Dyskusja wikipedysty:Hermod


Dyskusja wikipedysty:Hermod w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Spis treści

Wypadek na Pilskuedytuj kod

Byłeś ciekawy, co się stało z trenerem po tej tragedii. Dotarłem do źródeł i odpowiedź znajdziesz w poszerzonym artykule :) Pozdrawiam. kićor Dajesz! 21:10, 4 sty 2018 (CET)

okedytuj kod

Szczerze, nie patrzylem na poprzednie. Porawie. Magen (dyskusja) 21:32, 11 lut 2018 (CET)

M-346edytuj kod

Hej, hej, ta edycja [1], tak nie do końca prawda, samoloty już ponad rok wcześniej latały w polskich barwach i polskimi pilotami na pokładzie, jest o tym kilka zdań wcześniej. Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 22:41, 17 lut 2018 (CET)

  • Maszyn zostały przyprowadzone do polski z polskimi znakami (całe malowanie wykonano we Włoszech) i z polskimi pilotami na pokładach (i włoskich, dokładnie tak samo jak w tej informacji ale ponad rok wcześnie), jest kilka zdań na ten temat wcześniej. A druga sprawa, we Włoszech, jeszcze przed przybyciem Bielików do Polski, wyszkolono grupę polskich pilotów instruktorów, możemy założyć za oczywistą oczywistość, że pilot instruktor Bielika...latał na Bieliku. Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 23:08, 17 lut 2018 (CET)P.S. Hej, są nawet nazwiska tych co lecieli--Tokyotown8 (dyskusja) 23:09, 17 lut 2018 (CET)

Ad:Metro w Bukareszcieedytuj kod

Ad:Metro w Bukareszcie

Czy mógłbyś zaktualizować również źródło (przypis nr 1) odnośnie liczby stacji? Therud (dyskusja) 22:10, 25 mar 2018 (CEST)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global surveyedytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości. Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.

Weź udział w ankiecie teraz!

Możesz dowiedzieć się więcej na temat tej ankiety na stronie projektu. Zobacz jak Twoje zdanie pomaga Wikimedia Foundation wspierać edytujących takich jak Ty. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności (po angielsku). Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-maili do użytkownika, do WMF Surveys, aby usunął Cię z listy.

Dziękujemy!

WMF Surveys, 20:21, 29 mar 2018 (CEST)

Okręty podwodne typu Astuteedytuj kod

W infoboksie jest, ze zbudowane 2, a w służbie 3. A nie poprawiam, bo nie wiem, kiedy się zmienia status okrętu (budowany-zbudowany) w tej chwili jeden jest zwodowany, ale jeszcze nie w służbie, więc nie wiem czy w dalszym ciągu budowany). Ciacho5 (dyskusja) 22:25, 29 mar 2018 (CEST)

Zagłębiowska Masa Krytycznaedytuj kod

Cześć. Potrzebuję odrobiony pomocy. Powyższy artykuł został zgłoszony do sekcji Czy wiesz.... Znajduje się na liście Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje#Zagłębiowska Masa Krytyczna oczekującej na sprawdzenie od dłuższego czasu. Czy nie znalazłbyś czasu na przejrzenie i zatwierdzenie lub zgłoszenie uwag ?

--Stimoroll (dyskusja) 08:26, 11 kwi 2018 (CEST)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia surveyedytuj kod

Każda odpowiedź w tej ankiecie może pomóc Wikimedia Foundation ulepszyć Twoje doświadczenia w projektach Wikimedia. Jak dotąd wysłuchaliśmy 29% współautorów projektów Wikimedia. Ankieta jest dostępna w różnych językach i jej wypełnienie może zająć od 20 do 40 minut. Weź udział w ankiecie.

Jeżeli już wypełniłeś tę ankietę, z góry przepraszamy za to przypomnienie. Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Jeżeli chcesz wypisać się z listy adresatów przypomnień i informacji o kolejnych badaniach, wyślij e-mail do WMF Surveys. Możesz też wysyłać do niego zapytania odnośnie tego badania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności Wikimedia Foundation. Dziękujemy!

WMF Surveys, 03:19, 13 kwi 2018 (CEST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 23 kwietnia 2018 (07:00 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy! Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Aby wypisać się z przyszłych badań, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-mail do WMF Surveys. Na ten e-mail możesz wysłać również zapytania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu Wikimedia Foundation w sprawie prywatności.

WMF Surveys, 02:28, 20 kwi 2018 (CEST)

Rasswiet na stronę główną! :)edytuj kod

Hej Hermod,

popełniłem rozpisanie artykułu o Małym Module Badawczym Rasswiet i wstawiłem do propozycji do CzyWiesza. Jako że tematów kosmicznych tam się chyba nikt nie tyka, pomógłbyś sprawdzić? Będę wdzięczny za pomoc, gdybyś chciał jeszcze coś powrzucać na SG (np. kosmicznego :) ), daj proszę znać, będzie raźniej. aegis maelstrom δ 09:26, 27 kwi 2018 (CEST)

II liga polska w piłce nożnej (2017/2018)/Wyniki spotkańedytuj kod

Witam. Zaczynam edytować artykuł II liga polska w piłce nożnej (2017/2018)/Wyniki spotkań. Proszę nie edytuj w tym samym czasie, bowiem dublujemy sie niepotrzebnie. Szkoda naszego czasu. Dziękuje i pozdrawiam Bogdan Starościak Skrabnij 20:36, 6 maja 2018 (CEST)

Obóz zagłady w Bełżcuedytuj kod

Cześć! Dziękuję za próbę zgłoszenia tytułowego hasła do medalu (z powodów technicznych chyba coś nie wyszło...) Niemniej prosiłbym, aby wstrzymać się jeszcze kilka tygodni. Zamówiłem właśnie dwie książki zagraniczne i przed głosowaniem chciałbym artykuł nieco uzupełnić. Pozdrawiam serdecznie.Dreamcatcher25 (dyskusja) 11:34, 10 maj 2018 (CEST)

Cześć. Wreszcie zgłosiłem do wyróżnienia, zeszło mi nieco dłużej niż planowałem.Dreamcatcher25 (dyskusja) 18:44, 23 sie 2018 (CEST)

Niszczyciele rakietowe projektu 57edytuj kod

OK. Pibwl ←« 11:14, 17 maj 2018 (CEST)

Gdyby mój rosyjski był lepszy, poszukałbym. (Anagram16 (dyskusja) 20:09, 17 maj 2018 (CEST))

Kazimierz Nizieńskiedytuj kod

Hej. Ja się właśnie przejmuję, bo to rozsądna uwaga, która wskazałeś:) Zresztą, o ile pamiętam pisząc ten biogram też się nad tym zastanawiałem. A co do zrodła to jednak nie pochodzi od Bogusława N., tylko z Muzeum Józefa Piłsudskiego, a z tego co korzystam, to ich biogramy są dość dobrze opracowane. Musimy poczekać na zakończenie prac konserwacyjnych na ich stronie i zobaczymy co tak jest dokładnie podane. Lowdown (dyskusja) 23:01, 11 cze 2018 (CEST)

Odp:Maciej Płażyńskiedytuj kod

Odp:Maciej Płażyński

Nie dodajmy czerwonych linków do haseł usuniętych w poczekalni, no chyba, że zaistnieje przesłanka do ponownej oceny encyklopedyczności. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 12:55, 12 cze 2018 (CEST)

Odp:Mecz piłkarski NRD – RFN (1974)edytuj kod

Wypadek i to dość poważny. To nie jest moja pierwsza wściekłość na sprawdzających, chyba zauważyłeś, że co najmniej dwa zarzuty były zupełnie bezzasadne, na zasadzie "a do czegoś trzeba się przyczepić" (i nie chodzi o Ciebie), wręcz ośmieszające zgłaszającego. OK, niech będzie, że to był wypadek, a ja wyszedłem z niego mocno poobijany :) Pzdr. kićor =^^= 23:42, 31 sie 2018 (CEST)

Cudzysłowyedytuj kod

Hej

Nie wiem czy poprawiasz skryptem ale tutaj nie wyszło to do końca. PMG (dyskusja) 19:13, 21 paź 2018 (CEST)

Szablon:Ogrody zoologiczne w Ukrainieedytuj kod

~malarz pl PISZ 00:30, 26 gru 2018 (CET)

Warunkowoedytuj kod

Hej. Co to znaczy? --Matrek (dyskusja) 23:56, 22 sty 2019 (CET)

Starałem się uciec od jego języka --Matrek (dyskusja) 21:57, 23 sty 2019 (CET)

Odp:Denis Gotfridedytuj kod

Odp:Denis Gotfrid

Według ukraińskiego ministerstwa sportu nazywa się Готфрід Денис Рудольфович (link), co w polskiej transkrypcji daje właśnie tę formę, która jest w haśle (otczestwo jak najbardziej podajemy, ale nie w samej nazwie hasła lecz w definiendum). Nazwisko Готфрід oczywiście jest pochodzenia niemieckiego, gdzie w oryginale na pewno pisane było przez "g" na początku i można by tu się zastanawiać czy nie zaznaczyć tego w transkrypcji (choć teoretycznie od tego jest w ukraińskim litera ґ), ale tu z kolei pojawia się jego żona, która nazwisko ma zapisywane właśnie przez "h" (link), więc uznałem, że jednak forma Hotfrid będzie lepsza. Khan Tengri (dyskusja) 23:55, 23 sty 2019 (CET)

Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn prowadzonej przez Jerzego Brzęczkaedytuj kod

Ogarnij edytowanie, jeżeli ktoś jest w trakcie zmian artykułu. To taka gorąca prośba. Bo trochę się wcisnąłeś i całą edycję meczu straciłem i musiałem pisać od nowa. --Mela 90 (dyskusja) 23:00, 10 cze 2019 (CEST)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Katalońskiegoedytuj kod

Pomyślałem, że może się zainteresujesz, Aʀvєꝺuι + 22:45, 24 sie 2019 (CEST)

A wcześniejsze dane ? Kiedy się urodził ? Jaką ukończył szkołę średniąedytuj kod

Jeśli nie zauważyłeś, to ktoś (prawdopodobnie jeden, ale z IP) codziennie wrzuca po kilku naukowców. Najczęściej jest oparte na Nauce Polskiej, czasami jeszcze coś z uczelni. Wszystko bez dat urodzenia i młodości, bo tego nie ma w tym serwisie (czasem magisterka). Ciacho5 (dyskusja) 23:00, 11 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Hermod -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 17:45, 11 paź 2019 (CEST)

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu!edytuj kod

Złoty Krukon za sprawdzanie haseł podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu 2019

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu. Sprawdzając hasła zgłaszane do wyróżnień (mnóstwo haseł!) dowiodłeś, że nie jesteś zwykłym mugolem, bo Twoja aktywność wyglądała wręcz na czary. Tiara Przydziału mówi, że należy Ci się odznaka Złotego Krukona (choć niestety, nie mam pojęcia, gdzie Twój list z Hogwartu!). Dziękuję za całą włożoną w projekt pracę i gratuluję! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 22:41, 4 lis 2019 (CET) PS Jeśli chcesz otrzymać odznaki w formie drukowanej, napisz do mnie na natalia.szafran@wikimedia.pl

RE: SS-Wachmannschaftenedytuj kod

Dzięki wielkie! Będę monitorował dyskusję. Pozdrawiam.Dreamcatcher25 (dyskusja) 09:41, 15 gru 2019 (CET)

ORP Mewaedytuj kod

Hej;) Według moich źródeł ostatnie opuszczenie bandery ma być przeprowadzone w dniu 30 grudnia... Czyli na razie w służbie. Zala (dyskusja) 14:36, 26 gru 2019 (CET)

Drogi Kolego, nie można do DA (i w ogóle też...) wstawiać nieuźródłowionych treści, choćby były najprawdziwsze na świecie;))) Zala (dyskusja) 08:38, 31 gru 2019 (CET)

Odp:Styczeń 2020edytuj kod

Odp:Styczeń 2020

Cześć. Pomożesz przy organizowaniu TT: Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Tydzień Państw Nieuznawanych III? Zostało jeszcze parę dni, a szkielet strony już jest gotowy. Hedger z Castleton (dyskusja) 17:13, 7 sty 2020 (CET)

Linki z innych wiki może by się przydały. Trochę ich jest Wikipedia:Propozycje tematów/Tydzień Państw Nieuznawanych III, ale nie za dużo.. Hedger z Castleton (dyskusja) 13:07, 8 sty 2020 (CET)

Pytanieedytuj kod

Cześć! Mam pytanie, co się tutaj wydarzyło? Pzdr. Karol 1111 dyskusja 01:22, 2 lut 2020 (CET)

Senegal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1980edytuj kod

Karol 1111 dyskusja 14:40, 3 lut 2020 (CET)

Pandemiaedytuj kod

Cześć! Już nie chciałem anulować tej edycji, jednak poproszę Cię o jej poprawę. Pierwszy wyleczony pacjent został wypisany ze szpitala w Zielonej Górze parę dni temu. Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 20:24, 25 mar 2020 (CET)

Ad:Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsceedytuj kod

Ad:Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce

Witaj. Dodane przez Ciebie jako uźródłowienie twitty są z 25 marca, a uźródławiasz nimi zmianę danych z 26 marca. Czy coś źle widzę w linkach do MZ w przypisach? Ented (dyskusja) 21:28, 26 mar 2020 (CET)

Operacja Deadstickedytuj kod

Hej, czy zauważyłeś jeszcze jakieś mankamenty w artykule? Pozdrawiam, Lelek 2v (dyskusja) 12:12, 28 kwi 2020 (CEST)

Rozwój epidemii wykładniczy vs rozwój potęgowyedytuj kod

Napisałem notę "Przyrosty procentowe, czarna linia 17% i szara 7%, są zgodne z teorią o wzroście wykładniczym zachorowań w epidemii. Inne kształty przebiegu, takie jakie występują na tym wykresie, świadczą o nieprawdziwości modelu wykładniczego dla epidemii wśród istot inteligentnych."

Jest to komentarz do not 1 i 2, które mówią o liniach wzrostu procentowego, który nijak się ma do rzeczywistego rozwoju tej epidemii w początkowym etapie - zwykle około miesiąca. Otóż gdyby epidemia rozwijała się jak wśród bakterii - ogólnie organizmów niemyślących - to organizm taki jak ma okazję to zaraża np dwie kolejne organizmy. Szybkość wzrostu zarażonej populacji zależy od tego ile czasu zajmuje zbliżenie się do zdrowego organizmu i zarażenie. Na ogół zależy to od dyfuzji w cieczy i ruchów Browna. Tak uwarunkowany wzrost populacji zarażonej opisuje się wzorem wykładniczym. y = 10^x Na wykresie w układzie półlogarytmicznym jest to linia prosta. Stąd tradycyjnie przebiegi epidemii przedstawia się na takim wykresie. Ale taki wykres jest mylący bo wypłaszczanie krzywej wcale nie świadczy o spowolnieniu rozwoju epidemii. W gruncie rzeczy taki wykres służy do epatowania publiki. W dodatku nie pokazuje się dla różnych krajów przebiegów w przeliczenieu na milion mieszkańców. Z takiego wykresu oko ludzkie tylko odczytuje, że w Chinach albo USA jest więcej zakażeń. Nic więcej nie wynika.

Natomiast wśród istot inteligentnych, wiedzących co to jest epidemia i wiedzących, że osoba zakażona zakaża inne osoby obowiązują reguły życia społecznego. Jedna reguła jest taka: jeśli jestem chory to zakażam jeśli się kontaktuję z innymi osobami. Zakażanie nie jest dobre dla ludzi, nie chcemy żebyśmy my i inni byli chorzy. Więc jeśli wiem że mam objawy choroby to nie powinienem się kontaktować z innymi. Tak robi osoba inteligentna. Takie działanie łamie zasady jakie są wśród organizmów nieinteligentnych i wtedy cała matematyka rozwoju wykładniczego się załamuje. Świadomość jakie są objawy choroby i wykrycie ich (np po kilku dniach od zarażenia) u siebie powstrzymuje dalsze zakażenia. Tylko osoby zakażone, ale bez objawów zakażają inne osoby.

W Chinach na początku epidemii brak było informacji o objawach i że to nie jest kolejna odmiana grypy. Wtedy wykładnik potęgi wynosił ok 4. W Polsce gdy epidemia już do nas trafiła społeczeństwo było poinformowane o objawach (krótkotrwała temperatura 38°C), wiedziało że jest to groźne więc dość szybko ci co mieli objawy wiedzieli, że powinni się powstrzymywać od kontaktów. Dodatkowo Rząd wiedząc (może nieświadomie), że dzieci przechodzą zarażenie bezobjawowo odciął tą część populacji od możliwości roznoszenia wirusa. To spowodowało, że wykładnik przy potędze w Polsce wyniósł 3.0 patrz romek.info/test/Prognoza3.html są tam ilustracje.

Reasumując, moje uwagi w nocie 3 uważam za istotne. Natomiast brak objaśnień linii 15% i 5% przez autora wykresu uważam za błąd edukacyjny. Reasumując jeszcze raz, proszę o przywrócenie mojej edycji i możliwość pokazania w głównym artykule ilustracji z sumą pozytywnych przypadków w układzie dwulogarytmicznym. Taki wykres jest w dyskusji głównego artykułu, ale autorzy innych wykresów się do niego nie odnieśli.

Zylla (dyskusja) 23:43, 5 maj 2020 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 10:33, 12 cze 2020 (CEST)

Pandemia Covid-19 w Polsceedytuj kod

Wyróżnienie daty (dzień i miesiąc) czcionką wytłuszczoną od reszty tekstu jest sensowne - bo wizualnie to ładniej i praktyczniej dla czytelnika wygląda, bo przedtem wszystko zlewało się z jedną całość. Data jest najważniejsza od całego zdania i lepiej jest gdy wyróżniona Karol Virgin (dyskusja) 14:25, 18 sie 2020 (CEST)

Wikinewsedytuj kod

Wydaje mi się że tworzyć dość sporo o aktualnych i przyszłych wydarzeniach. Czy wiesz że masz że mamy siostrzany serwis czyli Wikinews? Obecnie nie funkcjonuje bo brak chętnych. Czy gdyby udało się zebrać chętnych więcej na reaktywacje byłbyś zainteresowanych tworzeniem tam? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 01:17, 17 wrz 2020 (CEST)

Pandemia COVID-19 w Polsceedytuj kod

Pandemia, oczwiście, nie ogranicza się do Polski ani do Europy - Pandemia COVID-19 w Polsce to część światowego zjawiska. Uważam, że z tego powodu warto wskazać jaką jest jego częścią. Wystarczy rzucić okiem na dane światowe i widać jaki Polska ma „udział” w tym zjawisku. Krzysztof Pałucha (dyskusja) 22:52, 30 wrz 2020 (CEST)

    • W jaki sposób „0,24%” wpływa na światowy udział ? marginalny, epizodyczny, pomijalny, nieznaczący czy wręcz żaden. Hermod (dyskusja) 20:37, 1 paź 2020 (CEST)
      • Nie jesteśmy specjalnie wyróżnieni ale możemy wymieniać doświadczenia bo to jedno i to same zjawisko — pandemia. Populacja ludności w Polsce to 0,5%. Pandemia dotyka również Polskę. Nie można udawać, że w Polsce mamy epidemię. Krzysztof Pałucha (dyskusja) 21:11, 1 paź 2020 (CEST)

Pandemia COVID-19 w Polsceedytuj kod

Przepraszam za usunięcie zmian, zostało ono dokonane nieumyślnie. Tak to jest jak się edytuje z telefonu. Marcin.ms (dyskusja) 12:41, 11 paź 2020 (CEST)

Drogi Hermod. Nie wiem co się dzieje, ale Twój wykres "Polska i państwa sąsiednie" od paru dni jest pusty (tzn są osie z opisami i kratki - brak krzywych) gdy się go ogląda Firefoksem. W Edge, Operze i Chrome wygląda OK.@Hermod Zylla (dyskusja) 01:19, 5 gru 2020 (CET)

Poprawiłem wyświetlanie w Firefoksie. Chyba wada Firefoka=sa, ale zmiana formatu daty z 2020.03.04 na 2020-03-04 i dodanie kilku dat po 28 lutego 2020 zlikwidowało problem. Nie wiem co dokładnie zadziałało. @Hermod Zylla (dyskusja) 21:32, 5 gru 2020 (CET)

W jakim sensie daty utknęły? Skala dat jest wyświetlana ze wskazaniem początku miesiąca - wygodne. @Hermod Zylla (dyskusja) 12:02, 6 gru 2020 (CET)

MWA 2020edytuj kod

Złoty Sherlock w podziękowaniu za sprawdzanie haseł podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu 2020

Z dociekliwością i skrupulatnością godną detektywa przyglądałeś się hasłom kandydującym do wyróżnień podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu, dzięki czemu społeczność mogła przyznać im odznaczenia spokojna o ich jakość. Wszystko dla jeszcze lepszej Wikipedii! Dlatego też z radością prezentuję Ci tę oto odznakę Sherlocka w uznaniu Twojej pracy. Dziękujemy! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 16:34, 23 gru 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Hermod" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy