Dyskusja wikipedysty:Merdis/2


Dyskusja wikipedysty:Merdis/2 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Merdis Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 1

Spis treści

Odp:Szablon: Link GAedytuj kod

Odp:Szablon: Link GA

Rzeczywiście to było chyba jakieś niedopatrzenie. Teraz już są oznaczane. Jeśli chciałbyś sobie zmienić oznaczenie, to możesz dodać odpowiedni CSS do swojego monobooka. Poniżej masz to co jest teraz (wystarczy podmienić url, przy czym obrazek musi mieć odpowiednią wielkość).

li.GArt { list-style-image:url(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/Checkmark_green.svg/7px-Checkmark_green.svg.png); } 

--Nux (dyskusja) 01:02, 5 sty 2009 (CET)

głosowanieedytuj kod

Witaj, wziąłeś udział w wyborach nowych stewardów. Jednym z wymogów głosowania jest założenie strony użytkownika na Meta z linkiem do strony użytkownika polskiej Wikipedii. Głosy użytkowników, którzy nie spełnili tego obowiązku będą usuwane. Ty nie masz takiej strony. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 15:49, 1 lut 2009 (CET)

Pajączek NxG edytuj kod

Witam. Już wyjaśniam sposób rozumowania, nie twierdzę, że bez wad :) Pajączek jest tworem Cream Software, być może Skryba 2000 mniej znany produkt, za jakiś czas doczeka się osobnego hasła. Cóż wtedy przeniesiemy do hasła o Pajączku? Przed połączeniem obu haseł miałem podobne obiekcje. Ale uważam, że twórca jest wyżej w hierarchij niż jego dzieło. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 15:05, 18 lis 2009 (CET)

Fujarkaedytuj kod

Możesz jakoś wyjaśnić twój revert?--83.10.133.47 (dyskusja) 18:54, 27 lis 2009 (CET)

był tam link do zdjęć m.in. Krzeptowskiego grającego na polskiej fujarze, fujarce góralskiej z orkiestrą symfoniczną w Kanadzie podczas koncertu "The Pride of Poland" http://www.rozbicki.com/Past_Events/The_Pride/the_pride.html

OK chyba zrobiliśmy to równocześnie ;)--83.10.133.47 (dyskusja) 19:15, 27 lis 2009 (CET)

--83.10.133.47 (dyskusja) 19:00, 27 lis 2009 (CET)

Odp:WP:EKedytuj kod

Zasady mamy w sumie dobre. W tym przypadku kieruje sie konsensusem juz ustalonym w takich przypadkach, dodatkowo propozycjami zasad dotyczących szkół. Czyli można tu zastosować pkt. 2 przytoczonych przez Ciebie zasad Wp:EK Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 22:01, 9 gru 2009 (CET)

  • Zgadza się To sformułowanie "gdy równocześnie" chyba jest z poprzedniej wersji zasad ek i jest jej pozostałością Jestem pewny, że chodziło o jeden z 4 przypadków z tym że powinny jednocześnie zachodzić zgodności co do podpunktu szczegółowego kasowania. Z drugiej strony trudno wszystkie przypadki i okoliczności jaki i doświadczenie administratora wpisać w ramy regulaminu. Artykuł zawsze można przywrócić na prośbę autora o ile zachodzi taka potrzeba. taka sytuację mamy np teraz z klubami ukraińskimi i rosyjskimi na DNU Adamt rzeknij słowo 22:52, 9 gru 2009 (CET)

Kał krowiedytuj kod

Witaj! Jeśli korzystasz z LiveIRC, to proszę pamiętaj by po zrewertowaniu strony wejść na nią i oznaczyć jako przejrzaną. W LiveIRC nie działa automatyczne oznaczanie artykułów i pozostają one jako oczekujące na przejrzenie. LeinaD dyskusja 19:59, 13 gru 2009 (CET)

bleeedytuj kod

Jak pisze że Lwów jest Polski to znaczy że jest !!! a Ukraiński to on był kiedyś de facto, czyli Abchazja to Rosja a Kosowo to Albania, na takiej samej zasadzie zostały skradzione nam ziemie

Odp: DaciaKlub.PLedytuj kod

(Odpowiedziałem na "swojej" stronie dyskusji - http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_wikipedysty:194.169.228.90#DaciaKlub.PL - bo nie mogę znaleźć sposobu, żeby tak to zlinkować, żeby zachować wątkowość).

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Merdis/2" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy