Dyskusja wikipedysty:Goku122


Dyskusja wikipedysty:Goku122 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

archiwum: do 31 XII 2006, do 25 VIII 2008

Spis treści

Odp:Adam Seroczyńskiedytuj kod

Odp:Adam Seroczyński

Dzięki wielkie za link, przeminiłem to troszeczkę i nawet, jak sądzę, ingerencja Admina nie będzie konieczna.--TK (dyskusja) 23:11, 2 wrz 2008 (CEST)

Odp:Adam Seroczyński

Zmiany- jak najsłuszniej. Co do samego słowa olimpiada: napisana z dużej litery i wsparta "w Pekinie" istotnie nie wykazuje precyzyjności w wypowiedzi, ale zapewne zostałaby zrozumiana. Inną kwestią jest to, że artykuły Wiki nie tyle powinny być zrozumiene, ale i spełniać normy poprawności. Za tą uwagę dziękuję i postaram się zapamiętać.--TK (dyskusja) 23:47, 2 wrz 2008 (CEST)

Lolcatedytuj kod

Grrr, właśnie zabierałem się za pisanie tego hasła - I iz very enoyed! Ale dobra robota w każdym razie. roo72 Dyskusja 00:27, 20 wrz 2008 (CEST)

Trzeba poprawić szablony z "cite news" na {{Cytuj stronę}}. roo72 Dyskusja 00:32, 20 wrz 2008 (CEST) I dokładnie o takim źródełku pomyślałem :) Fajny artykuł, też onegdaj chciałem tłumaczyć :D Pozdrowienia Timpul dyskusja 12:20, 20 wrz 2008 (CEST)

Odp: Referendum ogólnokrajowe w czywieszuedytuj kod

Dzięki serdeczne za poprawienie :) Derski (dyskusja) 19:58, 20 wrz 2008 (CEST)

Czy wiesz, że...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 12:22, 28 wrz 2008 (CEST)

lolcatedytuj kod

dlaczego nazwanie żałosnego tekstu żałosnym jest uznawane za obraźliwe?

Powiedz mi do jasnej cholery dobry człowieku co jest obraźliwego w słowie żałosny.

Informacja o pliku Grafika:Reyman.jpg i Grafika:Kaluza.jpgedytuj kod


Witaj, Goku122! Dziękuję za załadowanie pliku Grafika:Reyman.jpg oraz Grafika:Kaluza.jpg. Zauważyłem, że umieściles go jako plik w domenie publicznej z powodu wygaśnięcia do tego pliku praw autorskich (pd-old), jednakże nie podałeś nazwiska twórcy tej pracy ani daty jego śmierci, dlatego też niemożliwe jest ustalenie faktycznego statusu prawnego tej grafiki. Proszę o dodanie informacji o autorze. W przypadku braku takiej informacji plik zostanie usunięty w ciągu 7 dni od daty umieszczenia szablonu na stronie opisu pliku. Zapoznaj się również z opisem licencji grafik. Dziekuję. Masur juhu? 13:24, 20 lis 2008 (CET)

  • ps w najbliższym czasie mam zamiar przejrzeć resztę twoich grafik - wylistuję ci je wraz z problemami, bo jak widzę w/w wypadki nie są jedyne Masur juhu? 13:26, 20 lis 2008 (CET)
  • dzięki za pomoc. Bardzo doceniam. Przetrawie teraz info czy im się PD rzeczywiście należy - wiesz problem jest jak autor jest nieznany i data 1szej publikacji. Ale pomyśle, popytam - dodanie źródeł i dat bardzo pomogło, zatem z twojej strony wszystko jest korekt.

Jedynie grafiki: Grafika:Kosciolkrzywcza.jpg, Grafika:Krzywcza.jpg, Grafika:Krzywczasan.jpg, Grafika:Krzywczacerkiew.jpg, Grafika:Krzywczakapliczka.jpg, Grafika:Krzywczaswietlica.jpg, Grafika:Krzywczawjazd.jpg, Grafika:Promkrzywcza.jpg - zgodnie z WP:NPA#Zapytanie o zgodę o wykorzystanie tekstu lub grafiki - nalezy doslac zgode, zeby mogla byc zarchiwizowana. Pamietaj ze zgoda musi dotyczyc konkretnej licencji (GFDL np.). Szablonuje te pliki, aczkolwiek nie traktuj napisanego w nich terminu (7dni) jako ostatecznego. Masur juhu? 20:06, 20 lis 2008 (CET)

  • ok. sparwdzilem tez te PD. Niestey bez znanego autora lub daty 1szej publikacji, Wikipedia nie moze sie podpisac pod tymi plikami jako pochodzacymi z PD. Oczywiscie to nie twoja wina - uzupelniles zrodla etc na tyle na ile mogles, ale ustawa o PD jest jedna. Masur juhu? 14:35, 21 lis 2008 (CET)

redaktoredytuj kod

Witam, zapoznaj się proszę przede wszystkim z tymi zaleceniami. maikking dyskusja 23:09, 29 lis 2008 (CET)

WOŚPedytuj kod

dzięki, przeczytałem. Jak widzisz nie nalegam ani nie spieszę się z edycją o "roli" WOŚP w skali całej służby zdrowia - mam swoje zdanie, nie będę go forsował jesli ma wzbudzić aż tak emocjonalne sprzeciwy. Pozdrawiam Sagi2007 (dyskusja) 20:06, 3 lut 2009 (CET)

Ta Jojedytuj kod

Cześć! Wytłumacz mi proszę skąd w nazwie kapeli wziął się łącznik. Na stronie internetowej, z której korzystałeś jest tak jak napisałam w nagłówku. Pozdrawiam Łeba «+» 18:58, 9 mar 2009 (CET)

dartedytuj kod

jak widzisz, sporo zrobiłem z branży muzycznej, niemniej zgadzam się, że jak jest deklaracja, musi być działanie. No postaram się coś zrobić. aha, jeśli Ciebie (jako chyba głównego autora) uraziłem, to przepraszam. modyfikacja będzie polegać na dodaniu z jeszcze kilku sekcji i ogólnego przeredagowania całości. pzdr Stefaniak (dyskusja) 17:43, 15 kwi 2009 (CEST)

spokojnie, to nam nic nie da. Pamiętajmy o jednej rzeczy - to był rok 2006. Inne standardy, inna rozmowa. Wpis był dodany po tym, gdy zobaczyłem dyskusję na medal. Mam taki uraz, że gdy widzę stary (bo w sumie arty rozbudowane w 2006 są dość stare) art. nieweryfikowalny i na domiar tego zgłaszany do laurów, to tak jakoś dziwnie mi się robi. Dawanie pouczeń nic tu nie da. Po sporej robocie jaką udało mi się na wiki wykonać w dość krótkim czasie chyba widać, że nie tylko gadam, ale i robię. na pua byłem wręczy dyskredytowany za to, że nie gadam, że nie wniknąłem w społeczność. Co do sprawy ambicji, nazwałbym to raczej próbą sił. Pozdrawiam. Stefaniak (dyskusja) 21:00, 15 kwi 2009 (CEST) oczywiście możesz mi pomóc, dodając np. jakieś źródła do tego, co już napisałeś w haśle. Nie mam zamiaru przecież usuwać Twojej pracy :). Aha, i to, co robię w tej sprawie znajdziesz na Wikipedysta:Stefaniak/brudnopis dart Stefaniak (dyskusja) 21:19, 15 kwi 2009 (CEST) trochę dodałem, tak na dobry początek. pzdr Stefaniak (dyskusja) 22:09, 15 kwi 2009 (CEST) mnie w tej chwili nie interesuje Twoje 5 lat na wiki, tylko spokój, jaki admina czy nieadmina powinien obowiązywać. pua było próbą sił. Nie wyszło, dobrze. Wiem co poprawić i wyciągnąłem wnioski. Jednak wyciąganie tego w kontekście jednego hasła jest tak samo nie na miejscu jak moje móienie o popełnionych hasłach. Nawet nie będę zaglądał w Twój wkład - nie jesteśmy tu po to, by się rozliczać i ciągnięcie tej dyskusji w trybie personalnym i "zdaniowym" (oczywiście tamten post był w moim przekonaniu słuszny i w dalszym ciągu go popieram; ja oceniam teraz, tu i teraz. Gdybyśmy oceniali - bo w 2006 nie trzeba było dawać źródeł, to hasła nie traciłyby medali), tylko merytorycznym - czemu więc to ciągniesz ? Ja się hasłem zajmę, nie martw się. Moja w tym głowy, by jakoś wyglądało. I w tym rzecz - nie powinna być tylko moja i jedno moje zdanie nie może od razu przywiązywać mnie do tego hasła. Ja jednak słowa dotrzymam i to robię - do hasła już doszło ponad 4kb tekstu. Stefaniak (dyskusja) 22:16, 15 kwi 2009 (CEST) ok, chyba starczy. Merytorycznie - swego czasu napisałem trochę artów z darta (kilkanaście), ale tak jakoś uleciało i przeszedłem do muzyki. Mam nadzieję, że starczy mi zapału na dopisanie jeszcze trochę. Pzdr Stefaniak (dyskusja) 14:50, 16 kwi 2009 (CEST)

Jaskułaedytuj kod

Witam. Piszę w sprawie Henryka Jaskuły. Czy naprawdę jest trzecim żeglarzem na świecie? szczepan1952

SY Dar Przemyślaedytuj kod

Witam. Informację o tym, że Jaskuła był czwartym żeglarzem, który samotnie opłynął świat bez zawijania do portów zaczerpnąłem z Małego Leksykonu Morskiego (Ireneusz Grajewski, Jerzy Wójcik, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, Warszawa 1981). Pozdrawiam --Kapitel (dyskusja) 20:28, 27 cze 2009 (CEST)

Wembley Cupedytuj kod

Zaraz zaraz, tzn., że jeszcze grają w tym momencie ? Diuk (dyskusja) 18:26, 26 lip 2009 (CEST)

Kruhel Wielkiedytuj kod

Witaj. Mam pewne wątpliwości.

  1. Nie do końca jasne jest dla mnie sformułowanie "stała się własnością" w Twojej propozycji pytania. Tego typu określenia użyłabym wobec jakiegoś zakupu czy niewykupionego zastawu, w odniesieniu do czasów gdy miasta były czyjąś własnością, ale nie w kontekście decyzji administracyjnej o przyłączeniu, w XXI wieku.
  2. W samym artykule informacja o przyłączeniu pojawia się tylko w części wstępnej, natomiast w dalszej części hasła nie znajdujemy już o tym ani słowa, np. historia wsi kończy się na roku 1946. Należałoby to uzupełnić, wstępniak ma być pewnym streszczeniem, natomiast okoliczności (sposób), o które pytasz w zajawce powinny być dokładniej opisane w głównej części artykułu.

Spróbujesz to doprecyzować i uzupełnić? Pozdrawiam. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 10:46, 30 lip 2009 (CEST)

Aaa, to zmienia postać rzeczy :-) Widocznie przy pobieżnym przejrzeniu hasła umknął mi ten fakt, a ponieważ we wstępniaku akurat to wydarzenie było uwypuklone, to skojarzyłam, że tego dotyczy pytanie. W związku z tym mam inną sugestię. Czy tej historii nie dałoby się podzielić na podsekcje? Takie długie jednolite teksty czyta się znacznie gorzej. Jeśli znalazłbyś jakieś kryteria podziału/cezury tej historii, to może warto byłoby poczynić taki zabieg. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 12:40, 30 lip 2009 (CEST)

Mowa Jaskułyedytuj kod

Nie wydaje mi się na miejscu. Raz, że to długi cytat, i nie wiem jak z PA, po drugie, mówią o Jaskule raczej niż o jachcie, po trzecie, nie niosą informacji encyklopedycznej (twierdzenia, przypuszczenia o samobójstwie jachtu są w encyklopedii raczej śmieszne (nie mówię, że sytuacja jest śmieszna, bo rozumiem ból i żałość człowieka, o którym można napisać Żeglarz)) (Mimo, że w ocenie sytuacji się z nim nie zgadzam). Proponuję przenieść tekst do Wikicytatów i zlinkować od Jaskuły. Ciacho5 (dyskusja) 12:52, 24 sie 2009 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Klondekedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:Klondek

Brak źródeł (jak w opisie edycji) i w encyklopedii nie ma miejsca na sekcję ciekawostki (patrz zasady). Pozdrawiam Klondek dyskurs 19:16, 28 sie 2009 (CEST)

Zobacz tu. Przeanalizuj może także encyklopedyczność informacji określanych mianem ciekawostek w portalach. Pozdrawiam Klondek dyskurs 20:18, 28 sie 2009 (CEST)

Dab Bartekedytuj kod

Hi, I'm letting you know I've used one of your pictures on http://www.monumentaltrees.com/en/images/2828/. Kind regards, 194.78.35.195 (dyskusja) 13:06, 20 sie 2010 (CEST)

Wikiekspedycja 2011edytuj kod

Hej. Od czwartku do soboty w ramach miejskiej Wikiekspedycji 2011 będziemy wykonywać fotki Przemyśla i okolic. Jeśli chciałbyś nas wspomóc w tym projekcie, proszę o kontakt na mojej stronie dyskusji. :) -- CLI (dyskusja) 23:32, 25 lip 2011 (CEST)

3 Kreuzeedytuj kod

Hallo Goku, dzien dobry, in der französischen Wikipedia fand ich im Artikel "Massacre de Katyn" Dein Bild "Drei Kreuze", französische Unterschrift: "Mémorial au cimetière militaire de Katyń". Frage: Stehen die Kreuze wirklich auf dem "Militärfriedhof von Katyn"? Ich plane, Dein Bild in den deutschen Wiki-Artikel, der zur Zeit überarbeitet wird, zu übernehmen. Grüße und do widzenia georg123 [deutsches Wiki]

Capitan Jakub Wajda, +1940 Charkow/Katynedytuj kod

Czesz Goku, we were in contact with details of a picture in Mednoje. Now another question: Is there/do You know a picture of Jakub Wajda, ojczec Andreja Wajdy, in the polish Wiki or otherwhere? Thank You and dobranoc--Georg123 16:58, 10. Nov. 2011 (MEZ)

Dragon Ball Onlineedytuj kod

FJ_1 @%^! 17:05, 25 lis 2011 (CET)

Ryszard Kuleszaedytuj kod

Proszę o odniesienie się do tej edycji - tzw. "własowcy" nie brali udziału w walkach w Warszawie. Kimodin (dyskusja) 19:14, 15 sie 2012 (CEST)

Czy wieszedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, --Joanna Kośmider (dyskusja) 06:57, 28 lut 2013 (CET)

Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Odbieranie/Fort GW XIII "San Rideau"edytuj kod

Uprzejmie zawiadamiam, że doprowadzony przez ciebie do statusu DA artykuł Fort GW XIII "San Rideau" został zgłoszony do weryfikacji wyróżnienia. Sirmann (dyskusja) 17:06, 2 wrz 2015 (CEST)

Comprachicosedytuj kod

--Felis domestica (dyskusja) 12:06, 25 lut 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Goku122" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy