Dyskusja wikipedysty:Ghańczyk3456


Dyskusja wikipedysty:Ghańczyk3456 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

 • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
 • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
 • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
 • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Pedro Alfonso de Culedyskusja 16:11, 7 lip 2008 (CEST)

Spis treści

Rot-Weiß Oberhausenedytuj kod

Błędne stroje.Xx236 (dyskusja) 12:08, 29 gru 2008 (CET)

Baszta Przedeczedytuj kod

Witaj,

Klub Baszta Przedecz nie spełnia przyjętych kryteriów encyklopedyczności. Zmieniłem zawartość hasła na przekierowanie do sekcji Sport w haśle o miejscowości. Pozdrawiam Red_81 (Dyskusja) 12:47, 31 gru 2008 (CET)

TuS Kolbenzedytuj kod

Witam. Dlaczego usunąłeś treść artykułu TuS Kolbenz? Chrumps 13:29, 2 sty 2009 (CET)

Cześć.Klub o którym mówisz nazywa się TuS Koblenz a nie TuS Kolbenz.Ghańczyk3456

Wobec tego, jeśli artykuł jest do usunięcia nie usuwaj z niego treści, tylko wstawiaj do niego szablon {{ek|powód usunięcia}}, w przeciwnym razie artykuł pozostanie w Wikipedii, będzie pusty i żadnego pożytku z niego nie będzie. Poza tym na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem masz nową wiadomość, tak jak Ty przed chwilą. Chrumps 16:08, 2 sty 2009 (CET)

Rot-Weiß Oberhausenedytuj kod

Artykuł zawiera błędy rzeczowe (kolor strojów) i językowe. Czy zechciałbyś je poprawić?Xx236 (dyskusja) 11:07, 6 sty 2009 (CET)

źródła i skoczkowieedytuj kod

Witaj, możesz wyjaśnić, dlaczego w tej edycji usunąłeś szablon {{źródła}}? Nie dodałeś żadnych źródeł, nikt inny przed Tobą też tego nie zrobił. Szablon ten można usuwać tylko jeżeli artykuł jest uźródłowiony. Ten jak widać nie jest. Ponadto przeczytaj kryteria encyklopedyczności skoczków narciarskich - stworzyłeś kilka biogramów, które nie spełniały tych zasad. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 12:56, 9 sty 2009 (CET)

Jeszcze raz - przeczytaj Wikipedia:Encyklopedyczność/sportowcy (sporty zimowe). Jest to obowiązująca zasada Wikipedii ustalona nie przeze mnie, lecz w drodze głosowania przez społeczność Wikipedii. Nie wyjaśniłeś też, dlaczego usunąłeś szablon {{źródła}} z artykułu Doug Christie. Bukaj Dyskusja 10:24, 10 sty 2009 (CET)

blanokowanie dyskusjiedytuj kod

Witam. Czy mogę prosić o wyjaśnienie tej edycji? pozdrawiam Piastu βy język giętki... 15:03, 10 sty 2009 (CET)

I liga niemiecka w piłce nożnej (1974/1975)edytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy jednak zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż Wikipedia dba o swoją wiarygodność, w związku z czym oczekujemy, iż Wikipedyści przestrzegać będą zasady weryfikowalności, a także będą w pisanych przez siebie hasłach podawać - zgodnie z przyjętymi zasadami - źródła, na których się opierali.

Informacje zamieszczone przez Ciebie w haśle I liga niemiecka w piłce nożnej (1974/1975) nie spełniają niestety tych kryteriów - nie zostały bowiem podane źródła zamieszczanych przez Ciebie informacji. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku jakichkolwiek problemów, śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie.

Powerek38 (dyskusja) 22:40, 20 mar 2009 (CET)

Ad:Historia edycji „I liga niemiecka w piłce nożnej (1988/1989)”edytuj kod

Ad:Historia edycji „I liga niemiecka w piłce nożnej (1988/1989)”

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy jednak zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż Wikipedia dba o swoją wiarygodność, w związku z czym oczekujemy, iż Wikipedyści przestrzegać będą zasady weryfikowalności, a także będą w pisanych przez siebie hasłach podawać - zgodnie z przyjętymi zasadami - źródła, na których się opierali.

Informacje zamieszczone przez Ciebie w haśle [[{{{1}}}]] nie spełniają niestety tych kryteriów - nie zostały bowiem podane źródła zamieszczanych przez Ciebie informacji. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku jakichkolwiek problemów, śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie.

Również pozostałe masowo utworzone przez Ciebie hasła. Biorąc pod uwagę zero reakcji na poprzednie prośby, ostrzegam, że w kolejnym takim przypadku zmuszony będę prosić o interwencję administratora.--Adi (discuss) 01:35, 21 mar 2009 (CET)

Ad:Historia edycji „I liga niemiecka w piłce nożnej (1986/1987)”

Dziękujemy. Taki link w zupełności wystarczy.--Adi (discuss) 01:10, 22 mar 2009 (CET)Ghana 2008edytuj kod

Cześć. Wydaje mi się że ten twój art. o Machado czy jakoś tak jest nieency.--lansinho (dyskusja) 12:45, 22 mar 2009 (CET)

odp. szablonyedytuj kod

Bardzo cieszy mnie Twoja postawa w kwestii uźródławiania!

W sprawie szablonów składów - czy chodzi o szablon nawigacyjny, np.: {{Legia Warszawa skład}} czy może coś takiego: {{Skład piłkarski start}}. Jeśli redagujesz artykuły futbolowe, bardzo pomocny może być też Wikiprojekt:Piłka nożna. Pozdrawiam.--Adi (discuss) 22:46, 22 mar 2009 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod


Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora — takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Na stronie specjalnej zdezaktualizowane przejrzane strony znajduje się lista artykułów oczekujących na ponowne przejrzenie. Zaglądaj tam, jeśli tylko masz czas.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz wersję”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz odkliknąć "fajkę" z kwadracika, dopisać ewentualny komentarz i kliknąć „Oznacz wersję”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.


Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 22:01, 25 mar 2009 (CET)

Prośba o pomocedytuj kod

Witam! Robiąc infoboxy o polskich piłkarzach napotkałem na braki np we wzroście czy wadze. Czy mógłbyś się tym zająć?

Jeśli możesz to przejrzyj także pozostałych medalistów olimpijskich i pouzupełniaj infoboxy. --Lukasz2 (dyskusja) 11:50, 29 mar 2009 (CEST)

Jeśli możesz to jeszcze zrób szablon dotyczący Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej bym mógł rozdać medale naszym pilkarzom za 1974 i 1982 rok. Z góry dzięki--Lukasz2 (dyskusja) 15:41, 30 mar 2009 (CEST)

Re:Ruch Chorzówedytuj kod

Witaj

Nie bardzo czuję się na siłach poprawiać. Jeśli mogę coś podpowiedzieć: [1], pewnie autorzy i o Ruchu Chorzów mają źródła. Jest też Wikiprojekt. Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 11:07, 5 kwi 2009 (CEST)

re:Ruch Chorzówedytuj kod

Witaj, niestety nie jestem w stanie pomóc - nie mam żadnej wiedzy na temat sekcji piłki ręcznej w Ruchu Chorzów. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 16:51, 5 kwi 2009 (CEST)

Ruch Chorzówedytuj kod

Witaj. Zagłosowałem "za", gdyż uważam, że artykuł jest bardzo dobry - tu nie ma za co dziękować ;-). Od jakiegoś czasu przymierzam się do poprawienia listy zawodników, może napisze coś o transferach. Pozdro ;). INIM Dyskusja 12:52, 8 kwi 2009 (CEST)


Bardzo dziękuję za zajęciem się tym artykułem. Przez ponad rok samotnie pilnowałem i chroniłem go przed dewastacjami. Co do głosowania, może teraz jeszcze za wcześnie. Ale czas pracuje na naszą kożyść. Drozdp (dyskusja) 15:04, 19 kwi 2009 (CEST)

Poszerzyłem artykuł Ruch Chorzów (sekcja piłkarska) dokonując także zmian zgodnie z uwagami jakie pojawiły się w trakcie dyskusji nad przyznaniem mu tytułu dobrego artykułu. Zgodnie z zaleceniami:

 • usunąłem sekcję o informacjach ogólnych
 • dodałem informacje o tożsamości kibiców
 • uźródłowiłem i uzupełniłem sekcję piłkarze klubu w reprezentacji
 • uporządkowałem kolejność sekcji
 • dodałem listę trenerów i prezesów
 • art. dotyczy już tylko sekcji piłkarskiej
 • znacząco zwiększyłem listę przypisów i bibliografię (choć ta jest jeszcze niepełna)
 • poprawiłem styl artykułu
 • uzupełniłem sekcję historia, która w tej chwili spełnia wszelkie standarty rzetelności i może być traktowana jako praca naukowa

Artykuł potrzebuje przejrzenia. Nieuporządkowane pozostają tylko linki wewnętrzne do sezonów i przekierowania. --Stradovius 21:16, 7 maj 2009 (CEST)

Wewnętrzne w sezonach zrobione, a przekierowania są chyba też OK. ;-) INIM (dyskusja) 18:41, 16 lis 2009 (CEST)

.edytuj kod

Witam. Proszę, nie kasuj zawartości strony, którą chcesz usunąć, ponieważ hasło dalej pozostanie. Zamiast tego wstaw na początku szablon {{ek|powód usunięcia}}.maikking dyskusja 18:39, 20 kwi 2009 (CEST)

Erlabrunnedytuj kod

Erlabrunn&diff

ta edycja właściwie powinna być uznana jako wandalizm. Proszę, sprawdzaj informacje, które wprowadzasz do Wikipedii. Pozdrawiam. --tadam (dyskusja) 14:48, 23 kwi 2009 (CEST)

Odp:Real Madryt C.F.edytuj kod

Odp:Real Madryt C.F.

Witaj. Unieważniłem to głosowanie, gdyż nie spełniłeś formalnych procedur - nie dodałeś tego głosowania do listy kandydujących haseł. Jeżeli nadal chcesz zgłosić hasło, możesz to zrobić ponownie. Proszę jednak o dopełnienie wszystkich procedur. Lukasz Lukomski (dyskusja) 01:06, 27 kwi 2009 (CEST)

Ad:I liga polska w piłce nożnej (1995/1996)edytuj kod

Ad:I liga polska w piłce nożnej (1995/1996)

Jaki ma sens dodawanie tych linków do haseł? Znasz zasady WP:LZ? Przecież te linki nic nie wnoszą. Lukasz Lukomski (dyskusja) 15:41, 7 maj 2009 (CEST)

Cracovia (piłka nożna)edytuj kod

Witaj. Chciałbym się Ciebie zapytać, dlaczego oznaczasz takie edycje za przejrzane? Drobna zmiana, ale poważny błąd. Jeśli będziemy od tak oznaczać sobie wszystkie edycje, nie weryfikując ich, wandalizmów w Wikipedii nigdy nie zredukujemy, a funkcje redaktora nie będą miały sensu. Zanim "przejrzysz", sprawdź porządnie. Taka wskazówka na przyszłość. Pozdrawiam. KamStak23 dyskusja► 12:20, 9 maj 2009 (CEST)

Energia spadkowa wodyedytuj kod

Nie dość że forma fatalna to jeszcze NPA. Nie oznaczaj proszę takich artykułów.Plushy (dyskusja) 16:24, 20 maj 2009 (CEST)

Liga szkockaedytuj kod

Hej. Widzę, że robisz dobrą robotę z tą ligą szkocką. Ja teraz też wziąłem się za szkocką ale zaczynam od drugiej strony tak więc nie będziemy sobie przeszkadzać. Mam tylko jedną prośbę chciałbym aby szablon dotyczący sezonów nie odbiegał wyglądem od innych. Jakbyś mógł to poprawić byłoby fajnie. Wyrzucenie nawiasów z sezonów i pisanie przykładowo 1990/91 zamiast (1990/1991) jak jest obecnie pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca. Zobaczysz. Zerknij na te szablony jak je do tej pory robiliśmy. Szablon:I liga rumuńska w piłce nożnej czy Szablon:1 poziom Fb Holandia. Pozdrawiam. --Verwolff + 20:38, 24 maj 2009 (CEST)

Super, wielkie dzięki za zmiany które poczyniłeś. Teraz wszystkie szablony będą trzymać standard. Dokonałem tylko niewielkich korekt. Zamieniłem spację na znak   która jest opisywana jako spacja niełamliwa. Dzięki temu wszystkie daty są w jednym szeregu. To jeden z wielu kruczków technicznych, których z pewnością nauczysz się z czasem. Póki co chciałbym się dowiedzieć, czy twoje zainteresowanie ligą szkocką jest przejściowe czy może zechcesz opiekować się przyszłorocznym sezonem. Musiałbyś co tydzień (tzn. po każdej kolejce ligowej) aktualizować table i wyniki oraz najlepszych strzelców. Nie jest to dużo pracy bo można to skopiować, ale trzeba o to dbać i nie zapominać o aktualizacji dłużej niż dzień czy dwa. (oczywiście najlepiej zaraz po zakończeniu kolejki) Masz ochotę się do nas dołączyć? Daj znać jeżeli tak. Pozdrawiam. --Verwolff + 19:16, 25 maj 2009 (CEST)

Arty o sezonachedytuj kod

Jeśli robisz arty o sezonach jakiejś ligi to dawaj do nich także źródło. Można je znaleźć na rsssf.com gdzie są praktycznie wszystkie ligi i sezony. Pozdrawiam. PS Discussion 17:34, 12 cze 2009 (CEST)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 3edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 08:01, 13 cze 2009 (CEST)

Polonia Bytomedytuj kod

Siema! Mógłbyś, proszę, spojrzeć na tego arta? Właśnie go skończyłem i chciałem, żebyś spojrzał na niego od strony technicznej:) --Uostofchuodnego (dyskusja) 19:21, 19 cze 2009 (CEST)

Rep. Kamerunu Płn.edytuj kod

Re:Wyspy wielkanocneedytuj kod

 • Witaj ! Ulepszyłem trochę twój arykuł na temat tej reprezentacji. Zrobiłeś mały błąd, a mianowicie rep. ta nie, nie należy do CAF tylko do COMNEBOL, bo jest ona zrzeszeniem wyspy wielkanocnej z małymi wyspami wokół niej. Więcej na → Reprezentacja Wysp Wielkanocnych w piłce nożnej. Pozdr. Morcius (dyskusja) 09:33, 24 cze 2009 (CEST)
 • No nie ma sprawy :). Życzę więcej takich edycji. Pozdrawiam Morcius (dyskusja) 11:29, 24 cze 2009 (CEST)

DNUinfoedytuj kod

Delta 51 (dyskusja) 21:01, 24 cze 2009 (CEST)

Reprezentacja Wysp Wielkanocnychedytuj kod

Witam. Na jakiej podstawie uważasz, że istnieje coś takiego jak Wyspy Wielkanocne i do tego posiada osobną reprezentację niż sama Wyspa Wielkanocna? Delta 51 (dyskusja) 21:09, 24 cze 2009 (CEST)

re:reprezentacjeedytuj kod

Sezon 1998/99 SPRedytuj kod

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 5edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 08:01, 27 cze 2009 (CEST)

WP:DAedytuj kod

Witaj. W związku z tą edycją przypominam, że o tym, czy artykuł otrzymał DA po analizie dyskusji i sprawdzeniu argumentacji głosów przeciw (czy aktualna), względnie o przedłużeniu głosowania, z pewnością nie decyduje zgłaszający. Cierpliwości! Pozdr. Elfhelm (dyskusja) 21:54, 28 cze 2009 (CEST)

A propo jeszcze DA to zauważyłem, że jak zgłaszasz artykuł to odrazu głosujesz {za}. Proszę Cię, przeczytaj wstęp na stronie zgłaszania artykułów (tzn. regulamin :). Nie miej mi tego za złe ale to już kolejny raz się powtarza. Pozdrawiam Rw23 (dyskusja) 10:57, 2 lip 2009 (CEST)

Wrestlingedytuj kod

Witam ! Mam pytanie: Czy wrestling to sport ? Bo jakoś tej "dyscypliny" nie kojarzę. Pozdr. Morcius (dyskusja) 16:24, 3 lip 2009 (CEST)

 • Dzięki, długo się nad tym zastanawiałem, bo oni bardziej markują ciosy (gra aktorska) niż na serio walczą :). Pozdr. Morcius (dyskusja) 17:55, 3 lip 2009 (CEST)

Re:Schalkeedytuj kod

Ja jakoś nie widzę żeby było w aktualnych propozycjach. PS Discussion 18:16, 3 lip 2009 (CEST)

Głosowanie jest zakończone, Stefaniak nie dał medalu bo był jeden głos przeciw, jednak nie był do końca pewien tej decyzji. Napisz do Polimerka w tej sprawie. PS Discussion 18:43, 3 lip 2009 (CEST) Nt Schalke Był jeden głos przeciw i sporo dodatkowych uwag, które nie zostały uwzględnione, więc artykuł medalu nie dostał. Decyzję podjął Stefaniak i IMHO miał rację. Jeśli chodzi o Polonię to nie było głosów przeciw - a uwagi - poza jedną zostały uwzględnione, więc DA się należało. Przy okazji - jak robisz różne rzeczy w porządkowaniu DA i Medalowych to rób je kompletnie, albo wcale Jeśli hasło dostaje DA to trzeba:
 • wstawić w haśle szablon DA
 • Wstawić hasło na listę DA i poprawić odpowiednio licznik główny i licznik sekcji
 • do dyskusji hasła wstawić szablon odpowiedniego głosowania i tenże szablon zdjąć ze strony głosowania
 • w samym głosowaniu wypełnić odpowiednio szablon zakończenia - miesiąc wpisuje się nie nazwą tylko liczbą (bez zera na początku).

Ponadto warto dokładnie opisywać swoje edycje - co się gdzie zrobiło - bo jak nie ma opisu, to żeby sprawdzić co kto zrobił trzeb studiować diffy. Pozdrowienia,

Polimerek (dyskusja) 00:42, 4 lip 2009 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym, np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii. Zostałeś zablokowany za używanie pacynki niezgodnie z regulaminem. Potwierdzone przez CU. Lukasz Lukomski (dyskusja) 15:49, 12 lip 2009 (CEST)

DNUedytuj kod

Plogi Dyskusja 21:42, 12 wrz 2009 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod


Olos88 (dyskusja) 02:46, 13 wrz 2009 (CEST)

1. Turniej Czterech Skoczniedytuj kod

Witam. Widzę, że utworzyłeś ten artykuł i dopatrzyłem się w nim błędów. Pamiętasz może źródło, którym się posłużyłeś tworząc ten artykuł? Bo moim zdaniem nie zgadzają się daty i kolejność rozgrywania konkursów, oraz nazwy skoczni w danych miejscowościach. Pozdrawiam Alfons6669 (dyskusja) 17:22, 27 paź 2009 (CET)

Edycjeedytuj kod

Mógłbyś poprosić jakiegoś admina biorokratę o nadanie flood flag, zaśmiecasz strasznie mi obserwowane i OZ też:) PS Discussion 20:57, 27 paź 2009 (CET)

Wikipedia:Flood flag, ale jak ci zostało mało piłkarzy to nie ma potrzeby. PS Discussion 21:01, 27 paź 2009 (CET) Mi nie chodzi o to, żebyś skończył tylko po prostu żeby twoje edycje były niewidoczne. PS Discussion 21:05, 27 paź 2009 (CET)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopisedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:01, 29 paź 2009 (CET)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 3edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 19:54, 9 lis 2009 (CET)

Odnośniki do angielskojezycznej wikiedytuj kod

Kolego, w artykułach które piszesz o zawodnikach rozmaitych reprezentacji piłkarskich masowo umieszczasz odnośniki do angielskojezycznej wiki w linkach zewnętrznych, tak się nie robi. Odnośnik do en wiki i tak jest przeciez na lewo od tresci hasław w sekcji "inne jezyki", nie mozna powtarzac go w linkach na zasadzie źródła. Niektóre z nich (juz poprawione):

W pozostałych w ogole nie podajesz zródeł. Niedźwiadek78 (dyskusja) 22:44, 10 lis 2009 (CET)


Czy możesz posprzątać te zbędne i błędne linki do angielskojęzycznej Wikipedii umieszczone w treści haseł ze wszystkich, w których je umieściłeś? Lukasz Lukomski (dyskusja) 04:55, 16 lis 2009 (CET)

źródłaedytuj kod

Witaj :). Cieszę się, ze tworzysz nowe artykuły (jak cała Społeczność, bo każdy nowy art. to skarb), staraj się proszę jednak dodawać źródła, zgodnie z zasadą weryfikowalności. Serdecznie pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 21:16, 24 lis 2009 (CET)

Constantin Rădulescuedytuj kod

Tworzysz dużo ciekawych haseł, ale staraj się żeby w każdym były jakieś źródła, ew. linki zewnętrzne. Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 14:46, 15 sty 2010 (CET)

Jorge Pardónedytuj kod

Kolego, jeśli już piszesz jakieś, hasło staraj się pisać starannie. Napisałeś hasło Jorge Pardón, ale nawet nie napisałeś w jakich klubach w swojej karierze występował. Wystarczyło wejść na wikipedii na stronę Copa America lub poszukać na worldfootball.net i już można było podać choć część klubów w których występował. Jak piszesz hasła staraj się to robić na jakość a nie na ilość. Rambo22 (dyskusja) 16:55, 3 gru 2009 (CET)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 2edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 08:01, 23 gru 2009 (CET)

Czy wiesz, że...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę,

Ag.Ent podyskutujmy 00:29, 20 sty 2010 (CET) 

Pyt.edytuj kod

Co o tym sądzisz: Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Dąbrówka Mała?? Pozdrawiam! Lahcimnitup 17:30, 24 sty 2010 (CET)

Wikiprojektedytuj kod

Siemanko. Jesteś dwukrotnie zapiany na liście uczestników Wikiprojektu Piłka nożna (nr 41 oraz 60). Mógłbyś to jakoś poprawić? Przy okazji zapraszam do głosowania. Pozdro Nonander (dyskusja) 20:26, 24 sty 2010 (CET)

LnMedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić te dwie listy pod kątem przyznania im medalu? - Europejski Złoty But i Lista najbardziej utytułowanych szkoleniowców w rozgrywkach UEFA

Bartłomiej Jaszkaedytuj kod

[2] Przejrzałeś tę edycję. Radzę ci abyś był bardziej ostrożny przy przeglądaniu. PS Discussion 17:19, 31 sty 2010 (CET)

Frank Welsedytuj kod

Kolego pisząc hasła o piłkarzach mógłbyś bardziej poszukać informacji. W większości zrobionych dzisiaj przez ciebie hasłach o piłkarzach holenderskich nie ma podanych klubów w jakich grali. Wystarczy wejść na worldfootball.net lub też wejść na angielską wikiepedie na hasło "1934 FIFA World Cup squads" by sprawdzić to. Weź i dopisz to z łaski swojej i staraj się dokładnie pisać hasła o ile jest to w niektórych przypadkach możliwe. Pozdro. Rambo22 Discussion 18:09, 2 sty 2010 (CET)

Brabham BT19edytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić artykuł Brabham BT19 pod kątem przyznania mu Medalu?

Listyedytuj kod

Witaj! Czy mógłbyś ocenić te dwie listy pod kątem przyznania im medalu? - Trenerzy Arsenalu Londyn i Dyskografia Wu-Tang Clan

Nederlands landskampioenschap voetbaledytuj kod

Cześć. Fajnie, że ktoś oprócz mnie tworzy jeszcze sezony piłkarskie poszczególnych państw. Mam tylko jedną małą prośbę. Możesz podać źródło z którego korzystasz przy tworeniu tych artykułów? Pozdrawiam. Tournasol7Demande-moi! 20:23, 12 mar 2010 (CET)

Źródła poszczególnych sezonów ligi holenderskiej są tutaj jednak dopiero od sezonu 1955/1956, czyli od momentu kiedy liga stała się zawodowa. Źródeł do wcześniejszych sezonów nie mogę znaleźć. Zauważyłem też, że JDavid usunął już te artykuły z powodu braku źródeł i zbyt małej ilości treści. Tournasol7Demande-moi! 14:08, 13 mar 2010 (CET)

Willibald Schmausedytuj kod

W artykule Willibald Schmaus źle podlinkowałeś mistrzostwa świata. uważaj na przyszłość Japanriver (dyskusja) 08:53, 2 kwi 2010 (CEST)

Anna Walentynowiczedytuj kod

Witaj!
Dziękujemy za zaangażowanie w uźródławianie artykułów dotyczących ofiar dzisiejszej katastrofy, ale prosimy o zwrócenie dokładniejszej uwagi które źródło potwirdza która ofiarę - pani Anna Walentynowicz nie była wymieniona w komunikacie Biura Kancelarii Prasowej Sejmu. Pozdrawiam.--Wiher dyskusja 15:28, 10 kwi 2010 (CEST)

Niemieckie kluby piłkarskieedytuj kod

Witaj, nie uważasz że nazwy klubów piłkarskich w Niemczech powinny mieć ich nazwę oryginalną, a nie spolszczoną np. Eintracht Brunszwik mamy w wiki. Nazwa tego klubu to przecież Eintracht Braunschweig. Tyczy się to również wiele innych klubów. Co Ty na to? Należałoby to chyba zmienić - mogę się tym zająć. Pozdr--Cojan (dyskusja) 14:34, 14 maj 2010 (CEST)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 6edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:01, 1 cze 2010 (CEST)


Karim El Ahmadiedytuj kod

Jak będziesz miał chwilkę, to zerknij proszę ;) ©Robben$™ (dyskusja) 18:25, 14 cze 2010 (CEST)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 3edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:01, 30 cze 2010 (CEST)

Josuéedytuj kod

Witam. W tej edycji [3] nie podałeś powodu usunięcia {{Grupa szablonów}}. Mógłbym się więc zapytać z jakiego powodu to zrobiłeś? PS Discussion 11:12, 3 lip 2010 (CEST)

Dyskusje hasłaedytuj kod

Witaj. Nie zostawiamy pustych dyskusji hasła. Jeśli był tam szablon, a informacja jest już nieaktualna to ekujemy ją. Pozdrawiam, Omega933 (dyskusja) 08:07, 3 paź 2010 (CEST)

Adam Copelandedytuj kod

Hej. Proszę, sprawdzaj dokładnie strony które oznaczasz jako przejrzane. Zerknij co właśnie znalazłem ;) Jeśli hasło było edytowane przez anonimowych użytkowników to warto je dokładnie sprawdzić. pozdrawiam Piastu βy język giętki... 20:15, 31 paź 2010 (CET)

Wrestlerzyedytuj kod

Cześć ! Widzę że zacząłeś tworzyć wrestlerów :) W związku z tym miałbym pytanie: Czy mógłbyś poprawić Wikiprojekt:Wrestling, trochę tak niewyraźnie i wręcz paskudnie wygląda ? Pozdr. Morcius (dyskusja) 13:31, 1 lis 2010 (CET)

  • Właściwie, to tylko tabelkę pt. "Szablony" i to wszystko ;) Morcius (dyskusja) 19:19, 1 lis 2010 (CET)

Real Madrytedytuj kod

Proszę ciebie o zabranie głosu tutaj [4]--Zibi21 (dyskusja) 19:17, 21 lis 2010 (CET)

Petra Majdićedytuj kod

Ja za szybko (a to dopiero ćwierć finały) wpisałem dzisiejszy wynik, natomiast Ty patrz co wycofujesz!!! Wycofałeś moje wyniki z oberstdorf etc... --M Kutera (dyskusja) 14:59, 5 sty 2011 (CET) Już jest ok. --M Kutera (dyskusja) 15:04, 5 sty 2011 (CET)

Zimowa Uniwersjada 2011edytuj kod

Witaj. Za dwa dni w tureckim Erzurum startuje Zimowa Uniwersjada, czy w miarę możliwości mógłbyś pomóc przy uzupełnianiu wyników w tym artykule Zimowa Uniwersjada 2011 lub tym Polska na Zimowej Uniwersjadzie 2011? Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 09:35, 26 sty 2011 (CET)

Ad:Marcin Kikutedytuj kod

Ad:Marcin Kikut

Cześć! Proszę nie zmieniać od 2010 na 2010–. Pierwszy zapis jest prawidłowy, drugi nieelegancki (przedział liczbowy powinien mieć dwa brzegi). Pozdrawiam :), Wiktoryn <odpowiedź> 22:44, 7 lut 2011 (CET)

Zaproszenieedytuj kod

Szoltys [DIGA] 13:09, 2 gru 2011 (CET)

Ernst Frick (piłkarz)edytuj kod

Helo. Zrobiłeś mały błąd w tym haśle pisząc, że "Po mundialu nie wystąpił już w reprezentacji, dla której zagrał w 1 spotkaniu". Otóż jedyny raz w reprezentacji Frick wystąpił 4 listopada 1934 w meczu z Holandią, czyli już po mundialu. Tu jest link do tego meczu [5]. Pisząc o reprezentantach z krajów europejskich staraj się sprawdzać na tej stronie występy w reprezentacji, bo wydaje się najbardziej dokładna i wiarygodna. Pozdro. Rambo22 (dyskusja) 12:00, 30 lip 2012 (CET)

'A' Division (1950/1951)edytuj kod

Witaj! Doceniam Twoją pracę włożoną we współtworzenie Wikipedii. Proszę Cię, dodawaj źródła do artykułów, które tworzysz lub edytujesz, tzn. materiały, w oparciu o które poprawiasz Wikipedię. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł.

Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu najlepiej umieścić w formie przypisów bibliograficznych. W przypadku źródeł papierowych należy podać numer strony. W razie problemów napisz do mnie, a z chęcią Ci pomogę.Nedops (dyskusja) 15:25, 17 paź 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Scottish Premier League (2012/2013)edytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Scottish Premier League (2012/2013). Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)


Czesc Mam pytanie czy możesz sprawdzić moje edycje? Lubie sport piłke nożna, Kilka zmian doklnałem Myślę że pomogłem? Czekam na odpowiedź. --Bladyjanusz123 (dyskusja) 23:04, 24 cze 2015 (CEST)

Podziekowanieedytuj kod

Witaj mam nadzieje ze bedziesz dalej spoglądał na moje edycje, bardzo mi na tym zalerzy, dziękuję za dokonanie edycji. Pozdrawiam bladyjanusz123 ;-) Bladyjanusz123 (dyskusja) 11:31, 25 cze 2015 (CEST)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 2edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:02, 25 cze 2015 (CEST)

Szablon:SummerSlamedytuj kod

Wybielacz (dyskusja) 02:30, 24 lip 2015 (CEST)

Szablon:WrestleManiaedytuj kod

Wybielacz (dyskusja) 02:32, 24 lip 2015 (CEST)

Flaga ?edytuj kod

A może warto wystąpić o tę flagę przy tak masowej kategoryzacji ? Pozdrawiam, Doctore→∞ 00:29, 7 sie 2015 (CEST)

Odp. Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Cześć. Można by odświeżyć, bo tam naprawdę są takie dinozaury, które chyba już dawno wyginęły na wikipedii. Z drugiej strony jest chyba klika osób, które coś działają na tym polu. Niestety ciężko jest nadal wszystko ogarnąć w dość wąskim gronie, choćby kategorie, których nie skończyliśmy nigdy... Pozdrawiam. Lancer WRC (dyskusja) 09:17, 25 mar 2016 (CET)

 • Oczywiście, że tak. Trzeba podnosić standardy, może ci nowi będą mieli więcej zapału do pracy, jak ci, którzy już pewne działania chyba zakończyli. A właśnie kategoryzacja czeka, aktualizacja tym bardziej...W porównaniu do angielskiej nie wygląda to najlepiej :( Ale pomysł dobry, żeby zrobić z tym porządek i rozwinąć dyskusję w szerszym gronie. Lancer WRC (dyskusja) 10:05, 25 mar 2016 (CET)

Re: Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Cześć, fajnie że napisałeś ;) Cieszę się, że jest tu jeszcze ktoś, kto próbuje wskrzesić nasz projekt. Niestety grono osób edytujących jest dość małe, przez co mamy potężne plecy w porównaniu do choćby enwiki (ich artykuły może nie powalają, ale przynajmniej są aktualne). Co prawda po części też przykładam się do tego, ale jak widzę ile jest do zrobienia, ile jest do poprawy, to aż odechciewa mi się działania w tym celu. Dla mnie to wizja wręcz tytanicznej pracy :) Stąd ograniczam się do tworzenia nowych artykułów, ewentualnie w przypływie motywacji, nowych kategorii. Lista uczestników projektu ma chyba z 10 lat, więc nie ma co się nią zbytnio sugerować. A osób wciąż aktywnych z tej listy można pewnie policzyć na palcach jednej ręki. Sam zresztą na jakieś dwa lata wypadłem z edytowania, niedawno wróciłem, ale mimo wszystko słabo kojarzę aktualną społeczność (Ciebie pamiętam jeszcze z Twoich początków ;). Niemniej jednak, przechodząc do sedna, jestem gotowy na podjęcie współpracy w ramach projektu. Możemy zebrać jakąś grupę chętnych i przedyskutować, co byłoby celem naszej pracy. Wizja takiej, grupowej czy też zadaniowej, byłaby dla mnie bardziej ciekawa i motywująca niż funkcjonowanie jako "samotna wyspa" :) Pozdrawiam BVB (dyskusja) 12:05, 25 mar 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Dobry pomysł, chociaż myślę, że regularnie edytujący strony piłkarskie userzy zdążyli się dowiedzieć o wikiprojekcie i wedle własnego uznania albo do niego wstąpili, albo nie, więc nie wiem czy sens miałoby wysyłanie zaproszeń (to już na pewno nie byłaby moja działka, bo średnio się orientuję w aktywności innych "piłkarskich" edytorów). W każdym razie proponuję żeby wypisać z listy userów nieaktywnych od min. trzech lat, którzy nie odpisaliby na wiadomości na stronie dyskusji. Pozdro ChicagoFireFan (dyskusja) 21:29, 28 mar 2016 (CEST)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Hej. Byłbym zainteresowany współpracą w ramach wskrzeszonego wikiprojektu:piłka nożna. Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 14:27, 1 kwi 2016 (CEST)

Antonio Briseñoedytuj kod

Byłbyś w stanie rozreklamować jakoś głosowanie na DA, na przykład na wikiprojekcie piłka nożna, bo już drugi raz zgłosiłem, artykuł moim zdaniem dobry, a kworum nie ma prawie żadnego? Z góry dzięki ChicagoFireFan (dyskusja) 15:00, 8 maj 2016 (CEST)

Szablon:Man of the Yearedytuj kod

99kerob (dyskusja) 15:55, 22 paź 2016 (CEST)

Ferencvárosi TC w europejskich pucharachedytuj kod

Co to ma znaczyć? Napiszesz dalej? --J.Dygas (dyskusja) 13:19, 25 paź 2016 (CEST)

No tak, bo zlikwidowałeś dużo danych.--J.Dygas (dyskusja) 13:30, 25 paź 2016 (CEST)

O to mi chodziło. Dzięki za odpowiedź. Ale przy pisaniu przynajmniej napisz skąd masz te informacje! Pozdrawiam serdecznie z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 13:49, 25 paź 2016 (CEST)

Bardzo chętnie :-) Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 22:48, 25 paź 2016 (CEST)

Wikiprojektedytuj kod

Jak najbardziej byłbym zainteresowany. Z pozdrowieniami, Yurek88 (vitalap) 20:15, 4 gru 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Tak, cały czas działam w tej tematyce. Pozdrawiam. Doktor.opi (dyskusja) 20:31, 4 gru 2016 (CET)

Aktywność w Wikiprojekcie Piłka nożnaedytuj kod

Ostatnio ograniczyłem swoją aktywność w ramach Wikiprojektu, ale czasami będę wykonywał edycje, także jestem zainteresowany dalszym uczestnictwem. The Orbwiki107 (dyskusja) 20:34, 4 gru 2016 (CET)

Odpowiedź na Wikiprojektedytuj kod

Tak, na bieżąco tworzę oraz edytuję wikipedię pod (dla mnie) najciekawszym kątem piłki nożnej plażowej w Polsce! 20:40, Bartek23ef

Re: Pozwoliłem sobie wejść na Twój profil wikipedysty. W sezonie 2017 zapraszam do niedaleko zlokalizowanego boiska do beach soccera k. Chodcza. ;)

Prywatnie jestem z Gostynina. Moja pasja do klubu z Chodcza, w którym trenuję "każe mi" dojeżdżać każdorazowo 40 km na trening. :D Czego się nie robi jednak dla zainteresowań :D

odp Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Witam! Ostatnio jestem nieaktywny w Wikipedii, możliwe że w najbliższych miesiącach się to nie zmieni. Czyli w Wikiprojekcie jestem nieaktywny i w nim nie uczestniczę. pozdrawiam. --Maattik (dyskusja) 20:48, 4 gru 2016 (CET)

Wikiprojektedytuj kod

tak, jak widać po moich edycjach :) ale na razie będzie to działalność dość ograniczona ale tak pozdrawiam -- lansinho (dyskusja) 20:56, 4 gru 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Jestem, jak najbardziej. Pozdro ChicagoFireFan (dyskusja) 21:00, 4 gru 2016 (CET)

Re: Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Witaj, na razie jestem trochę zajęty własnym życiem i rzadko edytuję Wikipedię, ale jeśli kiedyś powrócę do regularnego redagowania to z pewnością będę także tworzył i rozwijał hasła związane z futbolem, także można powiedzieć że jestem cały czas zainteresowany dalszym uczestnictwem w Wikiprojekcie :) Olos88 (dyskusja) 21:04, 4 gru 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Witaj! Jak widać po moich edycjach uczestniczę w projekcie. Pozdrawiam Politicus (dyskusja) 21:16, 4 gru 2016 (CET)

Witaj, oczywiście nadal będę aktywny w wikiprojekcie, pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 21:35, 4 gru 2016 (CET)

Wikiprojektedytuj kod

tak, jak widać po moich edycjach, ale na razie działalność moja jest ograniczona ale i tak pozdrawiam HaB >dyskusja< 03:18, 5 gru 2016 (CET)

Odp. Wikiprojektedytuj kod

Hej, oczywiście, że tak, cały czas aktywnie działam i aktualizuje biogramy piłkarzy i szablony składów. Pozdrawiam. Lancer WRC (dyskusja) 08:05, 5 gru 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Tak jestem, jednakże w chwili obecnej nie mam zbyt wiele czasu i wstrzymałem całkowitą działalnośc na wikipedii. Zamierzam opracować parę artykułów, związanych z moimi zainteresowaniami, tak aby wyróżnić je odznaczeniami. Do poprawy a także jedną z kluczowych spraw jakimi trzeba się zająć są nazwy własne zespołów zagranicznych, które są spolszczane lub dodawne dość często nazwy miast do klubów, które takimi się nie posługują. Pozdrawiam, Maxiuss (dyskusja) 10:54, 5 gru 2016 (CET)

Re: Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Tak jak najbardziej działam. Może czas mi nie pozwala na zbyt wiele ale jak zobaczysz po moich ostatnich edycjach działam coś w temacie Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Pyciek (dyskusja) 11:10, 5 gru 2016 (CET)

Tak, non stop działam w tej dziedzinie. bogic (dyskusja) 11:35, 5 gru 2016 (CET)

Ja również jestem zainteresowany dalszym udziałem. (air)Wolf {D} 11:50, 5 gru 2016 (CET)

Hej, niestety, ale od lat nie edytuję już zagadnień związanych z piłką nożną. Pozdrawiam. Nonander (dyskusja) 13:24, 5 gru 2016 (CET)

Ad:Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Piłka nożna

Tych nieaktywnych można umieścić w jakiejś "dodatkowej" tabeli. Zobacz jak to rozwiązaliśmy w projekcie filmowym :) Sekcja pod tabelką z aktywnymi uczestnikami. To tak w ramach ciekawostki. Hedger z Castleton (dyskusja) 15:24, 5 gru 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Cześć, oczywiście, że jestem zainteresowany dalszym działaniem w tym projekcie. LukiP82 (dyskusja) 16:59, 5 gru 2016 (CET)

Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Jestem zainteresowany ale od jakiegoś czasu nie mam czasu ;) Tcheinava (dyskusja) 18:19, 5 gru 2016 (CET)

 • Tak oczywiście poprawiam artykuły o piłce nożnej, może tego nie widać w projekcie,ale jestem bardzo często aktywny. Pozdrawiam cały projekt. Pozdrawiam serdecznie z Berlina i życzę udanych artykułów na naszej Wikipedii.--J.Dygas (dyskusja) 19:55, 5 gru 2016 (CET)

Re:Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Tak jestem zainteresowany i edytuję artykuły o piłce nożnej jak tylko mam czas. Pozdrawiam. Mati142 (dyskusja) 19:11, 6 gru 2016 (CET)

Re:Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Oczywiście, że tak. Może już nie w takim stopniu jak kiedyś, ale mimo wszystko cały czas. ---9QBUS9 (dyskusja) 14:15, 9 gru 2016 (CET)

re: Liga Mistrzów/Europy kategorieedytuj kod

Hej! Dla Ligi Europy wykonałem kategoryzację, tak więc zadanie uważam za zakończone :). Z ciekawości zapytam: dużo Ci jeszcze zostało do opisania klubów w europejskich pucharach? Pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 20:25, 12 gru 2016 (CET)

Chęci zawsze są, tylko szkoda, że doby nie można wydłużyć, a także muszę działać także w życiu prywatnym, więc sam rozumiesz. Działam jak mogę w tym wikiprojecie, ale mam zobowiązania także w innych projektach, chociaż akurat w tym jednym z wielu, do którego należę (być może należę do największej ilości wikiprojektów sportowych) właśnie ty postanowiłeś zweryfikować uczestnictwo każdego w nim zapisanego, także chwała Tobie za to, spójrz na moją stronę wikipedysty :). Po tym, jak wyglądają artykuły o finałach MŚ, ME dzięki nabytym tutaj umiejętnościom dałbym radę napisać o każdym finale (może nawet i więcej z Twoją pomocą), tak w ogóle w każdej działce sportowej mógłbym coś napisać. --Andrzej94 (dyskusja) 20:08, 14 gru 2016 (CET)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTestedytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości.[1] Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Aby podziękować Ci za Twój poświęcony czas, rozdamy 20 T-shirtów Wikimedia do losowych uczestników tego badania.[2] Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.


Weź udział w ankiecie teraz!


Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail na surveys@wikimedia.org.

Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 22:45, 13 sty 2017 (CET)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)edytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości.[3] Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Aby podziękować Ci za Twój poświęcony czas, rozdamy 20 T-shirtów Wikimedia do losowych uczestników tego badania.[4] Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.


Weź udział w ankiecie teraz!


Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail na surveys@wikimedia.org.

Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 22:50, 13 sty 2017 (CET)

 1. Ta ankieta dotyczy głównie opinii na temat bieżących prac Wikimedia Foundation, nie długoterminowej strategii.
 2. Kwestie prawne: Nie jest konieczne dokonanie zakupu. Trzeba być pełnoletnim aby uczestniczyć. Sponsorowane przez Wikimedia Foundation, zlokalizowana w 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Koniec 31 stycznia 2017. Nie obowiązuje gdzie zakazano. Kliknij aby zobaczyć regulamin konkursu.
 3. Ta ankieta dotyczy głównie opinii na temat bieżących prac Wikimedia Foundation, nie długoterminowej strategii.
 4. Kwestie prawne: Nie jest konieczne dokonanie zakupu. Trzeba być pełnoletnim aby uczestniczyć. Sponsorowane przez Wikimedia Foundation, zlokalizowana w 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Koniec 31 stycznia 2017. Nie obowiązuje gdzie zakazano. Kliknij aby zobaczyć regulamin konkursu.

Ad:Wikiprojekt:Piłka nożnaedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Piłka nożna

Szkoda, że usunąłeś mnie z tej listy bez uprzedniego kontaktu ze mną na ten temat. Czy na liście, czy poza, w każdym razie działam. Mathieu Mars (dyskusja) 19:24, 18 sty 2017 (CET)

AEL Limassol w europejskich pucharachedytuj kod

Hej! Pomijając [6] – czemu nie linkujemy do konkretnych rozgrywek (tu przy opisie startu w Liga Europy UEFA 12/13 np. Liga Europy UEFA (2012/2013))? Siłą Wikipedii są właśnie hiperłącza :) Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 01:19, 21 sty 2017 (CET)

FK Şəmkir w europejskich pucharachedytuj kod

Pablo000 (dyskusja) 22:42, 21 sty 2017 (CET)

Hej! Najlepiej omówić to w Kawiarence. Sprawa jest skomplikowana, bo z jednej strony temat jest encyklopedyczny i może istnieć jako samodzielny byt, z drugiej – faktycznie jest tak, że wydzielamy podtemat z głównego hasła gdy jest ono zbyt obszerne. Ale warto omówić różne tego aspekty, załóż wątek, przedstaw problem i swoje stanowisko, chętnie wezmę udział w dyskusji :) Nedops (dyskusja) 22:06, 22 sty 2017 (CET)

Odp:Kluby w europejskich pucharachedytuj kod

Szczerze powiedziawszy dotychczas był konsensus że z artykułów głównych można wydzielić informacje wówczas gdy jego wielkość utrudnia w szybkim znalezieniu tematu lub wręcz wczytywania strony (najczęściej powyżej 100k), wydzielenie jest dopuszczalne gdy sekcja w artykule głównym jest już na tyle rozwinięta lub treśc wybiega poza ramy artykułu głównego. Jeżeli artykuł jest krótki nie zaleca się tworzenia nowego artykułu dla tematu związanego -> w tym przypadku w artykule o klubie jak najbardziej mozna umieścić sekcje o występach w pucharach. Takie informacje na tym etapie wzbogacają artykuł o klubie. Zob. Brzytwa Okhmana Problem w tym że Ty utworzyłeś już setki takich artykułów i ... mleko się rozlało. Nie wyobrażam sobie integracje tych wszystkich artykułów. Poprzez zaniechanie stworzono precedens, który odbiega od dotychczasowych norm. Może @99kerob ma jakiś pomysł w tej sprawie. --Adamt rzeknij słowo 22:11, 22 sty 2017 (CET)

Widzę, że Adamt odpowiedział obszernie na Twoje pytanie. Nie ma sensu się powtarzać. --Pablo000 (dyskusja) 21:11, 23 sty 2017 (CET) Hej! Lepiej hasła przerabiać na przekierowania! Do sekcji artykułu głównego. Pzdr! Nedops (dyskusja) 13:33, 26 sty 2017 (CET) Zob. [7] Nedops (dyskusja) 13:35, 26 sty 2017 (CET) Pal sześć estetykę, ale chodzi o to by nie niszczyć nader sensownych kategorii grupującej występy klubów w europejskich pucharach. Nedops (dyskusja) 15:52, 26 sty 2017 (CET) Tak, jakoś się pewnie uda odtworzyć :) Pisałem o tej kategoryzacji, mógł ktoś się ze mną nie zgodzić, przedyskutować – teraz dużo pracy z tym odkręcaniem :/ Nedops (dyskusja) 16:03, 26 sty 2017 (CET) Tylko admini, niestety. Sporo tego, jest jakieś narzędzie do masowego usuwania/odtwarzania, ale ja go nie znam :D Jasne, mogę ocenić – ale najpierw ogarnijmy to co jest :) Nedops (dyskusja) 16:12, 26 sty 2017 (CET)
 • A już wszystko zostało przejrzane? Odtworzenie ma też ten plus, że zachowana jest historia edycji danej strony. A potem może uda się botem to zrobić, takie mam marzenie :) (zob. Wikipedia:Zadania dla botów#Redukcja do redirectów) Nedops (dyskusja) 16:23, 26 sty 2017 (CET) Tak, tak. To na razie masz te pozostałe kraje do zamiany, miejmy nadzieję, że bot się nad nami zlituje i te już zrobione nie będą problemem. Nedops (dyskusja) 16:36, 26 sty 2017 (CET)
 • Ok, 100% przywrócono. Te hasła nie mają odpowiedników w innych Wikipediach? Nedops (dyskusja) 22:05, 26 sty 2017 (CET)
 • Hej! Twoje wpisy widziałem, ale pozostały setki haseł, ich analiza zajęłaby znacznie więcej niż minutę :P Możesz przyjąć takie kryterium wstępnie, myślę :) Pzdr! Nedops (dyskusja) 13:09, 10 lut 2017 (CET)

Zredukujmy wpływ na środowisko naturalne ruchu Wikimediaedytuj kod

Witaj Ghańczyk3456, kontaktuję sie z Tobą gdyż na swojej stronie użytkownika wykazałeś zainteresowanie sprawami ochrony środowiska. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z projektem Wpływ na środowisko naturalne na Meta, gdzie chcę zebrać wsparcie dla redukcji wpływu ruchu Wikimedia na nasze środowisko naturalne. Moim pierwszym celem jest to by wszystkie serwery Wikimedia korzystały wyłącznie z energii odnawialnej. Może mógłbyś okazać swoje poparcie dla tego projektu? Dziękuję, --Gnom (dyskusja) 11:37, 22 lut 2017 (CET)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

(Sorry to write in English)

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 28 lutego 2017 (23:59 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy!

O tej ankiecie: Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu tutaj lub zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub nie chcesz dalszego kontaktu związanego z tą ankietą, wyślij e-mail poprzez funkcję EmailUser do User:EGalvez (WMF). O Wikimedia Foundation: Wikimedia Foundation wspiera Cię pracą nad oprogramowaniem i technologią, aby nasze strony działały szybko i bezpiecznie oraz były dostępne dla każdego. Tak samo wspiera różne inicjatywy związane z rozszerzaniem zasięgu dostępu do wolnej wiedzy. Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 09:04, 23 lut 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:11, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:19, 10 cze 2017 (CEST) 

Everton F.C.edytuj kod

Cześć. Nie będę owijał w bawełnę i napiszę wprost. Jak jeszcze raz oznaczysz taką edycję stracisz uprawnienia redaktora. Także więcej czujności na przyszłość. Cynko (dyskusja) 20:43, 14 wrz 2017 (CEST)

Re: Kluby w europejskich pucharachedytuj kod

Cześć, przyznam szczerze że zupełnie nie mam pojęcia czy zakwalifikować to jako klub czy jako rozgrywki. Myślę że z tym pytaniem najlepiej zwrócić się do twórcy szablonu @Mathieu Mars. Moim zdaniem jeżeli składy wrzucamy do rozgrywek to kluby w europejskich pucharach też tam powinny się znaleźć, ale może da się to jakoś lepiej rozwiązać. Pyciek (dyskusja) 09:06, 22 lis 2017 (CET)

@Pyciek, lista meczów podobnie jak składy w konkretnych imprezach są związane z szeroko pojętymi rozgrywkami. Myślę więc, że parametr rozgrywki. :) Mathieu Mars (dyskusja) 10:17, 22 lis 2017 (CET)

Masowe edycjeedytuj kod

Hej. Jak masz zamiar robić dziesiątki czy setki takich samych edycji, to poproś na WP:PdA o ukrycie aktywności. 90% OZetów zająłeś. Ciacho5 (dyskusja) 14:23, 22 lis 2017 (CET)

Odp:Re: Kluby w europejskich pucharachedytuj kod

Odp:Re: Kluby w europejskich pucharach

Szkoda Twojego wysiłku. Mogę to zrobić botem w minutę. :) Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 17:16, 22 lis 2017 (CET)

Kategoria:Seinäjoen Jalkapallokerhoedytuj kod

Mathieu Mars (dyskusja) 01:17, 1 gru 2017 (CET)

Kategoria:Ards F.C.edytuj kod

Mathieu Mars (dyskusja) 02:05, 1 gru 2017 (CET)

Kategoria:Lisburn Distillery F.C.edytuj kod

Mathieu Mars (dyskusja) 02:08, 1 gru 2017 (CET)

Kategoria:Ameri Tbilisiedytuj kod

Mathieu Mars (dyskusja) 11:59, 1 gru 2017 (CET)

Ad:Boldklubben Fremedytuj kod

Ad:Boldklubben Frem

Hej, pamiętaj w takich sytuacjach, aby w kategorii jako klucz sortowania wstawić spację, wtedy zawsze artykuł o klubie będzie na początku kategorii. Pozdrawiam, Mathieu Mars (dyskusja) 22:45, 26 sty 2018 (CET)

Re: Ligi system wiosna-jesień 2017edytuj kod

Cześć! Powiem Ci, że chętnie bym to dokończył, aczkolwiek założyłem sobie zrobienie tego w sposób "porządny" i ligi, które zrobiłem wykonałem również artykuły dotyczące poprzednich sezonów których brakowało. Tak zrobiłem Finlandię, Norwegię, w Szwecji zostały mi dwa sezony (2015, 2016). Niestety ostatnio ze względu na sesję i koniec semestru mam trochę ograniczoną ilość czasu, ale liczę, że od przyszłego weekendu ten koszmar się skończy :) i będzie można coś rozbujać temat. Pyciek (dyskusja) 09:43, 27 sty 2018 (CET)

Wikipedysta:Ghańczyk3456/brudnopis 5edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować. Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. MalarzBOT (dyskusja) 00:59, 23 mar 2018 (CET)

Pomoc w edycjiedytuj kod

Cześć, zauważyłem, że w brudnopisie ręcznie usuwasz dane z tabel. Jeżeli chcesz ten proces zautomatyzować zainstaluj prosty programik Notepad++ i wklej do niego swój kod następnie naciśnij Ctrl+H. W polach do wpisania podaj następujące dane:

Szukany tekst: fb r.gf=\d.ga=\d Zamień na: fb r|gf=|ga=

Mam nadzieję, że udało mi się pomóc. Pozdrawiam, Pyciek (dyskusja) 12:33, 23 mar 2018 (CET)

 • Cześć, sorry że dopiero dzisiaj odpisuje, ale miałem zjazd w ten weekend na studiach w związku z czym miałem bardzo mało czasu. Tak forma ta jest jak najbardziej ok, natomiast mam inne pytanie odnośnie ligi gruzińskiej bo widziałem, że dodałeś obecny sezon. Czy zamierzasz zrobić brakujących pięć sezonów? (tj. 2011/12, 2012/13, 2014/15, 2015/16 i 2016) Ja chyba w tej chwili wezmę się za ligi litewską bo ostatnio poaktualizowałem trochę artykułów odnośnie piłki klubowej w tym kraju. Pozdrawiam, Pyciek (dyskusja) 19:15, 25 mar 2018 (CEST)

Europejskie pucharyedytuj kod

Hej. Mam takie pytanie, może Ty wiesz, bo widzę poprawiałeś pewne rzeczy odnośnie europejskich pucharów dla danych klubów. Taki przykład Rheindorf Altach. Jak zrobione to jest, że w kategorii Kategoria:Austriackie kluby piłkarskie w europejskich pucharach pojawia się Rheindorf Altach także? Chcę zrobić to samo dla SV Mattersburg i nie mam pojęcia jak. Pozdrawiam. Lancer WRC (dyskusja) 10:28, 20 kwi 2018 (CEST)

 • No jasne. Przecież prosta sprawa, tylko logicznie pomyśleć... dzięki!!! Lancer WRC (dyskusja) 10:41, 20 kwi 2018 (CEST)
  • Jeszcze mi powiedz.... kiedy robić osobny artykuł na puchary, a kiedy wklepać to do artykułu o klubie? Albo przynajmniej jakie sobie zakładasz wytyczne? Lancer WRC (dyskusja) 14:13, 20 kwi 2018 (CEST)
   • Aha ok, bo nie wiedziałem właśnie jakie są kryteria podziału na osobne artykuły, a zintegrowane z głównym artykułem. Będę wiedział na przyszłość. No ja poprawiam teraz kluby, bo są często w tragicznym stanie i meganieaktualne, a do tego bardzo ubogie. Wzbogacam o co mogę, dodaję itp. i staram się międzyczasie uaktualniać biogramy zawodników, grających obecnie w tychże klubach czy też trenerów. Kategorie pododaje też pewnie. Zajmę się raczej klubami spoza TOP 5 Europy, przynajmniej na razie. Niestety nadal jest nas mało do uaktualniania, poprawiania błędów, dodawania kolejnych rzeczy, ale damy radę. Lancer WRC (dyskusja) 22:59, 20 kwi 2018 (CEST)

SønderjyskEedytuj kod

Duńskie kluby i puchary niemal skończone poza jednym wyjątkiem. Zastanawiam się czy tego klubu nie rozdzielic jak na angielskiej i innych wikipediach na SønderjyskE Fodbold. Trochę z tym pracy by było, bo podlinkowania trzeba by zmenić i chociaż zrobić jeden, dwa stuby o innych dyscyplinach. Lancer WRC (dyskusja) 12:02, 23 kwi 2018 (CEST)

 • Dzięki, dzięki. Poprawiaj, bo ja coś mogę często przeoczyć... SønderjyskE zmienię za niedługo i poprawię. Inna kwestia odnośnie kategorii - w Danii zrobiłem wzorem angielskiej wikipedii i innych w sumie też. Przykładowo Kategoria:Viborg FF powinna być zawarta w Kategoria:Duńskie kluby piłkarskie, a sam klub Viborg FF wrzucony w tę kategorię Kategoria:Viborg FF, a już nie wrzucany w Duńskie kluby piłkarskie. Myślę, że tak chyba będzie bardziej przejrzyście, jak to robią koledzy z innych krajów. Jeśli nie, cofnę to i zostawimy, jak było.Lancer WRC (dyskusja) 13:13, 23 kwi 2018 (CEST)

FK Tosno w europejskich pucharachedytuj kod

Cześć! Widziałem, że utworzyłeś artykuł o FK Tosno w LE, ale oni w niej nie zagrają, bo nawet nie złożyli wniosku o licencje na europejskie puchary (potężne długi i nie płacenie zawodnikom). W związku z tym w fazie grupowej zagra 4. drużyna z ligi, a 6. dołączy do eliminacji.

Pozdrawiam, Pyciek (dyskusja) 21:42, 10 maj 2018 (CEST)

Aktorzy i aktorki filmów pornograficznychedytuj kod

Masz konkrety w regulaminach wikipedii. To jednak chyba nie do mnie to pytanie, bo raczej rozbudowuję te biogramy, zresztą nie tylko wykonawców XXX. A co do zamieszczenia biografii, muszą posiadać istotne informacje o nagrodach i inne wyznaczni encyklopedyczności. A tu lista propozycja tematu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Propozycje_temat%C3%B3w/Film#Aktorzy_i_aktorki_filmów_pornograficznych. Pozdrawiam, Elster 17:36, 21 stycznia 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Ghańczyk3456 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:11, 23 wrz 2019 (CEST)

Szablony Mistrzostwa Europyedytuj kod

IMHO, jest Ok. bogic (dyskusja) 20:32, 1 mar 2020 (CET)

Puste miejscaedytuj kod

Na przyszłość o nie pozostawianie pustych miejsc w szablonach, tak jak tu czy tu. Tak się nie robi. 89.229.131.182 (dyskusja) 19:17, 5 mar 2020 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 22:53, 11 cze 2020 (CEST)

Artykuł - Inverness Caledonian Thistleedytuj kod

Cześć jako fan tej drużyny zauważyłem że juz wczesniej edytowałeś ten artykuł, wprowadziłem pare nowości ale chciałbym żeby ktos kompetentny to przejżał i sformatował lepiej.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ghańczyk3456" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy