Dyskusja wikipedysty:Grimsson


Dyskusja wikipedysty:Grimsson w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Zagrożenie stereotypemedytuj kod

Witam - widzę, że to pan wkleił obrazek mający obrazować wyniki studium Steele i Aronson 1995. Niestety, usunął Pan kluczowy fragment opisu i zamiast "mean items solved (adjusted by SAT)" zostawił pan samo "mean items solved" przetłumaczone, co wywołuje błędne wrażenie, że wyniki białych i murzynów były identyczne, co jest nieprawdą i mylnie przedstawia wnioski artykułu. Steele et al w końcu pokazali tylko, że moc rpgnostyczna testóœ SAT jest identyczna dla obu grup w sytuacji bez zagrożenia stereotypem (tzn murzyni są słabsi, ale przynajmniej równie dobrzy jak można by oczekiwać po ich wynikach testów SAT), natomiast w przypadku zagrożenia stereotypem, wyniki murzynów są znacznie gorsze, niż można by to oczekiwać po wynikach testów SAT. --- szopen z poznania


KA: Wniosek (13/2009)edytuj kod

Witaj! W imieniu Komitetu Arbitrażowego chciałbym się z Tobą kontaktować w sprawie rozpatrywanego wniosku. Gdy usunąłeś swoją skrzynkę pocztową, KA stracił możliwość przesłania Tobie wiadomości kanałem prywatnym. Proszę o kontakt (krzimb(^)o2.pl). Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 01:59, 6 sie 2009 (CEST)

Informuję, że na adres e-mailowy, na który odezwałeś się do mnie, przesłałem wiadomość od Komitetu Arbitrażowego. Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 19:45, 6 sie 2009 (CEST)

Kwestie medyczne LGBTedytuj kod

Witaj. Proszę omawiać wątpliwości dotyczące hasła na stronach dyskusji i unikać wojny edycyjnej. Pozdrawiam. Monopol (dyskusja) 00:08, 9 sie 2009 (CEST)

gwiazdaedytuj kod

dzięki za miły gest. Nic mnie tak nie mierzi, jak uparta ignorancja niegodna człowieka myslącego. ,ze bliższy jestem sposobamyslenia "ery nowoczesnej" a nie "ery ponowoczesne" - cóz, biologia ma swoje prawa i na dyskursa intelaktualne nie zważa. Życze powodzenia na świeżym powietrzu ( i mnie juz się chce łyk tego powietrza złapać). pozdrawiam, --emanek (dyskusja) 21:13, 10 sie 2009 (CEST)

Cweledytuj kod

Herr Kriss 16:45, 4 paź 2009 (CEST)

Cweledytuj kod

Stanko (dyskusja) 19:55, 20 gru 2012 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Grimsson" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy