Dyskusja wikipedysty:Grasia


Dyskusja wikipedysty:Grasia w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Greifswalder Oieedytuj kod

Witaj. Miło że do nas dołączyłaś. Jednakże, nawiązując do Twojej edycji w artykule o wyspie: zgodnie z zaleceniami edycyjnymi tytuł artykułu powinno się wytłuszczać tylko raz, w nagłówku, to wystarczy. Posyłam garść przydatnych (mam nadzieję) linków do stron pomocy i takich tam różnych. :)

Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!

Lajsikonik Dyskusja 19:09, 8 lis 2007 (CET)

Wikipedysta:Grasia/brudnopisedytuj kod

Dziękujemy za Twój wkład w Wikipedię. W przyszłości prosimy o używanie przycisku Pokaż podgląd przed zapisaniem ostatecznej wersji artykułu. Pomaga to odnaleźć ewentualne błędy, a w konsekwencji uniknąć wielu niepotrzebnych edycji. Mniejsza liczba zmian czyni ostatnie zmiany, obserwowane i historię artykułu bardziej przejrzystymi. :) --Szczepan talk 16:51, 9 gru 2007 (CET)

Twój brudnopis został usunięty, gdyż zaszły realne przesłanki dot. fałszowania obrazu Twojej aktywności na Wikipedii. Proszę o wprowadzanie normalnych edycji, a nie zabawy we własnym brudnopisie, których celem jest tylko i wyłącznie uzyskanie prawa głosu, a nie praca nad projektem Wikipedia. Patrol110 dyskusja 12:25, 22 mar 2008 (CET)

Jeśli już operujesz bota...edytuj kod

to warto by go było opisać, inaczej wprowadza to lekki zamęt Wikipedia:Boty#Zalecenia.

pozdrawiam, Dreamer_ (dyskusja) 00:43, 10 gru 2007 (CET)

re: to nie botedytuj kod

To mogę wiedzieć czego używasz do robienia tego typu automatycznych edycji? Może i mi się przyda :) Z góry dzięki Dreamer_ (dyskusja) 00:49, 10 gru 2007 (CET)

gdyż to sporo edycji jak na kilka minut (30 w 2 minuty? nie lepiej używać podglądu artykułu). No chyba że chcesz sobie nabić ilość edycji (nie wiem po co)... Dreamer_ (dyskusja) 01:19, 10 gru 2007 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Grasia" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy