Dyskusja wikipedysty:IOIOI


Dyskusja wikipedysty:IOIOI w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Daniel Obajtekedytuj kod

TVP info jest źródłem które nie podlega łasce... Hermod (dyskusja) 21:35, 16 lut 2021 (CET)

Równowagaedytuj kod

Wiesz chyba, że jestem ostatnią osobą, która może mieć pretensje o niejasne wypowiedzi (bo sam często niejasno się wypowiadam). Ale mogę zwrócić uwagę. Twoja wypowiedź w poczekalni jest słabo zrozumiała. Nie wiem, czy chciałeś zwrócić uwagę, że istnieje artykuł o równowadze i ten dyskutowany jest zbędny, czy chciałeś, żebym ja douczył się o równowadze w ekonomii. Bo wydaje mi się, że mogą istnieć jakieś inne równowagi niż podaży/popytu (na przykład kosztów i zysków, za pozwoleniem, czy jakiejś efektywności). Ciacho5 (dyskusja) 10:50, 18 lut 2021 (CET)

Madteosedytuj kod

Uźródławiałeś już hasła dotyczące religii i potrafisz znaleźć właściwe źródła w kilka sekund. Powyższe hasło jest na mojej liście zgłoszeń do poczekalni, a jedynie udało mi się znaleźć postać w haśle en:List of Armenian Catholicoi of Cilicia, w kórym występuje tylko link zewnętrzny do ogólnego serwisu https://www.armenianorthodoxchurch.org/ Niestety nie znam tego języka, w którym pisany jest serwis, aby móc w nim wyszukać hasło i zweryfikować treści. Sławek Borewicz, → odbiór 15:27, 6 mar 2021 (CET)

Mam jeszcze jednego: Toros II. Sławek Borewicz, → odbiór 17:14, 6 mar 2021 (CET)

Odp:Ad:Aj Fłajedytuj kod

Odp:Ad:Aj Fłaj

To nie ma znaczenia – to tylko zapis stylizowany. W nazwach artykułów wielkie litery stosujemy tylko kiedy są to skrótowce. Andrzei111 (dyskusja) 17:36, 23 mar 2021 (CET)

Medycynaedytuj kod

Wątek założony przed: 22:09, 21 kwi 2021 (CET)

Przyznaje rację. Chociaż nauki podstawowe medycyny opierają się na chemii, biologii i fizyce, nie mogą być jej naukami podstawowymi. Zbędne nieporozumienie. Pozdrawiam!

Mem internetowyedytuj kod

Ok, być może troszkę przesadziłem (chociaż czytam zalecenia edycyjne), ale szablon {{Inne znaczenia}} mógł zostać.

ToasterCoder (dyskusja) 22:09, 21 kwi 2021 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:IOIOI" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy