Dyskusja wikipedysty:Fsopolonezcaro


Dyskusja wikipedysty:LechitaPL w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Fsopolonezcaro) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Podziękowanie - Przemysł motoryzacyjny w Polsceedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:35, 19 kwi 2018 (CEST)

Przemysł motoryzacyjny w Polsceedytuj kod

Dzięki jeszcze raz za pomoc w rozbudowie tego ważnego artykułu. Na pewno dobrze dodać producentów komponentów, to ważne dopełnienie całości przemysłu. I Toyota jako ważny gracz powinna pojawić się w artykule. Ale liczę, że się tym zajmiesz, moja wiedza kończy się na Toyocie. :) Bolando (dyskusja) 10:58, 21 kwi 2018 (CEST)

FSC Lublinedytuj kod

"Fabryka Samochodów Honker" i "FSC w Lublinie", to dwie różne firmy zasługujące na dwa różne, odpowiednio skorelowane artykuły, podobnie jak dwa różne państwa ZSRR i Federacja Rosyjska, gdzie ta druga jest oficjalnym spadkobiercą tradycji tej pierwszej, ale także właścicielem gruntów, zakładów i wszelkich praw (w tym również do modeli samochodów, np. KAMAZ, ZiŁ, Moskwicz). --Morus kot (dyskusja) 02:14, 4 cze 2018 (CEST) ("wandal z własnym widzimisię").

P.S. Jeśli jutro "F S Honker" (wraz z wszystkimi prawami) wykupi spółka "Jan Kowalski i Synowie" hodująca rzodkiewki, to artykuł "Fabryka Samochodów Ciężarowych w Lublinie" opatrzę ich nazwą.

Wartburg (samochód)edytuj kod

Z tego artykułu prędzej czy później trzeba by wydzielić osobne, zwłaszcza Wartburg 353 - zrobisz to może, skoro jesteś autorem fragmentów? Pibwl ←« 10:31, 11 cze 2018 (CEST)

Wiem, że był Pitak, ale też coś tam włożyłeś. Wydzielić artykuły raczej trzeba będzie. Co prawda nie oponowałbym przeciwko łącznemu Wartburg 353/1.3, ale lepiej zrobić dwa artykuły, bo tak jest na wszystkich Wikipediach. (Podobnie uważam, że Moskwicz 408 i 412 powinny być połączone, ale wszędzie są rozdzielone, więc bylibyśmy niespójni ;) Pibwl ←« 20:51, 14 cze 2018 (CEST)

ODP: Barwy klubów piłkarskichedytuj kod

Hej. W sumie nie wiem, nie widziałem podobnej dyskusji. Gdybym widział może włączyłbym się w nią, a gdyby było faktycznie zalecenie by pisać słownie, to będę pisać słownie. Lancer WRC (dyskusja) 10:37, 11 lip 2018 (CEST)

Fiat 126edytuj kod

Nie podałeś przyczyny wycofania edycji ze strony Fiat 126. Banana22100 (dyskusja) 19:46, 12 lip 2018 (CEST)

Akcja Motoryzacjaedytuj kod

Cześć! Ceniąc Twoje zaangażowanie i wkład w rozwój haseł na tematy motoryzacyjne, zapraszam do zapoznania się z treścią mojego programu Akcja Motoryzacja. Zachęcam do zaznajomienia się z jego założeniami, wyrażenia zdania i w przypadku zgody - dołączenia do mojego planu czynienia motoryzacyjnego świata na Wikipedii przyjaźniejszym i bardziej przejrzystym.

Pozdrawiam, Michge (dyskusja) 19:42, 30 lip 2018 (CET)

Re kresowe OZPN-yedytuj kod

Witam, tak mam jakieś plany na przyszłość, jak interesujesz się tematem to wiesz, że nie za dużo jest źródeł więc trwa to trochę. Z pewnością dokończę Wilno i zrobię zbiorczą stronę "Wileński OZPN" gdzie będą wszystkie przeze mnie znalezione kluby i informacje o nich. Potem muszę poprawić białostockie (mam tam 90%). Jeżeli znajdę siły to postaram się ugryźć Polesie (też mało źródeł). Inne rozgrywki w OZPNach to już inna bajka, bardzo dużo źródeł więc jest materiał do pracy... pewnie w przyszłości. Sukcesywnie będę poprawiał lub aktualizował info o klubach z kresów. Pzdr Krisgola (dyskusja) 22:03, 12 sie 2018 (CEST)

Solaris Bus & Coachedytuj kod

Witaj, wycofałeś moją edycję na stronie Solaris Bus & Coach. Według ogólnie przyjętej zasady, jeśli wycofujemy większe edycje nie będące wandalizmem, powinniśmy napisać powód takiej decyzji. Czy mógłbyś zatem wyjaśnić, jaki był powód wycofania moich edycji? Michozord (dyskusja) 17:03, 2 wrz 2018 (CEST)

Odp. Pytanieedytuj kod

Cześć. Nie ma problemu, możesz wprowadzić zmianę. Pat731 (dyskusja) 21:01, 11 wrz 2018 (CEST)

Amicaedytuj kod

Witaj, widzę, że interesujesz się piłką nożną więc mam pytanie. W artykule o firmie Amica jest na końcu informacja, że do 2008 r.byla właścicielem Lecha Poznań. Wydaje mi się, że nadal jest. Pozdrawiam Biało-Zielony (dyskusja) 22:59, 11 lis 2018 (CET)

Infoboxedytuj kod

Pomijając nazwę parametru (państwo, nie jednostka administracyjna) podajemy tylko państwo + miasto, co oznacza, że nie dodajemy np. stanów w przypadku USA. Eurohunter (dyskusja) 18:51, 10 gru 2018 (CET)

Zapytaj w kawiarence. Dodawanie województw, autonomii, stanów i innych jednostek administracyjnych jest bez sensu. Nikt nie robi tego w treści artykułów. Eurohunter (dyskusja) 22:33, 10 gru 2018 (CET) Pamiętam, że w jednej z dyskusji na ten temat wynikło, że nie ma takiej potrzeby i słusznie. Eurohunter (dyskusja) 23:24, 10 gru 2018 (CET)

Czarni Dęblinedytuj kod

Tuwarg (dyskusja) 11:58, 31 gru 2018 (CET)

Bledzewedytuj kod

Dzięki za wartościowe edycje. Moim zdaniem się nie ukaże. Na wiki jak w realu zapanowała poprawność polityczna i kosmopolityzm. Tematy rdzenne są na cenzurowanym. Zignorują temat po prostu. Zjedzie w dół listy. Moderator zanim jeszcze ktoś w ogóle sprawdził artykuł zaznaczył go już na wstępie niezrobione. To taka sugestia, żeby nie robić. Pozdrawiam. Metoody (dyskusja) 08:44, 25 sty 2019 (CET)

  • Acha... Może zainteresuje cię Wikiprojekt:Polskie miejscowości jest wiele takich miejscowości jak Bledzew na wiki, które mają ciekawą historię, duży potencjał turystyczny i zero informacji o tym. Właśnie się wpisałem. Metoody (dyskusja) 09:29, 25 sty 2019 (CET)

Odp. Prośba o blokadęedytuj kod

Zablokowałem. W przyszłości lepiej takie rzeczy zgłaszać na WP:PdA niż poszczególnym administratorom: właśnie się wylogowywałem i mógłby nikt Twojej prośby nie odczytać aż do jutra. Barcival (dyskusja) 22:14, 26 sty 2019 (CET)

Troll nie expertedytuj kod

Dzięki za info. To jest troll nie ekspert. Troluje mnie od jakiegoś czasu. Wcześniej wyhaczyli mi konto na Wikipedii. Jako Pernambuko miałem ponad 20 tys. edycji. Administracja mnie olała więc założyłem nowe konto i dalej mnie trolują. Pozdrawiam. Metoody (dyskusja) 18:06, 28 sty 2019 (CET)

  • Dzięki mistrzu. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty wokół Bledzewa. Akurat zabrałem się za miejscowości Wielkopolskie według granic przedrozbiorowych i natrafiłem na takie kwiatki. Prawie cały powiat międzyrzecki i skwierzyński leżący w dzisiejszym woj. lubuskim leżał w Rzeczpospolitej Obojga Narodów a za zaborów w Wielkim Księstwie Poznańskim. [1] Zaskakujące. Jak będę w najbliższym czasie jeszcze edytował sąsiednie miejscowości to będę cię zaczepiał. Pozdrawiam Metoody (dyskusja) 11:24, 30 sty 2019 (CET)

Chycinaedytuj kod

Dlaczego usuwasz moja edycję? -- niepodpisany komentarz użytkownika 94.177.237.216 (dyskusja | wkład) 20:33, 8 lut 2019‎ uzupełnił Wiklol (Re:) 21:06, 8 lut 2019 (CET)

Ad:Chycinaedytuj kod

Ad:Chycina

Cześć. Czy masz świadomość, do czego służy przycisk "cofnij edycję"? Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:42, 8 lut 2019 (CET)

  • Dołączam się do prośby o rozróżnianie przycisków. Wydaje mi się też, że kwestia podawania/niepodawania nazw obcojęzycznych była dyskutowana w Kawiarence#Nazewnictwo. Może znajdziesz i podasz dla IP? Będę zobowiązany. Pozdrawiam Wiklol (Re:) 21:10, 8 lut 2019 (CET)
    • Mi nie musisz nic w tej sprawie nawet tłumaczyć. Nie jestem ani stroną wojny edycyjnej, ani ta kwestia nie należy do głównych obszarów moich zainteresowań w Wikipedii (mam inne, a co do miejscowości, to jest to poprawa jakości przez uźródłowienie informacji, więcej w tej chwili nic zgoła). Niemniej dziękuję za odpowiedź i dalsze informacje. Pozdrawiam Wiklol (Re:) 22:23, 8 lut 2019 (CET)
      • OK, ale żeby się tego dowiedzieć, trzeba być wróżką lub analizować wkład wszystkich dynamicznych IP-ków. :) W historii edycji wygląda jakbyś cofał widoczny gołym okiem wandalizm, a takiego tu nie było. Bardzo proszę o stosowanie "Anuluj edycję" lub ewentualnie (z poziomu przeglądania oczekujących zmian) "Wycofaj zmiany", w obu przypadkach z uzasadnieniem. Wówczas nie będzie wątpliwości i unikniesz takich pytań jak moje. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 07:01, 9 lut 2019 (CET)

Belazedytuj kod

Hej, czemu wycofałsś moje zmiany na stronie Belaz? Aktualizowałem liczbę zatrudnionych. Jakub Anderwald (dyskusja) 14:44, 25 maj 2019 (CEST)

Re: Daewoo Matiz i pisowniaedytuj kod

No dobra, a co tego tekstu Lanosie to jest który napisałem w 2017 roku i na innej wiki, dlatego ma błędy. Zapomniałem je poprawić. :D Pozdrawiam MiłyMiłosz (dyskusja) 18:16, 30 sie 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry LechitaPL -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:26, 23 wrz 2019 (CEST)

Integracjeedytuj kod

Bardzo dziękuję Ci, jak zawsze, za rzeczową i wartościową pomoc. Dobrze, że istnieje taki szablon, teraz będę oczywiście o nim pamiętać. Oby było na Wikipedii więcej takich osób jak Ty, pozdrawiam! Michge (dyskusja) 20:00, 14 paź 2019 (CEST)

Ford Pumaedytuj kod

Hej, pewnien krnąbrny użytkownik Subtropical twierdził swego czasu, że w sprawie Forda Pumy został "zawarty kompromis" i wymieniał Ciebie, jako biorącego w nim udział. Pamiętasz może w którym miejscu miało to miejsce lub chociaż jaka była jego treść? Bardzo mnie to ciekawi, zwłaszcza, że ten Pan sądzi, że ów "kompromis" stawia nieszczęsnego Forda Pumę jako wyjątkowe auto, które nie jest segmentu B, lecz "subkompaktowego" ;) Pozdrawiam! Michge (dyskusja) 13:47, 9 lis 2019 (CEST)

Ad:FSO Syrenaedytuj kod

Ad:FSO Syrena

Cześć. Miejsce zrobione Pawel Niemczuk (dyskusja) 03:29, 19 lis 2019 (CET)

Odp:Sport w Czeskim Cieszynie + prośbaedytuj kod

Odp:Sport w Czeskim Cieszynie + prośba

Cześć, szukałem nazwy Polski Klub Sportowy Cieszyn, ale jedyne wystąpienia prowadziły do Wikipedii. Znalazłem wzmianki o Polskim Klubie Sportowym Czeski Cieszyn, jednak nie dotyczyły one klubu piłkarskiego (a tak stało w tekście), więc uznałem, że coś tu nie gra i usunąłem. Poprawiłem literówkę w haśle KAZ. Generalnie, w kwestiach transkrypcji polecam [2]. Akurat dla gruzińskiego transkrypcja jest bardzo prosta, bez żadnych dodatkowych zasad. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 01:34, 17 gru 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Fsopolonezcaro" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy