Dyskusja wikipedysty:Ewa.kielsznia


Dyskusja wikipedysty:Ewa.kielsznia w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ad:Akceptacja tłumaczeniaedytuj kod

Witaj,
Twoje tłumaczenie nie nadaje się jeszcze do publikacji, ponieważ trzeba popracować nad stylem artykułu, czyli podzielić go na sekcje, dodać źródła w postaci przypisów, dodać infoboks i umieścić odpowiednich kategoriach. Zajrzyj tutaj i poczytaj kilka wskazówek: Pomoc:Jak napisać nowy artykuł. Oferuję dalszą pomoc i pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 18:11, 22 mar 2018 (CET)

@Fafik, poczytałam więcej odnośnie tworzenia nowych artykułów, podzieliłam ten na sekcje, dodałam źródła, infoboks i kategoriie. Umieściłam go też w innej kategorii (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Tomek_Kolczynski) ale dalej, z tego co widzę, artykuł nie znajduje się na docelowej Wikipedii, tylko jest oznaczony dodatkowym hasłem "Wikipedia:" przed nazwiskiem artysty.:)

Mam jedną wątpliwość odnośnie przypisów: przez to, że większość artykułów odnośnie np. teatrów, z którymi współpracuje Kolczynski, znajduje się wyłącznie na niemieckiej Wikipedii, nie ma sensu dodawać do nich odnośników, a bez z nich z kolei artykuł wygląda "łyso". Czy można to jakoś obejść, czy po prostu zostawić bez przypisów?
Bardzo dziękuję za pomoc, byłabym bardzo wdzięczna za informację, jak przenieść artykuł do właściwej Wikipedii i połączyć go z niemieckim źródłem:) Ewa.kielsznia (dyskusja) 11:53, 28 mar 2018 (CEST)

Artykuł wygląda bardzo dobrze :) i znajduje się już w przestrzeni głównej. Należy jeszce poprawić przypisy i linki zewnętrzne przy użyciu szablonu: {{cytuj stronę}}. W razie problemów, napisz. Pozdrawiam, Fafik Napisz coś® 15:38, 28 mar 2018 (CEST)

Problem z filtrem Content Translationedytuj kod

Edytuję stronę https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Ewa.kielsznia/REC_Group i pomimo tego, że rozwiązałam wszystkie wyświetlające się problemy, nie mogę dodać tłumaczenia. Komunikat brzmi: "Automatyczny filtr edycji wykrył problematyczną treść w twoim tłumaczeniu. Dopasowany filtr: Content Translation", ale nie mam pojęcia, gdzie jest błąd. Będę stokrotnie wdzięczna za wszelkie wskazówki.:)

@Ciacho5 Dziękuję!!!:)

Tomek Kolczynskiedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 17:37, 24 lis 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ewa.kielsznia" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy