Dyskusja wikipedysty:John Belushi


Dyskusja wikipedysty:John Belushi w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Podziękowanie - Biblia Calovaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:54, 3 cze 2020 (CEST)

Nadużycia seksualne w Kościele katolickimedytuj kod

Proszę Cię o wstrzymanie się od ataków osobistych oraz o zachowanie kultury podczas dyskusji. Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 14:18, 7 cze 2020 (CEST)

Blokadaedytuj kod

W związku ze wszczęciem wojny edycyjnej w haśle Nadużycia seksualne w Kościele katolickim i kierowaniem pod adresem innego użytkownika nieakceptowalnych słów zablokowałem Cię na dobę. Od wszystkich wymagamy tego samego, jednak od użytkownika z takim stażem wymagać się powinno jeszcze więcej. Jeśli chodzi o meritum sporu, to posługiwanie się w tytule sformułowaniem "wykroczenia" jest niepoprawne. Wykroczenia to podzbiór przestępstwczynów zabronionych, zatem tytuł nie obejmuje znaczeniowo zawartości tego hasła, które przecież opisuje wszystkie czyny zabronione, nie tylko wykroczenia. Użycie w tytule "nadużyć" jest najbardziej neutralne, bo zjawisko opisane w haśle obejmuje również instytucjonalne działania, które nie wypełniają znamion czynów zabronionych. Mathieu Mars (dyskusja) 14:26, 7 cze 2020 (CEST)

  • Podniosłem blokadę, także do przestrzeni Twojej strony dyskusji, ze względu na usuwanie wpisów. Ponadto przypominam o właściwym użyciu przycisku "cofnij". Kolejne tego typu nadużycie, będzie się wiązać z dalszymi konsekwencjami. Pozdraiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 22:54, 7 cze 2020 (CEST)

Demony Wikipediiedytuj kod

Hej, zajrzałem co słychać, jednak się przemogłem. Widzę, że Ty również jesteś zablokowany :) No cóż, od tego jest administracja. Za to Zielu znowu odstawia chałturę, stuka od metra stubów o powiatach chińskich, gdzie myli znaki uproszczone z tradycyjnymi. Oczywiście trzeba za nim latać i poprawiać. Przy czymś, gdzie gołym okiem widać, czy coś ma formę uproszczoną (县) czy nie (溪), do tego nie trzeba nie wiadomo jakich szkół skończyć. Ale leci się byle jak, byle gdzie, byle prędzej, nie patrząc w ogóle na to, co się umieszcza. Pisać o czymś, nie posiadając do tego minimum kompetencji - jakie to typowe. Już rok temu robił dokładnie to samo - ponad setka haseł o chińskich powiatach, gdzie mylił jedną formę znaków z drugimi. Zgłosiłem w zadaniach dla botów, czy nie da się poprawić półautomatycznie. Zgłoszenie olano. Autor też miał to głęboko w nosie. W końcu sam poprawiłem ręcznie. Ale to już nie są problemy w Wikipedii. Hoa binh (dyskusja) 19:12, 7 cze 2020 (CEST)

Jako ciekawostkę mogę dorzucić, że John zaproponował Gdarinowi (adminowi, który swoją, zdaje mi się, nieprzemyślaną blokadą zakneblował usta Hoa, bo ten nawet nie może odpowiedzieć, gdy jest pingowany) weryfikację uprawnień. Oczywiście Gdarin zadeklarował, że nie zamierza przechodzić procedury UAW. I blokadę, którą nałożył Gdarin na Hoa, Farary zmienił, ograniczając edytowanie jedynie WP:PdA. I jak tu wtedy coś zgłosić adminom, gdy nadal ma się takową blokadę, hmmm...? XaxeLoled AmA 19:25, 7 cze 2020 (CEST) Przepraszam, nie zauważyłem że wkleiło się odwrotnie. Wystarczyło zwrócić uwagę bezpośrednio.--Zielu20 (dyskusja) 21:53, 7 cze 2020 (CEST)

Nie usuwamy wpisów w dyskusjiedytuj kod

Jak w nagłówku [1]. Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 22:25, 7 cze 2020 (CEST)

jesteś pewny że zgłoszenie kierujesz pod właściwym adresem? spójrz najpierw w historję a feruj wyroki kto tu jest wandalem a kto przyrwaca wersję sprzed wandalizowania - John Belushi -- komentarz 22:49, 7 cze 2020 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:John Belushiedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:John Belushi

Zanim zarzucisz komuś manipulację, zobacz najpierw na czym polegała jego edycja. Proszę  do mnie nie kierować maili niskich lotów. Mathieu Mars (dyskusja) 22:28, 7 cze 2020 (CEST)

kolego manipulujesz moją stroną dyskusji, masz tego świadomość? - John Belushi -- komentarz 22:47, 7 cze 2020 (CEST)

serdeczna prośbaedytuj kod

proszę nie ingerować w moją stronę dyskusji - ostatnia wersja administratora Ziel - jest wersją obowiązującą, wszelkie dalszed uwagi proszę wklejać niżej - tego wymaga kultura - John Belushi -- komentarz 22:45, 7 cze 2020 (CEST)

Czy wiesz – Czeski Przekład Ekumenicznyedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, rdrozd (dysk.) 19:46, 10 cze 2020 (CEST)

Tłumaczenia Bibliiedytuj kod

Ciekawy temat, fajnie, że się za niego zabrałeś. Hoa binh (dyskusja) 13:35, 12 cze 2020 (CEST)

  • Dzięki za miłe słowo, choć trochę przesadzasz :) No cóż, muszę teraz przysiąść do kolejnego szwedzkiego kompozytora. Hoa binh (dyskusja) 11:42, 13 cze 2020 (CEST)

Ad:Włoskie przekłady Bibliiedytuj kod

Ad:Włoskie przekłady Biblii

witam; mam pytanie: ten odnosnik ryszard wrobel to sie odnosi do ktorej pozycji z bibliografi (bo sa dwie z 2011)--Ignasiak (dyskusja) 12:34, 15 cze 2020 (CEST)

Ad:Włoskie przekłady Bibliiedytuj kod

Ad:Włoskie przekłady Biblii

witam;

mam pytanie: ten odnosnik ryszard wrobel to sie odnosi do ktorej pozycji z bibliografi (bo sa dwie z 2011)--Ignasiak (dyskusja) 12:35, 15 cze 2020 (CEST)

Biblia zuryskaedytuj kod

Johnie! Czy byłbyś w stanie uzupełnić brakujące odnośniki do źródeł w tym haśle? — Paelius — (Wypowiedź jest moją opinią, chyba że zaznaczono inaczej) — dyskusja 11:06, 25 cze 2020 (CEST)

Re: Alkuinedytuj kod

Cześć, no tak, ten fragment był oczywistą bzdurą, zastanawiam się czy autor to skądś przepisał, nie mam niestety I tomu EK, żeby porównać. Usunąłem jednak zdanie po Twojej przeróbce, bo w zasadzie nie ma sensu wspominanie o dalszych losach Wulgaty, nie o tym jest artykuł. Co do archiwizacji, faktycznie, strona się wydłużyła, załatwię to dzisiaj. Rzadko siedzę na Wikipedii i nie zwróciłem uwagi że wpisy z prawie 10 lat zebrały. :-) rdrozd (dysk.) 10:29, 27 cze 2020 (CEST)

Oceloticedytuj kod

Ocelotic stosuje swoją starą taktykę pt. usuwam coś i wtedy tego nie ma. Twój wpis został usunięty z jego dyskusji, dwukrotnie ([2], [3]). Hoa binh (dyskusja) 19:18, 29 cze 2020 (CEST)

  • Na razie go zablokowali, to znaczy kolejne jego konto zablokowali. Na odchodne jak zwykle wykazał się chrześcijańską miłością i nawyzywał nas, jak za każdym razem nazywając en masse dziećmi szatana i wysyłając do piekła :) Czekam tylko, kiedy pojawi się kolejna pacynka. Hoa binh (dyskusja) 08:06, 9 lip 2020 (CEST)

Podziękowanie - Biblia zuryskaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 09:39, 2 lip 2020 (CEST)

Podziękowanie - Czeski Przekład Ekumenicznyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:10, 11 lip 2020 (CEST)

Nazwaedytuj kod

Hm, ale widzę, że przeniósł pod wersję z 21 użytkownik czeskojęzyczny :) Hoa binh (dyskusja) 18:10, 12 lip 2020 (CEST)

Pisowniaedytuj kod

Może zapytaj w Kawiarence? To chyba kwestia czysto uznaniowa, w przypadku takich osób funkcjonuje kilka wersji pisowni i na jakąś trzeba się zdecydować :) Hoa binh (dyskusja) 09:54, 13 lip 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:John Belushi" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy