Dyskusja wikipedysty:Karbi98/Archiwum 1


Dyskusja wikipedysty:Karbi98/Archiwum 1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Karbi98 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

 • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
 • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
 • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
 • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

J A P A N R I V E R (dyskusja) 21:14, 18 sty 2010 (CET)

Spis treści

Skoki narciarskie na Sri Lance

Gdarin dyskusja 12:20, 22 lut 2010 (CET)

Reprezentacja Liechtensteinu w skokach narciarskich

Pablo000 (dyskusja) 18:34, 14 mar 2010 (CET)

Skocznia narciarska

Witaj. Podaj proszę źródła, z których posiadasz informację o skoczniach macedońskich, które dodałeś do tego artykułu. Pozdrawiam Alfons6669 (dyskusja) 12:23, 27 mar 2010 (CET)

Plik:Buławka Obcięta.jpg

Proszę, nie ładuj na Wikipedię plików, których nie jesteś autorem, nie posiadasz do nich praw autorskich lub plików, które nie są na wolnych licencjach. Działania niezgodne z obowiązującym prawem (np. nadawanie fałszywych licencji lub przypisywanie sobie autorstwa) są podstawą do zablokowania użytkownika, dlatego proszę zapoznaj się z informacjami na temat licencji dopuszczalnych w Wikipedii oraz zasadami przesyłania plików.Masur juhu? 08:52, 4 cze 2010 (CEST)

Prośba o źródła

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Reprezentacja_Nagalandu_w_piłce_nożnej Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. Pamiętaj iż inne Wikipedie nie są wystarczającymi źródłami (jednak często wskazują na wartościowe źródła). W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, -- Bulwersator (dyskusja) 19:41, 23 kwi 2011 (CEST)

Prośba o źródła

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Reprezentacja_Obojga_Sycylii_w_piłce_nożnej Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. Pamiętaj iż inne Wikipedie nie są wystarczającymi źródłami (jednak często wskazują na wartościowe źródła). W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, -- Bulwersator (dyskusja) 10:49, 25 kwi 2011 (CEST)

Prośba o źródła

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Reprezentacja_Obojga_Sycylii_w_piłce_nożnej Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. Pamiętaj iż inne Wikipedie nie są wystarczającymi źródłami (jednak często wskazują na wartościowe źródła). W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, -- Bulwersator (dyskusja) 14:29, 25 kwi 2011 (CEST)

reprezentacje

 • Nie twórz tego artykułu Podmiot jest nie encyklopedyczny i była na ten temat dyskusja w Poczekalni --Adamt rzeknij słowo 14:44, 25 kwi 2011 (CEST)
  • Jeszcze raz prosze o nie tworzenie artykułów o reprezentacji krain czy obszarów nie bądących w strukturach FIFA czy innych większych organizacji. Powtarzam dyskusje na ten temat odbyły się w Poczekalni i uznano iz takie reprezentacje sa podmiotami nieencyklopedycznymi --Adamt rzeknij słowo 14:54, 25 kwi 2011 (CEST)

Reprezentacja_Nagalandu_w_piłce_nożnej

Bukaj (dyskusja) 19:17, 28 kwi 2011 (CEST)

Poczekalnia

Warto byś się tutaj: Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2011:04:28:Reprezentacja Nagalandu w piłce nożnej wypowiedział -- Bulwersator (dyskusja) 09:42, 30 kwi 2011 (CEST)

Nauru

Dziękuję Ci za artykuły dotyczące tego państewka. Sam swego czasu zajmowałem się nim dość intensywnie. Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 13:32, 30 lip 2011 (CEST)

Shadlog Bernicke

Dzięki za artykuł :). Mógłbyś jednak dodać źródła? Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 17:59, 2 sie 2011 (CEST)

Lista spikerów parlamentu Nauru

Dziękuję za bardzo potrzebny artykuł. Pamiętaj jednak o źródłach. Ponadto, nazwy miesięcy piszemy małą literą, Bacus15 • dyskusja 16:16, 3 sie 2011 (CEST)

Amwano

Przyjęło się, że nie tłumaczymy na język polski tytułów obcojęzycznych artykułów prasowych wykorzystywanych jako źródło, Bacus15 • dyskusja 18:12, 3 sie 2011 (CEST)

Lista miast i wsi Nauru

Przypominam o źródłach. Nieweryfikowalne treści mogą zostać usunięte. Zachęcam także do komunikacji poprzez strony dyskusji wikipedystów :), Bacus15 • dyskusja 18:16, 3 sie 2011 (CEST)

 • Linki zewnętrzne to nie źródła. Dodaj tą stronę jako przypis bądź źródło, jeśli jako takowe posłużyła, Bacus15 • dyskusja 18:29, 3 sie 2011 (CEST)

Dziewczyny! Dziewczyny! Dziewczyny!

Wpisane przez ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją, na której udostępniana jest treść Wikipedii (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie ładuj do Wikipedii treści z naruszeniem praw autorskich osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Zapoznaj się też z pozostałymi obowiązującymi tu zasadami. Dziękuję.

Streszczenie przepisane z filmwebu. Nie rób tego.Masur juhu? 14:17, 4 sie 2011 (CEST)

 • czy są jeszcze jakieś hasła, których fragmenty ukradłeś z innych serwisów? Masur juhu? 14:19, 4 sie 2011 (CEST)

Johanne Mikkelsen

Przeniosłem do Wikipedysta:Karol1111/Johanne Mikkelsen, gdyż z hasła nie wynika encyklopedyczność. Proszę uzupełnić artykuł o informacje dotyczące osiągnięć, sukcesów (choćby starty w PŚ). Jeżeli takich nie ma, proszę nie przywracać hasła. Pozdrawiam. Nonander (dyskusja) 21:10, 4 sie 2011 (CEST)

Źródła

Witaj! Doceniam Twoją pracę włożoną we współtworzenie Wikipedii. Proszę Cię, dodawaj źródła do artykułów, które tworzysz lub edytujesz, tzn. materiały, w oparciu o które poprawiasz Wikipedię. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł.

Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu najlepiej umieścić w formie przypisów bibliograficznych. W przypadku źródeł papierowych należy podać numer strony. W razie problemów napisz do mnie, a z chęcią Ci pomogę.

Randhir Shindes

Może najpierw zapoznasz się z zaleceniami edycyjnymi, a dopiero później zaczniesz pisać nowe hasła? Nonander (dyskusja) 15:44, 10 sie 2011 (CEST)

Neelam Sanjiva Reddy

Przypominam o źródłach. Są one szczególnie istotne w przypadku artykułów o politykach tej rangi. Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 14:33, 11 sie 2011 (CEST)

Indyjscy lekkoatleci

Witaj! Dzięki za hasła o lekkoatletach z Indii. Mam prośbę - zwróć większą uwagę na edycję i wygląd haseł, które tworzysz (przypis przed kropką, sens zdań np. Na Igrzyskach w Paryżu wystartował w biegach na 100 i 200 m. Nie awansował dalej.). Owocnych edycji! Kleszczu (dyskusja) 15:25, 11 sie 2011 (CEST)

Roche Caiman

Dodawaj proszę linki interwiki do haseł które tworzysz.Plushy (dyskusja) 16:00, 11 sie 2011 (CEST)

Chand

Mógłbyś przeredagować to zdanie? Nie brzmi zbyt szczęśliwie. W ostatnich dniach Chand nie był szczęśliwy, bo brakowało mu pieniędzy i był poważnie ignorowany przez naród. , Bacus15 • dyskusja 12:24, 13 sie 2011 (CEST)

 • Nadal nie jest zbyt szczęśliwe. Może napisz po prostu, że ostatnie lata życia Chand spędził w zapomnieniu i biedzie? Polecam także raz jeszcze komunikowanie się z innymi wikipedystami. Bacus15 • dyskusja 12:34, 13 sie 2011 (CEST)

interwiki

Dodawaj interwiki do artów, które tworzysz. Bacus15 • dyskusja 18:42, 13 sie 2011 (CEST)

Wikipedysta:Karol1111/brudnopis

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 08:03, 15 sie 2011 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 14:15, 16 sie 2011 (CEST)

Twoje artykuły

Dziękuję serdecznie za Twój wkład w Wikipedię. Dobrze by było jednak gdybyś przykładał większą wagę do jakości tworzonych artykułów. Warto przy tworzeniu haseł czerpać informacje z kilku źródeł, nie tylko z jednej bazy danych, Bacus15 • dyskusja 17:27, 18 sie 2011 (CEST)

Wikipedysta:Karol1111/brudnopis

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:03, 20 sie 2011 (CEST)

James Hall

13:33, 23 sie 2011 Karol1111 (dyskusja | edycje | zablokuj) James Hall (sprinter) przeniesiono do Henrik Sjöberg (cofnij) - mógłbyś wyjaśnić o co tu chodzi? Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 12:26, 24 sie 2011 (CEST)

Blokada

Zablokowałem Cię na 1 dzień. Wykorzystaj proszę ten czas na lekturę WP:WER. Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 17:05, 2 wrz 2011 (CEST)

Gene, Adreyi

Dadaj proszę kategorię, Bacus15 • dyskusja 18:37, 5 wrz 2011 (CEST)

Tydzień amerykański

Może warto byłoby abyś dołączył do pisania artykułów o Stanach Zjednoczonych skoro lubisz tworzyć nowe hasła to rób to w ramach projektu tematycznego a dodatkowo zgłosic w przyzłym roku tydzień nauryjski.Frankszwajcarski (dyskusja) 15:58, 9 wrz 2011 (CEST)

Miejscowości Nauru.

Witaj. Daję ci tydzień na naprawienie wszystkich utworzonych przez ciebie haseł o miejscowościach Nauru do poziomu przynajmniej porządnego stuba. Korzystanie z wtórnego źródła pobierającego dane z innej wersji językowej Wikipedii jest po prostu błędne. W przypadku braku reakcji hasła zostaną usunięte. Pozdrawiam. Lukasz Lukomski (dyskusja) 21:02, 9 wrz 2011 (CEST)

Źródło na co - na istnienie? Sprawdź we francuskojęzycznej Wikipedii jak rozbudowane są hasła o tych miejscowościach. Skorzystaj z podanych tam źródeł i rozbuduj. mapa jest nijakim źródłem na cokolwiek więcej poza położeniem. Lukasz Lukomski (dyskusja) 22:21, 9 wrz 2011 (CEST)

Yaren (okręg wyborczy)

Uzupełnij proszę źródła, Bacus15 • dyskusja 17:48, 15 wrz 2011 (CEST)

Zhang Fuxin

Witaj! Świetnie, że ktoś oprócz kilku dobrze mi znanych nicków dodaje biogramy lekkoatletów :) Mam jedynie dwie drobne uwagi – linkowanie typu 1985 jest zbędne, już powoli od niego odchodzimy, co istotniejsze – nie powinniśmy wprowadzać informacji niepopartych źródłami, tu mamy np. info o brązowym medalu igrzysk azjatyckich. Kapitalnym źródłem do medali lekkoatletycznych (niestety, od 2006 nieaktualizowanym) jest strona gbrathletics, najwygodniej po prostu wyszukać za pomocą googla osiągnięć danego zawodnika, tutaj np. [1]. Jakbyś miał jakieś pytania/wątpliwości to pisz śmiało :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 17:16, 13 paź 2011 (CEST)

Skoki narciarskie w Albanii

- uźródłowienie Frasheriego się posypało, w obecnej chwili chyba brak argumentów za zostawieniem. Avtandil (dyskusja) 11:35, 18 lut 2012 (CET)

Mweoen, Ngengan, Ronawi, Miage, Mwea

Witaj, możesz podać źródła z których korzystałeś? Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 16:04, 3 kwi 2012 (CEST)

Wikipedysta:Karol1111/brudnopis

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:02, 9 kwi 2012 (CEST)

Czy wiesz...

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Karol007dyskusja 03:03, 5 maj 2012 (CEST)

Hrabstwa w USA

Witaj. Proszę, zweryfikuj wstawione wczoraj artykuły. Dla przykładu w Hrabstwo Hamilton (Nebraska) podajesz "W roku 2010 liczba mieszkańców wyniosła 9403", podczas gdy załączony przypis wskazuje, że ta liczba osób zamieszkiwała w 2000 roku, natomiast w 2010 roku było to 9124 osób – spadek procentowy jednak podajesz właściwy, choć ze złymi datami. Dodatkowo – strona, która jest podana w przypisie 1, wyświetla komunikat "The legacy American FactFinder has been discontinued". I z tego, co wiem, to już kilka miesięcy nie działa. Nie zawsze też stolica danego hrabstwa jest w ogóle miastem (Tryon w hrabstwie McPherson). Mıodzıo3 • dyskusja 08:43, 6 maj 2012 (CEST)

Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu

Gratuluję pierwszego miejsca we wczorajszej akcji DNA. Zajrzyj tutaj i wybierz nagrodę – trzy książki. Farary (dyskusja) 14:06, 6 maj 2012 (CEST)

Grapka do „Czywiesza”

Witaj. Niestety musiałem cofnąć Twoją edycję w ekspozycji „Czywiesza” na 20 maja 2012. Artykuł Grapka Twojego autorstwa jest ciekawy, ale żaden artykuł nie może trafić na SG (stronę główną) bez uprzedniej weryfikacji na stronie Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje. Tym razem zrobiłem to za Ciebie i wstawiłem w „8 maja” (data utworzenia artykułu), ale na przyszłość proszę sam wstawiaj propozycje właśnie tam. Dopiero po weryfikacji polegającej na sprawdzeniu artykułu przez trzech Wikipedystów (poza autorem artykułu) można go przenieść na stronę ekspozycji poszczególnych dni. Pozdrawiam. Wiki Romi (dyskusja) 11:32, 9 maj 2012 (CEST)

Czy wiesz

Witaj Tak z ciekawości zapytam Czy fakt pojawienia się artykułu na SG w ramach Czy wiesza nie jest juz zaznaczany na stronie dyskusyjnej autora?--Adamt rzeknij słowo 20:09, 11 maj 2012 (CEST)

 • Nie zrozumiałeś. Pytam dlaczego nie informuje się autora artykułu wyróznionego w Czy wieszu o pojawieniu się jego artykułu na SG ? Czy zarzucono ten rodzaj promocji? --Adamt rzeknij słowo 20:18, 11 maj 2012 (CEST)

Czy wiesz

Hej! Chciałem Cię prosić, byś nie wstawiał szablonów informacyjnych do dyskusji haseł, ponieważ robi to bot, choć nieregularnie, ponieważ jego praca jest synchronizowana z wpisami na strony dyskusji autorów haseł. W tym komplecie, każdy dzień jest odhaczany jako zrobiony. Obecnie uzupełniając podziękowania, bot i tak będzie pracował, a w tej sytuacji będę musiał znacznie dokładniej sprawdzać pracę bota, by nie dublował wpisów w dyskusji artykułów. Drugą sprawą jest ta edycja. Nie można wstawiać nie sprawdzonych propozycji. Oprócz zgłaszającego, hasło muszą sprawdzić 3 inne osoby. Pozdrawiam, Karol007dyskusja 12:28, 12 maj 2012 (CEST)

Portal:Nauru

Hej, czy zamierzasz dziś - jutro odświeżyć ten portal? Obecnie zarówno treść, jak i forma są kiepskie, a nie może zbyt długo wisieć w tym stanie bez szablonu {{porzucony projekt}}. Tar Lócesilion|queta! 22:40, 12 maj 2012 (CEST)

Ad:Nauru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 (Propozycja Dobrego Artykułu)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Fafik

Przejrzałem i napisałem :) Fafik Napisz coś® 12:38, 13 maj 2012 (CEST)

Kiribati na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008

Witaj! [2] Albo 0,152 sekundy, albo 152 tysięczne części sekundy, teraz mamy tak naprawdę 152... milionowe ;) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 16:36, 13 maj 2012 (CEST)

Portal:Nauru

Nie lepiej jest wymowę zapisać w sposób ogólnie uznany? Myślę tu o alfabecie IPA. Wojciech Pędzich Dyskusja 19:53, 13 maj 2012 (CEST)

Wikipedia:Kawiarenka/Artykuły#Szablon portalu:Nauru w hasłach

Witaj! Czuję się w obowiązku podlinkować Ci dyskusję ;) Generalnie tego typu zmiany lepiej wykonywać botem :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 23:35, 15 maj 2012 (CEST)

Hej. Skomentowałem ten wątek i pozwoliłem sobie uderzyć w dość stanowczy ton. Jeśli nie umiesz zrobić takiego portalu, jak np. Chemia, Astronomia, Śródziemie, śmiało poproś mnie o pomoc. Niestety, raczej nie będę miał przez ten tydzień wiele czasu, ale postaram się podłubać. I nie martw się, że ostro piszę. Najważniejsze, że Ci się chce zrobić coś dobrego i nie boisz się działać. Reszta to dobra współpraca. Pozdrowienia śle senny Tar Lócesilion|queta! 00:04, 16 maj 2012 (CEST)

Ad:Wikipedia:Propozycje_do_Dobrych_Artykułów/Nauru_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2008

Ad:Wikipedia:Propozycje_do_Dobrych_Artykułów/Nauru_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2008

Cześć, co to za <font face="Trebuchet MS">? Przypadkowa wstawka czy dopisałeś sobie do podpisu? Jeżeli to drugie, to znacznik font jest niedomknięty i w zależności od przeglądarki może też ustawiać czcionkę w dalszej części artykułu, co jest niepożądane. U mnie aż do końca wszystko było Trebuchetem. Jeżeli to faktycznie jest w podpisie, to proponuję takie coś: <span style="font-family: Trebuchet MS;">twój podpis</span>. Da to zamierzony efekt: twój podpis bez wykorzystywania odradzanego znacznika font i bez psucia reszty strony. Pozdrawiam, Skalee (dyskusja) 15:56, 22 maj 2012 (CEST).

Czy wiesz...

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Karol007dyskusja 01:57, 23 maj 2012 (CEST)

Wikiprojekt:Igrzyska olimpijskie

Witam nowego uczestnika! W razie pytań pisz śmiało do mnie lub innego z opiekunów. Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 13:58, 25 maj 2012 (CEST)

re: Igrzyska Pacifiku 2007

Jasne, możesz przenieść pod poprawną nazwę. Klikasz Przenieś, podajesz poprawny tytuł, powód i klikasz przenieś stronę. Tar Lócesilion|queta! 18:52, 25 maj 2012 (CEST)

Gwiazda

Brązowa Gwiazda Wikiprojektu Skoki Narciarskie za największy wkład w rozwój haseł o skokach narciarskich w maju 2012. Szoltys [DIGA] 12:15, 1 cze 2012 (CEST)

Witaj. W imieniu Wikiprojektu Skoki Narciarskie mam zaszczyt przyznać Ci Brązową Gwiazdę za największy wkład w majową akcję. :) Przy okazji zapraszam tutaj do sekcji o zliczaniu haseł. Od czerwca zasady nieco się zmieniają. Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 12:15, 1 cze 2012 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Karbi98/Archiwum 1" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy