Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton


Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

jakich tematów w wikipedii jeszcze nie ma?

Spis treści

Odp:6 sierpniaedytuj kod

Odp:6 sierpnia

Nie wiedziałam o mnóstwie z tych rzeczy! Dzięki za przypomnienie tej strony, cała teraz jestem "ale jak to?" :) Fajna sprawa! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 11:12, 6 sie 2020 (CEST)

Odp:Odp:Odp:6 sierpniaedytuj kod

Odp:Odp:Odp:6 sierpnia

Ooo, super to jest! Mam taką myśl, że można jedną taką poradę publikować w każdym numerze Biuletynu i dodawać link do całości. W ogóle taki kącik porad edycyjnych byłby super. Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 10:18, 7 sie 2020 (CEST)

Re:Powiadomienia o wpisie w dyskusjęedytuj kod

Działa pięknie :-) Mpn (dyskusja) 07:44, 10 sie 2020 (CEST)

Polecam. Mpn (dyskusja) 07:50, 10 sie 2020 (CEST)

odp. Białoruśedytuj kod

Na pytanie zadane w dyskusji TT odpowiem Ci w Twojej dyskusji, bo nie chcę już drążyć tematu (tamtejsza dyskusja się skończyła). Odnośnie wikiprojektu Białoruś - nie jestem przekonany co do tego, że będzie on funkcjonował dłużej niż rok i że zbierze co najwyżej kilku uczestników. Kiedyś założyłem i koordynowałem Wikiprojekt:Holandia i jak można się zorientować już nie egzystuje. Być może Białoruś zdobędzie więcej zwolenników. Myślę że przed założeniem wikiprojektu trzeba by zapytać się w kawiarence czy byli by chętni. Osobiście uważam że wikiprojekty krajowe się nie sprawdziły na naszej wiki i najczęściej są to tymczasowe przedsięwzięcia, ponieważ jest mało wikipedystów. Przykładowo na en.wiki projekty krajowe funkcjonują bo uczestniczy w nich wiele osób, w tym ludzie związani z danym krajem (zobacz en:Wikipedia:WikiProject Poland). Może łatwiej byłoby skoncentrować wysiłki wikipedystów wokół projektów o zasięgu kontynentalnym lub regionalnym (np. Ameryka Łacińska, Afryka, Bliski Wschód). Jednak również nie wróżę powodzenia takim przedsięwzięciom, ponieważ jeśli ktoś chciałby, przykładowo mnie, zachęcić do zapisania się do któregoś z wikiprojektów krajowych/kontynentalnych/regionalnych to pewnie zapisałbym się do każdego, bo o każdym kraju mogę pisać i tu już funkcjonowanie wikiprojektu mija się z celem, ponieważ jednym z ich najważniejszych celów jest zrzeszanie użytkowników o podobnych zainteresowaniach. --maattik (dyskusja) 20:03, 19 sie 2020 (CEST)

Festiwaledytuj kod

Cześć. Ostatnio trochę nieaktywny jestem. Możnaby zgłosić takie zadanie w Wikipedia:Zadania dla botów, ale jeśli do 2003 roku była w użyciu nazwa "Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes" to niestety trzeba by sprawdzić wszystkie linki ręcznie, albo zrobić listy linków związanych z artykułami przed i po 2003 zawierających ten link, póścić bota i tak wszysko sprawdzić. Gdzieś było poruszane nazewnictwo edycji festiwalu filmwego, ale nie mam pojęcia gdzie. Najlepiej byłoby się odnieść do zapisu takiej nazwy w źródle niż tworzyć tutaj jakiś standard. Eurohunter (dyskusja) 13:25, 27 gru 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Hedger z Castleton" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy