Dyskusja wikipedysty:MichałPati


Dyskusja wikipedysty:MichałPati w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sofijówka (Wybór poezji)edytuj kod

Witaj. Chciałabym wyjasnić pewną rzecz dotyczącą tego hasła, utworzonego przez Ciebie w brudnopisie - czy Wikipedysta:Arturo1299, który skopiował ten tekst do artykułu Sofijówka (Wybór poezji) działał w porozumieniu z Tobą? Tzn. czy uzgodnił, że to on ten tekst przeniesie? Bo głównym powodem podejrzenia, że jest to WP:NPA był fakt, że jego wypowiedzi nie wskazują na umiejętności pozwalające na stworzenie tak dojrzałej treści ;-). Natomiast jeśli skopiował Twój tekst bez porozumienia z Tobą, to daj znać - postaram się odkręcić to tak, by historia edycji hasła wskazywała na Twoje pierwotne autorstwo. Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 19:28, 17 mar 2011 (CET)

Dzięki za odpowiedź. Teksty połączyłam (musiałam z tej racji skasować Twój brudnopis, nie było innego wyjścia), w historii edycji jesteś już pierwszym autorem tego tekstu. Brzydki szablon z góry strony też już zniknął ;-). Przy okazji serdecznie zapraszam do wikiprojektu "literatura". Przepraszam też za niezbyt fortunne początki Twojego edytowania Wikipedii, Arturo1299 zachował się bardzo niewłaściwie. Nie zrażaj się, proszę. Pozdrawiam serdecznie. Gytha (dyskusja) 09:45, 18 mar 2011 (CET)

Witaj. Poproszono nas (Farary to 2 osoby) o pilotowanie. Jeżeli będziesz miał jakieś problemy, pytania, wątpliwości, śmiało pisz na naszą stronę dyskusji. Chętnie pomożemy. Ponieważ w Twoim pierwszym artykule na Wikipedii został wstawiony szablon o łamaniu praw autorskich, zaoferowałam, że zweryfikuję dla stuprocentowej pewności, choć byłam prawie pewna, że nie popełniłeś plagiatu. Szablon już usunięty przeze mnie dziś rano, historia edycji połączona przez Gythę, czyli wszystko zostało naprostowane. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemności z edytowania Wikipedii. Farary (dyskusja) 10:12, 18 mar 2011 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:MichałPati" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy