Dyskusja wikipedysty:Mathieu Mars


Dyskusja wikipedysty:Mathieu Mars w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Spis treści

Piłka nożna - Zbigniew Długoszedytuj kod

Cześć! Jesteś jedynym użytkownikiem Wikiprojekt:Piłka nożna, którego kojarzę z OZ i z działalności na Wikipedii, dlatego zgłaszam się do Ciebie z tym artykułem. Nie mam najmniejszego pojęcia o piłce nożnej, o piłkarzach, ani o niczym z tym związanym, ale napotkałem ostatnio taki artykuł i stwierdziłem, że wymaga on naprawy. Zgłaszam go do Twojej uwagi, jeżeli Ty nie znajdziesz czasu, to może znasz kogoś kto doprowadzi go do porządku. Pozdrawiam i dzięki! Nadzik (dyskusja) 18:20, 3 sty 2020 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Państw Nieuznawanych IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Odp:Szefowie rządówedytuj kod

Odp:Szefowie rządów

Cześć, jakoś w ostatnich dniach grudnia zauważył, że brakuje kilku kanclerzy no i takie zrobiłem sobie postanowienie, że opracuję ich pierwszych :); zacząłem też uzupełniać przypisy czy raczej w ogóle treść w kilku już istniejących hasłach, potem doszli szefowie dyplomacji - więc temat jeszcze nie jest zamknięty. Ale, że czasu na Wikipedię nie mam dużo, a przede wszystkim chcę uzupełniać brakujących ministrów, parlamentarzystów (tutaj to już ograniczam się do Europy, Ameryki), którzy pojawiają się na liście zmarłych, to do prezydentów (są chyba jeszcze dwaj, którzy mają tylko informację, kiedy sprawowali urząd), kanclerzy i szefów dyplomacji powrócę. Mam nadzieję, że w tym roku dam radę uzupełnić brakujących europejskich premierów po 1918, a może i nawet z przełomu wieków XIX/XX (m.in. Holandia). Obok polityków też chciałbym dodać z tematyki mojego rodzinnego miasta np. kilku varsavianistów. Na jesieni dużo sprawdzałem propozycji do CW, DA, a to niestety dużo zabiera czasu z edytowania. A wracając do Twojej wiadomości, to miło, że się ucieszyłeś z uzupełnienia kanclerzy, no bo szefowie rządów powinni być. Jeśli jesteś Ciekaw, to myślę, że w pierwszej kolejności to będzie Europa Zachodnia i może republiki wchodzące w komunistyczną Jugosławię, bo tam działałem w 2007, 2010-11 i od tego czasu niewiele się zmieniło. A Ty też masz jakieś plany w temacie szefów rządów/polityków? pozdrawiam Witold1977 (dyskusja) 17:28, 18 sty 2020 (CET)

Odp:Ad:Lista skoczków narciarskich ze zwycięstwem w Pucharze Świataedytuj kod

Odp:Ad:Lista skoczków narciarskich ze zwycięstwem w Pucharze Świata

Cześć,

przepraszam za późną odpowiedź. Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie, same argumenty do mnie przemawiają, natomiast tylko w subiektywnym odczuciu obecna wersja jest mimo iż błędną, to lepszą alternatywą. Nie będę protestować przeciwko przebudowie tabeli zgodnie z tym co napisałeś, lecz trzeba to zrobić w całości, a nie usuwać jeden niepasujący element. Pozdrawiam → Snoflaxe (dyskusja) 20:39, 20 sty 2020 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Południowokoreańskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

pełne imię i nazwisko u politykaedytuj kod

Zajrzyj do Wikipedysta:MalarzBOT/duplikaty. Są tam trzy/cztery błędy do poprawy. ~malarz pl PISZ 08:37, 27 sty 2020 (CET)

Dzisiaj masz cztery. ~malarz pl PISZ 08:55, 4 lut 2020 (CET) Znowu kilka. Wrzuć sobie do obserwowanych. ~malarz pl PISZ 09:24, 11 lut 2020 (CET)

Odp:Ad:Joseph Lunsedytuj kod

Odp:Ad:Joseph Luns

Hej, miałem taki zamiar + dodanie kilku odznaczeń, pozdrawiam Witold1977 (dyskusja) 19:38, 29 sty 2020 (CET)

  • Zauważyłem i dobrze, że uzupełniasz, jeszcze dodam przypisy, bo ten jego następca (z resztą stare moje hasło na podstawie en:wiki) wygląda fatalnie; ps. ostatnio dodałem dwóch francuskich ministrów ;) Witold1977 (dyskusja) 19:45, 29 sty 2020 (CET)

efekty użycia WP:SK w Always Watching: A Marble Hornets Storyedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (58648550) wykonanej 2020-01-30 10:14:35 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Always Watching: A Marble Hornets Story zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (ODSTĘP? „?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał +[[Kategoria:Amerykańskie filmy z gatunku horror]]; +[[Kategoria:Amerykańskie filmy z 2015 roku]] za pomocą [[WP:Narzędzia/HotCat|HotCat]], [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne redakcyjne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 31 sty 2020 (CET)

Steven Bergwijnedytuj kod

[1] Wprowadziłeś złą kategorię. Prawidłowa to Piłkarze Tottenhamu Hotspur. Na przyszłość proszę sprawdzaj swoje edycje przed zapisaniem. 89.229.131.195 (dyskusja) 09:51, 31 sty 2020 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Gambii, Republiki Zielonego Przylądka oraz Senegaluedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

efekty użycia WP:SK w Tarō Asōedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (58655092) wykonanej 2020-01-31 08:17:53 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Tarō Asō zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne redakcyjne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 1 lut 2020 (CET)

???edytuj kod

W artykule o jednostkach w Chorwacji w parametrze siedziba coś pozmieniałeś w spacjach. Dobrze to widać jak się wyróżni zmiany w css, np.:

.diffchange { border: 2px solid orange !important; background-color: yellow; padding: 1px; } 

Wynikiem tego jest niewyświetlanie siedziby w infoboksie. ~malarz pl PISZ 09:57, 1 lut 2020 (CET)

Może jakieś SK. Może jakieś znajdź i zamień. Może coś kopiowałeś z jakiegoś innego edytora. Nie wiem co robiłeś. Z opisu edycji to nie wynika. ~malarz pl PISZ 10:01, 1 lut 2020 (CET) Chyba tylko jeden artykuł. Początkowo wydawało mi się, że dwa takie znalazłem. Nie mam żadnego pojęcia skąd się bierze. Znalazłem już w sumie kilka/kilkanaście podobnych błędów i nie wiem co jest och przyczyną. W większości były one dziełem przypadkowych edytorów, więc nie było o co ich pytać. Ale Ciebie można męczyć pytaniem co robiłeś :-) ~malarz pl PISZ 10:07, 1 lut 2020 (CET)

efekty użycia WP:SK w Jawaharlal Nehruedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (58662243) wykonanej 2020-02-01 08:48:05 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Jawaharlal Nehru zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne redakcyjne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 2 lut 2020 (CET)

efekty użycia WP:SK w Zulfikar Ali Bhuttoedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (58666187) wykonanej 2020-02-01 17:58:16 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Zulfikar Ali Bhutto zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne redakcyjne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. W artykule w tej chwili są w sumie 5 podobne komunikaty. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 2 lut 2020 (CET)

efekty użycia WP:SK w Babrak Karmaledytuj kod

Witam. Po twojej edycji (58672793) wykonanej 2020-02-02 15:07:14 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Babrak Karmal zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne redakcyjne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 3 lut 2020 (CET)

efekty użycia WP:SK w Nur Mohammad Tarakiedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (58672761) wykonanej 2020-02-02 15:04:35 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Nur Mohammad Taraki zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:SK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]], drobne redakcyjne. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 3 lut 2020 (CET)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Maitakeedytuj kod

Ad:Dyskusja wikipedysty:Maitake

To była próba rozwiązania tego zgłoszenia. Maitake (dyskusja) 12:42, 4 lut 2020 (CET)

Ad:Larry Traskedytuj kod

Ad:Larry Trask

No naprawdę Robert Lawrence „Larry” Trask? A co to był, rapowiec, używający ksywki Larry? Przecież on się nigdy nie podpisywał Robert Lawrence „Larry” Trask, taka wersja pozbawiona jest całkowicie sensu, w takiej pełnej formie nigdzie się to nie pojawia. W paszporcie miał Robert Lawrence Trask, a publikacje sygnował Larry Trask. Te dwie wersje są całkowicie rozłączne. Maitake (dyskusja) 12:48, 4 lut 2020 (CET)

  • Szanowny Panie, zapis Robert Lawrence „Larry” Trask właśnie sugeruje, że taka pełna forma była czy jest przez kogoś używana. Pisze Pan: „jest akceptowalnym sposobem uwzględniania zdrobnienia” – to natychmiast pojawia się pytanie: akceptowalnym przez kogo? Bo takiego zastosowania cudzysłowów interpunkcja polska nie zna, polecam lekturę tej strony. Maitake (dyskusja) 13:32, 4 lut 2020 (CET)

Re: wikidaneedytuj kod

Z tego, że nie wymyśliłem wyjątku, wg którego nazwy żupani powinny się odmieniać. Dla większości herbów i flag, które nie mają polskiej etykiety brak odmiany nazwy jest ok. ~malarz pl PISZ 10:14, 12 lut 2020 (CET)

Cały raport bota jest w Wikipedysta:MalarzBOT/wikidane bez opisu/rejestr, a to czego nie potrafił wymyślić jest w Wikipedysta:MalarzBOT/wikidane bez opisu. ~malarz pl PISZ 10:37, 12 lut 2020 (CET)

Olešniceedytuj kod

Jest ta Olešnice, nie są ty Olešnice.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Czarnogórskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Stary Baredytuj kod

Według Encyklopedi PWN z 1995 roku w Czarnogórze jest miejscowość Bar, który dzieli się na Stary i Nowy Bar.(Nowy Bar powstał w 1908 roku). Czyli Stary Bar jest częścią miejscowości Bar. Jotjotem (dyskusja) 08:37, 17 lut 2020 (CET)

Ad:Arzamasedytuj kod

No cześć. Ale zdajesz sobie sprawę że hasło Skłodowska (krater marsjański) jest w drzewie Kategoria:Państwa świata? I tu absurdu nie widzisz? Bo ja nie - za to brak konsekwencji jak najbardziej. Pozdrawiam Duży Bartek / Hmmm? 21:51, 17 lut 2020 (CET)

Bałagan, IMHO, tworzą kategorie tematyczne, nie jako takie, ale upór żeby robić z nich oddzielne drzewo. A na razie spójnych zaleceń brak, a już na pewno takich które można by uznać za standard, więc do błędu się nie poczuwam. Duży Bartek / Hmmm? 23:35, 17 lut 2020 (CET)

Re: Bałkany/ex-Jugosławiaedytuj kod

Jestem zainteresowany uczestniczeniem w takim projekcie :) Interesuję się krajami słowian południowych i wszystkim co z nimi związane – historią, sztuką, wojnami, polityką etc. Boli mnie słabość polskiej Wiki w tym aspekcie, dlatego jestem jak najbardziej za. --Michal0803 (dyskusja) 20:13, 18 lut 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Mathieu Mars" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy