Dyskusja wikipedysty:Grubel


Dyskusja wikipedysty:Grubel w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 1. Archiwum I (od 25.01.05 do 31.10.05)
 2. Archiwum II (od 05.11.05 do 06.02.06)
 3. Archiwum III (od 08.02.06 do 19.05.06)
 4. Archiwum IV (od 06.06.06 do 23.03.07)
 5. Archiwum V (od 24.03.07 do 19.04.08)

Spis treści

Albert Hofmannedytuj kod

Witaj! Wykasowałeś notkę o myleniu A. Hofmanna z A. Hofmannem, opatrując to dość tajemniczym komentarzem "skoro nie należy mylić, to nie mylmy". Czy mógłbyś przybliżyć mi powody tej edycji? Obaj Hofmannowie to niemieckojęzycznui chemicy, a dokonania jednego z nich uhonorowane zostały opatrzeniem jego nazwiskiem kilku procesów chemicznych (degradacja Hofmanna, przegrupowanie Hofmanna i reakcja Hofmanna-Löfflera). W nazwach tych reakcji nie podaje się ani imienia, ani narodowaości, ani innych danych pozwalających na dokładną identyfikację. Chemicy ci bywają myleni i w/w reakcje imienne bywają przypisywane Albertowi, a nie Augustowi. Dlatego w artykułach o obu tych chemikach dodałem informację o istnieniu imiennika. Co było w tym złego? Michał Sobkowski dyskusja 09:42, 11 maj 2008 (CEST)

Zmieniłem na disambiga. W sumie treść ta sama, tylko forma inna. :-) Michał Sobkowski dyskusja 13:55, 14 maj 2008 (CEST)

zdjęcie w infoboksieedytuj kod

Witam. Widzę, że przeniosłeś zdjęcie grafiki kościoła w Ciekocinie do infoboxu [1], tylko że znika wówczas opis zdjęcia, który wydaje się tam jednak potrzebny. Pozdrawiam, Chrumps 11:35, 13 maj 2008 (CEST)

Generalnie masz rację, ale lepiej po prostu uzupełnić infobox o pole opis zdjęcia (co też zrobiłem i zalecam robić), bo samo wstawienie opisu jako drugiego parametru pola zdjęcie (jak to zrobiłeś) nic nie daje. Pozdrawiam, Chrumps 23:37, 14 maj 2008 (CEST)

Re:Imiona władcówedytuj kod

Witaj! Muszę przyznać, że ustalona przeze mnie metoda nazywania dynastów – delikatnie mówiąc – nie była najszczęśliwsza. O wiele lepiej, bo na podstawie występowania w literaturze przedmiotu, zabrał się za to Mmt (zobacz). Przedstawione przez Ciebie propozycje nowych nazw haseł nie pokrywają się z ideą Mmt, dlatego mu to zgłoszę. Pozdrawiam Cię serdecznie :), Wiktoryn <odpowiedź> 14:04, 23 maj 2008 (CEST)

Diffedytuj kod

Witaj. Czemu ma służyć ta edycja? Czy nie jest tak, że jeżeli ktoś wstawił taki kod zamiast dywizu to nie jest on już potrzebny? Po coś w końcu ktoś to wstawił. Nie żebym się czepiał, ale chciałbym abyś się wypowiedział, bo nie wiem czy tak się ogólnie robi w Wikipedii?. Bez urazy :-) Pozdrawiam Klejas (dyskusja) 16:36, 4 cze 2008 (CEST)

O, no to super. Dzięki :-) Klejas (dyskusja) 21:34, 4 cze 2008 (CEST)

Orzyszedytuj kod

Nie, tylko Orzysz ;) Małe nieporozumienie - połowa "ankietowanych" wypowiadała się tak, połowa inaczej. Patrz dyskusja Czachorka. Masur juhu? 17:01, 14 cze 2008 (CEST)

 • to odwyrtnij i po sprawie. Niestety nikt z wypowiadających się nie umiał podać zasady tworzenia takich nazw. Masur juhu? 19:54, 14 cze 2008 (CEST)

Wyspa Manedytuj kod

Dlaczego przeniosłeś artykuł Wyspa Man pod tytuł Man? Artykuł dotyczy terytorium brytyjskiego, którego, zgodnie z Wykazem nazw państ w świata, ich stolic i mieszkańców Komisji Standaryzacji Nazw Geograficznych jedyną poprawną polską nazwą jest Wyspa Man. Nazwa Man, wbrew temu co napisałeś, nie jest poprawną nazwą? Aotearoa dyskusja 21:20, 19 sie 2008 (CEST)

Nie wiem czy to niekonsekwencja KSNG, czy też stosowanego polskiego nazewnictwa w ogóle - bo różnych niekonsekwencji jest więcej: Wyspa Man jest przynajmniej dokładnym tłumaczeniem nazwy oryginalnej, a takie Wyspy Świętego Tomasza i Książęca w oryginale członu "Wyspy" nie mają, podobnie Republika Zielonego Przylądka i Republika Południowej Afryki w oryginale mają krótkie i długie nazwy, a po polsku już nie... Aotearoa dyskusja 23:07, 19 sie 2008 (CEST)

Nowy Tomyśledytuj kod

Cześć Grubel, czy mógłbyś odnieść się do propozycji na stronie dyskusji Nowego Tomyśla? Chciałbym uporządkować ten artykuł (i parę innych). Pozdrawiam--Vagnerius (dyskusja) 09:15, 25 sie 2008 (CEST)

Witaj, dokonałem pewnej korekty, ponieważ przejęcie Nowego Tomyśla przez powstańców nie było jeszcze tożsame (przynajmniej w sensie prawnym) z włączeniem go do Polski. Jeżeli masz jakieś uwagi, to oczywiście daj znać.--Vagnerius (dyskusja) 11:21, 26 sie 2008 (CEST)

Wikipedia:Grafika na medal - propozycje/Borowik szlachetnyedytuj kod

Witam. Załadowałem grafikę w poprawionej wersji. Proszę o weryfikację głosu. Pozdrawiam. Kosiarz-PLDyskusja 18:26, 10 wrz 2008 (CEST)

Wikipedia:Grafika na medal - propozycje/Mapa Naddniestrzaedytuj kod

Witaj, nie wiem czy śledzisz - Aotearoa wstawił wersję, o której wspominałeś w głosowaniu. Pozdrawiam, rdrozd (dysk.) 22:44, 14 wrz 2008 (CEST)

przypisedytuj kod

Jestem ciekaw co/jaka zasada kierowała tobą przy tej edycji. --JD dyskusja 20:17, 14 paź 2008 (CEST)

Zgodze się z Tobą, lecz w przypadku dwukropka wygląda to dziwacznie. --JD dyskusja 11:42, 17 paź 2008 (CEST)

Jezioro Klukom vel Kluki (jezioro)edytuj kod

Witam, zmieniłeś nazwę jeziora z Jezioro Klukom na Kluki (jezioro), czy mógłbyś przedstawić źródła swojej zmiany lub informację że chodzi na pewno o to jezioro. Inna wikipedystka praktycznie przywróciła poprzednią nazwę jeziora. Dzięki za informacje i pozdrawiam. --JDavid dyskusja 18:30, 25 paź 2008 (CEST)

Tak też podejrzewałem, że twoje źródło informacji jest jedynym źródłem ;) --JDavid dyskusja 02:04, 26 paź 2008 (CEST)

Lleidaedytuj kod

Zgłosiłem do odebrania medalu. Nie ma w tym nic ze złośliwości, w końcu nawet na siebie nie wpadliśmy (to po lekturze Arsenalu) ale jednak dziś o miastach pisze się nieco inaczej. myslę, że tekst jest do uratoweania - zadziałałbym, ale nie mam odpowiednich źródeł no i nie znam hiszpańskiego. pozdrawiam kićor no dalej z tym koksem... 01:30, 26 paź 2008 (CEST)

Uff, kamien z serca, nie lubię tego robić ale... Między nami - dziś jak głupi łaziłem po księgarniach Bristolu żeby umedalowić hasło (nota bene z marnym skutkiem), straciłem 50 funtów, pół dnia i wiem ile teraz się trzeba nad tym napracować. Zastanawiam się nawet, czy AnM nie zrobiło się sztuka dla sztuki... Pozdrawiam. kićor no dalej z tym koksem... 01:56, 26 paź 2008 (CEST)

Dąbie (jezioro)edytuj kod

Witam, mam problem w nazewnictwie Dąbie (jezioro), ponieważ znalazłem drugie jezioro Dąbie (Równina Gryficka). A chyba to pierwsze powinno mieć zmienioną nazwę, trudno mi przyporządkować to jezioro do mezoregionu. --JDavid dyskusja 23:19, 27 paź 2008 (CET)

Ja specem w tej kwestii nie jestem. Była gdzieś dyskusja na temat nazewnictwa jezior? --JDavid dyskusja 23:43, 27 paź 2008 (CET) OK, z tego co wiem to w przypadku jezior o tej samej nazwie przyjmuje się, że powinno dodawać się mezoregion. Co do tego by w nazwach było jeszcze jezioro w ... to nie byłoby to konsekwentne do wsi. gdzie nie dorzuca się (wieś w województwie zachodniopomorskim) tylko sam mezoregion w nawiasie powinno być IMHO. Jednak chyba trzeba byłoby się zwrócić do wikiprojektu Geografia może? --JDavid dyskusja 00:20, 28 paź 2008 (CET) Gdyby nie było miasta to [Dąbie] byłoby podlinkowane do tego jeziora, ale że jest miasto IMHO powinno się to zwać Dąbie (Dolina Dolnej Odry). Sprawdziłem na mapie Regionalizacja fizycznogeograficzna Polski. --JDavid dyskusja 00:48, 28 paź 2008 (CET)

Sprawa pewnej pomylkiedytuj kod

Rozumiem ze zdarzyla sie pomylka. Moja wina, porzy natloku linkow jest to prawdopodobne. Spowodowalo to zreszta zmiane mojej metody pracy ze zrodlami - od teraz bede wklejal linki od razu do artu a nie przez moja wlasna linkownie bo wtedy o pomylke nietrudno - szkola podstawowa w Newlym miala byc wykorzystana w oswiacie... Przypominam jednak, ze w dyskusji AnM powinny padac zarzuty merytoryczne a nie bez pokrycia. Przykre ze ktos, kto zreszta jest adminem, ucieka sie do takich metod. Nie chcialbym niczego sie domyslac, widzac zmasowana obecnosc kolegi na moich artykulach. kićor wrzuć jakiś txt! 22:38, 1 lis 2008 (CET)

Hmmmm... malarze jeżdżą nad morze bo tam jest więcej światła (mniejsza absorpcja przez wode). Zupełnie nie wiem jak to udowodnić, najwyżej liczba dni slonecznych ze statystyk MetOffice, choć to i tak nic nie da. Najgorzej uzasadnia się właśnie takie rzeczy - prawdy ogólne, ludowe czy też aksjomaty. Dzięki za krótki kurs pisania liczb - jeszcz epowinieneś mnie porządnie zdzielić za mieszane kropki i przecinka. Mając z tym do czynienia na co dzień w pracy - robię konsekwentnie błędy pisząc po polsku :) Pozdrawiam kićor wrzuć jakiś txt! 00:34, 2 lis 2008 (CET)

Prośba o tłumaczenieedytuj kod

Witam. Zwracam się z prośbą o przetłumaczenie takiego oto tekstu: Jaime II acepta la decisión del papa Bonifacio VIII (Tratado de Anagni, 1295) y devuelve todas las islas a Jaime II de Mallorca. Sin embargo, el rey aragonés consigue que el reino de Mallorca siga siendo vasallo del rey de Aragón. Jaime de Mallorca sólo reconocería este vasallaje mediante el tratado de Argilers (1298). Los territorios continentales del reino (los condados de Rosellón y Cerdaña, el señorío de Montpellier) permanecen en su poder durante todo su reinado. Z góry dziękuję. --Kriis73 (dyskusja) 23:08, 1 lis 2008 (CET)

 • Bardzo dziękuję!! Rozwiązałeś istotę mego problemu :) --Kriis73 (dyskusja) 23:32, 1 lis 2008 (CET)
  • Piszę hasło o Jakubie II z Majorki (syn brat Piotra III aragońskiego). W jednym ze źródeł było napisane, że na mocy traktatu z Anagni w 1285 Jakub II Sprawiedliwy zgodził się oddać Jakubowi II z Majorki prawa do Królestwa Majorki, w zamian król Aragonii przejął prawa do Montpellier i Roussillon. Z innego źródła wynikało, że w Roussillon cały czas władał Jakub II z Majorki i jego następcy. Tekst do tłumaczenia, który jak mi się (słusznie) zdawało wyjaśniałby problem, znalazłem na hiszpańskiej wiki. A później wyszukałem tłumacza ;) Jeszcze raz dziękuję za tak szybką pomoc. Pozdrawiam. --Kriis73 (dyskusja) 23:49, 1 lis 2008 (CET)

Girolamo Lucchesini po raz drugiedytuj kod

Uprzejmie proszę o Twój głos w dyskusji hasła "Girolamo Lucchesin", które edytowałeś na początku roku.

Re: Nazwy jezioredytuj kod

Witaj. Sprawa z sierpnia... Nie pamiętam niestety. Jeśli trzeba coś poprawić, śmiało edytuj :) Pozdrawiam, pjahr @ 17:23, 8 gru 2008 (CET)

Nazewnictwa artykułów o jeziorach raz jeszczeedytuj kod

Witaj!
Ostatnio w moich dyskusjach z JDavidem i Czachorkiem pojawił się pomysł stworzenia dwóch bytów: po pierwsze spisanych zasad jak nazywać artykuły tyczące się jezior a po drugie w dalszych planach np Wikiprojektu Polskie Jeziora. Z racji sporego wkładu w tej materii na pl.wiki czy mógłbym Cię poprosić o jakiś komentarz, względnie określenie czy miałbyś chęć w takim projekcie działać? Na razie wypracowaliśmy coś co zapisałem tutaj. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź! --Wiher dyskusja 11:34, 11 sty 2009 (CET)

Tak tylko przypominam się... Dzięki za zainteresowanie nawet na takim poziomie. Chodzi mi właśnie żeby zanim zaczniemy robić duże zamieszanie ustalić jakieś standardy postępowania - np w mojej dyskusji masz przydługie rozważania Czachorka którą publikację wybrać jako wzorcową co do nazewnictwa jezior i na czym jeszcze dodatkowo bazować. Pozdrawiam!--Wiher dyskusja 18:02, 12 sty 2009 (CET) To jeszcze raz ja - pojawiła się jeszcze jedna propozycja - IMO bardziej jednoznaczna i atrakcyjna. Pozdrawiam!--Wiher dyskusja 17:40, 13 sty 2009 (CET)

Encamp (miasto)edytuj kod

Natrafiłem na art. Encamp (miasto) w Andorze. Chciałem dodać interwiki. Wszedłem zarówno na katalońską, hiszpańską i francuską wiki ale wszędzie są tam tylko artykuły o parafiach. Zadałem sobie proste pytanie: "jak to jest że u nas jest artykuł o mieście (ciekawe czy to w ogole jest miasto) a na rodzimych Wiki nie ma takiego, lecz są arty o parafiach (u nas też jest art. o parafii Encamp)". Mam wrażenie, że Andora dzieli się na parafie a nie na miasta i wsie. Jako że mogę Ciebie uznać za znawcę tego półwyspu, mógłbyś odpowiedzieć czy ten artykuł nie jest nadmiarowy i poprawny? JDavid dyskusja 13:00, 16 sty 2009 (CET)

Arsenal F.C.edytuj kod

Zobacz tu: Kategoria:Angielskie kluby piłkarskie. Zobacz też dyskusję o nazewnictwie angielskich klubów na Wikiprojekt:Piłka nożna.

Vertigo(12) -- talk 2 me 12:41, 27 lut 2009 (CET)

Głosowanie nie przyniosło jednak jednoznacznych i obligatoryjnych konsekwencji. Jak widać w praktyce wiki w ciągu ostatnich 2 lat zwyciężył rozsądek i w większości porzucono stosowanie komicznych nazw klubów w rodzaju "FC Liverpool" czy "Everton Liverpool" rozpropagowanych przez cierpiących na brak językowych kompetencji dziennikarzy "Przeglądu Sportowego". Sądzę, że warto uporządkować to do końca.

pozdrawiam,

Vertigo(12) -- talk 2 me 15:46, 27 lut 2009 (CET)

Po pierwsze, gdzie - Twoim zdaniem - uchybiłem regułom polskiej gramatyki? Po drugie, zadaniem wikipedii jest rzetelne przedstawianie wiedzy o świecie, nie zaś powielanie najbardziej nawet zakorzenionych błędów. Po trzecie, to, co ty nazywasz tradycją, dla mnie jest błędem zakorzenionym w czasach monopolu informacyjnego. Dodajmy, błędem naprawdę śmiesznym. Nie sprzeczałbym się nawet, gdyby ten "uzus" był w wikipedii konsekwentnie stosowany. Ale nie jest. Róznych już "uzusów" tu broniono powołując się na rzekomą tradycję. A to chciano, żeby pisać "Miloszewić", a to znów "Shevchenko". Na szczęście, jak już wspomniałem, rozsądek i rzetelność zwyciężają.

Po ostatnie - nie wzywaj nikogo do pokory. Poczekaj jakieś 10 lat. Wtedy to będzie może poważniej wyglądało,

Pozdrawiam,

Vertigo(12) -- talk 2 me 16:30, 27 lut 2009 (CET)

Po pierwsze, Arsenalu FC byłoby "poprawniej", lecz nie jednoznacznie poprawnie - w tym sensie mianowicie, że obie formy są poprawne, choć trafniejsza proponowana przez Ciebie. Po drugie, w sprawie kropek spór toczę powyżej dyskusji z Tobą. Po trzecie, dobrze, że prosisz - lepsze to, niż poprzednie połajanki. Po czwarte, słusznie się domyślasz. Na zdrowie. Vertigo(12) -- talk 2 me 22:11, 27 lut 2009 (CET)

Brzeźno (jezioro)edytuj kod

Witaj, proszę pamiętaj o poprawieniu linkowania po przeniesieniu strony. LeinaD dyskusja 13:58, 27 lut 2009 (CET)

RE: Jezioraedytuj kod

Witaj. Twój komentarz odbieram jako atak osobisty. Nazwy takie funkcjonowały w źródłach, na podstawie których te stuby zostały stworzone. Jeżeli tak super się na tym znasz, to zamiast krytykować innych, lepiej popraw. To jest właśnie magia Wikipedi... Timpul dyskusja 12:24, 28 lut 2009 (CET)

Pytanie o kandydowanie do KA?edytuj kod

Witaj, czy zechciałbyś kandydować w wyborach do KA? Uważam, że jako Wikipedysta zaangażowany wyłącznie w przestrzeń main miałbyś dobre spojrzenie na problemy zgłaszane do KA, jako osoba która na co dzień nie uczestniczy w sporach? AndrzejDyskusja▫. 11:11, 5 mar 2009 (CET)

Zespół Lennoxa-Gestautaedytuj kod

Cześć. Biorąc pod uwagę, że taka pisownia najczęściej występuje w literaturze medycznej, a także kwestia zamiany x na ks w innych przypadkach niż miejscownik nie jest ustalona (Pomoc:Powszechne błędy językowe) proponuję jednak nie poprawiać pierwotnej pisowni. Pozdrawiam, kauczuk (dyskusja) 12:58, 5 mar 2009 (CET)

Powinienem Ci był od razu dać dokładny link, na którym opierają się informacje umieszczone na naszej stronie powszechnych błędów językowych: [2]. Biorąc to pod uwagę można jednak mieć wątpliwości... :) kauczuk (dyskusja) 14:00, 5 mar 2009 (CET) Właściwie to może masz rację, ale z drugiej strony wydaje mi się, że nie powinniśmy wybiegać za bardzo poza to co jest w źródłach, choćby było oficjalnie językowo niepoprawne. kauczuk (dyskusja) 14:22, 5 mar 2009 (CET) Sam najchętniej oparłbym się na pisowni z jakiegoś dobrego podręcznika, gdzie zadbano o pisownię, ale nie znam żadnego takiego w przypadku neurologii. Jedynym dobrym podręcznikiem pod tym względem jest moim zdaniem interna Szczeklika, ale tam raczej ten zespół nie został wspomniany. Gdyby jednak udało mi się w nim znaleźć zapis tego zespołu, to byłbym skłonny przychylić się do pisowni w nim podanej. Dam Ci znać, gdy sprawdzę. kauczuk (dyskusja) 14:41, 5 mar 2009 (CET)

Coxedytuj kod

W porządku, przywróciłem Twoją wersję. Pozdrawiam, Olaf @ 20:14, 6 mar 2009 (CET)

Nazwy własne a pospoliteedytuj kod

Witaj, dziękuję Ci za Twą troskę o poprawność ortograficzną Wikipedii. Mam jednak pytanie na tle własnych wątpliwości. O ile jasne dla mnie jest, że np. "igrzyska olimpijskie" piszemy małymi literami, bo jest to nazwa rodzajowa, o tyle "letnie igrzyska olimpijskie w 1992" to już jest nazwa własna (bo były tylko takie jedne). Co więcej, nierzadko "igrzyska olimpijskie w 1992" też będą nazwą własną, bo co prawda były dwie takie imprezy, ale z kontekstu będzie jednoznacznie wynikało, o którą chodzi. Reasumując, moje wyczucie języka polskiego podpowiada mi, że prawidłowy podział na nazwy pisane dużą literą i małą pokrywa się z podziałem na nazwy własne i rodzajowe. Nie jestem filologiem, więc nie mogę wypowiadać się autorytatywnie, ale poddaję powyższe pod Twoją rozwagę. Z serdecznymi pozdrowieniami, Buldożer (dyskusja) 20:52, 9 mar 2009 (CET)

Zagroda Pokazowa Żubrów (Woliński PN)edytuj kod

Absurdem to było poprzednie linkowanie (można sprawdzić). W WPN nikt nie ukrywa tego, że bielika nazwano imieniem sienkiewiczowskiego bohatera. Jeśli Cię to aż tak obruszyło, to tam jest odpowiedni adres. Jednak swoje pretensje powinieneś skierować (właściwie to nie wiem do kogo), o to że zwierzęta W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW otrzymują imiona ludzkie. Pozdrawiam. Zbigniew Z. (dyskusja) 14:43, 23 mar 2009 (CET)

Skądże, nie ma problemu. Pozostawiłem Twoje rozwiązanie. Jednak przywróciłem "do końca swych dni" zamiast "śmierci". Bielik jest pod ochroną, ciągle na wyginięciu. Jest to wyjątkowy ptak, prawdziwy król przestworzy, a u nas, w Polsce jest na Godle Państwowym. Dlatego też przy tym obstaję. Sam termin "śmierć" brzmi zbyt pejoratywnie. Tamto określenie niesie dodatkowo informację o troskliwej opiece. Przynajmnie takie jest moje zdanie. Zbigniew Z. (dyskusja) 18:45, 23 mar 2009 (CET) Tak będzie chyba najlepiej. Wszystkiego dobrego. Zbigniew Z. (dyskusja) 09:44, 24 mar 2009 (CET)

Gniew?edytuj kod

Witaj.

Zauważyłem, że to Ty utworzyłeś hasło Gniew, a i potem sporadycznie do niego zaglądałeś, więc być może znasz to miasto.

Mam problem: 40 lat temu byłem z rodzicami w Gniewie, Malborku i okolicach. Zrobiłem wówczas trochę zdjęć na slajdach, ale nie wszystkie potem należycie opisałem. Z tej wycieczki warte udokumentowania przeszłości są te dwie fotografie obok. Jedna niewątpliwie przedstawia zamek w Gniewie przed odbudową Radzyniu Chełmińskim, druga natomiast - nie mam pojęcia co: trochę to-to podobne do wieży kościoła w Gniewie, ale jednak wyraźnie inne. Moja mama twierdzi, że na pewno byliśmy wtedy w Gniewie, ale także nie pamięta, gdzie jeszcze.

Na winklu narożnego domu, w którym jest biedniutki sklep spożywczy widać tabliczkę "Plac 1 Maja", ale to dziś raczej żadne wskazanie, bo pewnie jest to obecnie raczej po prostu Rynek albo jakiś Plac Jana Pawła II.

Może Tobie uda się rozpoznać tę wieżę i pomóc zlokalizować to zdjęcie?

Pozdrawiam Julo 22:51, 25 mar 2009 (CET)

 • Dzięki. Przeszukałem wczoraj w internecie pół Pomorza - od Grudziądza przez Kwidzyn, Tczew, Starogard, Pruszcz, Sztum i Lidzbark po Malbork (nawet wiem, że najbliższy istniejący jeszcze "Plac 1 Maja" jest w Działdowie), ale jakoś Golub-Dobrzyń mi "umknął". Już się biorę do uzupełniania opisu ilustracji. Julo 13:14, 26 mar 2009 (CET)
  • Ten zamek to jednak nie w Gniewie, tylko w Radzyniu Chełmińskim. Julo 22:58, 15 kwi 2009 (CEST)

Marvyn Coxedytuj kod

Marvyn Cox to prawidłowe a nie Marvyn Coks. Nie rób tego.

ok gruby, a co mam tu odpisac cie ?? jesli masz pretensje do mnie o tym to juz nic nie robie. ale jestem pewny ze robisz maly blad. na raza pozdrawiam.

Xedytuj kod

Witaj. Twoje ostatnie poprawki ortograficzne (zamiana x na ks w końcówkach fleksyjnych) są raczej niepotrzebne. Rzeczywiście opinia językowa Rady Języka Polskiego z 2004 r. mówiła o pisowni końcówek w przypadkach zależnych przez ks, stąd pewnie taki zapis w słowniku PWN. Jednak niedawno opublikowana uchwała ortograficzna RJP zmieniła te reguły — obecnie odmiana Foxa czy Coxa jest również poprawna. Pozdrawiam --Filemon (dyskusja) 17:38, 17 kwi 2009 (CEST)

Olgaedytuj kod

Czy pamiętasz gdzie dokładnie zdjęcie zostało zrobione? Albertus teolog (dyskusja) 14:56, 27 kwi 2009 (CEST)

Re:Mannoneedytuj kod

Niedawno była dyskusja nad Mannone i art. ten został usunięty z Wikipedii. Myślę, że nie warto linkować do nieency artów bo to może zachęcić IPków do tworzeniach nieencyklopedycznych haseł. PS Discussion 14:31, 3 maj 2009 (CEST)

Re "to"edytuj kod

Dobrze poprawię :) --Junx (dyskusja) 12:51, 26 maj 2009 (CEST)

O.k postaram się unikać tych podkreśleń, z resztą sam zauważyłem, że wyglądają one nieestetycznie. Ja obecnie kończę II rok i wróciłem z Erasmusa z Alcalá. Jeszcze nie wybieramy specjalizacji, poza tym ja muszę najpierw zrobić licencjata :) za rok:) a interesuje mnie translatoryka. Bo będąc na wymianie to praktycznie większość zajęć mieliśmy z historii literatury hispanoamerykańskiej. Pozdrawiam serdecznie --Junx (dyskusja) 15:00, 26 maj 2009 (CEST)

Sponsorzyedytuj kod

Czemu usnąłeś listę sponsorów Arsenalu? Na arcie o Barcelonie też jest rubryka o sponsorach i nikt jej nie usuwa. Logotypy można usunąć, resztę zostawić. Maciek (dyskusja) 15:16, 28 maj 2009 (CEST)

Ok, wybacz za to, że byłem niekulturalny, ale dopiero wróciłem ze szkoły i jestem padnięty i to dlatego :-) Maciek (dyskusja) 17:22, 28 maj 2009 (CEST)

Rezerwat przyrody Żubrówka, czy: rezerwat Żubrówka?edytuj kod

Cześć. Szukając czego innego, natknąłem się na taki zapis, który wprowadził mnie w wątpliwość i chciałbym ją jednoznacznie rozwiać: "Rezerwat przyrody" czy "rezerwat"?. Adnotacje do punktów 3 i 4 oraz protokół z posiedzenia poprzedniego - 32 (którego już nie przytaczam). Wprawdzie uwagi dotyczą nazw poza granicami Polski, jednak problem według mnie jest ten sam. Czy ktokolwiek kiedyś sprawdzał w wikipedii poprawność nazw obszarów chronionych, zwłaszcza rezerwatów przyrody, ale także parków krajobrazowych i pomników przyrody (swoją drogą pomniki to odrębny temat, do którego kiedyś wrócę)? Poza tym w nazwach tych jest stosowany cudzysłów, a u nas nie. Domyślam się, że mogą być jakieś wewnętrzne ustalenia i być może moje obawy są bezzasadne. Pozdrawiam. Zbigniew Z. (dyskusja) 18:15, 4 cze 2009 (CEST)

Rzeczywiście, nie ma najmniejszych wątpliwości i właściwie temat można uważać za zamknięty. Dodam tylko tak na marginesie, jako ciekawostkę, że widziałem już na najnowszych mapach PPWK rezerwaty oznaczone jako "rezerwat Żubrówka" a nie "rezerwat przyrody Żubrówka". Oczywiście to jeszcze nic takiego nie oznacza, jednak dobrze jest pamiętać, że przedstawiciel PPWK zasiada w KSNG z klucza. Może (ale wcale nie musi) być niezłe zamieszanie z powodu różnic zasad pisowni nazw rezerwatów przyrody w Polsce i poza Polską. Na teraz wszystko jest oczywiste i jednoznaczne. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Zbigniew Z. (dyskusja) 19:36, 5 cze 2009 (CEST)

Literówka w tytuleedytuj kod

witam

mam pytanie: co robić jak w tytule artykułu jest literówka, tak jak tu? Robić REDIRECT czy jak?

pozdrawiam

michal-100 (dyskusja) 22:30, 20 cze 2009 (CEST)

Front Wołchowskiedytuj kod

Cześć. Wstawiłeś w artykule, kiedyś, dawno temu, szablon {{dopracować}}. Zerknąłbyś jeszcze raz na artykuł? Jak są jeszcze bugi - dopisz w wywołaniu szablonu. Przydatne parametry na stronie tegoż szablonu. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 08:50, 4 lip 2009 (CEST)

interpunkcjaedytuj kod

Dzięki za zwrócenie uwagi.--Stiepan Pietrov (dyskusja) 11:22, 25 lip 2009 (CEST)

Sednerosedytuj kod

Ok, rozumiem i na przyszłość będę pamiętał Maciekced (dyskusja) 18:26, 4 sie 2009 (CEST)

Arsenal Londynedytuj kod

Czy zamiast ukrywać sekcję o herbie nie mogłeś jej przeredagować i pousuwać błędy? Ja już chyba nie będę edytował wiki bo po co... PS Discussion 11:36, 10 sie 2009 (CEST)

Awersowy po mojej prośbie poprawił art pod względem językowym. PS Discussion 10:05, 17 wrz 2009 (CEST)

Wikipedia:Propozycje do Artykułów na medal/8 Pułk Piechoty Legionów/2edytuj kod

Witam serdecznie. Mam zaszczyt zaprosić Kolegę, do udziału w głosowaniu nad artykułem, którego współautorem jest też Twoja osoba. Pozdrawiam --Adam.Kurowski (dyskusja) 14:05, 10 sie 2009 (CEST)

Teideedytuj kod

Witam, Przy usuwaniu spamu zostały usunięte też dwa wartościowe linki, które były w artykule od dawna - link do strony kolejki linowej na Teide - Teleferico del Teide oraz link do artykułu informacyjnego o Teide po polsku. Strona kolejki jest istotna z uwagi na to, że sam park nie ma własnej strony, a na tej stronie znajduje się wiele informacji. Artykuł informacyjny - chyba jedyny artykuł po polsku, w którym całościowo jest opisana tematyka zwiedzania parku. Pozdrawiam Bartek Lbt (dyskusja) 15:33, 25 wrz 2009 (CEST)

Ferdynand I z Kastyliiedytuj kod

Mam prośbę: na angielskiej wiki w haśle o Ferdynandzie I kastylijskim jest taki zapis: He overran the Moorish section of Galicia, and set up his vassal as count in what is now northern Portugal. With northern Iberia consolidated, Ferdinand, in 1039, proclaimed himself emperor of Hispania. The use of the title was resented by the Emperor Henry III and Pope Victor II in 1055 as implying a claim to the headship of Christendom and as a usurpation of the Roman Empire. It did not, however, mean more than that the sovereign of León was the chief of the princes of the Iberian peninsula. Natomiast ze źródła (w jęz. polskim) którym dysponuję wynikałoby, że Ferdynand tytułu cesarza zaczął używać znacznie później, w ostatnich latach swego życia. Czy mógłbyś na podstawie hasła na hiszpańskiej wiki zweryfikować powyższą informację z en:wiki i przesłać mi właściwy fragment w tłumaczeniu? Z góry dziękuję. Ps. Sprawa nie jest pilna, bo online będę dopiero po 5 października. Pozdrawiam. --Kriis73 (dyskusja) 12:00, 30 wrz 2009 (CEST)

 • Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Pomoże o tyle, że nie będę sam główkował i dzięki temu nie palnę jakiegoś głupstwa. Pozdrawiam serdecznie. --Kriis73 (dyskusja) 13:56, 30 wrz 2009 (CEST)

Zespoły jezioredytuj kod

Witam. Piszę ponieważ zauważyłem tę edycję. Chciałbym Ciebie zapytać, skąd to prawidłowe nazewnictwo? Kto ustala zespoły jezior i ich nazwy? Czy obecne na Wiki, są to tylko nazwy używane w przewodnikach turystycznych? JDavid dyskusja 14:10, 12 lis 2009 (CET)

Oczywiście z nazewnictwem jezior jestem zaznajomiony. Jednak zespoły jezior w Polsce budzą moje wątpliwości. Szczególnie utworzenie specjalnie osobnych artykułów nt. tych zespołów w którym nie ma żadnych informacji nt. zespołowości i szczególnych cech, które spowodowały że zostały zgrupowane w jeden kompleks. Patrząc np. na art. Jeziora Raduńskie jest ref. do publikacji dwóch autorów. Teraz grając tego złego mógłbym powiedzieć, że owi panowie wymyślili sobie nazwę "Jeziora Raduńskie" i dokonali analizy tego kompleksu. Sam fakt zgrupowania i analizy nie budzi oczywiście wątpliwości jednak nazewnictwo zespołu już tak. Sam mógłbym wydać książkę i nazwać np. Jeziora Kołobrzeskie. Czy jest to powód do tworzenia osobnego artykułu? IMO nie, dlatego staram się dociec kto przedstawia takie nazwy, czy są one w użyciu potocznym i czy takie zespoły są w ogóle encyklopedyczne by mieć osobny artykuł. Dzięki pomoc i podzielenie się swoją opinią. JDavid dyskusja 17:23, 13 lis 2009 (CET)

CiUedytuj kod

Witaj. Chyba przeniosę to pod Konwergencja i Unia, tak jak podaje PWN. Ogólnie funkcjonuje kilka (?) określeń w konfiguracjach Konwergencja/Zbieżność z Unia/Związek/Jedność - bez wyraźnego przechyłu dla którejś z wersji (na psz co najmniej 2 się pojawiają, w GW też niejedna). To zresztą standardowy problem wynikający ze słabości polskiej publicystyki w zakresie ugrupowań zagranicznych. Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 21:59, 12 lis 2009 (CET)

Filip III Habsburg - dawny medaledytuj kod

Witam! Dziś natknąłem się na to właśnie hasło, widzę, że medalowe (dyskusja), ale mam wrażenie, że dziś by już nie przeszło (aczkolwiek na DA powinno się załapać). Skąd moje wątpliwości? Po pierwsze zupełny brak przypisów, które dziś przy medalowych są już standardem. Po drugie - brak następstw czasu - być może wielu osobom lepiej się tak czyta, ale wydaje mi się, że stosowanie na przemian czasu przeszłego i teraźniejszego nie jest odpowiednie. Generalnie zanim poddałbym go ocenie wolałem jednak skonsultować się z głównym autorem - może dałoby radę porobić przypisy do poszczególnych akapitów? Bo generalnie merytorycznie hasło powinno się bronić - ma np. więcej treści niż wersja angielska, czy hiszpańska, problemem pozostaje natomiast forma. A wygranej wówczas procedury gratuluję - jak czasem trafię na inne artykuły z medalami z 2005, to tylko się uśmiecham :) . Pozdrawiam! TR (dyskusja) 12:12, 25 lis 2009 (CET)

OK, bardzo dziękuję za wyrozumiałość i życzę dalszej owocnej pracy! TR (dyskusja) 21:36, 25 lis 2009 (CET)

mapaedytuj kod

Mapę wycofałem :) popracuję nad nią w wolnej chwili. Z jeziorem Dymaczewskim jest faktycznie problem nazewniczy: ja używam wymiennie obu nazw (tzn używałem jak mieszkałem w Luboniu:) i - zabij mnie - nie wiem dlaczego zmieniając sposób zapisu nazwy zarazem zmieniłem nazwę jeziora. Może właśnie dlatego, że używam wymiennie. Swoją drogą, jbyło kiedyś takie obiegowe powiedzenie, że nad Jeziorem Dymaczewskim (jak sama nazwa wskazuje) co druga poznanianka traci cnotę - nawiązanie do dzikiego campingu w tym miejscu, gdzie narysowałem krzywo granicę :) Dzięki za uwagi i cieszę się, że ktoś lubi WPN :) Pozdrav. kićor wrzuć jakiś txt! 23:29, 18 lut 2010 (CET)

the_skype_highlightingedytuj kod

Korzystasz ze Skype'a? Prawdopodobnie masz zainstalowany dodatek, który podczas edytowania Wikipedii bez twojej wiedzy wstawia w kod strony [3] fragmenty typu

begin_of_the_skype_highlighting 032 233 42 17 end_of_the_skype_highlighting 

Proszę Cię o wyłączenie (Firefox: Narzędzia/Dodatki; IE: narzędzia/opcje internetowe/programy/zarządzaj dodatkami). --WTM (dyskusja) 19:25, 1 cze 2010 (CEST)

Zamek Chojnikedytuj kod

Do Warsztatu PANDA zgłoszone zostało do naprawy hasło Zamek Chojnik. Hasło oznaczone zostało medalem, ale przydałoby się je przeredagować trochę i uzupełnić. Zwłaszcza warto wskazać źródła poszczególnych informacji. Piszę do Ciebie ponieważ zajmowałeś się kiedyś tym hasłem i może masz źródła. Kenraiz (dyskusja) 17:34, 5 lip 2010 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Proszę, napisz na mojej stronie dyskusji, jak się przesyła pliki, które już wcześniej istniały na Wikimedia Commons, na Wikimedię. Wiem, że do tego trzeba być zalogowanym i wiem jak zapisać adres obrazka tak, aby był on na czerwono (gotowy do przesłania). Potem trzeba na niego kliknąć, lecz nie wiem co dalej zrobić. Proszę cię o pomoc, bo jako administrator po to jesteś. Z góry dziękuję. Pozdrawiam 178.42.239.19 (dyskusja) 17:26, 18 lip 2010 (CEST)

Wikipedysta:Grubel/Wittingedytuj kod

witaj. Napisałem wczoraj hasło o Hardenie i w linkujących znalazłem Twoje ciekawe hasło o Wittingu. Wydaje mi się że jest już gotowe, będziesz przenosił? Tak w ogóle to zainteresowałem się tą rodziną przez Ludwiga Witkowskiego (piszę głównie hasła z historii medycyny), niestety, Ludwig pozostaje w cieniu braci i mam o nim bardzo niewiele informacji. Serdecznie pozdrawiam Filip em 11:31, 17 sie 2010 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod

Cześć!

Niedługo wystartuje projekt Wikiksiążki, który będzie realizowany przy wsparciu Stowarzyszenia Wikimedia Polska. W związku z tym poszukuję do pomocy osób dobrze znających jeden z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański lub rosyjski. Tak się dobrze składa, że Ty jesteś właśnie taką osobą. Twoja znajomość języków może okazać się bardzo pomocna w tworzeniu publikacji o Fryderyku Chopinie. Dlatego też proszę Ciebie o wsparcie i pomoc przy projekcie.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie projektu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę śmiało pytać. Pozdrawiam serdecznie, Patrol110 (dyskusja) 16:24, 26 sie 2010 (CEST)

Koriolan - brakujący odnośnikedytuj kod

Kłaniam się!

Jako wielbiciel twórczości Stanisława Lema zauważyłem, iż przy haśle "Koriolan" brakuje odnośnika do opowiadania "Terminus" z cyklu "Opowieści o pilocie Pirxie". Akcja tego opowiadania rozgrywa się na pokładzie statku kosmicznego o nazwie "Koriolan" właśnie. (por. wyszukiwanie Google z hasłami "koriolan lem") Niestety, nie mam pojęcia, skąd u Lema nawiązanie do tej postaci historycznej.

Pozdrawiam

 Gregor (piotr.gregorowicz(na)gmail.com) 

odpedytuj kod

udział w mediach, występy w telewizji etc. można odnaleźć w najlepiej opracowanych artykułach na Wikipedii, a to gdzie się pojawia i jakiej klasy są to programy to już nie jest problem Wikipedii, poza tym czytelników zapewne to interesuje wiec dlaczego usuwać coś co jest faktem DX Dyskusja 13:22, 7 mar 2011 (CET)

Rzeki Hiszpaniiedytuj kod

Masur juhu? 18:39, 4 gru 2011 (CET)

Luis de Góngora y Argoteedytuj kod

Cześć. Zgłosiłam hasło do naprawy w ramach udoskonalenia starych medali. Ostatnio dodawałeś do artykułu bibliografię, więc może dałbyś radę opatrzyć tekst szczegółowymi przypisami z podanych w niej pozycji? Dodam także prośbę o to do odpowiedniego wikiprojektu. Dzięki. Farary (dyskusja) 11:08, 31 mar 2012 (CEST)

Ad:Topiłoedytuj kod

Ad:Topiło

Sprawdź proszę powyższą edycję - chyba przypadkiem wykasowałeś za dużo... --WTM (dyskusja) 17:29, 23 paź 2012 (CEST)

Potrzebne źródłaedytuj kod

Dzień dobry administratorze, tu są założone przez Ciebie artykuły nieposiadające źródeł (najstarsze): Pokolenie 27, Arsenal Stadium, William Somerset Maugham, Highbury (dzielnica). A tu jest strona powstała z inicjatywy wikipedystek Marychy80 i Soldier of Wasteland: Wikipedia:BATUTA 2014. Panie obawiają się, że same nie dadzą rady z doprowadzeniem ich pomysłu do odpowiednich rezultatów. Czy mogą liczyć na wsparcie z Twojej strony, mimo że ograniczyłeś działalność? Został jeszcze niecały tydzień na przygotowania. Kłaniam się nisko, Sławek Borewicz (dyskusja) 18:42, 28 kwi 2014 (CEST)

sprostowanieedytuj kod

czesc,pragne tylko zaznaczyc w ramach sprostowania,ze zdjecie nie przedstawia rzeki Wierzycy,a jedynie tzw.kanal mlynski i przepraszam za pisownie.Jacek.

Przypomnienie o możliwości utraty uprawnieńedytuj kod

Drogi Wikipedysto!

Piszę tę wiadomość, ponieważ w związku z przyjętymi zasadami odbierania uprawnień nieaktywnym użytkownikom Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Odbieranie_uprawnień_nieaktywnym_użytkownikom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali widocznej w rejestrach akcji związanej z posiadanymi uprawnieniami w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorem polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to akcjami. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że użytkownik posiadający zaawansowane uprawnienia to „zaangażowany i godny zaufania” uczestnik projektu. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku akcji administratorskich do 23 września 2014 uprawnienia zostaną Ci odebrane. Wniosek o odebranie uprawnień złożyć możesz na stronie https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_Wikipedii:Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_u%C5%BCytkownikom lub w projekcie Meta-Wiki.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do Wikipedii możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PU. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój projektu i liczymy na ponowne zaangażowanie. Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 20:27, 9 wrz 2014 (CEST)

Odebranie uprawnień administratoraedytuj kod

Cześć.

W związku z przyjętą zasadą odbierania uprawnień nieaktywnym administratorom Wikipedii, Twoje uprawnienia zostały odebrane. Oczywiście możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PUA. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój Wikipedii i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii, Openbk (dyskusja) 22:22, 23 wrz 2014 (CEST)

Szablon:Prezydenci Poznaniaedytuj kod

Kapsuglan (dyskusja) 18:15, 9 gru 2014 (CET)

Transkrypcja/transliteracja nazwiska ormiańskiego - odp.edytuj kod

Witaj, absolutnie nie jestem ekspertem w kwestii transliteracji nazwisk, do tego rozporządzenia nawet nie zaglądałem. Swoją edycję oparłem na intuicji. Nazwiska ormiańskie kończące się "-sjan" zapisuje się w ten sposób, bo "-sian" sugerowałoby, że "s" należy zmiękczyć. W przypadku "-rian" nie ma tego problemu, i jeszcze nigdy nie spotkałem się z zapisem "-rjan". Co do tego "ych" to znów nie jestem pewien, jak to jest uregulowane w rozporządzeniu, ale zapis bez "y" byłby wtedy, gdybyśmy dokonywali transkrypcji z rosyjskiego. Ale nie będę się upierał, chętnie poznam twoją opinię, bo to nie jest moja specjalność. Pozdrawiam, --Hektor Absurdus (dyskusja) 20:00, 16 sty 2018 (CET)

 • Ani jeden, ani drugi link mi się nie otwiera ;-). Cóż, w takim razie możesz założyć wątek w Kawiarence. Zasady transkrypcji nie zawsze są jednoznaczne, może w tym przypadku Wikipedia wypracowała jakieś wytyczne. Pozdrawiam, --Hektor Absurdus (dyskusja) 20:22, 16 sty 2018 (CET)
 • No widzisz, i tu pojawia się problem, bo według tego translatora np. nazwisko Chaczaturiana powinno się zapisywać "Chaczatrjan". Możliwe, że istnieją inne przesłanki do zastosowania takiej, a nie innej transkrypcji nazwiska, choćby nawet życzenie danej osoby. Ja stanąłem na straży status quo, ale jeśli uważasz to za zasadne, zainicjuj dyskusję na forum społeczności. Pozdrawiam, --Hektor Absurdus (dyskusja) 20:47, 16 sty 2018 (CET)

Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Grubel,

Fundacja Wikimedia pragnie poprosić cię o Twoją opinię w ankiecie na temat doświadczenia związanego z Wikipedia i fundacją. Celem tego badania jest dowiedzieć się w jaki sposób Fundacja wspiera twoją pracę na wiki i jak możemy to zmienić lub poprawić w przyszłości. Twoje przemyślenia będą miały bezpośredni wpływ na obecną i przyszłą pracę Fundacji Wikimedia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 16:43, 6 wrz 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Grubel,

Kilka tygodni temu zapraszaliśmy Cię do wypełnienia ankiety Community Insights. Jest to coroczne badanie społeczności na całym świecie, organizowane przez Wikimedia Foundation. Chcemy dowiedzieć się jak bardzo nasza praca wspiera wiki. We are 10% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Twój głos ma dla nas znaczenie.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 17:11, 20 wrz 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Grubel,

Zostało już tylko kilka tygodni na wypełnienie ankiety Community Insights! We are 30% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Dzięki tej ankiecie Wikimedia Foundation uzyska opinie na temat tego, jak dobrze wspiera Twoją pracę na wiki. Wypełnienie zajmie tylko 15-25 minut, a ma bezpośredni wpływ na jakość udzielanego przez nas wsparcia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 21:49, 3 paź 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Grubel" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy