Dyskusja wikipedysty:Ha ku


Dyskusja wikipedysty:Ha ku w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Proszę, przestań wprowadzać nieprzemyślane edycje do Wikipedii. Takie zmiany są określane jako wandalizm. Jeżeli chcesz poeksperymentować, rób to w brudnopisie. Przed wykonaniem edycji zapoznaj się z zasadami Wikipedii. Dziękuję.

uważasz, że tego typu kwiatki jak Gramy teraz Gohanem. Musimy pokonać Piccolo. W moim przypadku wystarczyło jedno Masenko :-D to tekst encyklopedyczny?

Jeżeli gra jest ciekawa, to ja bym się wstydził takiego opisu. To jest dobry tekst na forum, ale nie do Wikipedii. Przykuta 20:07, 29 wrz 2005 (CEST)

Proszę, przestań.
Jeżeli nadal będziesz niszczyć strony, zostanie Ci zablokowany dostęp do ich edycji.

Skasowałeś mój głos z SdU, podejrzewam, że celowo. Proszę, nie rób tego nigdy więcej! Shaqspeare 20:16, 29 wrz 2005 (CEST)

Jeżeli jest informacja, że strona jest poddawana pod głosowanie, nie usuwamy tej informacji. Przeczytaj zasady na SdU. Artykuł bedzie głosowany przez tydzień, najprawdopodobniej zostanie usunięty, jeśli nie zostanie napisany tak, żeby spełniał warunki hasła encyklopedycznego. Mogłeś/aś tego nie wiedzieć, więc nie wrzucam kolejnego, ostatecznego ostrzeżenia. Ale następnym razem naprawdę możesz oczekiwać zablokowania. (bana). dlatego zapoznaj się z zasadami - link masz wyżej. Przykuta 20:38, 29 wrz 2005 (CEST)

Pomimo uwag nie zmieniłeś(aś) swojego postępowania. Kolejna edycja niezgodna z zasadami bądź nieskonsultowana z innymi użytkownikami będzie bezpośrednio skutkowała zablokowaniem Ci możliwości edycji w Wikipedii.


Artykuł ma swoją stronę dyskusji, na której można napisać dlaczego powinien nie byc usunięty i/lub co powinno zostać poprawione. Przykuta 20:43, 29 wrz 2005 (CEST)
Każdy tekst zamieszczony na Wiki powinien spełniać pewne zasady.
Ten tekst ich wogule nie spełnia, jest nie encyklopedyczny. Przeczytaj to:
wskazówki na temat tworzenia haseł
poradnik autora Wikipedii
etykieta Wikipedysty
neutralny punkt widzenia
Soni 21:07, 29 wrz 2005 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ha ku" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy