Dyskusja wikipedysty:Ludwikc


Dyskusja wikipedysty:Ludwikc w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cześć, usunąłem twój artykuł, ponieważ założyłeś go pod błędna nazwą (Siadlak, powinno byc Janusz Siadlak). Poza tym zachodziło, prawdopodobieństwo, że skopiowałes go bez wiedzy autora tekstu z [1] --Kotasik 11:48, 7 gru 2004 (CET)

Zrobiłem wszystko jeszcze raz. Mam prawa autorskie. jestem autorem stronki siadlak.art.pl nastomiast nie ma pojęcia dlaczego nie wyśeitla mi niczego po wpisaniu SIADLAK do wyszukiwrki... możesz cos na to poradzic ??

thx

Nie chce cie wprowadzac w blad, ale zdaje mi sie, ze wyszukiwanie tylko po nazwisku zacznie dzialac po jakims czasie, kiedy mechanizmy Wiki zaindeskuja nowy atrtykuł. Teraz na pewno można znalezc wpisując "Janusz Siadlak" do wyszukiwarki. --Kotasik 15:06, 7 gru 2004 (CET)

Spis treści

zapomniałem hasłaedytuj kod

Zgubiłem hasło.... nie wiem co mam zrobic teraz... nie pamietam jakim mailem logowalem sie do wiki, a mam klika artykułów które chcialbym dodac... do kogo sie zgłosic? moge udowodnic ze to ja jestem ludwikc chociazy po wynikach googli :)

SDUedytuj kod

Maly LOLek 17:13, 2 lut 2007 (CET)

ja?edytuj kod

Nie przypominam sobie, żebym wprowadzał jakiekolwiek dane na temat tego serwisu, ponieważ z niego nawet nie korzystam.

Plik:Janusz siadlak.jpg może zostać usuniętyedytuj kod

Witaj, Ludwikc! Dziękuję, że wysłałeś(-aś) plik Plik:Janusz siadlak.jpg. Zauważyłem jednak, że strona opisu tego pliku nie zawiera informacji o tym, kto ten plik stworzył, więc jego status prawny nie jest znany. Jeżeli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam, to musisz udowodnić, że mamy prawo do użycia go na Wikipedii (zobacz oznaczanie licencji grafik poniżej). Jeśli nie stworzyłeś(-aś) tego pliku sam to musisz także podać źródło, skąd ten plik masz (zwykle wystarczy podać link do strony, z której masz ten plik oraz link do strony opisującej możliwości używania zawartości strony).

Jeśli plik nie zawiera oznaczenia licencji odpowiednim szablonem, to je także musisz dodać. Jeżeli stworzyłeś(-aś)/zrobiłeś(-aś) ten obrazek, plik dźwiękowy lub wideo, to możesz użyć szablonu {{self|cc-by-sa-3.0}}, aby udostępnić ten plik na licencji Creative Commons lub {{PD-self}}, aby oznaczyć go jako własność publiczną. Zobacz Wikipedia:Opisy licencji grafiki, aby uzyskać pełniejsze informacje i szerszą listę szablonów używanych przy oznaczaniu grafik (czy ogólniej plików).

Zauważ, że pliki nieoznaczone szablonami, jak również bez podanych źródeł zostaną usunięte po tygodniu od ich przesłania. Jeżeli wysłałeś(-aś) również inne pliki, sprawdź ich pochodzenie i dodaj odpowiednie licencje. Wszystkie wysłane przez siebie pliki znajdziesz na stronie narzędzia galerii. Dziękuję. Masur juhu? 11:37, 10 lut 2010 (CET)

dnuedytuj kod

Janusz Siadlakedytuj kod

Grzegorz z Nyssy (dyskusja) 01:04, 7 paź 2010 (CEST)

Janusz Siadlakedytuj kod

Grzegorz z Nyssy (dyskusja) 23:50, 23 sty 2011 (CET)

KTouchedytuj kod

Eurohunter (dyskusja) 01:05, 23 cze 2017 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ludwikc" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy