Dyskusja wikipedysty:Kokodyl


Dyskusja wikipedysty:Kokodyl w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Moje Dyskusje

Spis treści

Czy wiesz – Park Narodowy Alp Wapiennychedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 10:54, 13 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Austriackiego IIedytuj kod

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Austriackiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 07:58, 14 wrz 2019 (CEST)

Czy wiesz – Bazylika Matki Bożej przy Via Lataedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Dalkentis (dyskusja) 16:55, 17 wrz 2019 (CEST)

TT Kulinarnyedytuj kod

Cześć! Wstawiłam napisane przez Ciebie artykuły jako propozycje do Czywiesza. Proszę zaglądaj tam od czasu do czasu, na wypadek gdyby pojawiły się jakieś uwagi. Dziękuję. Hortensja (dyskusja) 11:36, 20 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Kokodyl -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 13:55, 20 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Park Narodowy Alp Wapiennychedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:20, 23 wrz 2019 (CEST)

Czy wiesz – Kopanistiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 16:15, 25 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Kulinarnegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Kulinarnego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 16:31, 29 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Ladotyri Mytilinisedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:55, 2 paź 2019 (CEST)

Podziękowanie - Kopanistiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:14, 10 paź 2019 (CEST)

Tydzień Artykułu Baskijskiegoedytuj kod

Cześć, jeśli nastawiasz się na kolejną pieczątkę w Tygodniu Artykułu Baskijskiego, to niestety muszę Cię poinformować, że w tym tygodniu pieczątek nie będzie, ponieważ wg regulaminu nie napisano 20 haseł powyżej 2 kB. Pozdrawiam. Four.mg (dyskusja) 00:51, 10 gru 2019 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Baskijskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Baskijskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 13:13, 11 gru 2019 (CET)

Czy wiesz – Katedra Dobrego Pasterza w San Sebastiánedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Gdarin dyskusja 12:19, 12 gru 2019 (CET)

Czy wiesz – Ogrody Szalimaredytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Maattik (dyskusja) 15:53, 15 gru 2019 (CET)

Czy wiesz – Park Narodowy Środkowego Karakorumedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Linshi2 (dyskusja) 23:54, 20 gru 2019 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Pakistańskiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Pakistańskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 11:47, 21 gru 2019 (CET)

Czy wiesz – Park Narodowy Khunjerabedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 10:19, 29 gru 2019 (CET)

Podziękowanie - Katedra Dobrego Pasterza w San Sebastiánedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 01:58, 2 sty 2020 (CET)

Kościół św. Feliksa z Kantalicjo w Rzymieedytuj kod

Cześć. Nie mam możliwości sprawdzenia na innym komputerze, czy to kwestia ustawień przeglądarki/monitora, czy faktycznie jakiś błąd w kodzie, więc piszę do Ciebie jako autora. Czy u Ciebie również rozwala datę przy Stephen Kim Sou-hwan w "Kardynałowie prezbiterzy"? BrakPomysłuNaNazwę (dyskusja) 12:17, 4 sty 2020 (CET)

Podziękowanie - Ogrody Szalimar, Park Narodowy Środkowego Karakorum, Park Narodowy Khunjerabedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:32, 12 sty 2020 (CET)

Poprawki interfejsu na komputeryedytuj kod

Cześć, Kokodyl!

Dziękujemy za czas poświęcony ocenianiu prototypu poprawek interfejsu na komputery. Opinie były dla nas bardzo wartościowe i służą nam teraz do ustalenia dalszych kroków. Opublikowaliśmy raport, który podsumowuje główne wnioski z opinii i przedstawia zmiany, których dokonamy na podstawie tych opinii. Spójrz proszę na niego i daj znać, co o nim myślisz na jego stronie dyskusji. Aby dowiedzieć się więcej o całym projekcie i o innych funkcjach, które chcemy zbudować w przyszłości, zapoznaj się ze stroną główną naszego projektu.

SGrabarczuk (WMF) (dyskusja) 18:06, 6 kwi 2020 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 21:18, 11 cze 2020 (CEST)

Tygodnie Tematyczneedytuj kod

Złota gwiazdka za zdobycie pierwszego miejsca wśród najbardziej aktywnych uczestników Wikiprojektu Tygodnie Tematyczne w 2019 roku.

Drogi Kokodylu,

w roku 10-lecia Tygodni Tematycznych przyglądamy się historii tego wikiprojektu i doceniamy osoby najbardziej w niego zaangażowane! W podziękowaniu za Twój wkład zostawiam na Twojej stronie dyskusji tę personalizowaną gwiazdkę. Dziękujemy!

PS – pod koniec przyszłego tygodnia ma do nas dotrzeć ostatni element do paczek z upominkami, spodziewaj się swojej w najbliższym czasie ;) Paulina Studniczka (WMPL) (dyskusja) 09:11, 4 cze 2021 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kokodyl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy