Dyskusja wikipedysty:IOIOI


Dyskusja wikipedysty:IOIOI w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Podziękowanie - Solar Orbiteredytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:07, 2 mar 2020 (CET)

re: Otwarte Klatkiedytuj kod

Hej, hasło zostało usunięte, bo jeden wikipedysta "miał wątpliwości"? Nie powinniśmy tego przegłosować? Zu (dyskusja) 00:02, 8 mar 2020 (CET)

Podziękowanie - Dipol Oceanu Indyjskiegoedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:29, 10 mar 2020 (CET)

Odp:Ad:Dyskusja:Kultura Huancaraniedytuj kod

Problem jest z gadżetem. Mamy opcje wycofania zgłoszenia ale gadżet nie wykonuje poprawie innych czynności: czyli wycofuje z DNU, usuwa zgłoszenie, usuwa szablon w artykule ale w dyskusji hasła zamiast wstawiać odpowiednią informacje wstawia błędny szablon (tak jakby głupieje) Kiedyś to zgłaszałem ale jakoś zapomniano to naprawić. Może Ty wiesz jak ? --Adamt rzeknij słowo 22:55, 16 mar 2020 (CET)

Odp:Odp:olabloga.euedytuj kod

Odp:Odp:olabloga.eu

Hej :) Widziałem, ale komentować nie będę. Pzdr. Ented (dyskusja) 23:17, 16 mar 2020 (CET)

Dzięki za skomentowanie na PdA, bo o to właśnie się rozchodziło... Reasumując: jednak mój wpis w dyskusję usera nie był bezprzedmiotowy (tudzież wymiana z nim maili). Pzdr. raz jeszcze :) Ented (dyskusja) 01:33, 17 mar 2020 (CET)

HotCatedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 17 mar 2020 (CET)

Cześć!

Widzę, że korzystasz z narzędzia HotCat. Pewnie nie wiesz, że aby natychmiastowo dodawać kategorię po zatwierdzeniu przyciskiem "OK" bez wyświetlania podglądu, należy dodać w pliku common.js:

window.hotcat_no_autocommit = 0; 

Skrypt jest zsynchronizowany z najnowszą wersją HotCat na Wikimedia Commons. Szczegółowa dokumentacja po angielsku znajduje się na stronie commons:Help:Gadget-HotCat.

Pozdro!

Janusz

Odp:Twitter do spamlistyedytuj kod

Odp:Twitter do spamlisty

Napisałeś że nie należy robić z Wikipedii dziennej kroniki. Mógłbyś dawać mi znać o użytkownikach którzy są do robienia takiej kroniki szczególnie cheętni? Chciałbym ich zaprosić do Wikinews. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 18:07, 17 mar 2020 (CET)

Odp:Odp:Odp:Twitter do spamlistyedytuj kod

Odp:Odp:Odp:Twitter do spamlisty

Będę że przyglądał. Ale to jest prośba szersza nie tylko z okazji ostatniej opidemi. Wszędzie. Nie wiele osob wierzy jeszcze w Wikinews ale myślę że osoby takie jak Ty które uważają że wikipedia to nie miejsca na prasówkę są moim sojusznikami. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 18:17, 17 mar 2020 (CET)

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 we Włoszechedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 20 mar 2020 (CET)

Dziękuję za wiadomość chciałem pana spytać czy mógłby pan trochę z angielskiej Wikipedii dopisać trochę informacji o tej pandemii jednak? bo u mnie słabo z angielskim 89.151.44.132 (dyskusja):-)

Odp. Ad Zbigniew Ziobroedytuj kod

Nie widzę niestety takiej możliwości, aby opisy edycji znalazły się w arcie. Widzę tylko jeden kierunek - podnosić poziom poczytnych artykułów co najmniej do CW. Wtedy kolejni edytorzy zobaczą na czym się wzorować. --PawelNorbertStrzelecki (dyskusja) 22:41, 31 maj 2020 (CEST)

Błędyedytuj kod

Witaj, dzięki, już chyba wszystko poprawiłem. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 23:13, 31 maj 2020 (CEST)

O dyskontach słów kilka...edytuj kod

Zgodnie z branżowym slangiem, format dyskontu "miękkiego" oznacza stosunkowo duży udział marek obcych (czyli produktów faktycznie "markowych") - tutaj jest to ponad 3/4 - oraz większą różnorodność produktów (patrz źródło, lepsze źródło en).

Dyskonter to jest chyba branżowa kalka z discounter, chyba zmienię na po prostu dyskont - czytelniejsze. Pzdr, aegis maelstrom δ 00:45, 1 cze 2020 (CEST)

Ostrzeżenieedytuj kod

Jednocześnie, patrząc w historię hasła muszę wystosować ostrzeżenie. Takie edycje z takim opisem są niedopuszczalne i jeśli zobaczę, że Ci się powtarzają, będę zmuszony użyć przycisków administracyjnych. Proszę o częstsze korzystanie z choćby Google i rozwijanie stron w przestrzeni głównej, a mniejszą polemikę w komentarzach, bo jest nieproduktywna.

Pozdrawiam, aegis maelstrom δ 00:59, 1 cze 2020 (CEST)

Nie wiem człowieku na czym polega Twój problem, proponuję więc byś go lepiej zwerbalizował lub przeprosił gdy się prześpisz. Źródła masz w zalążku artykułu. aegis maelstrom δ 02:01, 1 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:IOIOI" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy