemy) to w tym konkretnym przypadku uważam że pozostawienie "zestrzelenia" zostawia nas po europejskiej a nie rosyjskiej stronie dyskursu. A co do twojej merytorycznej zmiany - gdy czytam Katastrofa to widzę Osobno klasyfikowane są zdarzenia nadzwyczajne: akty terroru, działania wojenne i klęski humanitarne . Naprawdę nie zgadzam się z waszymi edycjami w tym haśle. PMG (dyskusja) 16:27, 17 paź 2020 (CEST)

Skoro już zostałem wywołany informuję, iż są raporty, które kwalifikują zdarzenie jako katastrofę lotniczą, której przyczyną było zestrzelanie. Postaram się je odnaleźć w wolnej chwili. Kobrabones (dyskusja) 16:37, 17 paź 2020 (CEST)

Pytanie Radio Top (20:40, 18 paź 2020)edytuj kod

Dlaczego nie widze strony jaką zrobiłęm na wikipedia --Radio Top (dyskusja) 20:40, 18 paź 2020 (CEST)

Pytanie Radio Top (22:02, 18 paź 2020)edytuj kod

DLaczego ma zostać usunięte skoro to jest prawdziwa fira i opisana jak wiele innych jak chociażby Polskie RAdio Londyn, RMF FM, RADIO RSC oraz wiele innych. Nie zrozumiały krok, a stacja jest nie internetowa a oczekująca na linencję Digital Audio Broadcasting zeby legalnie nadawac na FM I DAB --Radio Top (dyskusja) 22:02, 18 paź 2020 (CEST)

Pytanie Kimbibi2 (10:33, 19 paź 2020)edytuj kod

Hi, i've made my first article on Wiki, but it seams that i can't find it online. the url doesn't work. looks like it isnt public. how can i make it public? --Kimbibi2 (dyskusja) 10:33, 19 paź 2020 (CEST)

Usuwanie przypisówedytuj kod

Cześć, kilkukrotnie akceptowałeś moje treści, więc mam pytanie. Użytkownik Tokyotown8 na bieżąco usuwa odnośniki do treści, które uzupełniałem. Treści pochodzą z różnych stron internetowych, mam kilka zgłoszeń, że pewne podmioty nie życzą sobie, aby treści pochodzące z ich stron www znajdowały się tutaj na Wikipedii bez odnośnika. Chcą albo umieścić odnośnik, albo treść usunąć. Użytkownik nie odpowiada mi w dyskusji, grozi zawieszeniem konta. Jeden z przykładów: Podbitka dachowa, inny: Dezynsekcja. Co możemy zrobić w takiej sytuacji, mam przygotować odpowiednie pisma?

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ented" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy