Dyskusja wikipedysty:Leinad/Archiwum 4


Dyskusja wikipedysty:Leinad/Archiwum 4 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Leinad Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Odp:WP?edytuj kod

Odp:WP?

Tak wiem, ale jestem w czasie prac nad pożądkowaniem metastron i za dwa dni bot znów zrobi pożądki i wtedy będzie wszystko ok, bo chodzi o to żeby oznaczyć wszystkie strony z przestrzeni Wikipedia: te bez kategorii i je odpowiednio skategoryzować. Pozdrawiam Karol007dyskusja 18:37, 13 lut 2008 (CET)

O prawach autorskich.edytuj kod

Witam administratora.

Mam pewną komplikację na poziomie praw autorskich (stąd nic nie wywnioskowałem) i wolę ją rozwiązać zanim będzie za późno, więc liczę, że będzie mógł mi pan pomóc.

Sprawa prezentuje się następująco: Od jeszcze poprzedniego roku postanowiłem zająć się edycją/poprawą artykułów związanych z zespołem Judas Priest. Zacząłem od albumów i obecnie skończyłem na ledwie czterech albumach/artykułach (z czego jeden dopiero powstał przeze mnie): Rocka Rolla, Sad Wings of Destiny, Sin After Sin, i The Best of Judas Priest. Moim źródłem informacji jest nieoficjalna angielskojęzyczna strona o zespole (osobne źródła podane są również w tych czterech artykułach).

Artykuły wyglądają jak wyglądają, ale tu się zaczyna problem, gdyż gdy porównać każdy artykuł ze swoim osobnym źródłem podanym pod koniec strony można dostrzec, że z wyjątkiem innych języków, to tekst artykułu jak i tekst źródła nie różnią się znacznie (uznałem, że nie ma powodu, by zmieniać coś, co jest dobrze napisane). I to mnie zmusza do postawienia pytania: czy naruszam prawa autorskie?

Enjoy (dyskusja) 21:24, 13 lut 2008 (CET)

Rekin szaryedytuj kod

Witam, oczekiwałbym jakiegoś wyjaśnienia w związku z usunięciem mojego linka. Devik Crazystar (dyskusja) 01:04, 14 lut 2008 (CET)

Witam, Zdaję sobie sprawę, że nie podajemy linków do materiałów łamiących prawa autorskie. Wstawiony filmik w żadnych razie ich nie łamie (opis na YT i strona kanału). Jeśli punkt 2 jest interpretowany jako zakaz wstawiania jakichkolwiek materiałów z YT w ogóle, to jest to gigantyczne nadużycie, bo może być wtedy równie dobrze zinterpretowany jako zakaz wstawiania jakichkolwiek zewnętrznych linków, w końcu każda strona może gdzieś "zawierać nieautoryzowane materiały objęte prawem autorskim". --Devik Crazystar (dyskusja) 05:05, 16 lut 2008 (CET)

Kompromis?edytuj kod

Dziekuję za wpis na mojej dyskusji. Czy nie możnaby pójść na kompromis, np. umieszczając lakoniczniejszy opis? Co do haseł, właśnie "dzięki" temu zdarzeniu, wzbogaciłem Wikipedię o (i podlinkowalem z SG) hasła Urbana (Illinois), praca socjalna (specjalizacja) i Uniwersytet Północnego Illinois, a także uzupełniłem hasła Champaign i Uniwersytet Illinois w Urbana-Champaign. W końcu można je wytłuścić? Jeszcze napisałem i uaktualniałem artykuł Wikinews... IMHO ta wiadomość jest wążna m.in z powodu naświetlania kwestii niedobrze (zalążkowo) lub zupełnie jeszcze nieopisanych na naszej Wikipedii. Poza tym, przydałoby się wyrównać teksty czywiesza i wiadomości. Obecnie zawartość wiadomości na SG cechuje przegięcie politologiczne :). Pozdrawiam,--Mareklug dyskusja 04:00, 16 lut 2008 (CET)

Teatr operowy - Hala Miejska w Zielonej Górzeedytuj kod

A propos wpisu

"Witaj! "Ręczne" przenoszenie haseł jest niedozwolone, ponieważ łamiesz zasady licencji GFDL, na której są przechowywane teksty w Wikipedii. W celu przeniesienia/zmiany tytułu należy użyć opcji przenieś, tak aby została zachowana historia edycji i lista autorów. LeinaD dyskusja 21:02, 11 lut 2008 (CET)"

Rozumiem, że odkręcilaś moje ręczne przenosiny nie poprawiając ich , a zostawiając status quo sprzed mojej edycji...? Pytam bo miesiąc mnie tu nie było. Może jednak więcej sensu miałoby - oprócz wymądrzania się - również POPRAWIENIE błędnej edycji. ? Efekt tego jest taki, że mamy od dłuższego czasu - idiotyczne hasło o Teatrze operowym w zielonej górze i pewnie tak zostanie? Aha, nie trudź się odpowiedzią -bo pewnie długo nie przeczytam- raczej popraw co należy

re: powitanieedytuj kod

Dziekuję za powitanie. Widzę, że kolega też z Gdyni. Beleg (dyskusja) 18:07, 24 lut 2008 (CET)

ulice Gdyniedytuj kod

Witaj! Żartobliwie odpowiem: zgłoś swą stronę w trybie ek a ja zgłoszę ulice. A na poważnie - hasła na Wiki powstają powoli albo poooooowooooliiiiiii. Zer jest tylko kilka - cóż - zacząłem tworzyć hasło. Więc - daj mi czas na rozwinięcie skrzydeł!!!! Z serdecznym żołniersko-lotniczym pozdrowieniem Joy dyskusja 20:53, 25 lut 2008 (CET)

Zawiodłem się na Tobie... Z serdecznym żołniersko-lotniczym pozdrowieniem Joy dyskusja 21:23, 25 lut 2008 (CET)

Burbonowieedytuj kod

NIe jestem historykiem ale to [1] napawa mnie lekkim przerażeniem. Może podrzucisz temat komuś kto jest w tym biegły. Pozdrawiam Astromp (dyskusja) 11:25, 26 lut 2008 (CET)

Incentive Concept Poland i Monthly Conceptedytuj kod

Dlaczego Monthly Concept i Incentive Concept Poland wyleciały jako reklama? W tych tekstach nie było nic reklamowego! Jeśli to była forma reklamy to proponuje wywalić też z Wiki np. Agorę SA i GW, lub przynajmniej wskazać w które fragmenty i z jakiego powodu zostały uznane za reklamowe. Nawet specjalnie wywaliłem wszystko co miało jakiekolwiek znaczenie wartościujące.KostrzewaPR (dyskusja) 16:39, 11 mar 2008 (CET)

Szablon:Organizacje stubedytuj kod

Dzięki za pomoc, chyba robiliśmy coś jednocześnie i się nieco zamotało ;) Maikking dyskusja 12:49, 26 lut 2008 (CET)

Grafika:Tablica pamiatkowa przy wylocie jaskini titovej.jpgedytuj kod

Dzięki, na przyszłość postaram się umieszczać grafiki na Commons. Nie pamiętałem o tym. Pozdrowienia, Jacek ćaskati 13:33, 26 lut 2008 (CET)

Bazylika konkatedralna w Gdańsku.edytuj kod

Albo wszystkie bazyliki będą miały precyzyjne nazwy odpowiadające stanowi faktycznemu, albo będzie totalny bałagan (Mariacka może być dodatkowym uzupełnieniem nazwy). Kolejne elementy składowe nazwy: 1. Bazylika 2. konkatedralna - Mariacka 3. wezwanie 4. miejscowość

IPkiedytuj kod

Bo mi się obsunęła rąsia. Na 12 miało być naturalnie... Zaraz poprawię... Grubel // ODPISZ 18:18, 26 lut 2008 (CET)

Dyskusja na temat Whisperedytuj kod

A właściwie to jakie jest kryterium zaistnienia w Wikipedii ??? Ile trzeba mieć pozycji w dorobku żeby być godnym zamieszczenia w tej prześwietnej wolnej encyklopedii ??? I kto o tym decyduje ? Od 3 w górę zamieszczamy, a poniżej trzech to już nie ? "Wolna" encyklopedia ??? Czy rzeczywiście wolna ??? A o zespołach z dorobkiem to ja sobie wolę poczytać na ich stronach internetowych !

Ebenezer Scrooge

Czywieszczedytuj kod

Napisałem w pilnej sprawie do Ludmiły, ale ona chyba nie edytuje teraz. Może Ty to załatwisz? [2]. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 22:05, 26 lut 2008 (CET)

plastikiedytuj kod

Uważam, że był to dobry, choć krótki artykuł. Nie wiem dlaczego został uznany za nieencyklopedyczny. Piszecie o subkulturach, dlaczego takie jak punki czy hipisi sie tu znajdują, a plastiki nie mogą?

Re:Dyskusja...edytuj kod

Kto komu sprzątnął ;)? Maire 00:47, 29 lut 2008 (CET)

Re:Łunowo (przystanek kolejowy)edytuj kod

Wynika to z literówki na stronie kolej.one.pl, tu na dowód screen ze strony PKP PLK (chociaż tu znowu brakuje polskiego znaku) http://img84.imageshack.us/img84/5659/schowek01sc1.jpg ,a poza tym logiczne jest, że w dzielnicy (a wcześniej osobnej miejscowości) Łunowo nadaje się nazwę taką samą jak nazwa dzielnicy/miejscowości.Biały111 (dyskusja) 01:43, 29 lut 2008 (CET)

Re:Hanna Smoktunowiczedytuj kod

Mi nie chodzi oto aby usuwać o niej wpis, właściwy artykuł o niej znajduje się pod linkiem Hanna Lis ja tylko czyszczę strony przekierowujące. Pozdrawiam. Hairspray Qeen (dyskusja) 19:48, 29 lut 2008 (CET)

Ach dobra, masz rację, porostu denerwuje mnie jak do jakiejś strony jest przekierowanie. Hairspray Qeen (dyskusja) 19:57, 29 lut 2008 (CET)

Krzyżowa Góraedytuj kod

Witaj. Z tego, co zauważyłem, nie jest pewne czy owe wzniesienie nazywa się "Krzyżowa Góra" czy "Góra Krzyżowa". "Robi się" mały problem/bałagan. W Wikipedii opisany jest już artykuł o tytule: Góra Krzyżowa (Wzgórza Strzegomskie) (G.K. czy K.G.? - inna nazwa w tytule i w tekście...). W Googlach znalazłem inne wzniesienia o tej nazwie [3]. Pozdrawiam. KamStak23 dyskusja► 22:01, 29 lut 2008 (CET)

Marimondedytuj kod

Wpis jest encyklopedyczny. Informacje są na stronach 1123 i Wąchock. Nie rozumiem więc tej negatywnej oceny prawidłowego artykułu.--83.28.52.222 (dyskusja) 13:51, 1 mar 2008 (CET)

Stojadła (posterunek odgałęźny)edytuj kod

Możesz mi wyjaśnić dlaczego usunąłeś artykuł Stojadła (posterunek odgałęźny)? Nowe zasady encyklopedyczności zaczną obowiązywać po zakończeniu II tury głosowania, więc póki co posterunek jest encyklopedyczny. Poza tym dochodzi jeszcze miesiąc na integrację artykułu. Kosiarz-PLDyskusja 09:11, 2 mar 2008 (CET)

Odp:Wikipedia:Głosowania/Kryteria encyklopedyczności sieci kolejowych (II tura) - Przystanki kolejoweedytuj kod

Odp:Wikipedia:Głosowania/Kryteria encyklopedyczności sieci kolejowych (II tura) - Przystanki kolejowe

Czesc. Chyba mam dzis zly dzien i za duzo tych glosowan.... Dzieki za zwrocenie uwagi- poprawilem. Pozdrawiam! --TvMsipisz 13:35, 2 mar 2008 (CET)

Wikipedia:Encyklopedyczność - kolejeedytuj kod

Zasady zaczną obowiązywać po zakończeniu głosowania - całego, a nie tylko pierwszej części. Głosowanie kończy się 8 marca i od tego czasu zasady bedą obowiazywać. Dodatkowo jest jeszcze miesiąc na dostosowanie artykułów niespełniających nowych zasad do tego, aby je spełniały. Aotearoa dyskusja 14:58, 2 mar 2008 (CET)

Tramwaje i takie tamedytuj kod

No jasne, myślałem że zrobiono przekierowanie mimo zakończonego pozytywnie głosowania. Nie spojrzałem uważniej w licznik (tylko zobaczyłem głosowanie zakończone). Pozdrawiam, Kkaktus 16:39, 2 mar 2008 (CET)

Skrócenieedytuj kod

Hej! Na wypadek gdybyś podejrzewał mnie o demencję, wyjaśniam, że edytowalismy szablon prawie jednocześnie ;-) . Pozdrawiam Margoz Dyskusja 20:44, 2 mar 2008 (CET)

prawo głosuedytuj kod

Przeklęta moja skleroza. Zabrakło mi jednej doby. Przepraszam za kłopot. --Wercyngetoryks (dyskusja) 01:36, 4 mar 2008 (CET)

Wikipedia:SDU/Żan Chimiakedytuj kod

Dobra uwaga, pisałem z uczelni więc nie miałem czasu by się dokładnie przyjrzeć.

--Abdel (dyskusja) 16:11, 5 mar 2008 (CET)

Spacje nierozdzielająceedytuj kod

Hej Leinad! Kiedyś też używałam spacji nierozdzielających, ale po tym [4] wpisie przestałam. Widzę jednak, że Ty uważasz inaczej. Ciekawe, jeszcze pewnie dużo rzeczy mnie zaskoczy. Pozdrawiam serdecznie Łeba «+» 19:44, 8 mar 2008 (CET)

A ja myślę, że nikt w wyszukiwarce nie wpisuje takich liczb, no może z wyjątkiem dat, lub samych lat. Ale to drobiazgi, obyśmy tylko takie problemy mieli. Pozdrawiam Łeba «+» 20:19, 8 mar 2008 (CET)

Prośbaedytuj kod

[5] ten ipek aż prosi się o bloka Gabal (dyskusja) 13:16, 11 mar 2008 (CET)

Dabu.pledytuj kod

Witam, dlaczego ten artykuł jest do usunięcia? http://pl.wikipedia.org/wiki/Dabu.pl co w nim trzeba poprawić?

Rezerwat przyrody "Gipsowa Góra"edytuj kod

Z NPA można zrobić nie NPA - kwestia pracy. --Hiuppo (zagadaj) 13:48, 12 mar 2008 (CET)

Nie mam nic przeciwko. Szkoda braku bota na npa... --Hiuppo (zagadaj) 15:05, 12 mar 2008 (CET)

Re: Wikipedysta:Borchematedytuj kod

O shit, pomyliłem się znowu? Przepraszam :( Przeniosłeś, czy mam to sam zrobić? JMP dyskusja 14:44, 12 mar 2008 (CET)

Guczedytuj kod

Przyznam że pierwsze słyszę.. to słowo jest synonimem? :-) Filip em 17:35, 15 mar 2008 (CET)

Re: Gdynia Rzeźniaedytuj kod

Być może masz rację. Ja nie jestem przekonany w 100% co do obecnej nazwy, posiłkowałem się tym co znalazłem w necie, m.in. dokumentem PLK z 2006 r. [6]. Gdynia Port Centralny jest zlokalizowany na dużym obszarze i jest podzielony na mniejsze: GPF, GPD, GPO, GPB a czy ma w nazwie Centralny to już nie mogę podłożyć głowy. A według Twojej wiedzy Gdynia Port, to gdzie się konkretnie znajduje? Pozdrawiam Obłuże (dyskusja) 00:07, 17 mar 2008 (CET)

Cofnąłem swoją edycję i dałem jeszcze drobną poprawkę do linii 723. Faktycznie obecnie funkcjonuje skrócona nazwa (podobnie jak Gdynia Główna, dawniej Osobowa). Swoją drogą przydałby się artykuł Gdynia Port ze względu na jego rozproszenie na dużym obszarze. Ja nigdy nie wiem co się kryje pod kolejnymi oznaczeniami GPA, GPB itd. Przydało by się to zebrać. Niestety ja nie posiadam wystarczającej wiedzy. Obłuże (dyskusja) 00:28, 17 mar 2008 (CET) Podzielam całkowicie Twoje wątpliwości co do posterunku GPF. Według mnie, to linia 228 mija bokiem ten posterunek i pomiędzy Rzeźnią a Pogórzem nie ma nic, ale ja nie jestem w tym ekspertem. Co do linii do Babich Dołów, to z tego co ja wiem ze "źródeł zbliżonych" do Portu Wojennego, jest to linia należąca do wojska i nie ma jej w ewidencjach PKP, stąd biała plama. Pewnie niedługo to się zmieni, podczas budowy linii pasażerskiej do lotniska. Obłuże (dyskusja) 00:45, 17 mar 2008 (CET) Jako, że zawsze myślałem że linia ta prowadzi bezpośrednio z Rzeźni do Pogórza zainteresowała mnie ta kwestia i sprawdziłem u źródła czyli na stronie pkp plk i wg tej strony linia ta prowadzi przez Gdynie Port, a co do torów na lotnisko to jest to bocznica należąca do lotniska dlatego nie ma jej w ewidencji Biały111 (dyskusja) 19:00, 17 mar 2008 (CET)

Re:Linia kolejowa nr 418edytuj kod

Tak jak zmieniłeś infobox to nie odzwierciedlało prawdziwego przebiegu linii, pocztaek jest zaakcentowany pierwszym przystankiem Biały111 (dyskusja) 19:00, 17 mar 2008 (CET)

szablon:Editedytuj kod

Chyba podpiąłeś nie ten link, ale wiem o co chodzi :) Tak to jest, jak się czyta co się wkleja - poprawione. Yarl read.me 18:30, 18 mar 2008 (CET)

Newsy na stronie głównejedytuj kod

Uważam, że obecnie newsy na stronie głównej są beznadziejne. Całkowicie nieczytelny układ. Wcześniej wystarczyło spojrzeć by przeczytać nową wiadomość, teraz jak spoglądam na to kątem oka to widzę chaos i żeby cokolwiek przeczytać muszę skupiać wzrok. Tak poważna zmiana powinna była przejść przez głosowanie i myślę, że obowiązkowo takowe należy zorganizować. AndrzejDyskusja▫. 18:25, 21 mar 2008 (CET)

W sprawie Bizonaedytuj kod

Mati126 edytował/ła artykuł, zwróciłem uwage na niestosowność zamieszczania artów z gazet i inne błędy, później pojawiły sie kasacje. Właśnie wpisuję sie na jego/jej dyskusji, może chce przredagować. Ciacho5 (dyskusja) 22:58, 21 mar 2008 (CET)

  • Nie jestem z Mati związany, ale wydaje mi sie blokada troche pochopna. Początkowo art byłk na znośnym poziomie (Tylko dane w sekcjach), troche redakcji i byłoby OK. Później te nieszczęsne gazety (ale z podaniem źródeł), moje pouczenia, kasacja treści (może przypadkowa).

A nie. Kasował/a dwa razy. Ale to z gazetami, wiec kasowanie trochę usprawiedliwione. W każdym razie chetnie bym przeczytał, co ma do powiedzenia. Na ile ma blokadę? Ciacho5 (dyskusja) 23:07, 21 mar 2008 (CET)

TOedytuj kod

Nie ma sprawy. Co do istotności to badań nie prowadziłem i uznaję, że Ty wiesz lepiej :-P . Ja sobie poradzę, a o umieszczenie takiej informacji na TO prosił kiedyś Przykuta, ale może źle go zrozumiałem. Co do śmigania środowiska produkcyjnego na wersji rozwojowej wyższej niż oficjalna, to wiem o tym od dawna. Ukłony, Ency (replika?) 09:21, 23 mar 2008 (CET)

Usurpation Leinad on wikipedia NLedytuj kod

Hi Leinad,

I have just usurped the username Leinad on wikipedia NL. In the past we have had some problems with vandals, so when usernames are changed, we generally create a new user account with the original name in order to prevent other people to pretend that they are you. Just drop me a line with the e-mail this user function on this wiki for the password.

Regards, Annabel (dyskusja) 09:47, 24 mar 2008 (CET)

iof pictureedytuj kod

hallo leinad, i've seen your iof-member-picture. please upload it in the o-wiki of germany: http://ol-wiki.de/ http://ol-wiki.de/index.php?title=IOF

thank u moritz 84.189.67.242 (dyskusja) 16:49, 25 mar 2008 (CET)

thank u very much!84.189.98.136 (dyskusja) 08:46, 26 mar 2008 (CET)

Usurpation request on de.wpedytuj kod

Hi Leinad,

you have requested the account de:User:Leinad. Please note, that you should request a merge via meta:Steward requests/Usurpation now because you have a global account.

It is not longer possible to rename de:User:Leinad pl to de:User:Leinad due to technical restrictions by the global account system. Your account de:User:Leinad pl will held the contributions until some time in the future a merging of contributions will be possible. de:User:Raymond (bureaucrat on de.wp) 23:45, 25 mar 2008 (CET)

As Raymond said, you'll have to wait. That means that you should edit under your old usernames on those two wikis. When the bug regarding user renaming is fixed, local bureaucrats will have to move your Leinad account elsewhere and then rename your old account name to Leinad. Before then, there's nothing much we can do. --Filip (§) 01:57, 26 mar 2008 (CET)

media komunikatedytuj kod

Edycja miala wylacznie charakter kosmetyczny (gramatyka) i z tego co wiem nie bedzie miala wplywu na funkcjonowanie komunikatu. Jesli sie myle- prosze o wyprowadzenie mnie z bledu i rewet mojej edycji. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 23:39, 27 mar 2008 (CET)

Połów dnia (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla)edytuj kod

Witam! Usunąłeś dzisiaj artykuł Połów dnia (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), a piszę w tej sprawie, bo głosowanie dotyczyło nie tylko tego jednego artykułu, ale również następujących: Metamorfoza (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), Przyjęcie nad basenem (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), Przyjęcie (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), Konkurs (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), Księżycowe zaklęcie (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), Młodzieńcza miłość (odcinek serialu H2O - wystarczy kropla), więc mógłbyś zająć się i tymi artykułami. Pozdrawiam! --Marcin82 (dyskusja) 19:11, 29 mar 2008 (CET)

Było to wcześniej ujęte w poczekalni stron do usunięcia. Nie zauważyłem, że pojawiło się nowe głosowanie, dlatego napisałem wcześniejszą "notkę". --Marcin82 (dyskusja) 19:37, 29 mar 2008 (CET)

Kategoria:Odcinki serialu H2O - wystarczy kroplaedytuj kod

8 do 7 = usunąć? To był czystej wody "administracyjny" wandalizm, szkoda słów. roo72 Dyskusja 22:33, 29 mar 2008 (CET)

We dwóch po konsultacji tak se usunęliście - to jest gorsze od wandalizmu, to jest bezprzykładny pokaz pogardy dla pracy innych i etosu pracy Wikipedii. Ręce normalnie opadają jak widzę takie zachowania które motywuje po prostu zło. "Administrator to osoba obdarzona zaufaniem" - nie wiem czy ja mogę Ci już więcej ufać po takiej pokazówce wbrew woli Wikipedystów. roo72 Dyskusja 22:46, 29 mar 2008 (CET) Powiedzieć to se można, Ty też se możesz napisać, że jesteś królem Wikipedii ale co z tego, że zasady są inne. No ale ustal to sobie z kimś we dwójkę to pewnie tak będzie. Naprawdę nie mam ochoty na dłuższą dyskusję w tej sprawie, a Ciebie bym prosił abyś na przyszłość pomyślał przez chwilę i zastanowił się nad konsekwencjami Twoich akcji, szczególnie w przypadku kiedy tak jawnie naruszają one wszystko na czym Wikipedia stoi. roo72 Dyskusja 23:15, 29 mar 2008 (CET)

wandaledytuj kod

Prośba o zablokowanie [7]. Pozdrawiam Astromp (dyskusja) 00:12, 30 mar 2008 (CET)

Rotarianinedytuj kod

Hej. Przedłużyłeś głosowanie na SdU mimo 6:4 (60% za usunięciem i 10 głosów). Przy czym wg rejestru wikipedysta Dziudzion nie miał prawa głosu (92 edycje do chwili rozpoczęcia głosowania). Było więc 6:3 (2/3 za usunięciem) i artykuł powinien iść do skasowania. Elfhelm (dyskusja) 12:52, 30 mar 2008 (CEST)

Re: KaczorDodgersedytuj kod

Korcze, trzeci raz mi się taki numer udaje zrobić... Krzycz na mnie, może wreszcie zapamiętam, żeby sprawdzać gdzie włąściwie jestem :) JoteMPe dyskusja 14:28, 30 mar 2008 (CEST)

Zegaryedytuj kod

Dzieki za uwage i sorki- jak mozesz popraw jeszcze u Pundida, bo tam zrobilem tak samo, a nie mam pojecia jak powinno byc. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 22:46, 31 mar 2008 (CEST)

I jeszcze jedno, czemu nie na PUBie? Wiesz w kwestii SULa pewnie wiecej niz ktokolwiek inny? Nie chce zglaszac bez pytania. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 22:49, 31 mar 2008 (CEST) To jak- mozna Cie zglosic, czy nie (i tak jest juz nawal glosowan, wiec jedno wiecej nic nie zmieni:) )? Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 23:31, 31 mar 2008 (CEST) Prosze o akceptacje. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 00:35, 1 kwi 2008 (CEST) Dzięki za poprawkę, nawet tego nie skontrolowałem, a można było :) Pundit | mówże 22:59, 31 mar 2008 (CEST)

re:inkubatoredytuj kod

Witaj. W zasadzie to jest z tym problem - pisownia odmienna od obecnie najpopularniejszej kodyfikacji, której używaliśmy przy tłumaczeniu interface MediaWiki (wszystko do poprawiania), a merytorycznie z kilkoma wyjątkami słabe te teksty. Najlepiej przenieść pod http://incubator.wikimedia.org/wiki/Wp/szl/brudnopis/tytuł_strony a potem to przejrzymy. Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 21:32, 1 kwi 2008 (CEST)

PS: przepraszam że "spychologię" uskuteczniam, ale siedzę nad międzymordziem MediaWiki, tak się podzieliliśmy, a HK nie widziałem na IRCu. Lajsikonik Dyskusja 21:52, 1 kwi 2008 (CEST) Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Nie musisz do niego pisać, chodziło mi o to że chwilowo nie pomogę z przenoszeniem bom zajęty tłumaczeniem, jeśli potrzebujesz pomocy na już to możesz łapać HK. A pytać o zgodę nie musisz, to wolny projekt. :) Lajsikonik Dyskusja 22:07, 1 kwi 2008 (CEST)

Licznikedytuj kod

Widze ze powaznie wzioles sie do sprawdzania glosowan po poprawkach regulaminu przez Rdrozda :). Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 01:35, 2 kwi 2008 (CEST)

Przenoszenie szl.wikiedytuj kod

Mogles poprosic kogos o import, a nie tak importowac z historia w dyskusji... Juz kogos poprosilem o to, wiec chwilowo wstrzymaj sie z tym przenoszeniem. Herr Kriss 18:23, 2 kwi 2008 (CEST)

WP:TOedytuj kod

Kilka minut temu wpisałem to :) pozdrowienia Plati dyskusja 19:58, 2 kwi 2008 (CEST)

PUAedytuj kod

Drogi Kolega może mi coś "zalecać", a nie "polecać", zaś kandydatka wyraziła zgodę 42 minuty po wrzuceniu wniosku i o taką wartość skorygowałem był licznik. Picus viridis Odpowiedz zoilowi 01:50, 6 kwi 2008 (CEST)

Proszę o wstawienie wiadomości o śmierci o. Adama Studzienskiego do aktualnościedytuj kod

Nigdy nie zgłaszałem informacji do Aktualności na główną stronę, więc nie wiem jak winno się to zrobić. W każdym razie proszę o wstawienie tam wiadomości o śmierci gen. o. Adama Studzińskiego, bo to była postać wielka i znana. Jan.Nowak (dyskusja) 18:29, 6 kwi 2008 (CEST)

Re: Studzińskiedytuj kod

No cóż, nie znam się na historii kapelanów WP - ale postać myślę godna odnotowania na stronie głównej, wstawiłem więc do szablonu wiadomości. rdrozd (dysk.) 21:19, 6 kwi 2008 (CEST)

Airwolfedytuj kod

Trudno, wczoraj Beau czy Mathel na IRC zwrócił mi uwagę. :]

Pozdrawiam i powodzenia!

aegis maelstrom δ 22:56, 7 kwi 2008 (CEST)

PUBedytuj kod

Cobyś zawsze wskazywał właściwą godzinę. Gratulacje :). Maire 14:10, 8 kwi 2008 (CEST)

Gratulacje! I prosba- sprawdz prosze zegar w PUA Laforgue, bo nie bylo na miejscu nikogo kto by to poprawil- wiec wyliczylem recznie, - pewnie ze sporym bledem. A najlepiej wytlumacz mi lopatologicznie jak to zrobic w paserze, bo nie chce mi sie szukac, a kandydaci wciaz zapominaja o wlaczeniu zegara wraz z akceptacja. Co do zegara w twoim Pubie to zauwazylem podobna rzecz (kilkakrotnie na sdu i raz na PUA), gdy glosowanie zaczyna sie w ostatnich dniach miesiaca lub w jego pierwszym dniu. Pozdrawia laik... Vuvar1 Dyskusja 01:39, 8 kwi 2008 (CEST)

Widze, ze blad byl spory :) - prosze wiec o krotka lekcje z Pasera jak znajdziesz moment. Pozdrawiam i dzieki :) Vuvar1 Dyskusja 13:57, 8 kwi 2008 (CEST) Dzieki- mam nadzieje, ze juz nie bedziesz musial po mnie poprawiac. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 14:23, 8 kwi 2008 (CEST) A ja sobie też podejrzę :). Maire 14:25, 8 kwi 2008 (CEST) Gratulacje :) a zegar ja zawsze liczyłem też na piechotę... Pundit | mówże 01:57, 8 kwi 2008 (CEST) To już nas trójmiejskich biurkowkrętów jest trzech? Gratulacje i niech papierki świszczą, a pióro śmiga. Wojciech Pędzich Dyskusja 11:33, 8 kwi 2008 (CEST) Z zegarem - świetna robota! Pundit | mówże 02:54, 9 kwi 2008 (CEST)

Niesłuszna blokada kontaedytuj kod

Witaj! Zablokowałeś mi konto Mr. BB uwazając iż jestem pacynką Bankotravela otóż chciałbym cię uświadomić iż nie jestem Wikipedysta Mr. BB i Bankotravel to dwie rożne osoby choć pracują w jednej firmie. Komputery w naszych firmach konkretnie dwóch są wpięte ruter ADSL Neostrady (Komputery nasze na chwilę obecną są podłączone w następujący sposób: Mój jest podłączony z komputerem głównym za pomocą kary sieciowej i żeby korzystać z internetu komputer główny musi być włączony) stąd zapewne ta cała szopka z adresem IP. Dowiedziałem się o tej całej aferze od Bankotravela który o ironio w realu jest Prezesem firmy a ja jego zastępcą a zarazem bratem jego żony. Mój szwagier się wściekł i oskarżył Bogu ducha winnych naszych 5 informatyków iż robią szefostwu na złość i że nie nie zasługują aby pracować w firmie wysyłał ich na zieloną trawkę z wilczym biletem ale go udobruchałem więc nadal są zatrudnieni. Edytowałem Wikipedię w zupełnej nieświadomości iż obok w drugim pokoju edytuje ją również mój szwagier. Nasze drogi się splotły na Wikipedii. Uważam, że zaszła tragiczna w skutkach pomyłka i należy jak najszybciej odkręcić te blokady moje i szwagra.

Moje pozostałe dane podaję dla uwiarygodnienia osoby wikipedysty: Nazwa użytkownika: Mr. BB, ID użytkownika: 172971, Liczba edycji: 88' bartosz.banachiewicz@gmail.com

Co do brania udziału w głosowaniach na nikogo nie oddałem głosu a wyrażenie swojej opinii w dyskusji jest chyba dozwolone. Natomiast logując się na Wikipedię skąd mogłem wiedzieć iż Szwagier też jest Wikipedystą nie chwalił się tym.

Pozdrawiam Mr. BB

P.S

Firmy są od siebie oddalone a zatem mają inne IP skąd mogłem wiedzieć, że należy podać że się jest mobilnym użytkownikiem i skąd mogłem wiedzieć że szwagier również w tym czasie edytuje.

re:Administratoredytuj kod

Dzięki za gratulacje, jestem już zapisany i terez czekam na zwrotny mail. Serdecznie pozdrawiam Astromp (dyskusja) 16:16, 11 kwi 2008 (CEST)

Czernaja/Czorna]]edytuj kod

  • Witam ! To chyba ja bezwiednie wprowadziłem zamieszanie z nazwą - w polskiej publikacji, z której w większości pochodzą informacje, była nazwa Czernaja. Ale po przeczytaniu hasła uważam, że powinno być Czorna (po ukraińsku - język kraju) albo Cziornaja (po rosyjsku - język większości mieszkańców). A może po prostu Czarna (rzeka na Krymie) ? Pozostawiam to Twojemu uznaniu. Pozdrawiam, Birczanin (dyskusja) 10:05, 13 kwi 2008 (CEST)

Akademia Ekonomiczna we Wrocławiuedytuj kod

Dziękuję serdecznie za wsparcie mnie w walce z kąpanymi w gorącej wodzie wikipedystami :) Derski (dyskusja) 11:36, 13 kwi 2008 (CEST)

Krymedytuj kod

No, korzystałem z opracowania naukowego dr Yazykovej (geolog), nie z mapy. Jeśli jest błąd, to popraw. Przykuta (dyskusja) 06:46, 14 kwi 2008 (CEST)

Hmm, można zrobić przekirowanie, jesli to nie jest zarejestrowana nazwa.ja przykładów użyłem za Yazykową - kolejność tam chyba nie była istotna, a opracowanie było bardziej przybliżające czym jest Krym - dla kulturoznawców :) Można to spokojnie zmieniać. Przykuta (dyskusja) 15:26, 14 kwi 2008 (CEST)

Biuro system s.c.edytuj kod

czemu nie moge dodac przedsiebiorstwa biuro system do kategori przedsiebiorstwa w gorzowie wlkpo. ???? skoro inne sa w tej kategori i nikt ich nei usuwa ??

firam ta istnieje juz 15 lat zaoparytala poczte cale wojewodztwo w art papiernicze wyposazyla w meble cale wiezienie nowo otwarte w gorzowie to sie nie kwalifikuje ?

Pacynki i wymiaredytuj kod

Hej, wydłużyłem do 3 miesięcy, to zwyczajowy okres przy takich sprawach, skracany w zasadzie wyłącznie wtedy, kiedy user od razu się zmityguje. Szwedzki (dyskusja) 20:42, 15 kwi 2008 (CEST)

SdUedytuj kod

Witaj. Faktycznie, nie zauważyłem... Jednak wynik głosowanie nie uległ zmianie (brak rozstrzygnięcia). Pozdrawiam. KamStak23 dyskusja► 14:22, 16 kwi 2008 (CEST)

Re:poprawa linkówedytuj kod

Wiem ;), używam popusa klikam na linkujące i tak dalej. Nie wiem jak mogło by być szybciej, więc jak byś mógł to proszę o wsparcie. Pozdrawiam. Hairspray Qeen (dyskusja) 17:31, 16 kwi 2008 (CEST)

Re: SDUedytuj kod

Zrozumiałem, że jeśli jedynym głosem za zostawieniem artykułu jest głos autora - to wtedy można usunąć artykuł w trybie 24-godzinnym. Jeśli źle zinterpretowałem, to przepraszam - pomyliłem się, zrobiłem to w dobrej woli bez celowego omijania procedury SDU. Co do stwierdzenia: "następnym razem mogą zostać wyciągnięte z tego konsekwencje". Mógłbyś przybliżyć o co Ci chodzi bo nie bardzo zrozumiałem ? ... Lothar (dyskusja) 19:15, 16 kwi 2008 (CEST)

Nie mi chodzi o grożenie blokadą i oskarżenie o celowe omijanie SDU :). To była po prostu pomyłka, może za bardzo pospieszyłem się - to fakt i upomnienie rozumiem. Natomiast nie zrozumiałem za co miałbym otrzymać blokadę, podczas gdy nic nie zwandalizowalem, nie trollowałem :). Kierowałem się dobrą wolą. Pozdrawiam, Lothar (dyskusja) 19:25, 16 kwi 2008 (CEST) Ja wiem, że widziałeś wiele rzeczy na SDU ;) wiem o co chodzi - sam byłem świadkiem różnych nadużyć, przekrętów na SDU po to by zachować/usunąć jakiś artykuł. Sam kilka razy zgłaszałem coś do Poczekalni lub SDU (głównie niszowe MMOG), a jednak artykuł został w ostateczności zachowany - akceptowałem to, mimo że uważałem inaczej :). Nie przyszło mi na myśl nigdy oszukiwać, używać pacynek itp. Pozdrawiam serdecznie, Lothar (dyskusja) 02:34, 17 kwi 2008 (CEST)

Your rename request on the English Wikipediaedytuj kod

You have recently requested that your account on the English Wikipedia be renamed to that reserved for your global login. I (or another bureaucrat) was unable to complete this request due to bug 13507. It is now possible for a steward to undo the unification of your login, which will allow this rename to be performed. You can then once again unify your global login once any local renames you need are completed. If you still want me to rename you on the English Wikipedia, please request that your global account is deleted at m:SR/SUL, and (once this has been done) let me know either by commenting on your request or leaving me a note on my enwiki talkpage. If you no longer want that account renamed, could you also get in touch so I know that you don't need me to take any further action. WJBscribe (dyskusja) 20:08, 16 kwi 2008 (CEST)

Czernajaedytuj kod

Witam, przepraszam za to że się wtrącam.

Z ukraińskiego to będzie Czorna

Z rosyjskiego - Czornaja

Z tatarskiego - nie powiem, bo nie znam transliteracji.

Moim zdaniem problemem (?) będzie tylko podjęcie decyzji co do języku, bo obecna nazwa hasła jest pochodzenia rosyjskiego. Czy zapadła decyzja co do tłumaczenia w pl:wiki rosyjskich toponimów Ukrainy na j.ukraiński (jeżeli nie ma polskiej nazwy)? Bogomolov.PL (dyskusja) 17:56, 17 kwi 2008 (CEST)

Inna sprawa, że może być tradycyjna historyczna nazwa, bo była bitwa na rzece Czarnej w czasie wojny Krymskiej. A inaczej niby to czemu o tej rzece pisać? Została opisana przez hrabiego Tołstoja. Bogomolov.PL (dyskusja) 08:07, 22 kwi 2008 (CEST)

Catseparatoredytuj kod

22:12, 18 kwi 2008 Leinad (dyskusja | edycje | zablokuj) usunięto "MediaWiki:Catseparator" (przywrócenie wartości domyślnej) (odtwórz) - mogę się zapytać dlaczego? Sugeruje się wszędzie raczej nie używać pipe... A_Bach - ΣΦ 13:48, 21 kwi 2008 (CEST)

Chyba się nie zrozumieliśmy. Przywróciłeś domyślną wartość i sugerujesz mi, że jeżeli chcę aby było tak jak było od dwóch już lat to jako dużą czy inną zmianę przedyskutował w szerszym gronie. Coś tu jest nie ten tegest. Pytanie moje brzmiało i wciąż brzmi, dlaczego skasowałeś (czyli przywróciłeś wartość domyślną jak to określiłeś) parametrowi który był używany od dwóch lat. Tsca specjalnie pisał fragment kodu by ten parametr w ogóle się pojawił - na moją prośbę. A co do zaleceń - nie użyłem tego słowa w rozumieniu podziału kategorii, czyli problemowego Catseparatora. W treści infoboksów nie stosuje się pipe by nie kłócić się z kodem. W szablonach np. Uniwersalny szablon nawigacyjny stosuje się właśnie bulla. Powód prosty - ładniejszy wygląd. Więc jeszcze raz się zapytam. Dlaczego skasowałeś Catseparator przywracając domyślną wartość czegoś co było używane od dwóch (bez kilku dni) lat z powodzeniem. I proszę nie zasłaniać się innymi wikipediami - jesteśmy na polskojęzycznej i tylko to jest ważne. Pozdrawiam A_Bach - ΣΦ 00:10, 22 kwi 2008 (CEST)

Zmiana nickaedytuj kod

Dziękuję za dokonanie zmiany mojego nicka. Pozdrawiam. louve/kaktus (RSVP * B * R) 22:54, 21 kwi 2008 (CEST)

Trybunał Konstytucyjny Hiszpaniiedytuj kod

Właśnie przed chwilą otrzymałem spolszczenie do mojego MS Word (Angielska wersja nie sprawdza polskich znaków interpunkcji itp.) Od tej chwili obiecuje że baczenie będe sie przyglądał moim literówką.

Pozdrawiam

Dziuchni dyskusja 01:28 22 kwie 2008 (CET)

Disambingedytuj kod

Witaj! Jak wstawia się disambingi do artykułów? --zun wątki 14:29, 22 kwi 2008 (CEST)

Mój problem to jak wstawić disambinga jeśli jest np. artykuł Ikarus 280 i to jest autobus i jak jest art. Ikarus 280 oznaczenie informatyczne? Czyli jak w jednym z nich wstawić disambinga do drugiego? zun wątki 14:51, 22 kwi 2008 (CEST)

SULedytuj kod

Wiem o to mi chodzilo- po prostu nie widze sensu przenoszenia tego konta (4 edycje chyba, do tego zwiazane z przenoszeniem konta) na nowa nazwe- po prostu niech sie zarejstruje u nas po katem globalnym (bo z reszta o to chodzi zeby bylo wolne)- rozmawialem o tym z Maikkingiem (po tym jak zobaczylismy info u Ciebie i kilku innych adminow) i nie doszlismy w koncu do wniosku czy w takiej sytuacji (bez prznoszenia swojego starego na SULowe) trzeba odSULowic i zglobalizowac jeszcze raz, czy wystarczy sie zarejstrowac. Pozdrawiam...Vuvar1 Dyskusja 15:23, 22 kwi 2008 (CEST)

taka sama sytuacja jest z reszta z Poppy i Juma- nie wiem czy jest sens doradzac im deglobalizacje, zeby moglo przeniesc kilkaa edycji zwiazanych z reszta z globalizacja. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 15:29, 22 kwi 2008 (CEST) Moze wiec zmodyfikowac twoja info z usurpa Kylu, zeby sie ktos nie zasugerowal? Pozdrawiam...Vuvar1 Dyskusja 13:31, 23 kwi 2008 (CEST)

Username usurpationedytuj kod

Actually, since the username is already reserved, if you could rename the pl Kylu here, I can just move my user & talk pages over them and leave the redirect in place if that's acceptable to you. I'm not terribly worried about the contributions of the MetaKylu account. MetaKylu (dyskusja) 22:02, 22 kwi 2008 (CEST)

Thanks...edytuj kod

...my login unification was completed sucessfully. --Antur (dyskusja) 05:58, 23 kwi 2008 (CEST)

Strefa śródziemnomorskaedytuj kod

Mógłbyś zabezpieczyć artykuł Strefa śródziemnomorska? Jak widziałeś pada ofiarą wielu nader dowcipnych edycji. --zun wątki 11:15, 24 kwi 2008 (CEST)

.8edytuj kod

A czy kolejność ma jakiekolwiek znaczenie? Po usunięciu hasła strona linkujących i tak działa. No ale skoro już się bierzesz za odlinkowanie, to proszę bardzo. Bocianski (dyskusja) 11:04, 29 kwi 2008 (CEST)

No dobrze, już dobrze, sugestię poniał, już się do opieki nad tymi stronami nie wtrącam. Bocianski (dyskusja) 11:08, 29 kwi 2008 (CEST)

Flota Gdyniaedytuj kod

Zwyczajowo w piśmiennictwie dotyczącym sportu pomija sie początkową cześć nazwy. Cracovia, nie KS Cracovia, Legia Warszawa, a nie CWKS Legia, Widzew Łódź, a nie RTS Widzew. Konsekwentnie zatem Flota Gdynia, nie WKS Flota Gdynia. --FortArt (dyskusja) 21:28, 29 kwi 2008 (CEST)

Tak jest taka zasada w polskim piśmiennictwie sportowym. Zapis w statucie nie ma tu żadnego znaczenia. Skrótu WKS tez przecież nie rozwijasz. Jest wiele klubów z WKS w nazwie, zwyczajowo te skróty pomija się, tak jak każde inne. Taka jest przyjęta zasada w polskiej prasie. Polecam hasła o innych WKSach Wawel Kraków, Śląsk Wrocław. Nie rób wyjątków od zasady. --FortArt (dyskusja) 22:38, 29 kwi 2008 (CEST)

Warto wstawić do aktualności wiadomość o zdobyciu Dhaulagiriedytuj kod

1 maja Kinga Baranowska jako pierwsza Polka w historii zdobyła Dhaulagiri (8167 m n.p.m). Wreszcie się udało to Polsce, wcześniej było szereg nieudanych prób, pierwsze polskie wejście od kilkunastu lat. ([8]) Jan.Nowak (dyskusja) 09:07, 5 maj 2008 (CEST)

Proszę o wstawienie wiadomości o śmierci prof. Jana Łopuszańskiego fizyka do aktualnościedytuj kod

30 kwietnia zmarł prof. Jan Łopuszański (fizyk) wybitny polski fizyk teoretyk, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, członek rzeczywisty Polskiej Akademii Nauk - pogrzeb będzie 6 maja wiecej o prof.Łopuszańskim Jan.Nowak (dyskusja) 16:41, 5 maj 2008 (CEST)

Wikipedia:Przyznawanie uprawnień/Jadwigaedytuj kod

Przepraszam w takim razie za kłopot. Czy takie wymogi (przynajmniej 500 edycji) obowiązują przy wszystkich głosowaniach? Listan (dyskusja) 16:50, 5 maj 2008 (CEST)

PUAedytuj kod

Posiadam 500 edycji, potwierdzaja to moje preferencje. --Matpil105 (dyskusja) 19:49, 5 maj 2008 (CEST)

Polskie powstanie antyradzieckie 1944-1956edytuj kod

Artykuł skasowany - wedle dyskusji na SDU. Ale czy została gdziekolwiek (gdzie? na SDU informacji o tym nie znalazłem, a to chyba najwłaściwsze miejsce) udostępniona jego treść do wykorzystania przy edycji pokrewnych artykułów, wedle uwag wielu głosujących? (Tak nawiasem mówiąc, to jeśli iść dalej tym tropem i treść ta zostałaby wykorzystana w dużym stopniu w innych hasłach, to przydałoby się również zachować gdziekolwiek jej historię do wglądu, aby było jasne, że treść wzięła się znikąd)--Segu (dyskusja) 14:16, 7 maj 2008 (CEST)

To w takim razie poproszę o jego udostępnienie. Aczkolwiek sam w najbliższym czasie nie widzę możliwości czasowej zajęcia się tym, ale uważam że bardzo warto by było aby treść (w dużym stopniu wartościowa, w przeciwieństwie, racja, do oddzielnego hasła z niefortunnym tytułem) nie przepadła lub o niej skutecznie zapomniano. (Podam link w dysk. na SDU, skoro było kilka takich głosów, to jest szansa że się ktoś tym zajmie). Co zaś do historii, to skoro jest szansa na niejakie wintegrowanie tej treści w inne artykuły, to powinna być gdzieś i zachowana historia, jak też pisałem wyżej - ale nie mam pomysłu gdzie i w jakiej formie.--Segu (inkluzjonista;)) (dyskusja) 13:24, 9 maj 2008 (CEST)

Zmiana Nazwyedytuj kod

Racja, nie pomyślałam o tym. Samo Kinga Ernt byłoby odpowiednie.Kinga Ernt (dyskusja) 00:29, 8 maj 2008 (CEST)Jami

moje sduedytuj kod

Witaj!

A ileż zabrakło do 100? --Elektryczny (dyskusja) 18:39, 8 maj 2008 (CEST)

userbox Wikiprojektu Gender Studiesedytuj kod

Jeżeli uczestniczysz w tym projekcie, pomyśl, czy nie wstawić na swoją stronę stworzonego przeze mnie właśnie szablonu {{user projekt gender}} co, przy okazji, doda Cię do odpowiedniej kategorii. Pundit | mówże 19:55, 8 maj 2008 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Proszę odblokować wikipedystę którą zablokowałeś któery pisał wulgaryzmy wisz z jakiego powody rzeby mógł mi odpowiedzieć na ważne pytanie dobre napisał wikipedysta:&2a

:)edytuj kod

OK sorry już nie będę.

dziękuję za cierpliwośćedytuj kod

Powiedzmy, że czytanie ze zrozumieniem to moja słabsza strona. Pamiętasz referendum unijne? Komisje wyborcze śmieszyły przypadki osób, które 7 czerwca były niepełnoletnie, a 8 już mogli głosować. Pozdrawiam! --Elektryczny (dyskusja) 14:15, 12 maj 2008 (CEST)

Stabilizacja Iraku 2008edytuj kod

Witam, dodana przez Ciebie do poczekalni SdU Stabilizacja Iraku 2008 jest to kontynuacja strony Stabilizacja Iraku. Utworzyłem tę stronę aby strona Stabilizacja Iraku nie była zbytnio przeciążona nowymi wydarzeniami z Iraku. Ta strona to również uzupełnienie do 2008 na której mniej ważniejsze zdarzenia nie są już powtarzane. W tym kalendarium pewnie przydały by się zmiany, jeśli masz czas to napisz co można skorygować aby było encyklopendyczne. Pozdrawiam --RoSa omega93 (dyskusja) 18:34, 12 maj 2008 (CEST)

Pomoc w zmianie kontaedytuj kod

Chciałem Ci bardzo podziękować za pomoc i cierpliwość!!! Jak najwięcej takich administratorów!!! Pozdrawiam! KusyHCM (dyskusja) 20:41, 13 maj 2008 (CEST)

Reedytuj kod

Cóż, większość użytkowników radzi sobie bez guzików, to i ja mogę. Dzięki temu, że nie mam dostepu do szablonu wiadomości, zajmuję sie innymi rzeczami, niż przeglądanie serwisów informacyjnych. A przy okazji: zerknij na artykuły Jacek Fisiak i Stanisław Sierpowski oraz wkład działających w nich userów. Pozdrawiam Margoz Dyskusja 18:45, 14 maj 2008 (CEST)

GWŚMedytuj kod

Np z tego pliku ze strony SKM, czy z eksportu danych kurs'90 wykonanego przez Upiora_polnocy. Biały111 (dyskusja) 17:15, 15 maj 2008 (CEST)

Jak dla mnie ta "subtelna" różnica wynika z tego, że ta nazwa jest bardzo długa i dlatego powszechnie się stosuje nazwę skróconą, a występowanie nazwy w pełnej formie świadczy, że jest ona jak najbardziej pełną poprawną nazwą. Co do ś czy Ś to tam żadnej spornej kwestii nie widzę wystarczy spojrzeć na wykaz posterunków ruchu i punktów ekspedycyjnych PKP PLK (str 73) i widzimy, że jest Ś a nie ś. Biały111 (dyskusja) 21:53, 15 maj 2008 (CEST)

photobucketedytuj kod

poprawiłem artykuł. mam nadzieję, że teraz jest juz ok

ops, zapomniałem sie podpisać :0 Dzięki za przypomnienie :) Drzamich (dyskusja) 14:04, 16 maj 2008 (CEST)

Hasłoedytuj kod

Proszę nie kontynuować wojny edycyjnej na poziomie "admińskim". Uwaga Ptaśka co do nieadekwatności zawartości hasła do tytułu jest słuszna - bo większość informacji zawartych w nim nie ma związku z sytuacją prawną.

Zaproponowałem rozwiązanie przeniesienia hasła pod inną nazwę - bez przymiotnika "prawny", bo zbiorczy artykuł o sytuacji mniejszości seksualnych w Polsce powinien niewątpliwie istnieć, ale na pewno nie pod tytułem "sytuacja prawna".

Pozdrawiam Mmt (dyskusja) 21:48, 16 maj 2008 (CEST)

gemachtedytuj kod

dostosowałem się do proponowanych (narzuconych?) zmuian na Bridgwater. Jeszcze się uczę... Pozdrawiam. Kicior99 (dyskusja) 03:28, 18 maj 2008 (CEST)

Dyskusja:Robert Biedrońedytuj kod

Witaj. Chciałbym prosić Ciebie o opinię wykorzystywania stron dyskusji hasła jako forum nie związanego w żaden sposób z treścią artykułu. Sprawa dotyczy ostatnich edycji na stronie dyskusji hasła w nagłówku sekcji. Korespondencja pomiędzy mną a Andrzejem19 w tej sprawie: Dyskusja wikipedysty:Louve#Dyskusja oraz Dyskusja_wikipedysty:Andrzej19#Diff. Pozdrawiam i dziękuję. louve/kaktus (RSVP * B * R) 19:49, 18 maj 2008 (CEST)

Sprawa tyczy się wpisu mającego dwa lata, który był wcześniej przywracany przez Kaktusa. Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem jego motywacji i intencji. AndrzejDyskusja▫. 21:29, 18 maj 2008 (CEST)

Dziękuję za poświęcony czas :) Co do mojego wcześniejszego przywracania - to przywracałem masowo edycje Emocjonalnie, ale w tej akurat miał on chyba rację :) Pozdrawiam ciepło, louve 15:39, 19 maj 2008 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Leinad/Archiwum 4" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy