Dyskusja wikipedysty:Kondziu15/Archiwum 5


Dyskusja wikipedysty:Kondziu15/Archiwum 5 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Kondziu15 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Re: Ed, Edd i Eddy (sezon 1)

Do artykułu Ed, Edd i Eddy (sezon 1) wstawiłem przekierowanie do Lista odcinków serialu animowanego Ed, Edd i Eddy :) Eduardow10 (talk to me!) 14:11, 6 wrz 2009 (CEST)


Nick

Witaj. Wakacje się skończyły i Nick Polska powinien wrócić do wcześniejszych godzin nadawania, a nie nadawać przez cały rok codziennie do 23:00. Co o tym sądzisz? Pozdrawiam! Molly1988 (dyskusja 18:45, 18 wrz 2009 (CEST)

A wiesz może, kiedy znów Nick będzie nadawał taj jak przed wakacjami?

Molly1988 (dyskusja) 20:51, 18 wrz 2009 (CEST)

Kacper

Cześć! Nie wiesz może, jaki dzisiaj był emitowany odcinek serialu Kacper: Szkoła postrachu? A jutro już Disney XD!!! Rysio ҉ 19:28, 18 wrz 2009 (CEST)


Nick Polska

Cześć! Weszłam na stronę internetową "Telemagazynu", dodatku do piątkowego wydania dziennika "Polska" i przeglądałam ramówkę kanału Nick Polska na październik, ale tam godziny emisji bez zmian. Czy wiesz, kiedy skrócą z powrotem czas emisji w dni robocze do 22:00, a w weekendy pozostawią tak jak przez całe wakacje? Bo Nick Polska nie może nadawać programu przez cały rok codziennie w godz. 5:00-23:00. 1988MollyB (dyskusja) 17:51, 24 wrz 2009 (CEST)

Najnowsze wydanie

A dlaczego szanowny pan nie oznacza wersji jako sprawdzonych? Zwiadowca21 11:11, 1 paź 2009 (CEST)

Odpowiedz jeszcze na to pytanie i będę szczęśliwy. Przecież masz uprawnienia. Zwiadowca21 15:12, 1 paź 2009 (CEST)
Ad:Lista odcinków serialu animowanego Klub Winx

A to znowu ja. :) Dlaczego usunąłeś? Zwiadowca21 11:24, 1 paź 2009 (CEST)

Ad:S Club 7 w Miami

Ad:S Club 7 w Miami

A ta edycja skąd? Zwiadowca21 23:53, 1 paź 2009 (CEST)

iCarly-odcinki

iCarly

Hej, odcinek 'iGo to Japan' będzie emitowany 3 razy, nie 1 raz, jak zwykle gdy jest kilka takich samych części odcinka, więc nie powtarzaj swego błędu i nie zmieniaj tego ciągle w artykule gdybyś mógł z łaski swojej.

Suite Life: Nie ma to jak statek

Zapraszam do zagłosowania za lub przeciw, czy artykuł Suite Life: Nie ma to jak statek powinien zyskać miano "Dobrego artykułu": klik // written by Eduardow10 (discussion) 11:00, 11 paź 2009 (CEST)

Batman (2004)

Witaj! Chciałbym się dowiedzieć, kiedy (tzn. w jakich godzinach) jest emitowany ten serial, ponieważ szukając na stronie zigzap nie mogłem znaleźć w programie tego serialu. Moesz podać kiedy będzie emitowany (tzn. kiedy jest emitowany)? Z góry dzięki. Pozdrawiam. --Poznan25 (dyskusja) 19:25, 18 paź 2009 (CEST)

Noddy i Flintstonowie

Witam! Dzięki za znalezienie błędu w artykule o Noddym (już poprawiłem), jeśli chodzi o 148 odcinek Flintstonów to będzie on emitowany 2 listopada o 19:00, jeśli jednak chodzi o brakujący tytuł, to spodziewałbym się tego odcinka w niedzielę, 1 listopada o 17:30, bo Puls emituje te odcinki w odwrotnej kolejności. Pozdrawiam! --Marcin82 (dyskusja) 19:11, 23 paź 2009 (CEST)

Odp:Tabela odcinków

Odp:13 Tabela odcinków

Niektóre z nich zawierają jedynie numer odcinka i tytuł angielski, a przez to całe formatowanie tabeli zbędnie powiększa rozmiar artykułu. Wydaje mi się, że lista odcinków jest lżejsza i tak samo przejrzysta jak tabelka. --Warionm (dyskusja) 13:40, 25 paź 2009 (CET)

odp

to masz pecha, bo inna wikipedia zrodlem nie jest, no i jestem za stary zeby ogladac Vive a tym bardziej Tokio Hotel, wiec jak chcesz dodac informacje to dodaj porzadne przypisy i nie marnuj mojego czasu DingirXul Dyskusja 13:15, 31 paź 2009 (CET)

podanie jako zrodla innej wikipedii jest bledem, na chwila obecna sekcja ktora uzupelniles zostala poprawiona DingirXul Dyskusja 17:08, 6 lis 2009 (CET)

Czarodzieje z Waverly Place

Witaj! Miałem drobną pomyłkę, ale oto dzisiejszy rozkład emisji serialu:

jestem przekonany co do tej emisji (z wyjątkiem 12:50, bo wtedy nie oglądałem) i na 100% był odcinek 38 Pomocna dłoń. Pozdrawiam, Killer I KILL YOU!!! 20:58, 31 paź 2009 (CET)

Wikipedia jako źródło

Odpowiadam Ci na pytanie zadane komu innemu - ale jednak publicznie, gdyż strona dyskusji jest miejscem publicznym. Otóż obcojęzyczna wikipedia nie może być w żadnym wypadku źródłem. Przede wszystkim dlatego, że to dalej ten sam sposób pracy nad informacją: stworzyli ją wolontariusze, często są to informacje bez źródeł. Informacja w en.wiki (o ile nie poparta źródłem) ma taką samą wartość jak w polskojęzycznej wikipedii a bezmyślne cytowanie może grozić nawet wprowadzaniem hoaxów czyli informacji od początku do końca nieprawdziwych. Traktujemy projekt jako całość, którego de. wiki czy fi.wiki są tylko częściami. Pozdrawiam. kićor wrzuć jakiś txt! 23:42, 5 lis 2009 (CET)

Suite Life: Nie ma to jak statek

Myślę, że skoro mamy osobny artykuł, możemy tam wymieniać wszystkie te premiery na DC, DXD, w USA, kody, twórcy, no i opisy. Spis w głównym artykule ma być tylko krótkim spisem odcinków, i wystarczy tylko ogólna premiera w Polsce. Pozdrawiam! || written by Eduardow10 (discussion) 12:37, 7 lis 2009 (CET)

Odp: Marcin Ranek

Słuchaj, może by kolumnę Polski tytuł rozszczepić na dwie: Polski tytuł TVP i Polski tytuł DVD lub coś w tym stylu? Pozdrawiam. Ż98 (dyskusja) 15:05, 8 lis 2009 (CET)

Dobra, wcieliłem mój pomysł w życie. Zobacz czy dobrze wygląda. A jak znasz to dopisz niektóre tytuły z TVP, dobra? Bo je usunąłem poprawiając i nie pamiętam niektórych. Ż98 (dyskusja) 16:38, 8 lis 2009 (CET)

Dzwoneczek

Witam! Artykuł przeniosłem pod ten tytuł, bo ktoś w infoboksie podał taki tytuł, a ja go nieopatrznie skopiowałem, zresztą taki tytuł podaje również Stopklatka.pl. Zorientowałem się dopiero po przeniesieniu artykułu, że tytuł jest błędny i nie chciałem ponownie go przenosić. Jeśli chcesz to możesz zmienić tytuł artykułu na właściwy. Pozdrawiam! --Marcin82 (dyskusja) 17:46, 10 lis 2009 (CET)

Specjalna:Linkujące/Czarodzieje z nie ma to jak statek i Hannah Montana

Dobrze byłoby to poprostować przed zgłoszeniem do eka... jeśli ktoś to wykosi to powstanie trochę czerwieni... :) Wojciech Pędzich Dyskusja 13:23, 11 lis 2009 (CET)

Dzięki - niby jest tam chyba napisane "Administratorze, sprawdź linkujące", ale zawsze fajnie, gdy ktoś zajmujący sie małą administracją posprząta :) Pozdrawiam. Wojciech Pędzich Dyskusja 13:26, 11 lis 2009 (CET)

Leniuchowo

Witaj! Mam pytanie, czy wiesz może, czy na Disney Channel w bloku Playhouse Disney byly odcinki 16-35 z serialu Leniuchowo? Pozdrawiam! Killer I KILL YOU!!! 14:01, 11 lis 2009 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Oznacz wersję”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz odkliknąć "fajkę" z kwadracika, dopisać ewentualny komentarz i kliknąć „Oznacz wersję”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 19:30, 11 lis 2009 (CET)

Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana

Witaj. Na kotek.pl, w newsie o nowościach DC w grudniu, w tytule newsa było napisane Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana, a w treści Czarodzieje z nie ma to jak Hannah Montana. Ty na Wikipedii stworzyłeś ten pierwszy, ale mi (i innym Wikipedystom) bardziej podoba się jednak ten drugi... Brzmi dużo lepiej, poza tym w tytule newsa mogli napisać tak żeby napisać, jakie seriale to łączy. Wszystko okaże się w grudniu w programie telewizyjnym, ale ja proponuję przenieść do tytułu Czarodzieje z Nie ma to jak Hannah Montana. Pozdrawiam! || written by Eduardow10 (discussion) 13:25, 12 lis 2009 (CET)

Dziwolągi

Witam! Niestety, nie znam oryginalnego tytułu, i nie pamiętam nawet o czym to było. Znalazłem ten tytuł w jakimś archiwalnym programie, znalezionym w Internecie, więc go dodałem do listy. Jeśli chodzi o ZZ to spróbuję zobaczyć, ale chyba dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam! --Marcin82 (dyskusja) 20:30, 14 lis 2009 (CET)

Sprawdziłem, i dzisiaj wyemitowali Karola do kwadratu, odcinek 53 „Czas nie dla klona”. Pozdrawiam! --Marcin82 (dyskusja) 20:42, 15 lis 2009 (CET)

Beniamin Lewandowski

Elfhelm (dyskusja) 16:53, 21 lis 2009 (CET)

O czym szumią wierzby

Witaj. Proszę, dopracowuj bardziej swoje hasła.

  • Opowieść przedstawia czwórkę bohaterów zwierząt poddanych antropomorfizacji umiejscowionych w swojej idylli – Anglii. – zdanie nielogiczne i niegramatyczne.
  • Książka łączy w sobie elementy mistyczne, moralne, przygodowe oraz przyjaźni. – co to są elementy mistyczne w literaturze? A elementy przyjaźni?
  • Oryginalne wydanie zostało zilustrowane przez E. H. Sheparda. Natomiast jej polski przekład... – "natomiast" wprowadza opozycję do zdania poprzedniego, a więc np. Oryginalne wydani zilustrował Kowalski. Natomiast polskie – Nowak. Ale przecież trudno przeciwstawiać sobie ilustrację i przekład, bo to dwie różne sprawy, których nie da się porównać.
  • Książka opisuje przygody czwórki zwierząt będących naszym odzwierciedleniem w rzeczywistości – naszym czyli kogo? Jakiej rzeczywistości?
  • Napisałeś, że jest czterech głównych bohaterów, po czym wymieniłeś pięciu.
  • Jeśli tytuły wyróżniasz kursywą, to rób to konsekwentnie. Nie należy w obrębie jednego hasła raz pisać tytuły książek w cudzysłowie, a raz kursywą.

Cancre (dyskusja) 19:51, 26 lis 2009 (CET)

Polsat JimJam

Witaj. Nie podawaj proszę na przyszłość w przypisach linków do forów internetowych (w ww. haśle już wykasowałem). Są one mocno niepewne (forumowicz może napisać wszystko), ponadto często ulegają zmianom czy wykasowaniu przez lokalnego moderatora. Zgodnie z WP:Przypisy podajemy jedynie pewne, autoryzowane przez pewne profesjonalne serwisy źródła. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 19:10, 1 gru 2009 (CET)

Najmocniej Cię przepraszam, masz rację :). Niemniej fakt faktem, link nie przystawał do standardów wiki. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 19:17, 1 gru 2009 (CET)

Disney Channel na 6 grudnia

Witaj! Ja wyjeżdżam dziś o 22:00 do Austrii i nie będę oglądał DCH 6 grudnia. Czy mógłbyś mi zrobić spis, który odcinek kiedy leciał (wystarczy tylko spojrzeć). Jak na przyklad tak:

8:00 Przygody Timmy'ego - odcinek 27
8:25 Suite Life: Nie ma to jak statek - odcinek 17

czy móglbyś tak mi zrobić? Bardzo Cię proszę. Pozdrawiam! Killer I KILL YOU!!! 21:20, 4 gru 2009 (CET)

Re: Czarodzieje z Nie ma to jak statek i Hannah Montana

Nie oglądałem dziś maratonu od początku, ale w DC są reklamy że crossover będzie "już wkrótce". Dziś o 17:25 są kolejne cztery odcinki Suite Life, ale nie wiem czy Czarodzieje z Nie ma to jak Hannah Montana będzie ;) Pozdrawiam! || written by Eduardow10 (discussion) 14:00, 6 gru 2009 (CET)

Zobaczymy ;) Jeszcze parę godzin. || written by Eduardow10 (discussion) 14:26, 6 gru 2009 (CET) Dziś o 17:25 wyemitowano "Double-Crossed", czyli odcinek Suite Life. Pozostałych odcinków nie widziałem, ale nie wykluczam, że wyemitowano też "Cast Away (to Another Show)". A Hanny Montany chyba jeszcze nie było :) || written by Eduardow10 (discussion) 18:22, 6 gru 2009 (CET)

JimJam

Witaj! Ten serial o małym prosiaczku Slimie nie powinien się nazywać "Świnka Chudzinka", ponieważ Slim nie jest dziewczynką. Powinien się nazywać "Prosiaczek Slim" dlatego, że różowy bohater jest płci chłopięcej i zamienia się w setki przedmiotów. Pozdrowienia! Wikipedysta:Franny1988 (Dyskusja wikipedysty:Franny1988 20:54, 8 gru 2009 (CET)

Odp:Zapytanie

Witaj. Myślę że pomysł jest dobry. Zrobiłbym jeszcze stronę ujednoznaczniająca dla Punkt krytyczny z listą możliwych pojęć i tytułów kryjących się pod nią. Część zrobiłem Adamt rzeknij słowo 11:25, 19 gru 2009 (CET)

Re: Przygody Merlina

Według mnie wygląda dziwnie z tym 0, stosuję się też do angielskich artykułów. A na końcu tabelki nie widziałem, żeby było | colspan=4 | |- --Artha (dyskusja) 21:55, 21 gru 2009 (CET)

Prośba

Czy byłbyś taki łaskaw podzielić tabelę odcinków na stronie Świnka Peppa na "tytuł MiniMini" i "tytuł TVP"? --80.50.54.254 (dyskusja) 12:55, 22 gru 2009 (CET)

Odp:Telenowele

Witaj osobiście byłbym za taką formą [[ABC (argentyńska telenowela)] oczywiście w przypadku gdy telenowel pod tytułem ABC jest więcej i pochodzą z wielu krajów. Adamt rzeknij słowo 16:33, 26 gru 2009 (CET)

Odp:Telenowele

Tak tak będzie dobrze ABC (brazylijska telenowela - 1976), Jeżeli trzeba cos skasować by zrobić miejsce napisz mi lub wstaw ek z uzasadnieniem Adamt rzeknij słowo 16:48, 26 gru 2009 (CET)

EKi

Witaj. Prosiłbym w momencie wstawiania eka nie kasować przekierowania (jeśli powodem ma być błędne przekierowanie). Ułatwia i usprawnia to proces kasowania. Pozdrawiam. Stefaniak ---> śmiało pytaj 15:40, 6 sty 2010 (CET)

Nowe przygody starej Christine, Zagubiony pokój

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wkład został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Wikipedia:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich, należy wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści; możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba, która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści, powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami. W przeciwnym razie administratorzy będą zmuszeni go usunąć. Dziękuję. Ewkaa (dyskusja) 22:28, 15 sty 2010 (CET)

Blokada

Naruszanie praw autorskich jest jednym z najpoważniejszych przewinień na Wikipedii. To klasyczny przejaw nieszanowania cudzej pracy. Kolejny raz masz z tym problemy mimo wielokrotnych upomnień, co widać z dyskusji. W konsekwencji trzydniowa blokada na ponowną lekturę zasad i utrata uprawnień redaktora. Elfhelm (dyskusja) 02:57, 16 sty 2010 (CET)

Na granicy prawa, Najgorszy tydzień, Życie na przedmieściach, Siostry (serial telewizyjny 2008)

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wkład został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Wikipedia:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich, należy wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści; możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba, która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści, powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami. W przeciwnym razie administratorzy będą zmuszeni go usunąć. Dziękuję. Ewkaa (dyskusja) 19:40, 16 sty 2010 (CET)

Święty granat ręczny

Zapoznaj sie z zasadami dotyczacymi praw autorskich. Wklejanie cytatow, i to tak dlugich, to po prostu naruszenie praw autorskich zarowno autora, jak i tlumacza i nie wolno tego robic. Masur juhu? 13:29, 19 sty 2010 (CET)


Nick

Cześć! Mam straszny problem. Stacja Nickelodeon Polska od 13 stycznia emituje maraton, w którym emitowane są seriale Pingwiny z Madagaskaru, iCarly, SpongeBob Kanciastoporty oraz Drake i Josh. Nadawany jest on w godz. 22:55-01:50. Czy wiesz, czy w nocy z 16 na 17 lutego skończy się ten maraton? Odpowiedz, proszę. Franny1988 (odpowiedz) 23:28, 27 sty 2010 (CET)

Nick

Dlaczego nie odpowiadasz na napisane wczoraj i podane powyżej pytanie? Odpisz, proszę. Franny1988 (odpowiedz) 10:00, 28 sty 2010 (CET)

Dziękuję.

Franny1988 (odpowiedz) 10:20, 28 sty 2010 (CET)

poprawy linków

polecam WP:ZDBOT na przyszłość. maikking dyskusja 17:30, 30 sty 2010 (CET)

Karino (serial telewizyjny)

Następnym razem popraw linkujące proszę.Plushy (dyskusja) 14:39, 31 sty 2010 (CET)

Szablon:Jennifer Lopez i mnóstwo innych

Szablon:Jennifer Lopez

Przecież to można zrobić botem. Po co się męczysz? Matma Rex dyskusja 15:40, 1 lut 2010 (CET)

PS. Swoją drogą mógłbyś sobie zarchiwizować dyskusję :) Matma Rex dyskusja 15:41, 1 lut 2010 (CET)

Nick pl - nowe godziny nadawania

Witaj! Jestem bardzo oburzona. Od 13 stycznia Nick Polska zamiast do 23:00, nadaje do 01:50 w nocy, a od lutego do 02:00 nad ranem. Kanał nie może być do odwołania nadawany codziennie do późnych godzin nocnych, ponieważ jego odbiorcy mają w dni robocze zajęcia szkolne i będą podczas nich sypiać. Jestem przeciwniczką nowych godzin nadawania Nicka. A ty też jesteś przeciwko temu? Franny1988 (Odpowiedz) 14:02, 3 lut 2010 (CET)

Jesteś przeciwnikiem nowych godzin nadawania Nick Polska czy nie? Franny1988 (Odpowiedz) 15:02 3 lut 2010 (CET) Słuchaj! MiniMini kończy emisję o 21:00. ZigZap dzieli czas antenowy z Hyperem. CN PL również dzieli czas antenowy, ale z kanałem filmowym TCM. Disney Channel nadaje program do 22:00. Nick pl nie powinien codziennie nadawać do 01:50. Disney XD nadaje do północy. Boomerang, JimJam, KidsCo i DaVinci Learning emitują programy non-stop przez całą dobę. Czy się z moją opinią zgadzasz? Franny1988 (Odpowiedz) 17:25, 3 lut 2010 (CET)

Poprawianie linkujących

Witaj. Masowe i ręczne poprawianie linkujących do haseł spod przekierowań jest zwykłą stratą czasu. O ile poprawka taka jest niezbędne a linkujących dużo możesz poprosić któregoś z operatorów botów by zrobił to automatycznie. Dzięki temu masz więcej czasu który można przeznaczyć na coś bardziej efektownego. Mintho (dyskusja) 22:46, 3 lut 2010 (CET)

No cóż. Aż tak głęboko się nie zagłębiałem. Uwagę zwróciłem po tym jak przejrzałem 150 Twoich zmian które głównie właśnie do poprawienia ... (serial) na ... (serial telewizyjny) się sprowadzały. Widać zbyt prędko. Zwracam honor. Mintho (dyskusja) 09:51, 4 lut 2010 (CET)

Pozdrowienia z Toya Studios

Witaj Kondziu. Jestem współpracownikiem Toya Studios i Studio Lingua odpowiedzialnym za dubbingi. Trafiłem na twoją stronę i w miarę wolnego czasu będę nanosił (czyt. uzupełniał) dane do wylistowanych przez ciebie naszych produkcji. Służę też pomocą i wiedzą na temat seriali przez nas produkowanych. Pozdrawiam. Patryk Steczek.

The Cleaner

Wpisane przez ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są najprawdopodobniej sprzeczne z licencją na której udostępniana jest Wikipedia (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie ładuj do Wikipedii treści z naruszeniem praw autorskich osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Jeśli jeszcze raz zostaniesz przyłapany/a na takim działaniu, Twoje konto w Wikipedii może zostać zablokowane.--Abronikowski (dyskusja) 13:15, 24 lut 2010 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kondziu15/Archiwum 5" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy