Dyskusja wikipedysty:MaPet92/Archiwum4


Dyskusja wikipedysty:MaPet92/Archiwum4 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:MaPet92 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Carlos Darwin Quintero

Mógłbyś zerknąć? Z góry dzięki ChicagoFireFan (dyskusja) 22:25, 15 sty 2011 (CET)

Pustynna włócznia

Mógłbyś przejrzeći ew uaktualnić? Wygląda na to, że to twój art, a o 2010roku piszesz tam jak o przyszłości...

Christian Tiboni

Źródła artykułów o piłce nożnej

Witaj. Piszę do Ciebie ponieważ zajmowałeś się artykułami o sporcie. Mam problem z jednym z wikipedystów, który chce ograniczać źródła z jakich korzysta się przy pisaniu artykułów o piłce nożnej. Bardzo proszę o udział w dyskusji tutaj [1] --FortArt (dyskusja) 13:24, 17 lut 2011 (CET)

Źródła artykułów o piłce nożnej

Witaj. Piszę do Ciebie ponieważ zajmowałeś się artykułami o sporcie. Mam problem z jednym z wikipedystów, który chce ograniczać źródła z jakich korzysta się przy pisaniu artykułów o piłce nożnej. Bardzo proszę o udział w dyskusji tutaj [2] --FortArt (dyskusja) 13:24, 17 lut 2011 (CET)

Legia

No dobra, nie będę się kłócił co do Deyny. Jesli masz chwilkę to możesz sprawdzić art po kątem uchybień :) Omiec dyskusja 20:02, 19 lut 2011 (CET)

Dzmitryj Rekisz

Transkrypcja piłkarzy białoruskich robiona jest z języka białoruskiego, a nie rosyjskiego. Np. Siarhiej Krywiec, a nie Siergiej Kriwiec. Pozdrawiam:) Bolas89 dyskusja 13:03, 21 lut 2011 (CET)

Ad:Historia edycji „Joël Tshibamba”

Ad:Historia edycji „Joël Tshibamba”

Cześć! Proszę nie używaj przycisku cofnij w przypadku edycji dokonanych w dobrej wierze. Niezarejestrowany użytkownik z pewnością nie zna reguły, że w infoboksie podajemy wyłącznie liczby meczów rozegranych i goli strzelonych w lidze krajowej. Jeżeli używasz przycisku cofnij, użytkownik nie ma szansy zrozumieć, co niewłaściwego było w jego edycji. Wówczas może źle pomyśleć o Tobie lub – co gorsze – źle pomyśleć o projekcie (że edytują go osoby niemające wiedzy, że w Wikipedii są oczywiste błędy, że wikipedyści nie pozwalają je poprawiać). W taki sposób możemy stracić potencjalnego wikipedystę. Pozdrawiam :), Wiktoryn <odpowiedź> 15:54, 11 mar 2011 (CET)

metallica

wyjaśnij mi dlaczego na polskojęzycznej Wikipedii nie piszesz po polsku ? DX Dyskusja 16:06, 25 kwi 2011 (CEST)

sądzę że kopiujesz wszystko jak leci z en wiki, wprowadziłeś informacje sprzeczne z historią DX Dyskusja 21:17, 25 kwi 2011 (CEST)

funkcja cofnij

funkcja cofnij sluzy do wycofywania oczywistych wandalizmów, juz 2 razy byles za to blokowany wiec wiesz o tym bardzo dobrze. Zrobilem poprawna edycje a ty to wycofujesz jako wandalizm? Zrob tak jeszcze raz a badz pewny ze to zglosze.--Oleola (dyskusja) 23:37, 1 maj 2011 (CEST)

Krzysztof_Piszczek

Nonander (dyskusja) 16:38, 2 maj 2011 (CEST)

Cabral

O tym że Batista ma zamiar wprowadzić taki "twór" było wiadomo od dawna. W dzisiejszym newsie na oficjalej stronie trenera Argentyny ta kadra jest określona jako Sub 25 czyli U-25. Tak samo przedstawiają ją argentyńskie dzienniki prezentując listę powołanych graczy. W rozkładzie meczów kadry A na stronie federacji argentyńskiej nie ma spotakania z Nigerią. Tak więc na teraz nie można powiedzieć, że ten mecz zagra kadra A i federacja argentyńska uzna go oficjalny mecz swojej kadry A.Oleola (dyskusja) 20:49, 5 maj 2011 (CEST)

Na razie nie ma sensu, trzeba poczekać na to jak federacja argentyńska zakwalifikuje ten mecz.Oleola (dyskusja) 14:12, 6 maj 2011 (CEST)

César Fernando Silvera Fontela

BVB (dyskusja) 16:13, 12 maj 2011 (CEST)

Zagłębie Lubin (nazwa)

Skoro tak dokładnie Pan dba o spełnianie zachcianek właścicieli miedziowego klubu i uparcie dodaje Pan człon "KGHM", dlaczego np. w tych artykułach: Nieciecza KS - Termalica, Stal Rzeszów (piłka nożna) - Sandeco, GKS Bełchatów - PGE, Polonia Nowy Tomyśl - Redos nie ma członów sponsorskich? Osobiście uważam, że wystarczyłaby notka, że klub występuje obecnie pod taką, a taką nazwą, ale jeśli woli Pan tak skrupulatnie pilnować interesu firm mieszających się w wieloletnią tradycję klubową, należałoby być konsekwentnym. Pozdrawiam Dominik Fiuk (dyskusja) 22:40, 19 maj 2011 (CEST)

Tu nie chodzi o to, co ja o tym myślę (a to chyba widać po moich wypowiedziach), tylko jeśli powiedziało się "a", trzeba także i "b", tj. ujednolicić nazwy klubów. Dziwnie wygląda, kiedy jedna drużyna ma w tytule artykułu sponsora, a inna nie. Pozdrawiam Dominik Fiuk (dyskusja) 15:35, 20 maj 2011 (CEST)

Trenerzy Chelsea

Witam. Proszę o wyjaśnienie tej edycji: [3] Pzdr, DaKa

  • No tak, ale po pierwsze szablon był zdezaktualizowany (wg niego trenerem ciągle był Ancelotti, zwolniony miesiąc temu). Przeglądałem różne szablony tego typu i nie znalazłem tam żadnej normy ws dat; pełne daty niepotrzebnie "rozciągają" szablon, co - szczególnie gdy wszystko pisane jest zmniejszoną czcionką - nieco utrudnia percepcję. A "t" jest zwyczajnie niewidoczne, tym bardziej, że występuje nie przy nazwisku, ale - nie wiedzieć czemu - przy dacie. Nie rozumiem również dlaczego informacja o trenerach tymczasowych ma być częścią szablonu, a nie, jak to było w mojej edycji, oddzieloną od niego częścią. Pzdr, DaKa

AnM

Zobacz tutaj - źle zgłosiłeś. Pzdr. Nonander (dyskusja) 18:30, 31 lip 2011 (CEST)

Odp:Rafael Alcântara

Odp:Rafael Alcântara
Generalnie artykul obecny jest w co wiekszych edycjach jezykowych, sa jakies zrodla, takze nieencyklopedycznosc nie jest tu taka ewidentna, ale jesli uwazasz, ze mimo wszystko jest na polskie warunki nieency, nie mam nic przeciwko ponownemu wnioskowi. -- Alan ffm (dyskusja) 12:13, 17 sie 2011 (CEST) Jesli uwazasz, ze jest to na tyle ewidentne, ze uzasadnia tryb EK, to OK, ale dla usuwania zrodel to juz zadnego uzasadnienia tu na horyzoncie nie widze, oprocz ewentualnego watpliwego sposobu na "wzmocnienie" wniosku o EK. -- Alan ffm (dyskusja) 12:33, 17 sie 2011 (CEST) OK, sprawa zamknieta. A swoja droga, ostatnia uwaga jest tez odpowiedzia na pierwotne pytanie, dlaczego usunalem EK -> bo dodalem zrodla, ale jesli to nie wzmocnilo wystarczajaco statusu artykulu, to kwestia jest tu tez wyjasniona :) -- Alan ffm (dyskusja) 13:34, 17 sie 2011 (CEST)

Carles Planas

Witaj, zawodnik spełnia co najmniej dwa spośród kryteriów encyklopedyczności piłkarzy, według danych ze strony transfermarkt, są to:

  1. punkt 3 (wicemistrzostwo reprezentacji Hiszpanii z Palanasem w składzie na mistrzostwach U-19 w 2010)
  2. punkt 4 (na wymienionych mistrzostwach zawodnik wyszedł na boisko pięciokrotnie).

Zgodnie z kryteriami piłkarz zasługuje na artykuł :-) Pozdrawiam, Orem dyskusja 15:44, 18 sie 2011 (CEST)

Te bardziej szczegółowe informacje są dostępne z linku zewnętrznego w artykule, choć oczywiście mogą się znaleźć na stronie (pole do popisu dla siedzących w tematyce piłkarskiej ;). Z mojej strony nie ma żadnego nieporozumienia, to tylko cofnięty ek :-) Pozdrawiam jeszcze raz, Orem dyskusja 17:50, 18 sie 2011 (CEST)

'Tallica

Kto podał? Daj jakieś źródło. Wojciech Pędzich Dyskusja 17:25, 22 sie 2011 (CEST)

Ad:Dyskusja_wikipedysty:Quantité_négligeable

Ad:Dyskusja_wikipedysty:Quantité_négligeable

Witaj! Spełnia: 2011– England U21 3. Pozdrawiam Quantité négligeable (dyskusja) 16:56, 9 wrz 2011 (CEST)

Przepraszam, wkleiło mi się nie to co miało:/ Spełnia rozegrał bowiem 36 meczy w Football League Championship („B) Zawodnik, który w meczach drugiego najwyższego poziomu ligowego (...) rozegrał minimum 30 meczów.”). Jeżeli dalej masz wątpliwości możesz wrzucić artykuł do kawiarenki, lub (co będzie mile widziane) rozwinąć ten zalążek do normalnego artykułu biograficznego (jak ten na angielskojęzycznej wersji Wikipedii). Quantité négligeable (dyskusja) 06:31, 10 wrz 2011 (CEST) Błądzić jest rzeczą ludzką. Ponieważ prezentuję podejście inkluzjonistyczne, a zawodnik jest teraz piłkarzem najwyższej ligi to istnieją różne możliwości rozwiązania kwestii biogramu. EK do nich nie należy i w moim odczuciu jest złym rozwiązaniem, można zgłosić biogram do poczekalni, odczekać kilka miesięcy i będzie z dużą dozą prawdopodobieństwa spełniał nakreślone wymogi, a najważniejsze to piąty filar, którym się kieruję indywidualnie rozpatrując każdy artykuł. Quantité négligeable (dyskusja) 12:20, 10 wrz 2011 (CEST) :) Pozdrawiam i życzę satysfakcji z edytowania. Quantité négligeable (dyskusja) 12:26, 10 wrz 2011 (CEST)

odp

masz jeszcze coś równie sensownego do powiedzenia ? DX Dyskusja 12:32, 23 paź 2011 (CEST)

Ad:Album_Comy_(2011)

Ad:Album_Comy_(2011)

Proszę powstrzymać się od wojny edycyjnej. A. Bronikowski zostaw wiadomość 15:19, 23 paź 2011 (CEST)

Odp:Odp:Ad:Album_Comy_(2011)

Odp:Odp:Ad:Album_Comy_(2011)

Ze względu na wojnę edycyjną cofnąłem do stanu sprzed wymiany rewertów. A. Bronikowski zostaw wiadomość 17:25, 23 paź 2011 (CEST)

Ad:Battery

Ad:Battery

Co było nieprawidłowego w tych redirectach? A. Bronikowski zostaw wiadomość 13:34, 13 gru 2011 (CET)

Jak nie ma artykułu o singlu, to czemu nie? A. Bronikowski zostaw wiadomość 18:43, 13 gru 2011 (CET)

Dzalamidze

Witaj MaPet92 oprócz twojej edycji, która polegała na dodaniu kategorii w temacie Nika Dzalamidze, było jeszcze kilka zrobionych wcześniej edycji przez Peja1920, ma on tradycje, że robi w tematach straszny galimatias i dlatego usunąłem wszystkie edycje, bo nie mam czasu wyłuskiwać, co jest napisane poprawnie a co nie. Moja dobra rada na przyszłość, jeśli zabierasz się za edycję jakiegoś tematu to rób to porządnie, czyli od początku do końca a nie po łebkach wtedy unikniesz takich sytuacji. Pozdrawiam Wolfgang121 (dyskusja) 15:57, 17 grudnia 2011 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:MaPet92/Archiwum4" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy