Dyskusja wikipedysty:Margoz


Dyskusja wikipedysty:Margoz w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Podziękowanie - Nawaz Sharifedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:54, 16 sty 2020 (CET)

Czy wiesz – Chun Doo-hwanedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 20:10, 29 sty 2020 (CET)

Czy wiesz – Yun Bo-seonedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 20:11, 29 sty 2020 (CET)

Podziękowanie - Chun Doo-hwanedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:41, 16 lut 2020 (CET)

Podziękowanie - Yun Bo-seonedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:15, 22 lut 2020 (CET)

Podziękowanie - Uniprom KAPedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:16, 15 mar 2020 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Szkockiegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Szkockiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 11:25, 9 kwi 2020 (CEST)

Odp:Odp:Ad:Magdalena Ogórekedytuj kod

Odp:Magdalena Ogórek

Hej. Jasne, rozumiem, tylko w tej formie, w jakiej to było napisane, nijak nie można było wywnioskować, że to głośna medialnie wystawa i stąd to powód umieszczenia info w biogramie. Wyglądało to tak – był tweet, muzeum uznało, że to przykład na coś niedobrego i pokazało go na wystawie, a potem stał się pozew i apelacje. Stąd mój wniosek, że to nie dość istotne. Pewnie jakby z treści wynikało znaczenie tego epizodu to bym nie uznał, że słusznie go usunięto – no chyba, że czegoś nie dostrzegam :) Imo, jeśli ma wrócić, to przeredagowane, by podkreślić znaczenie (inaczej ktoś mógłby postulować wspominanie w biogramach każde umieszczenie czegoś tam, na jakiejkolwiek wystawie Polin). pozdrawiam Piastu βy język giętki… 21:30, 11 kwi 2020 (CEST)

Salamancaedytuj kod

Niby też, ale, może to gryzienie nowicjusza, może wymaganie pewnej staranności, jak ktoś dopisuje czerwonolinkowe, nieoczywiste rzeczy, to dość często jest to wandalizm. Strony ujednoznaczniajace powinny kierować do artykułów. Istniejących. Spróbowałem wyjaśnić. Ciacho5 (dyskusja) 09:28, 8 maj 2020 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Zabezpieczyłeś w wersji ipka. Normalnie nie ma problemu, ale w danej sytuacji: jak ma wyglądać ustalenie stanu rzeczy an drodze dyskusji, jeśli ip nie podaje argumentów rzeczowych, tylko histerycznie ubliża wszystkim wokół [1]? A zarzuty są istotne - ów raport nie jest źródłem naukowym, autorka nie jest specjalistką badań socjologicznych itd. I ip nie dyskutuje z tym. Co wiec dalej? Czy ipek jest zwolniony z obowiązku argumentacji rzeczowej na merytoryczne argumenty i jeśli nie zechce odpowiedzieć to jego wersja i tak będzie utrzymana jak teraz? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 15:43, 22 maj 2020 (CEST)

Pulpaedytuj kod

Dziękuję. Tym razem chyba intuicja mnie zawiodła, bo do PWN nie sięgnąłem. Sławek Borewicz, → odbiór 17:36, 9 cze 2020 (CEST)

PUAedytuj kod

Bardzo Ci dziękuję za wyjasnienie. To chyba tylko admin (z podglądem do skasowanych) może stwierdzić? Czy też ja nie znam jakiegoś mechanizmu wglądu dostępnego z poziomu redaktora? Tak czy inaczej napisałem już autokorektę na PUA i zaraz skreślę to, co nie obciąża kandydata. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 22:35, 12 cze 2020 (CEST)

Seksizm - zabezpieczenie hasłaedytuj kod

Ad:Seksizm

Cześć. W związku z licznymi szkodliwymi edycjami MiłegoMiłosza zabezpieczyłeś to hasło na zawsze na poziomie średnim. Właśnie dwóch zarejestrowanych edytorów złożyło w tej sprawie zażalenie na PdA ponieważ nie mogą edytować. W związku z tym, że MiłyMiłosz został zablokowany na miesiąc pozwoliłem sobie obniżyć stopień zabezpieczenia i skrócić okres jego trwania. Obiecuję, że będę monitorował hasło oraz interweniował, jeśli coś się będzie złego działo :) 3maj się, miłego dnia! Pawel Niemczuk (dyskusja) 14:36, 30 cze 2020 (CEST)

Translation requestedytuj kod

Hello.

Can you translate and upload the articles simple:Azerbaijan Technical University and en:French-Azerbaijani University in Polish Wikipedia?

They certainly don't need to be long.

Yours sincerely, Karalainza (dyskusja) 20:30, 2 lip 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Margoz" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy