Dyskusja wikipedysty:Grażka27


Dyskusja wikipedysty:Grażka27 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Informacjaedytuj kod

Nie opisujemy wszystkich osób, nawet takich, mających na koncie patenty. Zobacz zasadę oraz Wikipedia:Encyklopedyczność/naukowcy. Ciacho5 (dyskusja) 22:37, 26 gru 2014 (CET)

Wiesław Tłaczałaedytuj kod

Witaj! Beau.bot wykrył w zawartości dodanej przez Ciebie strony Wiesław Tłaczała spore fragmenty będące kopią http://www.if.pw.edu.pl/~labe/archiwum/index.php?sec=people&id=WT, w związku z tym została ona oznaczona jako naruszająca prawa autorskie. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi sprzecznymi z jej licencją. Jeśli stan prawny tego tekstu nie zostanie wyjaśniony, to zostanie on w najbliższym czasie usunięty.

W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami:

  • Jeśli tekst znajduje się w domenie publicznej lub na licencji kompatybilnej z Wikipedią – wyjaśnij to na stronie dyskusji oraz podaj link potwierdzający licencję skopiowanego tekstu. Sprawdź na jakiej licencji przechowywane są teksty w Wikipedii.
  • Jeśli posiadasz prawa autorskie do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się ze stroną Pozwolenia na wykorzystanie.
  • Skopiowany tekst wykorzystaj jako źródło do napisania własnego tekstu – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Hasła nieznacznie przeredagowane.
  • Skopiowany tekst jest niewielkim fragmentem całości utworu – oznacz taki fragment jako cytat za pomocą przypisu lub odpowiedniego szablonu.
  • Upewnij się, czy w historii strony nie ma wersji nienaruszającej prawa autorskiego. Jeżeli jest, to przywróć ją.
  • Usuń tekst naruszający prawa autorskie, o ile nie spowoduje to utraty sensu tematu strony.


Pamiętaj, że kopiowanie cudzych tekstów jest naruszeniem praw autorskich i może wiązać z pociągnięciem Ciebie do odpowiedzialności prawnej!


Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez robota Beau.bot, którego opiekunem jest Beau.
Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego opiekunem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Beau.bot (dyskusja) 11:27, 8 sty 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Grażka27" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy