Dyskusja wikipedysty:Erwin (przejęte)


Dyskusja wikipedysty:Erwin (przejęte) w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w polskiej Wikipedii!edytuj kod

Cieszymy się, że zainteresowała Cię idea wolnej encyklopedii i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Na dobry początek kilka przydatnych linków:

Zapoznaj się też z dwiema ważnymi zasadami:

  1. neutralnym punktem widzenia
  2. prawami autorskimi w Wikipedii.

Zobacz też najczęstsze nieporozumienia, jakie czasami nam się zdarzają.

Chcesz się pobawić bez obaw, że coś zepsujesz? Możesz założyć własny brudnopis – kliknij: Wikipedysta:.Erwin (przejęte)/brudnopis i zobacz jak to działa :)

Pamiętaj – zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc. Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Ci odpowie.

Jeżeli masz pytanie – możesz je też zadać na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowe pytanie.

Jeśli w treści powyższych artykułów nie uzyskałeś odpowiedzi lub nie jesteś pewien sposobu formatowania treści, dodaj do swojej strony Szablon:Pomocy poprzez dopisanie słów {{pomocy|opis problemu}} na stronie swojej dyskusji lub wikipedysty, a na pewno zgłosi się ktoś chętny wyjaśnić kłopotliwą dla Ciebie sprawę.

Wstawianie podpisu

Zapraszamy również na kanał IRC #wikipedia-pl (można za pośrednictwem strony internetowej) – tam zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Przy okazji mała porada. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. mile widziane jest podpisywanie się. Mechanizm Wiki automatyzuje tę sprawę. Wystarczy wpisać ~~~~ (cztery tyldy) lub użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

I jeszcze jedna rada na zakończenie: śmiało edytuj strony!

Witam w gronie tworzących Wikipedię i pozdrawiam!

Michał 21:27, 24 sty 2006 (CET) 

User nameedytuj kod

(English below) Proszę o zgodę na przejęcie Twojej nazwy użytkownika. Wniosek składam na stronie Wikipedia:Przejmowanie nazwy użytkownika. Please note I don't speak Polish.

I'm requesting my user name to be changed to Erwin. If you don't agree with it, please say so at Wikipedia:Przejmowanie nazwy użytkownika. --Erwin85 (dyskusja) 16:02, 23 mar 2008 (CET)


Wniosek o przejęcie kontaedytuj kod

Witaj. Na stronie WP:USURP złożono wniosek o przejęcie Twojej nazwy użytkownika, gdyż konto o tej nazwie nie było wykorzystywane w celach edycyjnych, a inny użytkownik chciałby edytować pod tym nickiem. Zasady opisane w dokumencie Wikipedia:Przejmowanie nazwy użytkownika stanowią, ze nieużywane konta użytkownika mogą być przejęte przez inne osoby jeśli pierwszy właściciel konta nie sprzeciwi się temu procesowi w ciągu czternastu dni.

Jeśli w Twoich ustawieniach aktywowany jest adres e-mail, jeden z biurokratów wysłał na niego wiadomość, opisującą, jak możesz zgodzić sie, lub sprzeciwić przejęciu nazwy konta przez innego użytkownika.

Jeśli nie sprzeciwisz się zmianie nazwy swojego konta by umożliwić innemu użytkownikowi edytowanie pod nazwą, która dotychczas należała do Ciebie, zaloguj się i potwierdź na tej stronie brak sprzeciwu na zmianę nazwy Twojego konta. Możesz również zasugerować nazwę, pod jaką ma być przeniesione Twoje konto - jeśli nie skorzystasz z tej możliwości, nazwę przydzieli Ci biurokrata.

Jeśli nie zrobisz nic, prośba o przejęcie konta zostanie rozpatrzona pozytywnie po upływie czternastu dni, a Twoje konto zostanie przeniesione pod nazwę wybraną przez biurokratę. W dowolnym momencie możesz poprosić biurokratę o przeniesienie hasła pod nazwę, którą wybierzesz.

Jeśli sprzeciwisz sie zmianie nazwy swojego konta, zaloguj się i dokonaj edycji. Możesz na tej stronie wyrazić swój sprzeciw, pisząc "Nie", możesz wykasować zawartość niniejszej strony, lub dowolną inną edycje Twojego wyboru; dokonanie dowolnej edycji skutkuje niemożnością przejęcia konta przez innego użytkownika, gdyż niemożliwe jest przejęcie konta z niepustą historią edycji.

Należy zauważyć, że nie jest Ci odbierana możliwość edycji, nie tracisz też żadnych danych. Wszystkie Twoje preferencje, lista obserwowanych haseł, czy inne ustawienia zostaną przeniesione pod nową nazwę użytkownika, jeśli aktualna zostanie przejęta przez innego edytora.

Dziękuję za uwagę. Pundit | mówże 17:16, 8 kwi 2008 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Erwin (przejęte)" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy