Dyskusja wikipedysty:Malarz pl


Dyskusja wikipedysty:malarz pl w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Interseksedytuj kod

Zerknij na zmiany bota bo próbuję to powstrzymać, ale bot przywraca. Bo Ytterby (dyskusja) 09:57, 28 sie 2019 (CEST)

Odp:Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje/grom/miniedytuj kod

Odp:Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje/grom/mini

Hm... W zasadzie to nie wiem czy to potrzebne... Znaczy ja czywieszem się właściwie nigdy nie zajmowałem, więc pewnie to było dla kogoś zrobione... To widziałeś? Dyskusja_wikiprojektu:Czy_wiesz/propozycje/Archiwum_2#Odchudzenie_strony_propozycji. Po tylu latach to już pewnie nie ma aż takiego znaczenia. W wikimediach pewnie renderowanie i transfer ulepszyli, a i użytkownicy szybsze internety mają ;-)

PS: Nawiasem mówiąc nie wiem jakim cudem tam jest Znacznik: PHP7... W 2013 roku :-).

--Nux (dyskusja) 20:24, 29 sie 2019 (CEST)

Ad:NBCUniversal Entertainment Japanedytuj kod

Ad:NBCUniversal Entertainment Japan

Cześć. Grafika (mianowicie logo NBCUniversal Entertainment Japan) dostępna jest na Commons jako "Domena publiczna". Czy jakiś wystąpił błąd techniczny przy wstawianiu grafiki z logotypem przedsiębiorstwa? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam. Pachidensha (dyskusja) 11:03, 30 sie 2019 (CEST)

Myślałem, że przy podglądzie będzie wyświetlać się jak trzeba, ale wystąpiła taka anomalia. Takowe czasem się zdarzają :) Troszkę dziwne, że nie pokazuje się mimo, że zostało przesłane na Commons jako "Domena publiczna". No ale cóż, nie wiem, skąd takie anomalie z grafikami w ogóle się biorą... Pachidensha (dyskusja) 11:22, 30 sie 2019 (CEST)

Ad:Wikiprojekt:Czy wiesz/Podziękowaniaedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Czy wiesz/Podziękowania

Botowi nie do końca się udało. Załatwiłem sprawę ręcznie. Gżdacz (dyskusja) 07:21, 5 wrz 2019 (CEST)

góra infoboxedytuj kod

Witaj

Zgłosiłem problem w Dyskusja wikiprojektu:Infoboksy#góra infobox - szczególny przypadek, będę wdzięczny, jeśli tam zajrzysz. Julo (dyskusja) 21:28, 5 wrz 2019 (CEST)

UNESCO infoboxedytuj kod

Cześć, poradź mi w takim razie, jak mogę dodać {{UNESCO infobox}} w artykule powiązanym z wikidanymi w taki sposób, żeby nie uzyskać żadnego wywołania w polu {{{państwo}}}? W innych polach wystarcza „nie”, żeby zablokować automatyczne uzupełnianie z wikidanych, ale tu jesteśmy już wewnątrz innego szablonu, co w najlepszym razie daje nam państwo o nazwie nie. Pozostawienie parametru pustego w obecnej wersji wywołuje kod ISO z wikidanych, czego niekiedy warto by było uniknąć (np. przy Pałacu Güell, gdzie dane te są już podane w innym szablonie). Usunięcie wyrzuca ostrzeżenie o braku wiersza. Pozostając przy podanym przykładzie chętnie – dla przejrzystości – mapę lokalizacyjną przerzuciłbym do drugiego szablonu, ale pierwszy ({{Budynek infobox}}) zasysa współrzędne geograficzne i nie da się nie wyświetlić takiej mapy. Tu już proste „nie” nie pomaga i daje co najwyżej Nieprawidłowe parametry: {nie}. Czy istnieje jakieś magiczne słowo blokujące działanie wikidanych w danym polu? Jakieś „__NOWD__”? Aʀvєꝺuι + 13:05, 10 wrz 2019 (CEST)

Właśnie widzę, że wątek jeden wyżej dotyczy częściowo tego samego, czyli „bez wartości” w polu państwo. Ale nie bardzo sprawdza się to przy współrzędnych. Aʀvєꝺuι + 13:09, 10 wrz 2019 (CEST)

Dzięki. Tak się właśnie zastanawiałem jeszcze, jak wybrnąć z tego, że na wikidanych są chyba inne współrzędne i pierwszy szablon mimo braku mapy je pobierał, co dawało błąd przy ręcznym wpisaniu w drugi czegoś innego. Aʀvєꝺuι + 13:43, 10 wrz 2019 (CEST)

Klub sportowy infoboxedytuj kod

Prosiłbym o "rzucenie okiem" na problem, który zgłosiłem tutaj. Nie wiem co mam zrobić, żeby móc skończyć swoją edycję. Z góry dzięki! Dr. Dunkenstein (dyskusja) 22:11, 10 wrz 2019 (CEST)

Poradziłem sobie, ale ze Sportowiec infobox już nie (też błąd składni wyskakuje). Chciałem dodać dla kolarzy wyścigi zamiast wyst. i gole. Dr. Dunkenstein (dyskusja) 22:56, 10 wrz 2019 (CEST) Co zaś do sportowca, poradziłem sobie w ten sposób, że przerobiłem template data z koszykarz infobox, ale nie mogę dodać paramOrder, bo wyskakuje taki sam błąd, jak wcześniej. Dr. Dunkenstein (dyskusja) 12:16, 11 wrz 2019 (CEST)

troll w haśle system operacyjnyedytuj kod

Witam, nie bardzo się mogę doszukać jak zgłosić trollowanie przez dopisywanie głupot. Hasło System operacyjny LukeEmski (dyskusja) 08:34, 11 wrz 2019 (CEST)

dodawanie znacznika w graficeedytuj kod

Witaj. Mógłbyś zajrzeć do Wikipedia:Kawiarenka/Kwestie_techniczne#dodanie_znacznika_na_grafice? Julo (dyskusja) 13:32, 14 wrz 2019 (CEST)

Szablon duchownyedytuj kod

Hej Mam wrażenie że infobox duchowny "wariuje" - przestał on działać w edytorze wizualnym oraz psuje układ podczas przełączania z edycji kodem na edycje wizualną Mógłbyś rzucić okiem ? Dzięki Havarese (dyskusja) 20:49, 18 wrz 2019 (CEST)

  • Najbardziej zależy mi na możliwości wstawienia infoboxu w edytorze wizualnym, która po prostu przestała działać [1] zamiast dać możliwość wypełnienia, co jest możliwe podczas edycji starszych artykułów [2]. Dodatkowo jeśli dodanie infoboxu już zadziała to jest on strasznie pomieszany(co widać w [2], wcześniej opcje były ułożone intuicyjnie i po kolei).

Aktualnie jedyna możliwość dodania infoboxu do skopiowanie go z innego artykułu i wklejenie do docelowego. Ktoś pewnie namieszał a ja niestety nie posiadam aż takiej wiedzy w szablonach aby to naprawić Havarese (dyskusja) 20:03, 19 wrz 2019 (CEST)

Sportowiec infoboxedytuj kod

Hej, przywróciłem do poprzedniej wersji. Po usunięciu przez Ciebie switcha, „w sumie” wyświetlało się bowiem też w hasłach, w których nie było co sumować. Tu przykłady. Pozdrawiam! Dr. Dunkenstein (dyskusja) 23:16, 19 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Malarz pl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy