Dyskusja wikipedysty:Merdis/1


Dyskusja wikipedysty:Merdis/1 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Merdis Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

A poza tym śmiało edytuj strony!


Borys_ru •Dyskusja• 20:46, 16 mar 2008 (CET)

Spis treści

Informacjeedytuj kod

Witam,

Piszę ponieważ chciałbym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w lokalnym zlocie Wikipedystów w Krakowie, czas i miejsce jest jeszcze do uzgodnienia ale maksymalny termin to 18 maja, bo później jest konferencja w okolicach Rabki na którą też zapraszam. Spotkanie ma celu integrację społeczności oraz przedstawienie i omówienie spraw związanych z konferencją. Strona konferencji:

Ponadto można będzie przedstawiać jakieś ogólne pomysły co to organizacji pracy w całym projekcie oraz poprawy jakości treści w nim zawartych. Spotkanie będzie trwało tylko kilka godzin wieczornych, najprawdopodobniej gdzieś przy kawie czy herbacie. Na poniższej stronie można zgłaszać najwygodniejsze terminy:


Za niecałe 2 tygodnie polska Wikipedia osiągnie pół miliona artykułów. W związku z tym wydarzeniem chcemy szczególnie skopić się na poprawie jakości artykułów już istniejących. Dlatego gorąco zachęcam do współpracy. Jest dużo do zrobienia, ale jeśli każdy poprawi kilka artykułów, lub będzie poprawiał systematycznie chociaż dwa tygodniowo to szybko uporamy sie z ogromem prac. Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że coraz większą wagę przykładamy do podawania źródeł informacji w artykułach i dążymy do tego by każda informacja była potwierdzona źródłem i to najlepiej nie jednym. Poniżej przesyłam linki do kategorii w których jest najbardziej "tłoczno":

Serdecznie pozdrawiam, Karol007dyskusja 00:52, 1 maj 2008 (CEST)

Głosowania na SDUedytuj kod

Przed rozpoczęciem głosowania na SDU zapoznaj się proszę z zasadami [1], które okreslają kto i po spełnieniu jakich warunków może oddać głos. Niestety większość Twoich głosów została skreślona, ze względu na brak prawa głosu. Pozdrawiam MarcinS (dyskusja) 12:53, 26 lip 2008 (CEST)

Księżyce Gwiezdnych wojenedytuj kod

Dziękujemy za zainteresowanie polskojęzyczną Wikipedią. Twoja edycja artykułu powiodła się, jednak artykuł dodany przez Ciebie nie spełnia naszych wymagań.
Przeczytaj, jak stworzyć dobry zalążek artykułu oraz zapoznaj się ze szkicem zasad encyklopedyczności.
Przeczytaj także czym Wikipedia nie jest, aby unikać tworzenia wpisów nie spełniających wymogów tego projektu.
Miejscem właściwym do eksperymentowania jest brudnopis. Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj ze stron pomocy lub skontaktuj się z którymś z administratorów.

Hasło wyglą... Nie wygląda :-) Dopracuj w brudnopisie...

Proszęedytuj kod

zlikwidowanie tej strony - błąd w nazwisku, przeniesienie niesienie do Jerzy Gorbas--Maxxii (dyskusja) 00:07, 27 lis 2008 (CET)

Dlaczego skasowałeś mój artykuł?edytuj kod

Ja to wszystko napisałem z Encyklopedii geografii.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Merdis/1" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy