Dyskusja wikipedysty:Krdobrzeniecki


Dyskusja wikipedysty:Krdobrzeniecki w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Plik:OPatronie 5.jpgedytuj kod

Informuję, że dla powyższego pliku umieszczonego w zasobach Commons umieszczono fałszywą licencję {{PD-ineligible}}. Powyższa licencja głosi: «This file is ineligible for copyright and therefore in the public domain, because it consists entirely of information that is common property and contains no original authorship» / «Ta grafika nie spełnia warunków dla praw autorskich i dlatego jest dostępna jako domena publiczna, gdyż nie zawiera oryginalnego wzornictwa, lecz jedynie kształty używane powszechnie».

Stwierdzam, że powyższa licencja jest błędna. Wizerunek Mariusza Kazany to jednak nie kształt używany powszechnie (typu strzałka, diagram szachowy czy chemiczny wzór strukturalny). Proszę o przejście na siostrzany projekt Wikimedia Commons i skorygowanie licencji (w razie problemów, pomocą służą tamtejsi administratorzy Commons:List of administrators by language). Dziękuję za pomoc, --WTM (dyskusja) 20:22, 22 lut 2011 (CET)

Fundacja_Imienia_Mariusza_Kazanyedytuj kod

Pablo000 (dyskusja) 19:06, 28 lut 2011 (CET)

Dzień Służby Zagranicznejedytuj kod

Wpisane przez ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją, na której udostępniana jest treść Wikipedii (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie ładuj do Wikipedii treści z naruszeniem praw autorskich osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Zapoznaj się też z pozostałymi obowiązującymi tu zasadami. Dziękuję. A. Bronikowski zostaw wiadomość 21:38, 28 lut 2011 (CET)

Witam! Poczynione przez Ciebie zmiany są zbyt małe, aby uznać, że różnice między utworzonym hasłem a źródłem ze strony MSZ są na tyle znaczące, aby stwierdzić, że nie są to treści podobne. Wiktoryn <odpowiedź> 21:54, 28 lut 2011 (CET)

Ad:Historia edycji „Dzień Służby Zagranicznej”edytuj kod

Ad:Historia edycji „Dzień Służby Zagranicznej”

Witam. Proszę o podanie Dz.U. jeśli to święto państwowe. Ja takowej ustawy nie znalazłam.Tanja5 (dyskusja) 23:11, 28 lut 2011 (CET)

Galeria u dyplomatówedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 18:54, 10 maj 2011 (CEST)

  • Bardzo Cię proszę o mniej emocjonalne wypowiedzi i zdecydowanie mniej emocjonalne komentarze do pytań, wątpliwości, sugestii innych użytkowników--Tokyotown8 (dyskusja) 20:15, 10 maj 2011 (CEST)

Sorry ząb mnie boli a wałczyłem wcześniej ze zdięciami na commons :)) nie bierz tego do siebie. przepraszam KRD

  • Spoko, po prostu dla wszystkich będzie lepiej jak ograniczymy się do merytorycznych komentarzy a już na pewno będzie lepiej dla hasła :). To, że jest w poczekalni to jeszcze o niczym nie świadczy. Można o nie "walczyć". Pozdrawiam serdecznie.--Tokyotown8 (dyskusja) 20:32, 10 maj 2011 (CEST)P.S. Współczuje, wiem co to ból zęba, to wszystko tłumaczy :)

Ok. zastanówmy się nad problemem. ja nie będe ukrywał ze ma osobisty stosunek do tematów związanych z Galerią i Funadacją czy samym Mariuszem Kazaną. ale jestem w stanie wykazać że powinno znaleźć się i hasło dotyczące Galerii i Fundacji oraz nie złamiemy zasad wikipedii KRD

  • Spójrz na wiadomość od Ciacho5 poniżej, to bardzo ułatwi Ci komunikację (i tym z którymi chcesz się skomunikować). Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 21:00, 10 maj 2011 (CEST)

Odpowiadanie i podpisywanieedytuj kod

Wstawianie podpisu

Witaj. Poniżej zamieszczam kilka informacji o podpisywaniu się i prowadzeniu dyskusji:

  • Na stronach dyskusji, w głosowaniach podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – możesz w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok, po prawej). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Podpis może zostać zmieniony w preferencjach, ale powinien zawierać Twój nick.
  • Nie podpisujemy się w artykułach – Twój wkład pozostanie widoczny w jego historii (kliknij zakładkę historia i autorzy).
Tak będzie wyglądał pasek „Masz nowe wiadomości”, który pojawi się z prawej strony Twojej nazwy użytkownika
  • Na czyjeś wiadomości odpowiadaj na stronie dyskusji adresata, a nie na swojej. Wtedy on zobaczy pomarańczowy pasek z napisem „Masz nowe wiadomości”, tak jak Ty przed chwilą. W przeciwnym razie Twoja odpowiedź może pozostać niezauważona.. Ciacho5 (dyskusja) 20:33, 10 maj 2011 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Krdobrzeniecki" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy