Dyskusja wikipedysty:Giznew


Dyskusja wikipedysty:Giznew w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wikipedysta:Giznew/brudnopisedytuj kod

Poprawiłem jeszcze Twoją przebudowaną wersję, ale widzę, że dalej parę osób uważa, że się nie nadaje. Hmmm, jeśli tak, to trzeba będzie go obciąć jeszcze w paru miejscach. Prawdopodobnie do okrojenia (ale nie wyrzucenia) pójdą sekcje Charfakterystyka i Oglądalność. Myślę, że uda się osiągnąć formę, która pozostanie na Wiki, ale trzeba będzie jeszcze trochę pracy, a potem zapewne ponowne głosowanie, bo wątpię, żeby wszyscy tak łatwo odpuśćili. Gdzie jest to możliwe pododawaj jeszcze bardziej szczegółowe dane. Posprawdzaj też przypisy, jeśli masz dwa lub więcej o innej treści, to nie nadawaj im tej samej nazwy, bo wyświetli się tylko jeden. Link do głównej strony startowej również może tam zostać. McMonster (相談) 19:47, 28 wrz 2007 (CEST)

forumowisko.pl - reedytuj kod

Dobrze, poddam ponownemu głosowaniu na sdu. maikking dyskusja 00:41, 22 lip 2008 (CEST)

pozwól tylko, że zrobię to jutro rano, dziś już dość zmęczony jestem jak na merytoryczne wypowiedzi. maikking dyskusja 00:50, 22 lip 2008 (CEST) Nie możesz głosować, ponieważ nie spełniasz regulaminowych wymogów. Możesz jednak wypowiedzieć się w dyskusji. louve 01:07, 22 lip 2008 (CEST)

Odpowiedź na Forumowisko.pledytuj kod

Widzisz, głosowałem za usunięciem tego artykułu z jednego powodu. Tak się składa, że jestem użytkownikiem tego forum i znam je dosyć dobrze. Jego pokaźne niewątpliwie rozmiary zostały osiągnięte dzięki tematom niezbyt ambitnym, często przeradzającym się wręcz w wulgarne pyskówki. Nie jest więc miarą jego encyklopedyczności prezentowana treść (czy treści). Jeżeli zaś miarą miała być jego wielkość to należałoby stworzyć artykuły o wielokroć większych forach angielsko, francusko, niemiecko, czy hiszpańskojęzyczne. Takich artykułów - o ile mi wiadomo - w Wikipedii jeszcze nie ma. Nie ma, i dobrze - jest ich bowiem - tak mi się wydaje - tysiące.

Piszesz, że według Ciebie duża część artykułów w Kategorii:Strony internetowe w głosowaniu zostałoby usuniętych. Być może. Nie zmienia to jednak faktu , że w tej sprawie jestem za usunięciem artykułu.

Pozdrawiam serdecznie, Bacus15 13:46, 23 lip 2008 (CET)

SdUedytuj kod

Proszę, zapoznaj się z regulaminem SdU i jeśli tworzysz głosowanie to zrób to od początku do końca, bo zrobiłeś na razie 3 i żadne poprawnie. Dalsze takie działania będą uznane za celowy wandalizm. Beau (dyskusja) 14:03, 23 lip 2008 (CEST)

Zapoznaj się z tym Wikipedia:SDU#Zasady i zalecenia. Poza tym jeśli chcesz robić masowe usuwanie, to SdU nie jest miejscem do tego, bo lepiej przeprowadzić najpierw dyskusję na ten temat w kawiarence. Beau (dyskusja) 14:08, 23 lip 2008 (CEST)

Odp:Forumowisko.pledytuj kod

Odp:Forumowisko.pl

Serwis nie wyróźnia się niczym szczególnym. Ot, zainstalowane phpBB. "Milionów" odbiorców, z przedstawionych w artykule liczb, tam nie widzę. Funkcje - jakie funkcje? Zwykłe forum. Co do zastrzeżeń dot. innych stron z kategorii - proszę bardzo zgłaszać je na SDU. Jeśli faktycznie artykuły nie nadają się na Wiki, tez będę głosował za usunięciem. Przy okazji - przynajmniej jeszcze jedna strona z tej kategorii jest na SDU, inną przed chwilą usunąłem w trybie EK. --Leafnode 14:45, 23 lip 2008 (CEST)

No niestety. Miałem napisać właściwie to, co jest powyżej (lub podobnie), także skoro jest napisane to mi zostaje się podpisać. Przy okazji, widzę że więcej stron z tej kategorii trafiło pod głosowanie za usunięciem, i zapewne w większości (jak nie we wszystkich) przypadkach będę za ich usunięciem. Pozdrawiam triskaidekafil Dyskusja? czy e-mail? 22:20, 23 lip 2008 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Giznew" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy