Dyskusja wikipedysty:MMalczyk


Dyskusja wikipedysty:MMalczyk w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

A propos tej edycji: czy mógłbyś mi zdradzić sposób, w jaki obliczyłeś, że Deby jest 15. prezydentem Czadu? Wichren (dyskusja) 22:30, 11 cze 2012 (CEST)

  • Jest 15 osobą zajmującą ten urząd. W historii Czadu nazwiska przywódców powtarzały się, choćby w wyniku zmiany nazwy stanowiska przez przywódcę itp. 22:34, 11 cze 2012 (CEST)

Spis treści

Prośba o źródła w artykule Mohamed Mursiedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mohamed Mursi. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Teukros (dyskusja).)

dos Santosedytuj kod

Z tym, że linkowanie to jest kompletnie niepotrzebne, Bacus15 • dyskusja 23:20, 28 cze 2012 (CEST)

José Eduardo dos Santosedytuj kod

Idąc tym tokiem wszystkie kraje Afryki są autorytarne. Angola jest tak samo "autorytarnym" państwem jak Węgry czy Wenezuela. Określenie usuwam, brak takowego określenia na interze. Polack (dyskusja) 19:19, 29 cze 2012 (CEST)

  • (Polack), porównaj Angolę do Węgier lub Wenezueli , dos Santos rządzi 33 lata, tylko mi nie wmawiaj że nie jest autorytarny.
  • Staraj się pamiętać o odpisywaniu na stronie dyskusji innego usera. Polack (dyskusja) 12:31, 30 cze 2012 (CEST)

Uwagaedytuj kod

Witaj. Po pierwsze nie usuwamy wpisów w swojej dyskusji. Po drugie nie dodajemy niepotrzebnych flag, co zostało przedyskutowane. Zapoznaj się proszę z zasadami projektu. Dziękuję. Elfhelm (dyskusja) 20:33, 12 lip 2012 (CEST)

  • To jest dla Ciebie ostatnie ostrzeżenie. Na Wikipedii nie rewertujemy się nawzajem, tylko prowadzimy dyskusję. Np. w dyskusji artykułu. Kolejne edycje tego typu mogą skutkować blokadą. Elfhelm (dyskusja) 21:00, 12 lip 2012 (CEST)
  • Przypominam, że nie wstawiamy flag do infoboksów, Bacus15 • dyskusja 13:32, 13 lip 2012 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Za wojny edycyjne i zupełny brak reakcji na próśby o podjęcie dyskusji otrzymujesz dzień blokady. Wykorzystaj go na zapoznanie się z zasadami projektu, a także przygotuj sobie argumenty na potrzeby dyskusji. Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 18:17, 13 lip 2012 (CEST)

Hisham Kandiledytuj kod

Dzięki za artykuł. Na jakiej podstawie podałeś, że jest 24. premierem Egiptu? Usunąłem ów numer porządkowy, Bacus15 • dyskusja 20:02, 26 lip 2012 (CEST)

* Jego poprzednik, Ganzuri był 23. z kolei. To chyba powinno wszystko wyjaśniać. 
  • Ewentualnie może być 24. premierem Republiki. Nie jest natomiast 24. premierem Egiptu w ogóle (było jeszcze królestwo i wicekrólestwo), Bacus15 • dyskusja 20:09, 26 lip 2012 (CEST)

P.S Odpowiadamy na stronie dyskusji dyskutanta, nie na swojej, Bacus15 • dyskusja 20:09, 26 lip 2012 (CEST)

    • Pisałem już wcześniej, że nie wstawiamy flag do infoboksu, Bacus15 • dyskusja 20:16, 26 lip 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Hisham Kandiledytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Hisham Kandil. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Blokadaedytuj kod

Nie widać niestety, by poprzednia blokada podziałała. Bacus15 wyjaśnił Ci dokładnie, czemu numerowanie jest błędne. Mimo to uporczywie przywracasz tego rodzaju edycje, nie podejmując żadnej dyskusji, nie wypełniając prawidłowo opisu zmian (przykład) i wprowadzasz kolejne. Wykorzystaj czas blokady na lekturę zasad projektu. Dziękuję. Elfhelm (dyskusja) 22:09, 26 lip 2012 (CEST)

al Kibedytuj kod

Anulowałem Twoje zmiany. Jego urzędowanie ma charakter tymczasowy, ponadto nie jest on 3. premierem Libii (ewentualnie mógłby być uznany drugim premierem od czasu powstania opozycyjnego rządu podczas wojny domowej; Tarhouni był jedynie pełniącym obowiązki szefa rządu). Pozdrawiam, Bacus15 • dyskusja 20:40, 15 sie 2012 (CEST)

Koreaedytuj kod

Nigdy nie istniało, nie istnieje również teraz, funkcja faktycznego przywódcy Korei Północnej, Bacus15 • dyskusja 20:44, 15 sie 2012 (CEST)

Baczana Achalajaedytuj kod

Nie wstawiamy flag do boksów, Bacus15 • dyskusja 20:48, 15 sie 2012 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Zostałeś zablokowany, tym razem na 7 dni. Powodem blokady jest wprowadzanie mylącym informacji, nie mających oparcia w faktach, lekceważenie ustaleń Społeczności w odniesieniu do nieumieszczania flag w infoboksach, wprowadzanie treści nie mających poparcia w źródłach i niepodejmowanie dyskusji. Wykorzystaj ten czas na lekturę zasad Projektu, Bacus15 • dyskusja 20:57, 15 sie 2012 (CEST)

    • Zostałeś zablokowany na dwa tygodnie. Nie wyciągnąłeś wniosków z tego co pisałem wcześniej ani z tego o czym pisał Elfhelm. Mimo wielokrotnych próśb i wyjaśnien nadal wstawiasz wątpliwą merytorycznie numerację, nadal wstawiasz flagi do infoboksów, nadal podajesz nieuźródłowione informacje, nadal również nie wykazujesz woli dyskusji, Bacus15 • dyskusja 23:30, 22 sie 2012 (CEST)

Źródłaedytuj kod

Proszę dodaj źródła do ostatnio utworzonych artów, Bacus15 • dyskusja 22:33, 16 wrz 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Abderrauf Ajadiedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Abderrauf Ajadi. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Abderrauf Ajadiedytuj kod

Dodaj proszę źródła, Bacus15 • dyskusja 15:02, 21 wrz 2012 (CEST)

hmedytuj kod

Prosiłem Cię już kilkakrotnie - nie dodawaj flag, nie dodawaj mylnej numeracji, opieraj się na źródłach, Bacus15 • dyskusja 15:08, 21 wrz 2012 (CEST)

Twoje edycjeedytuj kod

Kolejne tego typu edycje skończą się kolejną, dłuższą blokadą, Bacus15 • dyskusja 19:33, 21 wrz 2012 (CEST)

Kaz Air Transedytuj kod

Możesz to jakoś udokumentować?Dodaj źródła.Może link do tych linii,czy coś w tym rodzaju.Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 13:07, 29 wrz 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Kaz Air Transedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Kaz Air Trans. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Rwandaedytuj kod

Kolejne tego typu edycje skończą się blokadą, Bacus15 • dyskusja 17:21, 29 wrz 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Ludowa Unia Kazachstanuedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Ludowa Unia Kazachstanu. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Blokadaedytuj kod

Za ataki osobiste na innego użytkownika otrzymujesz tydzień blokady. ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:49, 10 paź 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Egipska Partia Narodowo-Demokratycznaedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Egipska Partia Narodowo-Demokratyczna. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Libijska Partia Frontu Narodowegoedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Libijska Partia Frontu Narodowego. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Talaat Sadatedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Talaat Sadat. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Abdudżalil Samadowedytuj kod

Dodaj źródła, Bacus15 • dyskusja 17:04, 9 lis 2012 (CET)

Blokadaedytuj kod

Zostałeś zablokowany, tym razem na trzy dni - między innymi za ciągłe dodawanie artykułów bez źródeł, lekceważenie ustaleń Społeczności odnośnie nieumieszczania flag w infoboksach, wojny edycyjne, a także brak chęci dyskusji, Bacus15 • dyskusja 20:04, 9 lis 2012 (CET)

Prośba o źródła w artykule Czorwilaedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Czorwila. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Gruzińskie Marzenieedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Gruzińskie Marzenie. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą The boss (dyskusja).)

Boliwiaedytuj kod

Cofnąłem skrajnie mylącą numerację. Kolejne tego typu edycje będą oznaczać, niestety, kolejną blokadę, Bacus15 • dyskusja 20:41, 14 lis 2012 (CET)

CASA C-295 edytuj kod

[1] Nie znalazłem źródła, które potwierdza dostawy lub wykorzystanie opcji, zwłaszcza na stronie airbusmilitary. Pozdrawiam. --SojerPL (dyskusja) 20:00, 15 lis 2012 (CET)

Re: wiek w latach i dniachedytuj kod

Witaj,

Usuwałem z artykułów gdzie i tak nie działa. Szablon został tak zmodyfikowany aby działał tylko na stronach z zestawieniami najstarszych ludzi. ~malarz pl PISZ 19:05, 16 lis 2012 (CET)

Prośba o źródła w artykule Leung Chun Yingedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Leung Chun Ying. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Blokadaedytuj kod

Witam. Za kolejne dodawanie artykułów bez źródeł i z powodu braku chęci do dyskusji otrzymujesz kolejną już blokadę - tym razem miesięczną. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać kolejna blokada będzie znacznie dłuższa, niewykluczone, że bezterminowa. ptjackyll (zostaw wiadomość) 11:22, 20 lis 2012 (CET)

Po raz kolejny....edytuj kod

Nie dodawaj błędnej numeracji i flag. Kolejne tego edycje będą oznaczały kolejną blokadę konta, Bacus15 • dyskusja 19:05, 22 gru 2012 (CET)

Kyrgyzstan Air Companyedytuj kod

Proszę o źródła, Bacus15 • dyskusja 19:08, 22 gru 2012 (CET)

Blokadaedytuj kod

Witam. Zgodnie z zapowiedzią (kilka wątków wyżej), nakładam na Ciebie długoterminową, 6-miesięczną blokadę. Widać, że nie wyciągnąłeś wniosków z poprzedniej - kolejny artykuł bez źródeł (Kyrgyzstan Air Company), bezpodstawne usunięcie szablonu {{źródła}} z nieuźródłowionych artykułów (tu i tu). Po powrocie z blokady, od użytkownika oczekuje się stanowczej poprawy, która u Ciebie niestety nie nastąpiła. ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:34, 22 gru 2012 (CET)

Prośba o źródła w artykule Kyrgyzstan Air Companyedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Kyrgyzstan Air Company. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Obchodzenie blokadyedytuj kod

Witam. Zostało potwierdzone przez CU, że obchodziłeś blokadę spod IP. Ponieważ stanowi to poważne naruszenie zasad, restartuję blokadę. Jeśli będziesz nadal próbował omijać blokadę, zostanie ona dodatkowo wydłużona. ptjackyll (zostaw wiadomość) 16:00, 13 sty 2013 (CET)

Prośba o źródła w artykule Demokratyczno-Liberalna Partia Uzbekistanuedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Demokratyczno-Liberalna Partia Uzbekistanu. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Prośba o źródła w artykule Somon Airedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Somon Air. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Blokadaedytuj kod

Niestety po blokadzie poprzedniej nadal brak z Twojej strony chęci poprawy. Kolejne hasła - znowu bez źródeł. Brak reakcji na monity bota. Byłeś pouczany, proszony, podsyłano linki, również poprzednie blokady nic nie przyniosły. Dlatego też niestety dostajesz kolejną blokadę. Elfhelm (dyskusja) 19:40, 24 sie 2013 (CEST)

Ust-Kamienogorskedytuj kod

Proszę nie przenosić pod nazwę kazachską, gdyż egzonimem zalecanym przez KSNG jest Ust-Kamienogorsk. Khan Tengri (dyskusja) 17:05, 29 lis 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:MMalczyk" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy