Dyskusja wikipedysty:Kaemo1


Dyskusja wikipedysty:Kaemo1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Ad:Baldassare_Longhenaedytuj kod

Ad:Baldassare_Longhena

Hej, widzę że zmieniłeś

[[Plik:Wenecja Santa Maria della Salute.JPG|thumb|222px|right|[[Bazylika]] [[Santa Maria della Salute (Wenecja)|Santa Maria della Salute]]]]

na

[[Plik:Wenecja Santa Maria della Salute.JPG|thumb|222px|right|[[Bazylika]] [[Santa Maria della Salute (Wenecja)|Santa Maria della Salute]] w [[Wenecja|Wenecji]]]]

Osobiście sądzę że nie jest to najlepsze wyjście. A to dlatego że pod linkiem jest już napisane że Santa Maria della Salute była w Wenecji. Albo więc ktoś zna tą bazylikę i wie że jest w Wenecji albo nie wie i wtedy może się dowiedzieć klikając. Czy Cię przekonałem? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 20:55, 19 lis 2011 (CET)


Faktycznie, patrząc teraz z tej perspektywy, moja zmiana wydaje się niepotrzebna. Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam, Kaemo1

Madonna z dzieciątkiem i św. Annąedytuj kod

Witam, super że dodałeś hasło o obrazie Caravaggia. Czy możesz je rozbudować, dodać źródła? Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 19:17, 12 gru 2011 (CET)

Witajedytuj kod


  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.
--Pablo000 (dyskusja) 19:18, 12 gru 2011 (CET) 

Pałac Mirów w Książu Wielkimedytuj kod

Witaj, poprawiłem hasło i w trakcie zauważyłem, że istnieje już Zamek na Mirowie! W przyszłości przymierzając się do dodania nowego hasła do Wikipedii, bardzo proszę sprawdź czy takowe już nie istnieje, pod nieco innym tytułem. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 08:50, 18 gru 2011 (CET)

To była zawiła kwestia dlatego proszę, na przyszłość w podobnym przypadku nigdy nie twórz drugiego hasła na ten sam temat ani nie usuwaj ręcznie treści z żadnego hasła. Do zmiany nazwy artykułów służy specjalny mechanizm, zobacz: Pomoc:Zmiana nazwy strony. Możesz też zawsze opisać problem na Wikipedia:Prośby do administratorów. Ten przypadek chyba udało mi się właściwie rozwiązać: mamy teraz Pałac Mirów w Książu Wielkim oraz Zamek w Mirowie. A oprócz tego przekierowanie Zamek na Mirowie. W porządku? Cancre (dyskusja) 19:35, 1 sty 2012 (CET)

Orazio Grassiedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Kaemo1/Orazio Grassi, gdzie możesz nad nim popracować. Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować je ponownie. Pozdrawiam, A. Bronikowski zostaw wiadomość 22:41, 11 sty 2012 (CET)

Zamek w Krasiczynieedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się do publikacji, jest kopią z hasła Krasiczyn, został w większości skopiowany z prac innych Wikipedystów. Takie działanie jest niemile widziane. Pablo000 (dyskusja) 21:43, 13 sty 2012 (CET)

Odo van Maelcoteedytuj kod

Witam,

Czy mógłbyś podać źródła? Pozdrawiam, Hulek (dyskusja) 19:39, 14 sty 2012 (CET)

Prośba o źródłaedytuj kod

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Pałac_królewski_w_Amsterdamie Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. Pamiętaj iż inne Wikipedie nie są wystarczającymi źródłami (jednak często wskazują na wartościowe źródła). W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, -- Bulwersator (dyskusja) 13:50, 15 sty 2012 (CET)

Ad:Głupcy_Umierająedytuj kod

Ad:Głupcy_Umierają

Cześć!

W tytułach powieści wielką literę stosujemy do pierwszego wyrazu, a nie wszystkich. A. Bronikowski zostaw wiadomość 19:29, 21 mar 2012 (CET)

Antonio Marziale Carracciedytuj kod

Dzień dobry. Czy możesz uzupełnić artykuł o źródła, na podstawie których powstał? Pozdrawiam, Gdarin dyskusja 09:42, 11 cze 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule George Frederick Bodleyedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu George Frederick Bodley. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat.)

Fortniteedytuj kod

PG (dyskusja) 17:27, 12 wrz 2015 (CEST)

Hellraidedytuj kod

PG (dyskusja) 17:27, 12 wrz 2015 (CEST)

Hellraidedytuj kod

Prywaciarz101 (dyskusja) 17:28, 12 wrz 2015 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kaemo1" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy