Dyskusja wikipedysty:Markospl


Dyskusja wikipedysty:Markospl w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Grafika:oknoedytuj kod

Hej, fajnie że przetłumaczyłeś, ale dobrze by to było robić troszkę staranniej... Nie "większość fal o wysokich częstościach", bo świało widzialne ma akurat jeszcze wyższe częstości i nie jest pochłaniane. A te długie radiowe, to akurat nie są pochłaniane, tylko w większości odbijane = bezpieczniej byłoby może użyć jakiegoś słowa analogicznego do użytego na oryginale "blocked". Poza tym powinieneś nadawać plikom graficznym troche bardziej opisowe nazwy. Nie ma co oszczędzać literek :), inni mogą potem czegoś w grafikach szukać i będą taką nazwą zmyleni. Pozdrowienia, JMP dyskusja 21:19, 1 maja 2007 (CEST) Wiem, jutro zrobię porpawioną wersję, dziś poprostu zmęczony byłem... ;) Dzięki za troskę :)--Markospl Dziękujemy, obsługa została pouczona 22:36, 1 maja 2007 (CEST)

Doskonale że się tym zajmujesz i nie bierz przypadkiem krytyki do siebie :). Jak widzę, jesteś od niedawna, to jeszcze jednej tutejszej konwencji Cię nauczę: nowe wpisy w dyskusjach najlepiej robić na końcu, tam się ich wszyscy spodziewają. Jak otworzysz sobie stronę czyjejś dyskusji, to w tym menu na górze pojawi Ci się taki plusik. On słuzy właśnie do otwierania nowych tematów - automatycznie robi nagłówek i dokleja nowy temat na końcu istniejącej dyskusji. Pozdrowienia, JMP dyskusja 10:09, 2 maja 2007 (CEST) To ja inaczej proponuję :). Jak zobaczysz, że czegoś brakuje albo coś jest źle, to poprawiaj. A jak Ci się wydaje że jest źle, ale nie jesteś pewien, albo chcesz żeby ktoś skontrolował coś co napisałeś przed wrzuceniem, to zgłoś się, chętnie pomogę (na miarę swojej wiedzyoczywiście). Pozdrowienia, JMP dyskusja 10:41, 2 maja 2007 (CEST)

WP:SDU/Pedytuj kod

Nie wrzucaj wszystkiego jak leci na SDU. Poczytaj historię artykułów i zasad. masti <dyskusja> 20:05, 2 maja 2007 (CEST)

Wikipedia:SDU/Porównanie_Windows_i_Linuxedytuj kod

Jest taka zasada, że wszelkie ślady głosowania (ważnego czy nie) pozostają jawnie zapisane. Następnym razem, jeśli coś będziesz poprawiał (bo już raczej nie po sobie, mam nadzieję), zrób tak jak ja zrobiłem. BTW. bardzo fajnie, że sam zwróciłeś uwagę na to, że nie spełniasz wymagań. BTW2. Przeczytaj zalecenia dot. podpisów. Co prawda to tylko zalecenia, ale dobrze jest nie stosować <sup> ze względu na wygląd stron. Osobiście doradziłbym też nieco skrócić tekst odnośnika do dyskusji, ale to tylko moje spostrzeżenie, zresztą sam pewnie widzisz, że jest nieco przydługi i nie na temat. Grotesque 23:18, 2 maja 2007 (CEST)

Polonia Marklowiceedytuj kod

Zasady dotyczące encyklopedyczności klubów piłkarskich zostały przyjęte w Wikipedia:Głosowania/Kluby piłkarskie. Zgodnie z nimi zespoły, które nie występowały min. przez jeden sezon w III. lidze nie są encyklopedyczne i wstawienie infoboxu niczego nie zmienia. Hasło to w tej postaci może być co najwyżej przeniesione do sekcji Sport w Marklowicach hasła Marklowice. Pozdrawiam Man ۩ 12:36, 3 maja 2007 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Markospl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy