Dyskusja wikipedysty:J.Dygas


Dyskusja wikipedysty:J.Dygas w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wikipedysta: Marian Kostrzyn M. G. szukałeś kontaktu ze mną . Jestem z Kostrzyna nad Odrą , Łatwo znaleźć mnie na fejsie.

Jestem już aż za nadto powitany, ale dziękuję. Witam Polaku.--Maciek Podgórskidwa (dyskusja) 09:35, 18 lut 2017 (CET)Maciek Podgórskidwa

Mau kosc Dziękuję za powitanie :) 

Odp:Pytanieedytuj kod

Odp:Pytanie

Nie, to będzie po prostu spotkanie z kilkoma wykładami oraz wspólnym zdmuchnięciem świeczek na torcie. Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 16:18, 20 sie 2019 (CEST)

Nominacjeedytuj kod

Cześć. Myślę, że zdecydowanie lepsze jest samodzielne zgłoszenie. Jestem przekonany, że Społeczność docenia otwartość, więc jeśli oceniasz, że dobrze byłoby, by była rozpatrywana Twoja kandydatura, to opisz to w zgłoszeniu. Łącznie z tym, że wydaje Ci się to nieco krępujące. I wskaż jakie byłyby korzyści dla Projektu, gdybyś został członkiem KA. Ambicja to nic wstydliwego. Zaufanie Społeczności zdobywa się otwartością. Spróbuj. Jestem przekonany, że to lepsze rozwiązanie. Odwagi! A jeśli jednak nadal będziesz uważał, żebyś został zgłoszony, to zgłoszę. Jacek555 10:35, 4 wrz 2019 (CEST)

  • Zajrzałem teraz na statystykę Twojej aktywności. W całym 2018 wykonałeś tylko 230 edycji (z czego tylko 117 w main), a w 2019 – 88 edycji (a z tego jedynie 32 w main). To IMO bardzo słaby prognostyk, by Społeczność miała uznać, że w wypadku gdybyś został wybrany, to brak pewności co do Twojej aktywności w projekcie. Gdybym miał wpisać Twoją kandydaturę, to musiałbym także odnieść się do tych statystyk. Tego wymaga rzetelność. Tylko czy taka rekomendacja i nominacja będzie dla Ciebie dobra? Jacek555 18:58, 4 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry J.Dygas -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:29, 23 wrz 2019 (CEST)

Zapomniany kodedytuj kod

Witaj. Czy ta wiadomość pochodzi od Ciebie? Jeżeli tak to czy mógłbyś powiedzieć o jaki kod chodzi i czy sobie poradziłeś? --Wargo (dyskusja) 17:27, 16 gru 2019 (CET)

Witam, Jerzy. Zróbmy coś, wreszcie, z tymi nieszczęsnymi "urzędami"edytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 18 mar 2020 (CET)

Na poniższym linku tłumaczę o co chodzi:

 https://www.youtube.com/watch?v=bcv1-ad0QIw&t 
 Pozdrawiam Darek 

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 02:14, 12 cze 2020 (CEST) Witam! Proszę Cię o napisanie artykułu o Reprezentacji Indii w piłce nożnej kobiet.Jest art. o męskiej reprezentacji tego kraju, a gdzie kobiety?! .Krecik-79 (dyskusja) 19:34, 12 cze 2020 (CEST)

Twój medal wikipedystyedytuj kod

Hej, hej! Jesteś od dawna częścią Wikipedii. I najwyraźniej nie tylko ja to zauważyłam! Wikimedia Polska uruchomiła program dziękowania wieloletnim edytor(k)om Wikipedii za ich pracę poprzez przyznawanie im pamiątkowych medali - brązowych za 5 lat, srebrnych za 10 i złotych za 15. Użytkownicy mogą się zgłaszać po swój medal lub poprosić o medal dla innych użytkowników. I zaszła właśnie ta druga sytuacja - ktoś poprosił o medal dla Ciebie. Więcej o medalach dowiesz się tutaj. Jeśli chcesz taki dostać (są piękne, serio!), to poproszę Cię o wypełnienie znajdującego się na tej stronie formularza. Jeśli będziemy mieć dane do wysyłki, to już zajmiemy się resztą i medal powędruje do Ciebie. Pozdrawiam Cię serdecznie Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 21:02, 10 lis 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:J.Dygas" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy