Dyskusja wikipedysty:Florianf


Dyskusja wikipedysty:Floriann w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Florianf) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania UWAGA: Ten użytkownik opuścił Wikipedię.
Możesz zostawić wiadomość, ale nie oczekuj odpowiedzi.

Dawniej jako Florianf

Spis treści

odejścieedytuj kod

  • szkoda... Olaf @ 15:44, 7 lip 2007 (CEST)
  • Znowu powtórzę - nie rób jaj, zobacz ile osób Ci ufa, pamiętasz jak namawiałeś Galileo... kkic (dyskusja) 16:41, 7 lip 2007 (CEST)
  • szkoda... i sam zaczynam mieć tego dosyć. Ark (strona dyskusji) 16:23, 9 lip 2007 (CEST)
  • jeśli bedziesz miał ochotę wróć, bo brakuje takich wikipedystów. Filip em porozmawiajmy 23:21, 16 lip 2007 (CEST)
  • szkoda. Wróć. przemo86dyskusja 20:33, 21 wrz 2007 (CEST)

Chciałam podziękować za życzenia urodzinowe. Nie jestem ostatnio aktywna na Wikipedii, więc odpowiedź zajęła chwilę, niemniej było mi bardzo przyjemnie. Pozdrawiam Niki K dyskusja 15:09, 5 sie 2007 (CEST)

:)edytuj kod

Cześć! Fajnie że jesteś, a teraz do pracy :-) ABX - (O mnie dyskutuj) 22:56, 9 kwi 2008 (CEST)

Miło Cię widzieć. Mam nadzieję, że następna edycja nie za pół roku ;-). Gytha (dyskusja) 23:15, 9 kwi 2008 (CEST)

Mam nadzieje, ze to powrot! Pozdrawiam...Vuvar1 Dyskusja 23:26, 9 kwi 2008 (CEST)

Konformizmedytuj kod

Dość trudno zrozumiałe twoje wtrącenie sprzed 2 lat (ze zgłoś błąd). Chyba usunę sam, skoro ciebie nie ma--zu. Mpfiz (dyskusja) 17:30, 26 lis 2008 (CET)

Jeśli nie tak, to jak?edytuj kod

Witam!

Takie pytanie nasuwa mi się, po przeczytaniu Twojej opinii o karze dla Roo. Czym różni się kara toksyczna od skutecznej na etapie jej wymierzania? Jakie kary nie są odbierane jako krzywda? Chyba tylko takie, która są znacznie łagodniejsza od spodziewanej. Chyba po raz pierwszy spotykam się z określeniem toksycznej kary, chociaż uważam, że kara powinna przede wszystkim edukować. Mógłbyś skrobnąć jakiś (medalowy) artykuł na ten temat... Pozdrawiam PawełS (dyskusja) 15:13, 26 mar 2009 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:11, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:18, 10 cze 2017 (CEST) 

Ooooedytuj kod

Miło Cię widzieć ;-). Gytha (dyskusja) 09:34, 12 lip 2018 (CEST)

Teoria agresji wrodzonejedytuj kod

Gytha (dyskusja) 18:31, 12 kwi 2019 (CEST)

Teoria frustracji-agresjiedytuj kod

pawelboch (dyskusja) 21:28, 12 kwi 2019 (CEST)

Dysonans poznawczyedytuj kod

Cześć. Uprzejmie Cię informuję, że Twój artykuł został zgłoszony do weryfikacji statusu medalowego. Pozdrawiam, Ironupiwada (dyskusja) 11:52, 7 lis 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Florianf" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy