Dyskusja wikipedysty:Hak


Dyskusja wikipedysty:Hak w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Witaj w Wikipedii. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i wcześniej nie edytowałeś stron w Wikipedii, proszę, przeczytaj o zasadach, na jakich opiera się ten projekt. Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj ze stron pomocy lub skontaktuj się z którymś z administratorów albo zwróć się o pomoc, wstawiając na tej stronie linijkę: {{pomocy|tutaj treść problemu}}.
Naszą zasadą jest jednak usuwanie treści nieencyklopedycznych oraz niezgodnych z przyjętymi zaleceniami. Jeżeli chcesz wypróbować działanie mechanizmów wiki, skorzystaj z brudnopisu. Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek. Pozdrawiam i liczę, że mimo początkowych kłopotów będziesz z nami rozwijać ten projekt :)
—  EMeczKa dyskusja 16:40, 8 cze 2007 (CEST)

Edward Dereńedytuj kod

Jeżeli to imię jest niepoprawne, to wpisz właściwe. Niestety nie posiadam źródeł, aby poprawić je samodzielnie :(. Myślałem, że Twoja edycja była przypadkowa, tak jak często dzieje się to w pierwszych zmianach nowych wikipedystów. W takim razie przepraszam za kłopot :). Pozdrawiam —  EMeczKa dyskusja 13:57, 12 cze 2007 (CEST)

Szanując standardy komunikacji społecznej, czy mógłbyś podać źródła informacji, które wprowadzasz? Viatoro (dyskusja) 12:11, 16 maj 2010 (CEST) Zatwierdziłem Twoją edycję, ale naprawdę lepiej by było gdybyś podał źródła, skąd wziąłeś dane informacje. Zapoznaj się proszę z WP:Źródła i WP:Przypisy. Viatoro (dyskusja) 22:46, 16 maj 2010 (CEST)

Porządane by były jeszcze daty otrzymania obydwu Krzyżów Orderu Odrodzenia Polski oraz zasiadania w radach. I doprecyzowanie, o którą Szklarnię chodzi, bo link prowadzi do ujednoznacznienia. Pozdrawiam, Pawmak (dyskusja) 23:33, 16 maj 2010 (CEST)

Źródłaedytuj kod

zapoznaj się z następującymi linkami WP:Źródła, WP:WER, WP:Bibliografia DX Dyskusja 16:19, 16 maj 2010 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Hak" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy