Dyskusja wikipedysty:Kerim44


Dyskusja wikipedysty:Kerim44 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum dyskusji: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23

Spis treści

Władysław Szechyńskiedytuj kod

Hej. Mam do Ciebie takie pytanie: odnośnie tego biogramu to w źródle podano: We wrześniu 1939 roku był w batalionie KOP "Żytomierz". Tylko, że takiego nie znajduję w spisie. Czy to należy uznać za zupełną pomyłkę? Pzdr. Lowdown (dyskusja) 11:35, 3 maj 2020 (CEST)

Folwarkiedytuj kod

Możesz rzucić okiem, kiedyś na te tematy pisaliśmy [1] Vivuld (dyskusja) 16:21, 6 maj 2020 (CEST)

Szablon:Front wschodniedytuj kod

No tak, przez tyle lat nikt nie zauważył, że w szablonie brakuje np. Budapesztu, operacji brzesko-lubelskiej, bitwy pod Warszawą, czy oblężenia Królewca (naprawdę dużych operacji), ba, tego że w artykule o froncie wschodnim nie ma szablonu Front wschodni (!) też nikt nie zauważył, ale jak tylko ktoś coś zrobi źle, to od razu jest to zauważane i piętnowane. Przepraszam, jeśli brzmi to chamsko z mojej strony, ale po prostu pewnych rzeczy na polskiej wiki mam już dość... Pozdrawiam, Lelek 2v (dyskusja) 18:07, 6 maj 2020 (CEST)

74 Górnośląski Pułk Piechotyedytuj kod

Daję Ci tygodniowe fory z 35pp, ganiaj do 14 maja, potem zamieszczam! (w D. też można zasuwać). Serdeczności lonio17 (dyskusja) 17:32, 7 maj 2020 (CEST)

 • Czytałem tę dyskusję o infobox`ie, miałem „wielkie oczy”. Pozdr.lonio17 (dyskusja) 09:37, 8 maj 2020 (CEST)

Katyńczycy a VMedytuj kod

Tak. Swego czasu uzupełniłem biogramy katyńczyków odznaczonych VM, których nie było. Mówię o Katyniu, Charkowie, Miednoje. Do wczoraj miałem takie przekonanie. Znalazł się jeden, może pominąłem albo nie wiedziałem, że ma VM. Zupełnie innym tematem są Listy Ukraińska i Białoruska. Tu na dziś wiedzy nie mam jak to wygląda, ale za jakiś czas będzie wszytko jasne. Gruzin (dyskusja) 15:59, 8 maj 2020 (CEST)

GG czy dystryktedytuj kod

Mnie bez różnicy. Może masz rację - mniejsze będą może bardziej czytelne. Bardziej chodzi, szczególnie na pograniczu GG i III Rzeszy, o pokazanie zmian jakie dotknęły ludność po obu stronach tej sztucznej granicy. Zaraz w jakiejś wsi będzie informacja, że dokonano tam operacji Akcji Taśma. W powiecie np wyszkowskim - granica za okupacji? Kto o tym wie? Patrz [2] Vivuld (dyskusja) 15:09, 9 maj 2020 (CEST)

Dla mnie każda informacja jest cenniejsza niż jej brak.edytuj kod

Dla mnie każda informacja jest cenniejsza niż jej brak.

A dla mnie także, ale nie z każdej informacji mamy tworzyć oddzielny artykuł. A takimi przykładami są dwa artykuły o miejscowościach w jednym miejscu. StoK (dyskusja) 00:07, 10 maj 2020 (CEST)

 • Chcę móc linkowac do tej "dziury" - możesz i to bez tworzenia oddzielnego artykułu o każdym zakątku miejscowości. Są linki z treścią wyświetlaną inną niż link, są przekierowania. Istnieje gdzieś granica (dla niektórych nie ma jej) rozdrabniania artykułów i pisania artykułów różniących się kilkoma wyrazami.

Twoje działania odbieram jako...hm...czepiactwo. - przyjmuję z pokorą. Chodzisz za nim jak cień, nie poprawiasz a wytykasz, pouczasz, instruujesz, stawiasz się w roli mentora - sprawdzam i poprawiam, blisko 200 artykułów utworzonych przez Vivulda przeczytałem, około 100 poprawiłem (jedno z ostatnich Brzeźno (folwark)). Pouczyłem, instruowałem, byłem mentorem, dodam jeszcze wyrażałem swoje zdanie o formacie artykułów. Wiem, że niektórzy, nie lubią jak się dyskutuje nad ich dziełem, ale Vivuld większość wskazówek przyjął i zastosował.

Zawsze będzie można połączyć artykuły. - i dyskusje nad naruszaniem prawa autorskich, czy łączyć, czy też nie historii zmian, po której to już całkiem nie wiadomo co kto napisał.

Mamy inne zdanie na tworzenie i strukturę artykułów o miejscowościach. Zajmowałem się kiedyś tworzeniem baz danych i najgorsze co może być w bazie danych to wielokrotne powtarzanie tej samej danej. Poprawa i utrzymanie takiej bazy jest wręcz niemożliwa. I tak dzieje się w Wikipedii, w setkach artykułów o małych miejscowościach opisuje się reorganizacje administracyjne od najniższego aż do najwyższego szczebla, a nie powinno tak być.

Już nie będę się czepił, udzielał rad pouczeń i mentorzył. Ale artykuły z infoboksem Polska miejscowość będę przeglądał.

StoK (dyskusja) 07:32, 10 maj 2020 (CEST)

Odp:Sinkiewicze i Batalion KOP „Sienkiewicze”edytuj kod

Odp:Sinkiewicze i Batalion KOP „Sienkiewicze”

Tzn? Chodzi o nazwę? Poprawna polska forma to Sinkiewicze, patrz wykazy KSNG. Khan Tengri (dyskusja) 02:13, 10 maj 2020 (CEST)

 • Przecież Sinkiewicze to jest właśnie nazwa w dwudziestolecia. Khan Tengri (dyskusja) 21:57, 10 maj 2020 (CEST)
  • A w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i w GUSie wymyślili sobie Sinkiewicze. Khan Tengri (dyskusja) 22:12, 10 maj 2020 (CEST)
   • Nie, bo w II RP obowiązywała nazwa Sinkiewicze i obecnie taki też egzonim podaje KSNG. Khan Tengri (dyskusja) 22:23, 10 maj 2020 (CEST)
    • Strona 74 i tyle. KSNG dwukrotnie debatowała nad zmianą egzonimu na Sienkiewicze i w obu przypadkach odrzucono tę propozycję. I Sienkiewicze to nie jest żadna nazwa historyczna, tylko co najwyżej epizodyczna, „poprawiona” w latach 30., bo Sinkiewicze nie brzmiały dość polsko. Khan Tengri (dyskusja) 09:33, 11 maj 2020 (CEST)
     • Nie będę zaśmiecał hasła przypisami do takich pierdół. Khan Tengri (dyskusja) 09:42, 11 maj 2020 (CEST)
    • Naturalnie, że nie obowiązywała. Na co przypisy dodałem, Stacja kolejowa również w dokumentach PKP występuje jako Sienkiewicze. Vivuld (dyskusja) 07:52, 11 maj 2020 (CEST)
 • Ooo czego to ja się dowiaduję. Batalion KOP jest w wykazie KSNG? To już niedługo będziemy mieć KRU Iwano-Frankiwsk? Szykują się duże zmiany... Gruzin (dyskusja) 08:27, 10 maj 2020 (CEST)

SC i SGedytuj kod

Widziałem - bo linkowałem - swego czasu robiłeś w/w tematy, przyda się? Władysław Dawidziuk, strażnik graniczny, poległ 20.02.1930, Jan Przystupa, przodownik Straży Celnej, poległ 19.05.1923 . Vivuld (dyskusja) 21:05, 10 maj 2020 (CEST)

A co było w Myszyńcu? Pamiętasz? Vivuld (dyskusja) 21:40, 10 maj 2020 (CEST) Oprócz miejscowości czasem robię inne obiekty. Ci ludzie pochowani są na cmentarzu w Myszyńcu. Może jakoś do wykorzystania [3] Vivuld (dyskusja) 22:00, 10 maj 2020 (CEST)

Sinkiewiczeedytuj kod

Udzieliłem się w temacie, poprawiając m.in. funkcjonującą dłuższy czas i przyjętą także bezwiednie przeze mnie dalej inf., jakoby w II RP urzędowo przyklepano wariant Sienkiewicze. No tak nie było, przynajmniej nie w wykazie miejscowości (tym oficjalnym) i tu Khan Tengri ma rację. Nie, nie uważam natomiast by te informacje były zbędne. Całe meritum dałem do treści, rozszerzając o dane znalezione w innych Wikipedii (z weryfikacją źródeł i przypisami). Notabene bardzo porządni obywatele tam byli, niemal wszyscy Polacy-prawosławni :) A co do infoboksów to moim zdaniem powinna być tylko nazwa urzędowa (obecna), a tu sprawę mamy wyjątkowo jasną, ale też nie jestem ani przeciw, ani za jakimś innym rozwiązaniom. Prawdę mówiąc, wstrzeliłeś mi się między edycje i po prostu tak mi było łatwiej wkleić swoje, nie było to celowe ani specjalne, przepraszam. Patrząc na to teraz dopiero, jak na mój ogląd to wpisałeś to jednak tak, że nie było spójności z resztą artykułu. Brakuje w szablonie parametru warianty nazwy czy coś w tym stylu, tu byłby akurat na miejscu. Bocianski (dyskusja) 23:59, 11 maj 2020 (CEST)

Tak czytam te dyskusje o miejscowościach (nie mam czasu się udzielać pochłania mnie co innego) - i zaznaczę tylko, że polskie nazwy muszą jakoś istnieć. Wpisanie je do infoboxu jak najbardziej popieram. A nawet jeśli za II RP istniały dwie nazwy do tym bardziej powinno to być zapisane. Nie pojmuję stanowiska Nie będę zaśmiecał hasła przypisami do takich pierdół. Co to za zdanie? Gruzin (dyskusja) 09:05, 12 maj 2020 (CEST) Słuchaj, chyba mnie z kimś mylisz. W trakcie moich edycji w tym haśle wczoraj późnym wieczorem dokonałeś dwóch edycji, w jednej wpisałeś nazwę do infoboksu miejscowości, odnosiłem się do tego już wyżej, nie będę powtarzał. Jak uważasz to za dobre to powtórz tę edycję, nie potrzebujesz tu zresztą mojego pozwolenia, ale to ty ponosisz za nią odpowiedzialność i jesteś za nią rozliczany. Ja nie mam pojęcia czy tak można robić w infoboksie i nie chcę w to w ogóle wchodzić. Ja na wszystko co zrobiłem w tym haśle mam przypisy i nie robię nic nieprawdziwego ani kontrowersyjnego. W drugiej swojej edycji uszczegółowiłeś w treści wojsko polskie na wojsko polskie, KOP. No normalna wikizacja i później to sam przekleiłem jak widzisz. Nie mam pojęcia o czym piszesz z jakimś poprawianiem nazwy batalionu. Ani ty w trakcie tych dwóch edycji tego nie zmieniałeś, ani tym bardziej ja w żaden z moich edycji tego hasła. Co do nazw batalionów to ja zgłaszam stanowocze desinteresement. Owszem historię lubię ale w nazewnictwie wojskowym nie mam absolutnie nic do powiedzenia. Jak w haśle stoi że stała tam strażnica KOP Sienkiewicze to to przyjmuję, jak będzie stało że KOP Sinkiewicze to też to przyjmę bo się na tym nie znam i tego się nie dotykam. Mam nadzieję, że z tą dziecinadą to nie do mnie. Bocianski (dyskusja)

Redakcyjneedytuj kod

Na każdej stronie dyskusji, także mojej, znajduje się menu, a tam opcja „Dodaj temat” (dodaj nowy wątek dyskusji). Unikniesz wstawiania nowych wiadomości do starych wątków. Chyba, że robisz to celowo. --grzes1966 (dyskusja) 21:47, 12 maj 2020 (CEST)

Polskie Siły Zbrojneedytuj kod

Zapomniałeś, czy zignorowałeś? Jestem przekonany, że zignorowałeś, dlatego raz jeszcze cytuję swoją wypowiedź z 8 kwietnia. --grzes1966 (dyskusja) 22:48, 12 maj 2020 (CEST) Skoro powiedziano „A” i konsekwentnie stosujemy termin „Polskie Siły Zbrojne”, to należy powiedzieć „B” i wyodrębnić z Polskich Sił Zbrojnych – Wojsko Polskie we Francji. Pomocny będzie artykuł J. S. Tyma „Dzieje wojska Polskich Sił Zbrojnych w latach 1940–1947. Stan badań i perspektywy rozwoju (część 1)” s. 80 [4]. --grzes1966 (dyskusja) 12:20, 8 kwi 2020 (CEST)

Dyskusja wikipedysty:Grzes1966edytuj kod

Właśnie znalazłem błąd. Zgadnij, kto go popełnił [5]. --grzes1966 (dyskusja) 19:05, 13 maj 2020 (CEST)

lepsze jest wrogiem dobregoedytuj kod

Ad.

--grzes1966 (dyskusja) 22:32, 14 maj 2020 (CEST)

re 25 Pułk Piechoty (II RP) i Bitwa pod Częstochową (1939)edytuj kod

Dziękuję za pamięć! Na Ciebie zawsze można liczyć... Nie ma pośpiechu, wystarczy że pamiętasz i może wyjaśni się zagadka obrony Częstochowy we wrześniu 1939. Na razie mam co robić z biogramami więc nie zabieram się za nowe zadania. Pozdrawiam. --Qzior (dyskusja) 22:24, 16 maj 2020 (CEST)

Nie, nie skończyłem jeszcze. Aktualnie w opracowaniu jestem na str 63 z II zestawu startowego, 2 części zestawu Polaka. Zawiesiłem się na na małą przerwę, ale wracam niedługo do dalszego pisania ;) Także mam co robić --Qzior (dyskusja) 22:37, 16 maj 2020 (CEST)

Zakończyłem pisanie biogramów wg Polaka. Przejrzałem też strony od 65-103. Na teraz więc mam chyba koniec;) Pozdrawiam.--Qzior (dyskusja) 23:47, 24 maj 2020 (CEST)

Ok. Zgoda. Więc zapodawaj;) Pozdrowienia. --Qzior (dyskusja) 00:09, 27 maj 2020 (CEST)

Dotarło 7 sztuk;) Wypoczywaj. --Qzior (dyskusja) 00:17, 27 maj 2020 (CEST)

Takedytuj kod

Magen (dyskusja) 00:54, 27 maj 2020 (CEST)

Odp:Usuwanie użródłowionych informacjiedytuj kod

Odp:Usuwanie użródłowionych informacji

Przeniosłem to do hasła Zawale (obwód iwanofrankiwski). Nie sądzę, żeby polska Straż Graniczna stacjonowała w Związku Radzieckim. Khan Tengri (dyskusja) 01:42, 27 maj 2020 (CEST)

Rejon śniatyńskiedytuj kod

Jako „stary” wikipedysta może odpowiesz mi na pytanie: po jasną cho...ę jakiś ***** przekierował Zawale z rejonu [6] do obwodu iwanofrankiwskiego i dlaczego tylko Zawale? Będzie miał teraz dużo pracy z pozostałymi miejscowościami z tej strony (chyba 48 szt). Chyba już jestem za stary na Wiki, jeśli takich prostych rzeczy nie rozumiem. Serdeczności lonio17 (dyskusja) 16:33, 27 maj 2020 (CEST)

ORP Piorunedytuj kod

Wątek założony przed: 13:11, 28 maj 2020 (CET)

Witaj Kerim44. Obydwa filmy pochodzą ze zbiorów kronik filmowych British Pathe. Link który usunąłem kierował na stronę zarchiwizowaną i filmu nie można na niej odtworzyć. Zamieniłem na link prowadzący na oficjalny kanał British Pathe znajdujący sie na Youtube gdzie ten sam film można obejrzeć w całości. Link przedstawiający animacje ORP Piorun również został usunięty ? Dlaczego ?

ORP Piorunedytuj kod

Wątek założony przed: 13:11, 28 maj 2020 (CET)

Link był do oficjalnego (legalnego) kanału twórców i właściceli filmu czyli British Pathe więc "spełnia wymogi poszanowania praw autorskich" to samo dotyczy animacji, która jest na kanale jej twórcy.

Odp:Przenoszenie haseł pod inne tytułyedytuj kod

Odp:Przenoszenie haseł pod inne tytuły

Tuczapy są tylko w obwodzie lwowskim i iwanofrankiwskim, więc najwyższym stopniem rozróżnienia będzie rozróżnianie po obwodach. Gdyby w obwodzie iwanofrankiwskim leżały co najmniej dwie miejscowości o nazwie Tuczapy, wtedy miałoby sens rozróżnianie po rejonach. Dla polskich miejscowości działa to tak samo, zobacz np. Tuczapy i Tuczępy. Khan Tengri (dyskusja) 13:11, 28 maj 2020 (CEST)

Re: archiwizacjaedytuj kod

Jak widziałeś, poprawiłem kilka godzin temu. Dodałem też do jednego starego wątku nagłówek (bo ten wątek już dawno powinien być zarchiwizowany, tylko bot nie rozpoznawał go jako wątek. ~malarz pl PISZ 18:11, 28 maj 2020 (CEST)

Jednak wtedy jeszcze był błąd. Bot zamiast leadu wstawiał dubel ostatniego wątku na początku. ~malarz pl PISZ 10:03, 1 cze 2020 (CEST)

Akademia Wojsk Lądowychedytuj kod

Trafiłeś pod zły adres. Ja przejrzałem tylko swoją zmianę, bo całą resztę kilkanaście minut wcześniej przejrzał Tokyotown: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Rejestr?type=&user=&page=Akademia+Wojsk+L%C4%85dowych+imienia+genera%C5%82a+Tadeusza+Ko%C5%9Bciuszki&wpdate=&tagfilter=&wpfilters%5B%5D=review&wpfilters%5B%5D=newusers. grumpy baboon (dyskusja) 18:13, 29 maj 2020 (CEST)

Tadeusz Chciuk-Celtedytuj kod

Pytanie. Czy temu bohaterowi i kawalerowi VM należy się infobox żołnierski? Widzę już cywilny z racji pracy w RWE i przynależności do PSL... Widzę też mocne opory kolegi RysMZ w jego kwestii przynależności do Cichociemnych. Czy może darować sobie tą pozycję i przejść dalej? --Qzior (dyskusja) 19:40, 29 maj 2020 (CEST)

Ok. Pełna zgoda;) Także zostawiam tu tylko ślad edycyjny z kilkoma informacjami o nim + dodaję pozycję wg której to zrobiłem w bibliografii i "idę dalej". --Qzior (dyskusja) 20:02, 29 maj 2020 (CEST)

Obiecanaedytuj kod

Wielkopolska [7] lonio17 (dyskusja) 11:00, 30 maj 2020 (CEST)

Odp:You tubeedytuj kod

Odp:You tube

To zależy :) Jeśli chodzi o prawa autorskie, to wątpię aby Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie publikował nagrania łamiące prawa autorskie. Pierwsze nagranie ewidentnie zostało stworzone dla potrzeb Instytutu, drugie pochodzi z okresu II wojny światowej, i jako takie, zgodnie z prawem międzynarodowym, raczej nie podlegają ochronie praw autorskich. Nie jestem natomiast kompetentną osobą, aby stwierdzić czy owe linki naruszają WP:LZ, nie znam tematyki. --The Polish (query) 21:09, 31 maj 2020 (CEST)

Zawistyedytuj kod

Tak. Zgodnie z wszystkimi źródłami a i mapa WIGu tak podaje. To dawna okolica szlachecka Zawisty. Wsie i folwark mają dodane drugie człony nazwy. Do obecnego czasu tak zostało, czasem są to już części wsi. Vivuld (dyskusja) 19:21, 1 cze 2020 (CEST)

Beretyedytuj kod

Nie umiem w te dyskusje, zerknij w te berety czy już tak może być Aptekarz1 (dyskusja) 21:20, 1 cze 2020 (CEST)

Chyba już wiem jak tu pisać, posiłkowałem się kształtem tych beretów tak by były spójne z resztą grafik w temacie. Poprawiłem kolory, orły i umieściłem wszystkie możliwe wersje obecnie używanych beretów. Daj znać co tam było nie tak w tych opisach itp.

Kolejny razedytuj kod

Witaj, szczerze powiedziawszy pierwsze słyszę abyś mnie o coś prosił??? Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:29, 2 cze 2020 (CEST)

 • Witaj, przecież to brudnopis, dlaczego miałbym go poprawiać, w momencie, kiedy edytor skupia się na haśle w przestrzeni głównej i tylko to hasło przeglądam, nie przeglądam brudnopisu? Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:33, 2 cze 2020 (CEST)
  • Witaj, wybacz, może czegoś nie dostrzegłem lub przeoczyłem, tym niemniej, naprawdę niczego takiego nie kojarzę. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:35, 2 cze 2020 (CEST)
   • Witaj, nie dopowiadaj sobie :) Nie wiem czy wszystko dobrze w brudnopisie bo tam nie zaglądam (jak napisałem powyżej), kontroluje przestrzeń główną. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:41, 2 cze 2020 (CEST)
    • A! Teraz widzę, tyle tylko, że musisz być dużo bardziej precyzyjny. Pousuwałem sporo rzeczy, które się w tym haśle znalazły na początku, czy wszystko, nie wiem. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś zweryfikował treści, które Twoim zdaniem nie są odpowiednie, podał ich przykłady itd. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:43, 2 cze 2020 (CEST)
     • Najlepszym sposobem zwrócenia mi na coś uwagi, jest jednak moja strona dyskusji. Pozdrawiam nieustająco-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:44, 2 cze 2020 (CEST)
 • Oj tam, oj tam...to a propos moich edycji w przestrzeni głównej. Mnie się nigdzie nie spieszy...no może nie tak do końca ale na pewno nie z tym hasłem. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 00:52, 2 cze 2020 (CEST)

edytuj kod

Magen (dyskusja) 00:10, 3 cze 2020 (CEST)

Odp.:Bitwa pod Stołpiszczamiedytuj kod

Niestety nie jestem polonistą i trudno mi jednoznacznie rozstrzygnąć, która wersja jest poprawna. Tomasz91 (dyskusja) 14:56, 3 cze 2020 (CEST)

Ewa Matuszewska edytuj kod

Witaj Mirek, prośba o zatwierdzenie zmian. Dodaję plik graficzny w postaci skanu pośmiertnego aktu mianowania a ktoś to usuwa. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewa_Matuszewska Dziękuję Taurus234 (dyskusja) 10:13, 4 cze 2020 (CEST) To Andros64 usuwa.Taurus234 (dyskusja) 15:49, 4 cze 2020 (CEST)

 • Nieporozumienie :) Celem nie jest uwiarygodnienie awansu, bo o tym mówi nr postanowienia wymieniony w treści biogramu, który można samodzielnie zweryfikować, ale prezentacja patentu czytelnikowi - kolokwialnie mówiąc niech zobaczy jak wygląda patent, bo to czytelników ciekawi. Pośmiertne mianowania nie są codziennością i nie ma żadnych przeciwwskazań, aby w takich przypadkach pokazać czytelnikowi jak patent wygląda. Taurus234 (dyskusja) 23:27, 4 cze 2020 (CEST)
 • Zgodnie z konstrukcją biogramu podaje się odznaczenia, nagrody i awanse. Komu szkodzi grafika przedstawiająca patent oficerski skoro edukuje, a więc niesie w sobie istotną wartość poznawczą? Nie, nie wstawię je wszystkim weteranom, którzy w okolicach 2000 roku otrzymali stopnie oficerskie ale wstawię wszystkim tym, którzy moim staraniami zostali pośmiertnie awansowani. Taurus234 (dyskusja) 23:44, 4 cze 2020 (CEST)
 • To nie jest dyplom lecz akt mianowania w formie patentu oficerskiego Wojska Polskiego i ma taką samą moc jak każdy oficjalny dokument potwierdzający uzyskanie określonych kwalifikacji. Nie rozumiemy się - ja zaznaczyłem, że nie idzie o uwiarygodnienie awansu lecz o prezentację patentu oficerskiego czytelnikowi, bo takie sprawy czytelnika interesują.Taurus234 (dyskusja) 00:07, 5 cze 2020 (CEST)
 • Nie. My ewidentnie nie rozumiemy się, bo ja cały czas piszę o umieszczeniu skanu patentu jaki Matuszewska otrzymała w jej biogramie w celach poznawczych w nawiązaniu do informacji o pośmiertnym mianowaniu, a Ty odpowiadasz, że to jest biogram a nie opis patentu choć ja słowem nie wspomniałem, że usiłuję opisywać patent lecz, że chcę zaprezentować czytelnikowi patent, dokładnie tak jak czyni się to w profesjonalnych publikacjach choćby IPN-u. No dobrze, zakończmy więc tę dyskusję, bo ewidentnie brakuje woli porozumienia. Taurus234 (dyskusja) 00:29, 5 cze 2020 (CEST)
 • Żałosne. Skompromitowałeś się. Tyle ode mnie. Taurus234 (dyskusja) 00:41, 5 cze 2020 (CEST)

Lidia Daniszewska edytuj kod

Mirek, prośba o zatwierdzeni zmian. Dziękuję. Taurus234 (dyskusja) 10:17, 4 cze 2020 (CEST)

Waldemar Baczak edytuj kod

Mirek, prośba o zatwierdzeni zmian. Dziękuję. Taurus234 (dyskusja) 10:18, 4 cze 2020 (CEST)

Anna Zakrzewska edytuj kod

Mirek, kolejna, czwarta, prośba o zatwierdzenie zmian. Dziękuję. Taurus234 (dyskusja) 10:20, 4 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kerim44" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy