Dyskusja wikipedysty:Kacper3100


Dyskusja wikipedysty:Kacper3100 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2021edytuj kod

OK przeniosłem, ale skoro wiedziałeś, że przenieść może tylko admin, to mogłeś zgłosić sprawę na WP:Pda, a nie robić bałagan. Cynko (dyskusja) 09:28, 25 mar 2020 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 22:31, 11 cze 2020 (CEST)

Płockedytuj kod

Cześć. Szukając w Atlasie Wikipedystów odkryłem, że jesteś bodajże jedynym aktywnym obecnie użytkownikiem deklarującym, iż mieszka w Płocku. Jeśli jest to nadal aktualne, to miałbym do Ciebie pewną prośbę, która dotyczyłaby zilustrowania planowanego artykułu na temat historii tego miasta. Innymi słowy szukam kogoś, kto mógłby zrobić w Płocku kilka zdjęć i wrzucić je na Commons. Daj proszę znać, czy byłbyś zainteresowany ew. dalszym rozwinięciem tematu i szczegółami. Pozdrawiam.Dreamcatcher25 (dyskusja) 09:24, 29 cze 2020 (CEST)

Cześć. Dziękuję za tak szybką odpowiedź. W związku ze 100-letnią rocznicą wojny polsko-bolszewickiej wraz z kolegami z wikiprojektu militaria chcielibyśmy napisać jak najwięcej haseł o bitwach tej wojny. Ja piszę akurat o obronie Płocka w sierpniu 1920 roku. Jeśli to możliwe, zależałoby mi na zdjęciu pomnika na placu Narutowicza oraz kopca harcerzy przy ul. Targowej (zdjęcie m.in. tutaj). Gdybyś dał radę oba lub choć jeden sfotografować i wrzucić na commons, to będę b. wdzięczny. Pozdrawiam.Dreamcatcher25 (dyskusja) 10:11, 30 cze 2020 (CEST)

RE: Zdjęcieedytuj kod

Dzięki ogromne! Zdjęcie już wstawiłem do hasła Obrona Płocka (1920), które niedługo pojawi się w CzyWieszu. Pozdrawiam!Dreamcatcher25 (dyskusja) 20:02, 15 lip 2020 (CEST)

Proszę sprawdzić emailedytuj kod

Witaj, Kacper3100: Proszę sprawdzić email! Temat: "The Community Insights survey is coming!" Jeśli masz jakieś pytania, wyślij e-mail na adres surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (dyskusja) 18:23, 25 wrz 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kacper3100" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy