Dyskusja wikipedysty:John Belushi


Dyskusja wikipedysty:John Belushi w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Ad:Juliusz Paetzedytuj kod

Ad:Juliusz Paetz

Cześć! Opis Twojej edycji jest nieadekwatny do wprowadzonych zmian. Proszę o przywrócenie zmian, które nie mają związku z opisem i których, jak mniemam, nie kwestionujesz. Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 18:30, 13 sty 2019 (CET)

  • Myślę, że od Ciebie (użytkownika, który wykonał imponującą liczbę ponad 110 000 edycji) mogę oczekiwać szacunku do pracy innych wikipedystów, w szczególności umiejętności porównywania zmian wprowadzonych podczas pojedynczej edycji. Rozumiem, że mamy inne spojrzenie na kwestię podziału hasła na części, ale nie zgadzam się na to, żebyś przez to anulował wszystkie inne zmiany (moje i Kuby 347). Proszę Cię raz jeszcze o przywrócenie tych zmian, które przypadkowo anulowałeś. Wiktoryn <odpowiedź> 22:18, 13 sty 2019 (CET)
  • Temat, z którym się do Ciebie zgłosiłem, dotyczył Twojej edycji w haśle, anulującej edycje moją i Kuby347. Nie dałeś do zrozumienia, że nie zgadzasz się z tymi edycjami w całości, więc jest zrozumiałe, że poprosiłem Cię o skorygowanie Twojej edycji. Absolutnie nie zgadzam się z tezą, że niezgoda z częścią edycji uprawnia do jej anulowania (jest to rozumowanie bliższe wandalizmowi, a nie rozwijaniu projektu), przy okazji raz jeszcze zaznaczę, że wycofałeś edycję również Kuby347, więc to żadne wytłumaczenie. Reszta Twojej wypowiedzi nie dotyczy poruszonego tematu, więc dla czytelności dyskursu nie wejdę na razie w polemikę. Wiktoryn <odpowiedź> 00:11, 16 sty 2019 (CET)
  • Doświadczeni użytkownicy w Kawiarence wyrazili zdanie, że nie należy wyróżniać kontrowersyjnych spraw tworzeniem osobnych sekcji. Zresztą moja argumentacja za niewydzielaniem osobnych sekcji została dość dokładnie przedstawiona. W ogóle się do niej nie ustosunkowałeś, jedynie powtarzasz argument, że te części życiorysu wymagają eksponowania w osobnej sekcji (z odpowiednim nagłówkiem), z którym wypowiadający się w dyskusji się nie zgadzają (tak że nie jestem osamotniony w swoim spojrzeniu). Nawet twierdzę, że wyróżnianie samych negatywnych elementów życiorysu jest niezgodne z neutralnym punktem widzenia. Serdeczności :), Wiktoryn <odpowiedź> 15:03, 1 lut 2019 (CET)
  • Jeszcze tu się odniosłem. Proszę nie zarzucaj mi uporczywie cenzurowania dyskusji albo mi to wskaż. Tym bardziej o to proszę, gdyż zaglądam do historii dyskusji i nie widzę przykładów cenzury. Zarzut ten jest dla mnie szczególnie zastanawiający, bo przecież gdybym cenzurował, to nie przeczytałbyś tylu negatywnych wpisów na temat mojej działalności w haśle, wszystkie są widoczne. Nadto na owe zarzuty odpowiadałem, możesz więc zrozumieć mój punkt widzenia, moje motywacje. Doświadczeni wikipedyści wypowiedzieli się w Kawiarence i uważam, że obecna wersja hasła wpisuje się w stanowiska, które zostały wyrażone w dyskusji, co daje mi przekonanie, że niczego w haśle nie muszę zmieniać. Pozwolę sobie na pewne porównanie – przy czym chciałbym z całą stanowczością zastrzec, że jestem pełen szacunku dla uczestników dyskusji, a porównanie przytaczam tylko dlatego, bo wierzę, że dzięki niemu (a nie znajduję innego sposobu) uda mi się Tobie coś wyjaśnić – jeśli na lekcji 30 uczniów będzie starało się przekonać nauczyciela, że 2+2=5, to nie znaczy, że matematyk, który twierdzi, że wynik działania wynosi 4, ma im jedynie pod presją ich liczebności ulec. Liczy się bowiem nie liczba osób, lecz siła argumentów, wiedza, doświadczenie etc. Wiktoryn <odpowiedź> 20:53, 1 lut 2019 (CET)
  • Odtworzyłem historię dyskusji. Tutaj możesz zapoznać się z wersją dyskusji przed usunięciem. W związku z wypowiedziami, jakobym miał cenzurować dyskusję, oczekuję od Ciebie niepodawania dalej nieprawdy. Co do hasła, powtarzam: w Kawiarence ustalono, jak ma wyglądać hasło i tego mamy się trzymać. Dobrej niedzieli, Wiktoryn <odpowiedź> 11:21, 3 lut 2019 (CET)
  • Proszę wyjaśnij mi, w jaki sposób komentarz na temat zastanego w haśle zdjęcia „Wydaje mi sie ze grafika na ktorej Peatz stoi obok Jana Pawla II jest troche nie na miejscu. Przypominam ze to wlasnie z inicjatywy JPII Peatz zostal zmuszony do rezygnacji. Osoba ta jest skompromitowana poprzez swoje wybryki homoseksualne z klerykami.” ma się przydać do dalszego rozwoju hasła, w szczególności do opisu okoliczności odwołania go z urzędu, który już w haśle się znajduje. Wiktoryn <odpowiedź> 13:30, 3 lut 2019 (CET)
  • Sprytnie uniknąłeś odpowiedzi na moje pytanie. Wnioskuję więc, że po cichu przyznajesz mi rację, że ten wątek jest nieprzydatny. W historii dyskusji widać, że odtworzyłem wszystko, gdyby coś pozostało usunięte, wyświetlałby się komunikat o liczbie usuniętych wersji. To tylko potwierdza, że nie warto wierzyć wszystkiemu, co jest napisane. Myślę, że możemy wrócić do swoich obowiązków. Trzymaj się. Wiktoryn <odpowiedź> 13:58, 3 lut 2019 (CET)

Pytanieedytuj kod

ad. [1] usunąłeś słowo oszustwo, pisząc w OZ że nie potwierdzono, ale kawałek dalej to słowo zostawiłeś. Przeoczenie, czy tak ma być? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 20:29, 30 sty 2019 (CET)

Materiały źródłowe do edycjiedytuj kod

Witam, ponad dwa miesiące temu uruchomiliśmy stronę internetową Z archiwum „O” (www.zarchiwumo.pl). W ramach rozwijanego projektu prezentujemy historię naszego mazurskiego miasteczka, opracowywaną w oparciu o dokumenty zgromadzone w archiwach, relacje świadków, czy też zbiory lokalnych kolekcjonerów. Jako autorzy wspomnianego projektu mamy nadzieję, że materiały tam publikowane pozwolą rozbudować edytowane przez Ciebie hasło „Olecko” w serwisie Wikipedia, a tym samym wiedza o historii naszego miasteczka dotrze do jeszcze większego grona odbiorców. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę. Łukasz

Podziękowanie - Zwój z En Gediedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:59, 17 mar 2019 (CET)

Kościół Greckokatolicki w Polsceedytuj kod

Cześć. Czy aby nie: „Kościół greckokatolicki w Polsce” (czyli przez małe g?) Jacek555 18:23, 23 mar 2019 (CET)\

Oczywiście, że małą literą. Poza tym to nie jest nazwa własna, tylko zwyczajowa. K. rzymskokatolicki tak samo. Marencja (dyskusja) 23:07, 3 cze 2019 (CEST)

Katolicki Kościół Narodowy w Polsceedytuj kod

Przeglądam ostatnie artykuły zwiazane z tym kosciolem i innymi podobnymi "kosciolami" nurtu starokatolickiego. zauwazylem takze Twoje komentarze w dyskusji dotyczacej tych arytkulow. Dlatego zastanawia mnie czy nalezy w ogole artykuly owe zachowac w wikipedii? Czy ew opatrzyc jakas informacja, bo wydaje sie ze wzelkie dane nt parafii, wiernych itd tych kosciolow sa glownie wytworem fantazji "duchowienstwa" tych kosciolow. Jaubree (dyskusja) 16:25, 20 maj 2019 (CEST)

Przepraszam, że się wtrącę. Jestem nieaktywna, bo zawalona robotą, ale właśnie w pracy mogę to sprawdzić, bo wiem, gdzie. Gdybyście mieli jakieś przepychanki, to mogę podać poważne źródło. Nie sądzę, że dane są dziełem fantazji, ale może trzeba trochę pokosić ;) Marencja (dyskusja) 23:05, 3 cze 2019 (CEST)

Pomocy!!!!edytuj kod

Mam problem. Nie wiem, gdzie teraz mam zgłaszać prośbę o przejrzenie edycji. Poprzednia strona nie działa. Pozdrawiam

Pomocy IIedytuj kod

Jak napisałam w poprzedniej wiadomości: nie wiem, na jakiej stronie mam zostawić prośbę o przejrzenie edycji. Uaktualniłam linki w haśle Jacek Bocheński i w haśle Blog (książka Jacka Bocheńskiego). Czy mógłbyś przejrzeć? Dzięki!

Edycjaedytuj kod

Czy mogę prosić o przejrzenie haseł Jacek Bocheński i Blog (książka Jacka Bocheńskiego)? Uaktualniłam lionki, nie wiem gdzie zgłosić prośbę o przejrzenie. Stara strona nie działa.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:John Belushi" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy