Dyskusja wikipedysty:Kryspin32


Dyskusja wikipedysty:Kryspin32 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ciąg dalszy dyskusjiedytuj kod

Dobra to puenta tego tematu to wy nie rozumiecie obiektywizmu, nie chodzi o art o Niemcach a chodzi artykuł w którym na temat polaka przestawia się zdanie obcokrajowców. - czy nie widzisz tutaj paradoksu, my nie rozumiemy obiektywizmu ponieważ na temat polaka przedstawiamy również zdanie obcokrajowców? BeŻetmsg 22:22, 17 kwi 2010 (CEST)

Kontynuuje to tutaj BeŻetmsg 22:24, 17 kwi 2010 (CEST)

Moje wypowiedzi są w wielu miejscach, może będę umieszczał je tutaj. Ogólnie twoje wypowiedzi stają się coraz bardziej absurdalne. Na Wikipedii są między innymi następujące zasady:

  1. Obiektywizm – na Wikipedii są opisywane różne opinie na dany temat.
  2. Wikipedia nie jest 'polocentryczna' – na Wikipedii nie piszemy z punktu widzenia Polski, tylko z ogólnego punktu widzenia
  3. Neutralny punkt widzenia – artykuły na Wikipedii nie mogą wyrażać opinii, mogą ją jedynie opisywać o ile jest to weryfikowalna informacja wnosząca coś do artykułu.

Jeśli nie zgadzasz się z tymi zasadami to nie powinieneś być na Wikipedii. BeŻetmsg 22:33, 17 kwi 2010 (CEST)

Bardzo proszę, dodaj zasługi Hitlera do jego artykułu (oczywiście napisanie neutralne, poparte faktami) oraz krytykę Kościuszki (tak samo, neutralnie, poparte faktami). Nie mów "co by było gdyby" bo są to jedynie twoje wymysły. BeŻetmsg 23:03, 18 kwi 2010 (CEST)

ODPedytuj kod

Z artykułu o Wojciechu Jaruzelskim: "Wojciech Jaruzelski nadzorował także tłumienie wystąpień robotników w czasie wydarzeń grudnia 1970 na Wybrzeżu, piastował wówczas stanowisko Ministrem Obrony Narodowej. Z tego powodu zarzucano mu współodpowiedzialność za krwawe wydarzenia, które miały wtedy miejsce.". W artykule o krytyce Jana Pawła II nikt nie powołuje się na żadne forum (jak zasugerowałeś). Przestań w końcu kłamać. Admini usuwają twoje brednie bo zaśmiecają tylko Wikipedie i większości mijasz się z prawdą. Na reszte twoich wpisów nie odpowiadam bo nei ma sensu, w każdym kłamiesz. BeŻetmsg 22:27, 20 kwi 2010 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kryspin32" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy