Dyskusja wikipedysty:Jasiu Szt


Dyskusja wikipedysty:Jasiu Szt w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Starsza dyskusja: Dyskusja wikipedysty:Jasiu Szt/2008-2015

Spis treści

Falcon 9edytuj kod

Dlaczego wycofałeś moje edycje o Falcon 9R, w obecnej wersji jest niepoprawna informacja- Falcon (R to była rakieta eksperymentalna która wykonała tylko 5 lotów eksperymentalnych. 18 kwietnia 2014 to był lot Falcona 9 1.1 z podporami a nie Falcona 9R. Poczytaj proszę dokładnie na en wiki o Falconie 9R i Grassopherze i przywróć moje edycje.--Prometheus1 (dyskusja) 22:35, 22 maj 2016 (CEST)

Cygnus (statek kosmiczny)edytuj kod

Czy wiesz, co to za nazwiska w tabelce w rubryce Ładunek? Jeśli tak, to może dodałbyś wyjaśnienie? Najpierw myślałem, że to załogant. Sprawdzam - bezzałogowy statek. To może pasażer jako ładunek liczony? Też nie. No to co u licha? Nazwa kodowa czy co? Ciacho5 (dyskusja) 20:57, 23 mar 2016 (CET)

Bigelow Expandable Activity Moduleedytuj kod

Uściśliłeś informacje w artykule, ale jednocześnie usunąłeś źródła. Możesz podać nowe, dotyczące aktualizowanych danych? godaidajesz 18:58, 16 kwi 2016 (CEST)

To wstaw główny przypis do infoboxu bo wcześniejszy, a potem powiel w tabeli, jeżeli to to samo źródło. Nikt się tego nie domyśli, a takie rzeczy powinny być jednak uźródłowione. Ja mogę to zrobić, w razie czego. To jest polka wikipedia, a my jesteśmy świętsi od papieża, zasadniczo przypisów i źródeł może być nawet więcej niż właściwego tekstu ;) godaidajesz 19:22, 16 kwi 2016 (CEST)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Michał Gołkowskiedytuj kod

Tar Lócesilion (queta) 22:16, 12 cze 2016 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:13, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:23, 10 cze 2017 (CEST) 

Odp:Remigiusz Mrózedytuj kod

Tak naprawdę chodziło mi tylko o tę informację Oskarżenie, Wydawnictwo Czwarta Strona, Poznań 2017 (premiera 27 września) Pozostałe oczywiście były prawidłowe i je przywróciłem za co przepraszam --Adamt rzeknij słowo 22:36, 17 wrz 2017 (CEST)

Ad:Wielka Krokiewedytuj kod

Ad:Wielka Krokiew

Hej. Chyba coś nie wyszło z tym rewertem. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 18:04, 27 sty 2018 (CET)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global surveyedytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości. Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.

Weź udział w ankiecie teraz!

Możesz dowiedzieć się więcej na temat tej ankiety na stronie projektu. Zobacz jak Twoje zdanie pomaga Wikimedia Foundation wspierać edytujących takich jak Ty. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności (po angielsku). Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-maili do użytkownika, do WMF Surveys, aby usunął Cię z listy.

Dziękujemy!

WMF Surveys, 20:20, 29 mar 2018 (CEST)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia surveyedytuj kod

Każda odpowiedź w tej ankiecie może pomóc Wikimedia Foundation ulepszyć Twoje doświadczenia w projektach Wikimedia. Jak dotąd wysłuchaliśmy 29% współautorów projektów Wikimedia. Ankieta jest dostępna w różnych językach i jej wypełnienie może zająć od 20 do 40 minut. Weź udział w ankiecie.

Jeżeli już wypełniłeś tę ankietę, z góry przepraszamy za to przypomnienie. Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Jeżeli chcesz wypisać się z listy adresatów przypomnień i informacji o kolejnych badaniach, wyślij e-mail do WMF Surveys. Możesz też wysyłać do niego zapytania odnośnie tego badania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności Wikimedia Foundation. Dziękujemy!

WMF Surveys, 03:18, 13 kwi 2018 (CEST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 23 kwietnia 2018 (07:00 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy! Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Aby wypisać się z przyszłych badań, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-mail do WMF Surveys. Na ten e-mail możesz wysłać również zapytania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu Wikimedia Foundation w sprawie prywatności.

WMF Surveys, 02:28, 20 kwi 2018 (CEST)

Przeniesienieedytuj kod

Nie przenosimy artykułów na zasadzie kopiuj-wklej, jest to poważne naruszenie praw autorskich, zmiany wycofałem, pozdrawiam Thraen (dyskusja) 11:04, 9 gru 2018 (CET)

Chodzi o to na co Ci już widzę zresztą dziesięć lat temu ktoś zwracał uwagę, że takie przeniesienie powoduje utratę historii artykułu i autorów zmian, wygląda wtedy jakbyś to Ty wyłącznie był autorem całości w 100%. Nie robimy kopiuj/wklej do pustego artykułu o nowej nazwie tylko w starym artykule u góry w menu (opcja Więcej, koło Historia i autorzy) wybieramy pozycję Przenieś i podajemy nową nazwę, wtedy całość z historią edycji idzie pod nową nazwę, a pod starą tworzy się automatycznie przekierowanie. Mam nadzieję, że jasno to wyłożyłem, jakbyś miał jeszcze pytania, pozostaję oczywiście do dyspozycji. Thraen (dyskusja) 12:06, 9 gru 2018 (CET)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Jasiu Szt -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 22:28, 23 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Jasiu Szt" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy