Dyskusja wikipedysty:Kajtq


Dyskusja wikipedysty:Kajtq w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Może dołączysz do artykułu oblicza wikipedystów? Beno 14:43, 5 wrz 2004 (CEST)

Spis treści

Szablonyedytuj kod

Cześć, zaproponowałeś kiedyś, żeby zaprojektować tabele do haseł typu rzeki, góry, jeziora, itp. Chyba dobry pomysł. Tylko trzeba się zastanowić co tam będziemy umieszczać. Na razie zrobiłem szablon:Góra infobox wzorowany na en-wiki. Rzuć na to okiem. Jak masz pomysł to wejdź na Wikipedia:Szablony haseł geograficznychWikipedia i spróbuj zrobić coś dla rzek, jeżeli masz ochotę. Pozdrawiam! --slawojar 小山 17:55, 18 wrz 2004 (CEST)

Wydawało mi się, że czegoś mi brakowało w tym szablonie - no właśnie zdjęcia :) Dzięki za poprawki! Ja też trochę nie mam czasu... --slawojar 小山 19:19, 18 wrz 2004 (CEST)

Nie wiem czy rzuicłeś okiem na moje propozycje zmian w szablonie rzeki. Mógłbyś spojrzeć: Dyskusja szablonu:Rzeka. --slawojar 小山 17:49, 20 wrz 2004 (CEST)

Cześć, dawno mnie nie było, ale już jestem i trochę znowu pracuje na Wikipedii. Zacząłem robić infoboxy do szablonów gór, jezior, itp. To nowe spojrzenie i nowa technika użyta do tego nad czym już dyskutowaliśmy (trochę nam chyba zabrakło zapału, by to dokończyć). Zaletą infoboxów jest, to że można skupić się nad tym co powinno być w tabeli. Trzeba zrobić dwa szablony: jeden podstawowy (szablon:Góra infobox) i drugi szablon:Góra infobox, który wstawia się już do artykułów i się uzupełnia. Nad tym drugiem można pracować, zmieniać kolory, układ, itp. co automatycznie zmieni się wszędzie, też w tych artykułach, gdzie już wstawiliśmy. W ten sposób szablon taki można udoskanalać technicznie, graficznie, zmieniać układ pól. Zobacz rubrykę infobox w Wikipedia:Szablony haseł geograficznychWikipedia. Aha, fajne jest to, że wciskając "linkujące" w szablonie typu infobox można zobaczyć, w których artykułach jest on wykorzystywany. Na razie przeprowadzam testy i czekam na uwagi. Głównie chodzi mi o to jakie pola podstwowe zawrzeć w tych szablonach. układ graficzny można zmieniać potem. Pozdrawiam --slawojar 小山 18:37, 11 paź 2004 (CEST)

Hej, dzieki za wstawienie mnie w Atlasie :) a co do utworzenia katalogu o ludziach z Torunia to jestem za. Zaraz się tym zajmę. Pozdrowienia --Cubus.

Mikronezjaedytuj kod

Witaj Kajtn. Wczoraj wrzuciłem tylko zalążek strony o Mikronezji. Miałem ją w tym tygodniu dokończyć, ale skoro zrobiłeś już wersję pełniejszą, to pozostańmy przy niej.

  • Oficjalna nazwa Mikronezji brzmi: Sfederowane Stany Mikronezji, a w skrócie, po prostu, Mikronezja. W tego rodzaju problemach polecam stronę Komisji Standaryzacji Nazw Geograficznych [1].
  • Sprawą do dyskusji jest rok uzyskiania przez Mikronezję niepodległości. W 1990 roku zniesiono powiernictwo ONZ i uchwalono nową konstytucję. Sądzę, że to jest właśnie data uzyskania niepodległości, ale będę szukał jeszcze potwierdzenia.
  • Twoją stronę uaktualnie do końca tego tygodnia.
  • W najbliższym czasie chce się zająć dostosowaniem nazw na stronie Stolice państw świata do wytycznych w/w Komisji oraz listy terytoriów ONZ [2] - jeśli miałbyś jakieś propozycje to pisz.


Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.
Mitch

Bieżące wydarzeniaedytuj kod

W bieżących wydarzeniach nie umieszczamy świąt, które są już w artykułach o dniach roku (np. 1 listopada). W bieżących wydarzeniach mają być właśnie wydarzenia, nie rocznice ani święta. Ausir 21:56, 1 lis 2004 (CET)


Błędny opis na stronach grafiki zmieniony. Ausir 19:23, 16 lis 2004 (CET)

Portal Politykaedytuj kod

Mieszanie mile widziane, gromadzimy drużynę do portalu :-) --Aranea 23:55, 17 lis 2004 (CET)

Określ licencję grafikedytuj kod

Drogi wikipedysto, poniższa lista została wygenerowana automatycznie przez bota.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o określenie licencji, na podstawie której poniższe grafiki zostały umieszczone w Wikipedii. Na stronie Wikipedia:Opisy licencji grafiki znajdziesz szablony, których możesz w tym celu użyć. Uprzedzamy, że grafiki o niejasnym statusie prawnym mogą być usuwane bez ostrzeżenia.

Zaha Hadidedytuj kod

Poprawiłeś częściowo źle, tzn. akapit o budynku na wąskiej działce. Przywróciłem. --Shaqspeare 14:35, 28 cze 2005 (CEST)

Informacja o pliku Plik:Portal polityka02.pngedytuj kod


Witaj, Kajtq! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Portal polityka02.png. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję. Masur juhu? 03:23, 21 cze 2009 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod

Witaj Kajtq!

Chciałbym Cię uprzejmie zaprosić do uczestnictwa w Wikiprojekcie Toruń.

Zaproszenie Ananas96 Dyskusja 08:36, 28 cze 2010 (CEST)

Odbieranie medalu (Ogrodzieniec)edytuj kod

Plik, którego jesteś autorem tj. Plik:Ogrodzieniec gothic castle ruins.jpg został zgłoszony do odebrania medalu --PL PrzemekDYSKUSJA 14:20, 10 lis 2011 (CET).

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kajtq" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy