Dyskusja wikipedysty:Holek.Bot


Dyskusja wikipedysty:Holek w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Holek.Bot) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Poprzednie dyskusje

Spis treści

Odp:Wydarzenia podczas kadencji obecnego Sejmu i Senatuedytuj kod

Odp:Wydarzenia podczas kadencji obecnego Sejmu i Senatu

Cześć. Zgodnie z: Wikipedia:Szablony nawigacyjne: Szablon nawigacyjny nie powinien jedynie powielać zawartości kategorii, czyli może zawierać uporządkowaną chronologicznie listę artykułów, o ile jest to całkowity i zamknięty zbiór; kryterium doboru elementów nie powinien być fakt "istnienia artykułów", a twoje dobranie elementów miał charakter WP:OR. Podsumowując nie sądzę aby można te zdarzenia pogrupować w szablon. Może @Elfhelm, @Pawmak mają coś dododania. Sprawa dotyczy tego Andrzei111 (dyskusja) 18:39, 31 lip 2018 (CEST)

Szablon:Nowrap startedytuj kod

--Paweł Ziemian (dyskusja) 23:01, 6 kwi 2019 (CEST)

Wikipedia:Pierwsza Bitwa na Tablicy Ogłoszeńedytuj kod

BasileusAutokratorPL (dyskusja) 23:06, 21 maj 2019 (CEST)

Impossible Mission Forceedytuj kod

Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 10:35, 20 kwi 2020 (CEST)

Mapy regionalneedytuj kod

Witaj. Zauważyłem, że twoje kilka ostatnich edycji dotyczy zmiany map lokalizacyjnych w infoboxie z państwowych lub europejskich do regionalnych. Takie zmiany są kontrowersyjne i na pewno dyskusyjne. Nie oszukujmy się, ale np. mapa z zaznaczonym Rzymem na mapie Lacjum dla zdecydowanej większości czytelników absolutnie nic nie mówi. Czytelnik nie zna zarysów zagranicznych regionów. Dla czytelnika dużo lepszą informacją jest zaznaczenie Rzymu na mapie Włoch, z możliwością przełączenia na Europę i region (Lacjum). Dlatego też proszę, zaprzestań już dalszych tego typu zmian. Już nie wspominam, że mapy regionalne często pokazują błędnie, przykładem jest Rzym. Centrum Rzymu leży co prawda 20km od morza, ale miasto Rzym leży nad morzem, czego mapa regionalna nie pokazuje i wskazuje błędne dane. Jak już musisz dodawać mapę regionalną to dodawaj ją jako trzecią, tak jak tu: [1]. Subtropical-man (dyskusja) 23:34, 15 maj 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Holek.Bot" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy