Dyskusja wikipedysty:Johnnyblaze


Dyskusja wikipedysty:Johnnyblaze w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Witaj w polskiej Wikipedii!edytuj kod

Cieszymy się, że zainteresowała Cię idea wolnej encyklopedii i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Na dobry początek kilka linków:

W wolnej chwili zapoznaj się też z zasadą neutralnego punktu widzenia oraz najczęstszymi nieporozumieniami, które mogą się nam zdarzyć.

Chcesz się pobawić z Wiki bez strachu, że coś zepsujesz? Zapraszam do brudnopisu ogólnego. Możesz też założyć własny - kliknij: Wikipedysta:Johnnyblaze/brudnopis i zobacz jak to działa :-).

Pamiętaj - zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc. Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na stronę jego dyskusji - wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i z pewnością Tobie odpowie.

Wstawianie podpisu

Jeżeli masz pytanie - możesz je też zadać na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj aby dodać nowe pytanie.

Zapraszamy również na IRCa: [1] - tutaj zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Przy okazji mała porada. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. mile widziane jest podpisywanie się. Mechanizm Wiki automatyzuje tę sprawę. Wystarczy wpisać ~~~~ (cztery tyldy) lub użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

I jeszcze jedna rada na zakończenie: śmiało edytuj strony! Witamy w gronie redaktorów Wikipedii. Pozdrawiam,--WarX <talk> 11:30, 3 wrz 2005 (CEST)

gratulacjeedytuj kod

Wykonujesz dobrą i potrzebną robotę z tymi spisami procesów. Gratuluję! Wulfstan 10:46, 5 sty 2006 (CET)

Bitwa pod Krasnemedytuj kod

Nie jestem historykiem, ale daty zamieszczone w tym artykule absolutnie mi nie pasują.. Zeartul 19:02, 28 sty 2006 (CET)

Noty biograficzneedytuj kod

Widzę, że stworzyłeś sporo artykułów biograficznych. Fajnie by było jakbyś tworząc nowy art. biograficzny przy okazji dodawał go do not biograficznych pod odpowiednią literkę. Np. Oswald Kaduk został dodany tutaj: Noty biograficzne - K. pozdrawiam Skotos 17:32, 4 mar 2006 (CET)

Dyskusja:Proces załogi Mittelbau-Doraedytuj kod

Jesteś autorem tego tekstu - mógłbyś zerknąć czy to ten Ulbricht czy nie ten ? --Pmgpmg 18:26, 2 lut 2007 (CET)

Kategorieedytuj kod

Witaj. Stworzyłeś 15 kategorii z serii Kategoria:Personel Bełżca i podobne. Nie nadałeś jednak odpowiedniej kategorii żadnej z nich. Czy mógłbyś to zrobić? Najodpowiedniejsza była by chyba Kategoria:Członkowie załóg obozów hitlerowskich Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 13:26, 15 cze 2007 (CEST)

Siegfried Seidledytuj kod

Przydałoby się umieścić bibliografię; skąd pochodzą te info. Przy okazji, zapraszam na Portal:Prawo. :') Pozdrawiam. OldEnt § 21:54, 24 cze 2007 (CEST)

Źródłaedytuj kod

Mam tę samą prośbę: podawaj źródła. (WP:WER). Poznaniak1975 20:32, 25 paź 2007 (CEST)

Josef Reigler ta sama prośba co wyżej. Masur juhu? 18:46, 28 paź 2007 (CET)

‎Kurt Eccarius i koledzyedytuj kod

Bardzo potrzebne hasła tworzysz, gratulacje ! --Piotr967 12:08, 4 lis 2007 (CET)

Procesy załogi Mauthausen-Gusen przed Trybunałem Wojskowym w Dachauedytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Procesy załogi Mauthausen-Gusen przed Trybunałem Wojskowym w Dachau nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie. Masur juhu? 11:47, 17 lis 2007 (CET)

To nie jest pierwsza prośba. Zatem nalegam, bys wyciągnął wnioski :) Masur juhu? 11:47, 17 lis 2007 (CET)

Emil Euler, Kurt Eccariusedytuj kod

Źródła! Tzreba koniecznie uzupełnić. Zwracałem ci już na to uwagę. Masur juhu? 06:39, 21 lis 2007 (CET)

Kategorieedytuj kod

Jak najbardziej podałem powód. Niestety nie miałem czasu żeby przyglądnąć się innym kat. Powód: Wikipedia:Kategorie oraz Wikipedia:Kategoryzacja - przeczytaj proszę. Pozdrawiam A_Bach - ΣΦ 22:17, 17 gru 2007 (CET)

Pytanieedytuj kod

Hmmm... Czy wiesz może, co stało się z ciałami zbrodniarzy wojennych z "pierwszego procesu oświęcimskiego", które przekazane zostały do Instytutu Anatomii w Krakowie? Czy po przeprowadzeniu sekcji, ich ciała zostały skremowane czy pochowano ich na którymś z cmentarzy? Przepraszam, że poruszam tak tragiczną i odległą przeszłość ale również ostatnio zainteresowałam się tematami związanymi ze zbrodniarzami a historia milczy, jesli chodzi o to, co działo się z tymi ludźmi po śmierci. Czy mogłabym prosić o odpowiedź na adres: joannaczopowicz@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie! Z wyrazami szacunku! --Joannaczopowicz (dyskusja) 18:56, 18 sty 2008 (CET)

Karl Höckeredytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Karl Höcker nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie. WP:WER Notoryczne lamanie zasady. SPIKE RSVP? 23:25, 25 lut 2008 (CET)

Gratulacjeedytuj kod

Kapitalna robota z tymi hasłami o niemeickich zbrodniarzach wojennych. Serdeczne dzięki. --Piotr967 podyskutujmy 21:26, 19 maj 2008 (CEST)

Kurt Julius Meyeredytuj kod

oczywiście usuwaj, modyfikuj, poprawiaj itp, itd. O jedno tylko proszę - podaj źródła Montek (dyskusja) 17:12, 13 cze 2008 (CEST)

Zlot wikipedystów z Pomorzaedytuj kod

Witaj! Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w zlotach lokalnych Wikipedii, a w dalszej perspektywie w spotkaniu Wikimania 2010 w Gdańsku, proszę wprowadź mail kontaktowy w swoich preferencjach i wówczas będziesz informowany na bieżąco o wydarzeniach w Twoim regionie :) Pozdrawiam serdecznie! Patrol110 dyskusja 16:50, 28 lip 2008 (CEST)

Czy wiesz, że...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 02:07, 4 sie 2008 (CEST)

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, ABX - (O mnie dyskutuj) 18:56, 5 sie 2008 (CEST)

Pomorski Zlot Wikipedystówedytuj kod

Cieszymy się, że założyłeś konto na polskojęzycznej Wikipedii i aktywnie uczestniczyłeś w rozwijaniu projektu. By pobudzić jeszcze bardziej do pracy oraz zaktywizować niektórych Wikipedystów, organizujemy POMORSKI ZLOT sympatyków Wikipedii, na którym będą poruszane kwestie odnośnie samego Pomorza jak i międzynarodowej konferencji Wikimania 2010, która przy dobrej woli redaktorów ma szansę odbyć się właśnie w Gdańsku!
Dotychczasowy postęp prac, wygenerowane pomysły i zebrane szczegóły możecie zobaczyć na stronie http://agb.waw.pl/wiki - zachęcamy, dopiszcie się i pomóżcie, by oprócz 30 lat Solidarności Gdańsk mógł poszczycić się w roku 2010 zorganizowaniem tysiącosobowej konferencji. Dodatkowo na sobotnim zlocie będzie poruszony temat ewentualnej organizacji Konferencji Wikimedia Polska 2009.
Kilka przydatnych informacji dotyczących samego Zlotu:

Wszystkich osoby, które chciałyby się spotkać i porozmawiać o Wikipedii i nie tylko, prosimy o dopisanie się na listę obecności (http://agb.waw.pl/wiki/index.php?title=Zlot_w_Sopocie%2C_16_sierpnia_2008) oraz o punktualne przybycie :-)
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy Zlotu, Patrol110 dyskusja 23:46, 6 sie 2008 (CEST)

Wikimania 2010 naprawdę może być w Polsce!edytuj kod

Jak zapewne wiesz, staramy się zorganizować Wikimanię 2010 w Polsce. Nie jest to proste i wymaga wiele pracy. Trochę zrobiliśmy, jednak wciąż zbyt mało osób aktywnie włączyło się w nasze działania. Potrzebujemy również Ciebie!

Co zrobiliśmy?

 1. Uruchomiliśmy specjalną roboczą wiki http://agb.waw.pl/wiki/ oraz kanał IRC: irc://freenode/wikimania-gdansk
 2. Przygotowaliśmy wstępne założenia techniczne i organizacyjne
 3. Skontaktowaliśmy się z Urzędem Miasta Gdańska i jesteśmy umówieni na rozmowę - miasto jest zainteresowane i chce nam pomóc

Co zostało do zrobienia?

 1. Wszystko inne:
 • grafika i materiały promocyjne
 • pozyskiwanie potencjalnych sponsorów
 • ustalenie konkretnego już miejsca wykładów
 • zorganizowanie zaplecza technicznego
 • zorganizowanie zaplecza gastronomicznego (m.in. catering)
 • zapewnienie miejsc noclegowych
 • zorganizowanie imprez (dla VIP-ów i członków konferencji)
 • kwestie medyczne
 • ochrona
 • itd...

Liczymy na Ciebie. Jeśli chcesz się przyłączyć, zaloguj się na roboczej wiki, pojaw się na naszym kanale IRC, lub zgłoś do wpedzicha (wpedzich@wp.pl lub GG 7694126).

Prośbopytanieedytuj kod

Czy znasz może niemiecki? Napisałem hasło o zbrodniarzu niemieckim, lekarzu Lothar Loeffler, znalazłem też niemiecki tekst o nim, zwłaszcza o życiu powojennym. Niestety tego życia powjennego niezbyt potrafię zrozumieć. Może dałbyś radę uzupełnić? Żródło tutaj: [2] Pozdrawiam serdecznie --Piotr967 podyskutujmy 18:43, 2 gru 2008 (CET)

Otto Kleinertedytuj kod

Popraw, proszę poniższy fragment w swoim artykule "Otto Kleinert": ...i od stycznia 14 kwietnia 1944 do 5 maja 1945 ...

Pozdrawiam--Kapitel (dyskusja) 14:17, 1 sty 2009 (CET)

Kurt Julius Meyeredytuj kod

Dobrze, że to wyłapałeś. Dałem się nabrać... wierząc informacjom podanym we wstawionym przez Ciebie linku:) Skoro piszą tam bzdury, chyba lepiej go usunąć. Nie stanowi dobrego źródła. Pozdrawiam! --Chrzanko (dyskusja) 17:06, 30 sie 2009 (CEST)

Bataliony wartowniczeedytuj kod

 • Witaj ! Chciałbym napisać coś o formacjach wartowniczych, stanowiących zewnętrzną ochronę obozów. Na pewno istniały takie złożone z Ukraińców, być może również z innych narodowości ? Niestety nie wiem zupełnie, gdzie szukać źródeł, bo to nie moja branżą. Czy mógłbyś mi coś podpowiedzieć, albo ewentualnie skrobnąć mały artykulik ? Pozdrawiam, --Birczanin (dyskusja) 15:48, 8 paź 2009 (CEST)

Wilhelm Hauseredytuj kod

Cześć. Zwrócono mi uwagę na twoje edycje w tym haśle, a konkretnie na źródło (http://forum.axishistory.com/). Ja również jestem zdania że forum nie jest dobrym źródłem, ale ponieważ wiem że od dawna zajmujesz się tą tematyką, nie wątpię w to że nie sprawi Ci problemu znalezienie innych, lepszych źródeł. Pozdrawiam Filip em 20:36, 31 mar 2010 (CEST)

Ferdinand Glaseredytuj kod

Witam! Podane przez Ciebie źródło nie spełnia kryteriów tutaj przyjętych – jeśli nie podeprzesz tego czymś lepszym, to jutro wstawiam "ek", a może nawet ktoś zrobi to szybciej, bo hasło jest z przypuszczeniem, że to hoax na stronie "Zgłoś błąd". Pozdrawiam. --CudPotwórca (dyskusja) 21:16, 31 mar 2010 (CEST)

Hermann Czechedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 17:39, 4 kwi 2010 (CEST)

Josef Kaiseredytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 17:58, 4 kwi 2010 (CEST)

Johannes Pauli (esesman)edytuj kod

--ziel & 12:57, 6 kwi 2010 (CEST)

Willy Bülowedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:33, 7 kwi 2010 (CEST)

Heinrich Kurt Remmertedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:22, 8 kwi 2010 (CEST)

Przeniosłem do brudnopisu. --Pablo000 (dyskusja) 10:48, 11 kwi 2010 (CEST)

Wilhelm Polotzekedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:20, 10 kwi 2010 (CEST)

Heinrich Kurt Remmertedytuj kod

Witam. Hasło przeniosłem do Wikipedysta:Johnnyblaze/brudnopis decyzją z poczekalni. Forum niee powinno być źródłem. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 10:46, 11 kwi 2010 (CEST)

Twoje następujące artykuły wylądowały w poczekali do usunięciaedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:22, 12 kwi 2010 (CEST)

Rudolf Orlichedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 19:34, 16 kwi 2010 (CEST)

Theodor Schöllenedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 11:12, 18 kwi 2010 (CEST)

Stefan Streitedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 19:46, 19 kwi 2010 (CEST)

Wilhelm Keusedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 19:55, 19 kwi 2010 (CEST)

Procesy załogi Natzweiler-Struthof przed francuskimi Trybunałami Wojskowymiedytuj kod

Masur juhu? 21:17, 19 kwi 2010 (CEST)

Johann Sommeredytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:00, 20 kwi 2010 (CEST)

Ernst Wittmannedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:05, 20 kwi 2010 (CEST)

Helmut Schulzeedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:09, 20 kwi 2010 (CEST)

Walter Schmidetzkiedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:12, 20 kwi 2010 (CEST)

Ludwig Baumgartneredytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:19, 20 kwi 2010 (CEST)

Mieczysław Katarzyńskiedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:39, 20 kwi 2010 (CEST)

Bolesław Dobińskiedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:44, 21 kwi 2010 (CEST)

Walter Telschowedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:48, 21 kwi 2010 (CEST)

Sigmund Sczepaniakedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:49, 21 kwi 2010 (CEST)

Hans Beckeredytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:52, 21 kwi 2010 (CEST)

Leo Billotinedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:58, 21 kwi 2010 (CEST)

Franz Ehrmanntrautedytuj kod

Witam serdecznie. Ziel zgłosiła do poczekalni, a potem sama usunęła Twój artykuł tytułowy, jako przyczynę podając nieistotnośc postaci (???) i fakt, iż żadne z trzech źródeł podanych w haśle nie zawierało tego nazwiska. W istocie, jak ustaliła to Eewka hasło miało literówke w nazwisku, a do tej postaci da się znaleźć sporo wzmianek i xródeł (popatrz na listę tu: http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&hl=pl&q=franz%20ehrmanntraut&lr=&um=1&ie=UTF-8&tbo=u&tbs=bks:1&sa=N&tab=wp). Na mą prośbę Ziel przywróciła hasło do mego brudnopisu [3]. Dobrze by było je znów załadować po uwzględnieniu informacji od Ewy, tyle że jest jeden problem - ni w ząb nie znam niemieckiego, a właśnie w nim są źródła. Widze, że masz de-1, to może dałbyś radę? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 16:28, 22 kwi 2010 (CEST)

Biografieedytuj kod

Rudolf Hentschel, Luise Buch, Friedrich Wilhelm Kunze, Karl Büttner, Wilhelm Kempf, Johann Schindler, Anselm Anton Pilarski, Józef Żółty, Walter Palinsky, Willi Staib, Richard Maurer, Gustav Herzeg, Johann Hecker, Willy Seith, Werner Händler, Georg Höcker, Werner Händler, Max Markwart zostały zgłoszone do poczekalni i toczy się nad nim dyskusja. Tenautomatix (dyskusja) 14:03, 24 kwi 2010 (CEST)

datyedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 16:13, 26 kwi 2010 (CEST): W podanych przez ciebie źródłach brak dat dziennych urodzin przez ciebie opisywanych więc nie koloryzuj.

Wikipedysta:Johnnyblaze/brudnopisedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:02, 4 maj 2010 (CEST)

Wikipedysta:Johnnyblaze/brudnopis2edytuj kod

W swoim brudnopisie znajdziesz haslo Procesy załogi Natzweiler-Struthof przed francuskimi Trybunałami Wojskowymi. Temat zdecydowanie encyklopedyczny, ale wymaga opracowania w oparciu o rzetelne publikowane zrodla. Masur juhu? 09:33, 15 maj 2010 (CEST)

Dyskusja:Claus Franzenedytuj kod

Witaj. Gdy chcemy, by admin usunął stronę, wstawiamy szablon {{ek}}. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 17:49, 18 maj 2010 (CEST)

Biografie SSedytuj kod

Witam. Czy mógłbyś dodawać źródła inne niż forum? Jeżeli interesujesz się tematem nie powinno to stanowić dla Ciebie problemu. Nawet takie źródła jakie są w [4] powinny wystarczyć. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 22:50, 24 maj 2010 (CEST)

Friedrich Hildebrandedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 19:47, 29 maj 2010 (CEST)

Proces personelu Plaszowa i Auschwitz-Birkenau w Krakowieedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 19:56, 29 maj 2010 (CEST)

Edmund Zdrojewskiedytuj kod

Nedops (dyskusja) 11:44, 22 lip 2010 (CEST)

Albert Angstmannedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 13:44, 22 lip 2010 (CEST)

Claus Franzenedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 20:54, 23 lip 2010 (CEST)

Christian Lorenz Carstensenedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 21:06, 23 lip 2010 (CEST)

Karl Marcuraedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 10:19, 24 lip 2010 (CEST)

Werner Hahnedytuj kod

Tenautomatix (dyskusja) 12:57, 24 lip 2010 (CEST)

Źródła pilnie potrzebneedytuj kod

dla Arthur Rödl Bulwersator (dyskusja) 15:56, 2 wrz 2010 (CEST)

Willy Frankedytuj kod

Pbk (dyskusja) 23:41, 14 lis 2011 (CET)

Ad:Kategoria:Zbrodniarze_nazistowscy_osądzeni_w_Niemieckiej_Republice_DemokratycznejAd:Kategoria:Zbrodniarze_nazistowscy_osądzeni_w_Niemieckiej_Republice_Demokratycznejedytuj kod

Ad:Kategoria:Zbrodniarze_nazistowscy_osądzeni_w_Niemieckiej_Republice_Demokratycznej

Czemuś to wsadził do niemieckich zbrodniarzy wojennych? Nie każdy nazista to Niemiec -- Bulwersator (dyskusja) 12:46, 15 lis 2011 (CET)

Proces prawnikówedytuj kod

Zajrzysz? AndrzejzHelu (dyskusja) 13:22, 9 gru 2011 (CET)

Karl Möggleedytuj kod

Biało-Zielony (dyskusja) 21:27, 25 lut 2012 (CET)

Gottlieb Klotzedytuj kod

Elfhelm (dyskusja) 18:10, 23 maj 2012 (CEST)

Helmut Uhligedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:25, 24 maj 2013 (CEST)

Bruno Lenzkowskiedytuj kod

Elfhelm (dyskusja) 18:00, 8 sty 2014 (CET)

Johann Paulsedytuj kod

Pablo000 (dyskusja) 18:38, 2 mar 2014 (CET)

Gert Hausknechtedytuj kod

Biało-Zielony (dyskusja) 22:56, 15 cze 2014 (CEST)

Johann Blankedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 14:16, 26 paź 2017 (CEST)

Josef Schmidt (Mauthausen)edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 14:20, 26 lut 2019 (CET)

Josef Schmidt (Auschwitz)edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 21:13, 6 mar 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Johnnyblaze" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy