Dyskusja wikipedysty:Kaligula


Dyskusja wikipedysty:Kaligula w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pomysł na gadżet i potrzebne wsparcieedytuj kod

Mam nadzieję, że cię poprzednim zleceniem nie wymęczyłem. Zerknąłbyś na to wodzu? U mnie jest wstępna "podpowiedź", jak mi się zdaje. Sławek Borewicz, → odbiór 18:24, 19 lis 2018 (CET)

Nie było go do tej pory, to i parę miesięcy można wytrzymać. Jeżeli kolorowanie będzie działać tylko w kategoriach i w rejestrze ostatnich zmian, to też będzie korzyść. Np. wyłapywanie nowych haseł bez przypisów. A po kategoriach można robić przegląd, co może być bardziej użytecznie niż wyciąganie nieuźródłowionych co jakiś czas PetScanem. Sławek Borewicz, → odbiór 15:07, 13 sty 2019 (CET)

MediaWiki:Gadget-AjaxQuickDelete.jsedytuj kod

Tak się zastanawiam, czy mógłbyś do gadżetu MediaWiki:Gadget-AjaxQuickDelete.js podpiąć import listy wikiprojektów z MediaWiki:Gadget-CzyWiesz.js, albo (lepiej) wydzielić go do zewnętrznej funkcji (skryptu) i wspólny włączyć w obydwu. Wydaje mi się, że będzie łatwiej tym systemem zarządzać w przyszłości. Ja właśnie w projektach gdzie dyskusja składa się głównie z tych zgłoszeń przestawiam te gadżety na powiadamianie na stronie głównej i ciągle się mylę. Uważam, że system z Czywiesza jest bardziej intuicyjny.

Zastanawiam się jeszcze, czy może nie warto przygotować wspólnej listy wikiprojektów z zaznaczeniem, gdzie takie komunikaty zgłoszeń mają lądować. Taka lista powinna wyglądać możliwie prosto:

  1. Wikiprojekt:Albumy muzyczne
  2. Dyskusja wikiprojektu:Architektura
  3. Wikiprojekt:Warszawa/DNU

Można by z takiej prostej listy botem usuwać projekty nieaktywne i dodawać nowe. ~malarz pl PISZ 22:01, 30 sty 2019 (CET)

Tylko twój kod pomija całkowicie projekty techniczne. Dlatego ja bym proponował jakąś prostszą listę stron (z nowej podstrony), na których można powiadamiać + automatyczne rozpoznawanie jaki rodzaj powiadomień trzeba użyć. Zresztą kod generujący taką listę Wikiprojektów mogę stworzyć, to akurat nie problem. Główną robotą jest zgranie innych dwóch skryptów z takim właśnie kodem. Zastanawiam się też, czy jakoś nie warto wpłynąć na kolejność projektów na liście. ~malarz pl PISZ 12:19, 4 lut 2019 (CET) Tak, napisałem to ponownie w dyskusji gadżetu wraz z argumentem za. ~malarz pl PISZ 12:46, 4 lut 2019 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kaligula" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy