Dyskusja wikipedysty:Jaroz86


Dyskusja wikipedysty:Jaroz86 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Odp:Tabelki z wynikamiedytuj kod

Odp:Tabelki z wynikami

Trzeba tylko pamiętać o aktualizacji takich haseł. W marcu odkryłem artykuł Polscy łyżwiarze figurowi na igrzyskach olimpijskich, który wyglądał tak. Ogólnie w moich planach do końca roku jest ogarnięcie medalistów ZIO (nad panczenistami pracuję w brudnopisie) wraz z uzupełnieniem brakujących biogramów + dwa hasła z działki ZIO (Kenia na igrzyskach w Nagano i ogólny artykuł o skokach na ZIO). Dużo z tym roboty, ale postaram się w międzyczasie Cię wspomóc. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 16:10, 6 lis 2018 (CET)

Przejrzenie szablonówedytuj kod

Witaj. Mógłbyś przejrzeć moje szablony oczekujące na przejrzenie oraz bez wersji przejrzanej, znajdujące się pod tym linkiem? Pozdrawiam. Adaś17 (dyskusja) 14:33, 17 lis 2018 (CEST)

Odp:Sylwia Jaśkowiecedytuj kod

Odp:Sylwia Jaśkowiec

Hej. Tak, mam to w planach w najbliższych dniach. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 02:23, 26 lis 2018 (CET)

Hej. Jak wyżej. ;) Coś tam poprawiłem, resztę wpisałem w PDA. Po przeczytaniu całości wg mnie na DA jeszcze zbyt wcześnie. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 23:56, 1 gru 2018 (CET) Hej. Ogólną koncepcję mam, w sumie zbliżona jest do wyróżnionego hokeja na ZIO. Nie wiem jednak kiedy nastąpi efekt końcowy, bo takie zbiorcze hasło to jednak sporo roboty. Na pewno jak będzie już blisko końca, to się pochwalę. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 01:36, 14 gru 2018 (CET)

Odp: PMW raz jeszczeedytuj kod

Witaj! Mam zgromadzone trochę materiałów o "Burzy", i podobnie jak w przypadku bielika, nie chciałbym żeby ta praca poszła na marne. O ile znajdę czas i pseudowikipedyści nie obrzydzą mi do końca edytowania, to pewnie się w końcu za to hasło wezmę. Miłego wieczoru,Tebeuszek (dyskusja) 22:30, 2 gru 2018 (CET)

Paulina Maciuszekedytuj kod

Dziękuję za docenienie i głos w DA. :-) Biogram Pauliny Maciuszek faktycznie wygląda tak sobie... Postaram się go poprawić, głównie w kwestii uzupełnienia wyników i dodania źródeł. Tylko nie obiecuję, że zrobię wszystko od razu – nie wiadomo, czy w haśle o Sylwii Jaśkowiec czegoś jeszcze do poprawy nie będzie. Pozdrawiam (dyskusja) 17:09, 6 gru 2018 (CET)

Nie widzę potrzeby zamieszczania aż tak szczegółowych informacji. Występ na igrzyskach czy mistrzostwach świata daje autoency, więc to zupełnie inna ranga informacji. W przypadku mistrzostw świata juniorów, czy nawet pojedynczego konkursu Pucharu Świata, nadal sam udział jest pewnym wyróżnieniem – trzeba być w kadrze i zostać wystawionym do danego konkursu. O krajowych mistrzostwach raczej trudno tak powiedzieć. Druga sprawa, byłby duży problem z kompletnością takiego zestawienia. Internetowe źródła są w miarę kompletne, ale urywają się na 2005. W książce Andrzeja Więcka podawana jest zaś tylko czołówka. Tak więc w przypadku zawodników urodzonych przed powiedzmy 1990 (czyli dotyczy to obu wspomnianych zawodniczek) nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy nie zajęli oni kiedyś jakiegoś 20. miejsca przed 2005. Pozdrawiam (dyskusja) 11:43, 10 gru 2018 (CET)

Strona www 3Flotylliedytuj kod

Moze nie podawaj jej jako źródło w artykułach, bo strona calej MW w tym strona 3Fl jest tak marna, ze stanowi jedynie źródło frustracji. --Matrek (dyskusja) 23:33, 15 sty 2019 (CET)

Marynarka Wojennaedytuj kod

O koniecznosci napisania tego hasła pisałem juz lata temu, i to w trybie priorytetowym. I ciagle chodzi mi to po głowie. Niestety to hasło mnie przeraża. Jest tak skomplikowane i trudne, jeśli miałoby zostać napisane medalowo. Dlatego jak najbardziej chetnie bym w tym uczestniczył, ale co do koordynacji wolałbym aby robił to ktos inny. Gdyby jednak udało sie zebrac grupę ludzi, myślę że trzeba by najpierw przedyskutować jak to hasło ma wyglądać. Tzn. jego zawartość, strukturę i hierarchię, co opisujemy w samym artykule, co dajemy jedynie zajawki do osobnych artykułów, itd. --Matrek (dyskusja) 00:02, 16 sty 2019 (CET)

W taki sam sposób kiedyś napisaliśmy wojnę na Pacyfiku, chociaż tam były chyba tylko dwie, trzy, czy cztery osoby. --Matrek (dyskusja) 08:12, 16 sty 2019 (CET) A jesteś w stanie robić to tylko we dwójkę? Ten temat to 2 duże działy. 1. Historia floty IRP, MW IIRP, PRL i IIIRP. 2. zaś to współczesność przy czym nie prosty opis okrętów jakie ma współczesna lecz kwestie związane z partycypacją MW ogólnym istniejacym systemie obrony panstwa. Z tego wszystkiego najprostsze do napisania bedzie IIRp i ww2, ale reszta? Masz jakieś źródła? --Matrek (dyskusja) 03:18, 17 sty 2019 (CET) Znasz może kogos, kto byłby w stanie narysowac ładny schemat op typu Wilk? --Matrek (dyskusja) 00:30, 20 sty 2019 (CET) Wilki w AnM. Przyjemnego --Matrek (dyskusja) 22:29, 14 lut 2019 (CET) Mógłbyś pyknąć w tych Wilkach? Oczywiście na tak, bo nie ma do czego się przyczepić :) --Matrek (dyskusja) 14:08, 11 mar 2019 (CET)

Re: pierwiastekedytuj kod

Dzięki za wrócenie uwagi. W najbliższym czasie będzie mi ciężko, ale zastanowię się nad tym Mpn (dyskusja) 16:52, 31 sty 2019 (CET)

AHL (2015/2016)edytuj kod

Openbk (dyskusja) 23:34, 18 kwi 2019 (CEST)

Prośbaedytuj kod

Hej;) Czy mogłbyś sprawdzić [1]? Wisi już dosyć długo i pies z kulawą nogą nie chce go przeczytać;) Zala (dyskusja) 08:55, 5 maj 2019 (CEST)

Dzięki za wyrazy uznania za „Sikorskiego”;) Czy mógłbyś jeszcze swój głos w tej sprawie z DA dodać do CW, gdzie również zgłosiłem ten artykuł? Z góry dziękuję;) Zala (dyskusja) 07:57, 31 maj 2019 (CEST)

PdDAedytuj kod

Cześć. Jaki był powód wycofywania edycji na stronie Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów? Mam na myśli to anulowanie? Mam nadzieję, że omyłkowo. Czy tak? Jacek555 17:59, 15 lip 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Jaroz86 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 21:54, 23 wrz 2019 (CEST)

Klasyfikacjaedytuj kod

Hej! W ramach MWA zrobiłem coś takiego, dla odmiany wziąłem się za klasyfikację igrzysk paraolimpijskich. Zerkniesz w wolnej chwili pod kątem LnM? ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 19:12, 20 paź 2019 (CEST)

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu!edytuj kod

Złoty Krukon za sprawdzanie haseł podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu 2019

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu. Sprawdzając hasła zgłaszane do wyróżnień (mnóstwo haseł!) dowiodłeś, że nie jesteś zwykłym mugolem, bo Twoja aktywność wyglądała wręcz na czary. Tiara Przydziału mówi, że należy Ci się odznaka Złotego Krukona (choć niestety, nie mam pojęcia, gdzie Twój list z Hogwartu!). Dziękuję za całą włożoną w projekt pracę i gratuluję! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 09:16, 5 lis 2019 (CET) PS Jeśli chcesz otrzymać odznaki w formie drukowanej, napisz do mnie na natalia.szafran@wikimedia.pl

Ślązakedytuj kod

Hej, przekazanie Ślązaka marynarce nie oznacza jeszcze wejścia do służby. Oficjalnie nastąpi to z momentem podniesienia bandery. --Matrek (dyskusja) 13:46, 9 lis 2019 (CET)

Przejrzenie edycjiedytuj kod

Witaj. Mógłbyś przejrzeć moje edycje zaznaczone na czerwono i pomarańczowo pod tym linkiem? Pozdrawiam. Adaś17 (dyskusja) 16:23, 6 sty 2020 (CET)

Hokejedytuj kod

Dziękuję za przejrzenie moich edycji w artykułach o hokejowym PP. W najbliższym czasie mam w planach sporo edycji w zakresie polskiego hokeja na lodzie (m.in. artykuły o mistrzostwach Polski), więc będę Ci bardzo wdzięczny za - w miarę możliwości - ich regularne przeglądanie oraz... zatwierdzanie :D. Da mi to na pewno więcej motywacji do pracy. A na marginesie to jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wikipedyjnej działalności. Robisz furę dobrej roboty dla naszego hokeja! Wszystkiego dobrego! Erdemski (dyskusja) 17:17, 6 sty 2020 (CET)

Re: szablon dla play-offedytuj kod

Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chodziło o szablon dla kilku meczów z dodatkowym podsumowującym nagłówkiem, całość ukrywana. Przygotowałem {{Mecze play-off}} wyglądający tak:

Jako szczegóły należy podać kilka (tyle ile rzeczywiście było meczów) wywołań szablonu {{mecz hokejowy}} (lub inny). W przykładzie opisu szablonu jest wywołania dla pięciomeczowego play-off w hokeju. Wyglądać to będzie następująco:

~malarz pl PISZ 21:06, 26 lut 2020 (CET)

Re:Palladedytuj kod

Powiem szczerze: ostatnio ledwo żyję. Trudno mi się skupić na pracy :-( Mpn (dyskusja) 09:03, 27 mar 2020 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 08:59, 12 cze 2020 (CEST)

Mistrzostwa Ameryki Północnej w Biathlonie 2016edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

  • uzupełnić

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, tufor (dyskusja) 17:23, 18 wrz 2020 (CEST)

Odp:Państwa uczestniczące w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998edytuj kod

Odp:Państwa uczestniczące w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1998

Hej!

Podczas jednej z dyskusji prosiłeś o taką listę dotyczącą Lillehammer. Mam w Excelu dane do tej listy (jak i do wszystkich do 1984 roku), ale niestety mam problem ze źródłami (konkretnie z danymi o kolejności podczas ceremonii otwarcia). Zatem jak na razie działam tam, gdzie mam źródła, ale obiecuję, że Lillehammer też kiedyś będzie miało swoją listę. :)

Swoją drogą dziękuję za aktywne sprawdzanie moich propozycji i, nieco nieśmiało, zachęcam do dalszej lektury. Trochę się tego nazbierało, więc jeśli nadal lubisz czytać propozycje DA/LnM podczas śniadania/kolacji, to zapraszam. ;)

Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 15:13, 28 wrz 2020 (CEST)

Wycofanie zmian ze strony Orlen.edytuj kod

Hej,
piszę do Ciebie z zapytaniem o powód wycofania moich zmian na stronie o Orlenie [2], pozdrawiam, Natanieluz (dyskusja) 19:58, 7 gru 2020 (CET)

Odp:ORP Tukanedytuj kod

Seria już się zaczęła ;) Zerknij na Falminga i Orlika ;) No i Czujnego Zala (dyskusja) 22:52, 22 gru 2020 (CET)

MWA 2020edytuj kod

Złoty Sherlock w podziękowaniu za sprawdzanie haseł podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu 2020

Z dociekliwością i skrupulatnością godną detektywa przyglądałeś się hasłom kandydującym do wyróżnień podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu, dzięki czemu społeczność mogła przyznać im odznaczenia spokojna o ich jakość. Wszystko dla jeszcze lepszej Wikipedii! Dlatego też z radością prezentuję Ci tę oto odznakę Sherlocka w uznaniu Twojej pracy. Dziękujemy! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 16:36, 23 gru 2020 (CET)

Odp:Puchar Polski w hokeju na lodzie 2020edytuj kod

Odp:Puchar Polski w hokeju na lodzie 2020

Cześć, właśnie chwilę temu patrzyłem, czy hasło istnieje. Oczywiście, że mogę stworzyć, ale o wiele bardziej okrojonej formie, gdyż nie jestem specjalistą od hokeja, a chciałbym dzisiaj jeszcze w innych dyscyplinach podziałać. Również pozdrawiam, --Andrzej94 (dyskusja) 19:05, 27 gru 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Jaroz86" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy