Dyskusja wikipedysty:Michalpietrzak2002


Dyskusja wikipedysty:Michalpietrzak2002 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Witaj!

W imieniu Komitetu powitalnego przypadł mi zaszczyt powitania Ciebie na stronach polskojęzycznej Wikipedii. Cieszę się, że ten projekt wzbudził Twoje zainteresowanie i mam nadzieję, że zostaniesz tutaj z nami na dłużej :)
Przed rozpoczęciem edycji poświęć kilka chwil na zapoznanie się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w naszej społeczności.

Kilka przydatnych linków Jak edytować?

Nie krępuj się edytować stron! Na Wikipedii trzymamy się zasady śmiałego edytowania – nie musisz pytać nikogo o zgodę na edycje!

Nie obawiaj się też, że cokolwiek zepsujesz. Jeśli nawet popełnisz błąd, zawsze można odtworzyć poprawną wersję artykułu! Zachęcam do zapoznania się z informacjami dla nowicjuszy.

Jeśli czegoś nie wiesz, nie krępuj się pytać innych. Strona Pytania nowicjuszy powstała specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę z Wikipedią.

Z kolei na naszym kanale IRC (irc://chat.freenode.net/wikipedia-pl) znajdziesz doświadczonych Wikipedystów.

W poradniku autora Wikipedii znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji na temat edytowania i formatowania tekstu. A pod tym linkiem dowiesz się, jak edytować... i przeżyć :)

Pamiętaj o zasadach!

Przed rozpoczęciem edytowania poświęć trochę czasu na zapoznanie się z zasadami polskiej Wikipedii. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań wynikających z usunięcia Twoich wpisów lub wręcz zablokowania Ci możliwości edycji artykułów. Najważniejsze z nich to:

 • Czym Wikipedia nie jest Wikipedia to encyklopedia – nie słownik, forum dyskusyjne, miejsce do prezentacji własnych poglądów ani prospekt reklamowy;
 • Neutralny punkt widzenia Przedstawiaj bezstronnie wszystkie możliwe punkty widzenia, bez wskazywania słuszności żadnego z nich;
 • Prawa autorskie Nie kopiuj tekstów z innych publikacji lub stron internetowych, nie umieszczaj grafik objętych prawami autorskimi;
 • Weryfikowalność Każdy Twój wpis do artykułu musi być poparty wiarygodnym źródłem;
 • Unikaj wyrażeń zwodniczych Unikaj nieprecyzyjnych wyrażeń typu niektórzy ludzie mówią czy badania dowodzą, że bez podania konkretnych źródeł;
 • Unikaj próżnych wyrażeń Zamiast mówić czytelnikowi, że coś jest ważne, piękne, głębokie, klasyczne, unikalne – użyj faktów, by to pokazać.
 • Nie przedstawiamy twórczości własnej Wszystkie wpisy powinny opierać się na cytowaniu źródeł, a nie na własnych przemyśleniach;
 • Zasady wstawiania linków zewnętrznych Linki zewnętrzne muszą być bezpośrednio związane z artykułem, oraz go znacząco poszerzać.
Parę słów na zakończenie :)

Kilka rad na koniec. Na stronach dyskusji i w głosowaniach (ale nie w artykułach) podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój nick z linkiem i datą. Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to z chęcią Ci pomogę – w tym celu wpisz się na mojej stronie dyskusji. Zawsze chętnie służę pomocą :)

Życzę owocnych edycji i... Śmiało testuj edytowanie stron Wikipedii!

Masur juhu? 17:00, 27 wrz 2012 (CEST)

Spis treści

Portal:Andoraedytuj kod

Ale serio - pobaw się najpierw w swoim brunopisie, poeksperymentuj tam, popatrz jak zbudowane są inne portale (ich tworzenie wymaga nieco wprawy w wiki-technikaliach) itd. zanim zaczniesz edycje w głównej przestrzeni. Zauważ także, że kopiowanie i wklejanie treści z innych haseł to naruszenie licencji na której opartej jest wiki (naruszenie praw autorskich). Masur juhu? 17:00, 27 wrz 2012 (CEST)

jak zrobić portal ?edytuj kod

Jak zrobić portal?

Nowe hasłaedytuj kod

Witaj. Nowe hasła nie mogą być "wklejką" z innej strony internetowej. Na Wikipedii przestrzegamy praw autorskich i nie kradniemy cudzej twórczości! Zapoznaj się proszę z zasadami projektu. Możesz poprosić o pomoc przewodnika lub popróbować edycji w brudnopisie (masz link na samej górze strony). Elfhelm (dyskusja) 13:06, 30 wrz 2012 (CEST)

Wykazy gatunkówedytuj kod

Cześć! Wypisałeś żyjące gatunki stekowców i lotokotów, ale są jeszcze gatunki wymarłe. Poza tym wykazy gatunków w artykułach o zwierzętach umieszczamy w opisach rodzin lub rodzajów. Z tego powodu jedna z Twoich edycji została wycofana, a drugą trochę przeredagowałem. Gdybyś miał pytania, to napisz w Dyskusja wikiprojektu:Zoologia lub na mojej stronie dyskusji (lub kogoś z aktywnych uczestników Wikiprojektu:Zoologia. Pozdrawiam. Ark (dyskusja) 19:32, 8 kwi 2013 (CEST)

Andora na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014edytuj kod

Witaj Michał. Cieszę się że edytujesz artykuły związane z igrzyskami na wikipedii. Ja również to robię od 2 lat. Prosiłbym abyś przed cofnięciem wersji, która mogłaby być w Twoim odczuciu nieprawidłowa skontaktować się z autorem. Staram się dbać o stylistykę w artykułach dot. igrzysk i jako taka została już wypracowana przez wielu wikipedystów, więc przed dalszymi edycjami zachęcam do przejrzenia ogólnego stylu. Pozdrawiam Tajniak (dyskusja) 16:29, 20 lut 2014 (CET)

Ostatnia edycja z mojej strony. Proszę jej nie cofać. A wszelkie wątpliwości polecam rozwiązać na mojej stronie dyskusji. Tajniak (dyskusja) 16:34, 20 lut 2014 (CET)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 19:30, 23 lut 2014 (CET)

Odp: Igrzyskaedytuj kod

Faktycznie na tej stronie jest wymienione 45 drużyn. Problem polega na tym, że poprawiłeś liczbę w artykule „Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie 2014”, ale zostawiłeś bez zmian przypis odsyłający do źródła, według którego drużyn jest 44. W artykule jest więc teraz sprzeczność. Jeśli drużyn jest faktycznie 45 to trzeba wstawić przypis do źródła, które to potwierdza. Cel i zakres (dyskusja) 17:53, 4 mar 2014 (CET)

Statystyki kobiet w Pucharze Świata w biegach narciarskich 2013/2014 i Statystyki mężczyzn w Pucharze Świata w biegach narciarskich 2013/2014edytuj kod

Cześć Michał! Gratuluję za wytrwałość za aktualizację tych artykułów i mam pytanie, skąd bierzesz wyniki, bo brałem z FIS-u, a jak z olimpiady to z oficjalnej strony. Sił do pracy starczyło mi na zrobienie reprezentacji z paroma zawodniczkami. Kiedy zamierzasz skończyć u kobiet, bo u mężczyzn jest sytuacja dużo bardziej skomplikowana. Jak w niedalekiej przyszłości zostanę redaktorem, to jak znajdę czas i ochotę, to troche wspomogę i podzielimy sie robotą.--Andrzej94 (dyskusja) 18:07, 1 kwi 2014 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów 2014edytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów 2014. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Uzbekistan na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2014edytuj kod

AB (dyskusja) 12:51, 11 kwi 2014 (CEST)

Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów 2014edytuj kod

Witaj! Czemu wymyślasz flagi [1] niezgodne z rzeczywistymi wynikami?? Nedops (dyskusja) 12:08, 12 kwi 2014 (CEST)

No i same wyniki też są przecież zmyślone, popraw to czym prędzej... Nedops (dyskusja) 12:10, 12 kwi 2014 (CEST) Wikipedia to nie zabawa – nie możemy wstawiać losowo flag, przecież to kpina z czytelnika! A wyniki są złe, np. Karpińska zdobyła srebro, a nie brąz. Nedops (dyskusja) 11:23, 13 kwi 2014 (CEST) No nie żartuj, Karpińska zdobyła srebrny medal [2], [3] Nedops (dyskusja) 14:07, 13 kwi 2014 (CEST) Jakbyś edytował prawidłowo, to bym się nie czepiał. Wstawiania flag na chybił–trafił jest ośmieszaniem Wikipedii. Zachęcasz mnie, bym przejrzał Twój cały wkład... Nedops (dyskusja) 14:51, 14 kwi 2014 (CEST)

Uprawnieniaedytuj kod

Witaj! Byłem zmuszony wyłączyć Ci uprawnienia redaktora, lepiej będzie gdy Twoje edycje będą przez kogoś przeglądane. Pamiętaj, że Wikipedia nie może być źródłem informacji do niej wprowadzanych! Należy także stosować odpowiednią dla naszego języka pisownię nazwisk. Po poprawieniu tych mankamentów i powiedzmy 2 tygodniach normalnego edytowania możesz złożyć wniosek o ponowne nadanie uprawnień tutaj. Pozdrawiam serdecznie, Nedops (dyskusja) 20:18, 29 kwi 2014 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1987edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1987, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 18:44, 23 lip 2014 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1986edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1986, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • To samo co wyżej. Skąd w 1986 wziąłeś reprezentację Armenii, która była wówczas częścią ZSRR?

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 18:45, 23 lip 2014 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1983edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1983, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • skąd w 1983 wziąłeś Kazachstan oraz WNP, startujące w dodatku razem z ZSRR jako różne reprezentacje?!

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 18:46, 23 lip 2014 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1981edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1981, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • skąd w 1982 wziąłeś reprezentację Armenii? I dlaczego nazwiska słowiańskie są pisane w angielskim zapisie fonetycznym?

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 18:47, 23 lip 2014 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1982edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1982, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • To samo co w pozostałych wyżej

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 18:48, 23 lip 2014 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1979edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów 1979, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • * To samo co w pozostałych wyżej. Jakim cudem wyczarowałeś w 1979 roku reprezentację Białorusi? Z magicznego kapelusza ją wyciągnąłeś?!

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Hoa binh (dyskusja) 18:50, 23 lip 2014 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Za powyższe edycje 3 dni blokady na lekturę zasad projektu. Nie jest to pierwszy raz, gdy dodajesz do treści rzeczy zmyślone - Nedops [4] cierpliwie już Ci zwracał uwagę. W powyższych wypadkach sam przyznałeś się do świadomego dodawania nieprawdziwych informacji. Przypominam Ci, że fałszywe informacje dodawane w sposób celowy to jedno z najbardziej poważnych przewinień, gdyż obniża jakość Wikipedii. Proszę o większe przykładanie się do swoich edycji - od eksperymentowania służy brudnopis. Elfhelm (dyskusja) 20:29, 23 lip 2014 (CEST)

Odp.edytuj kod

Jako "bibliografię" podajesz zawsze link do artykułu Medaliści mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów. Raz, że łamiesz zasady w ten sposób (nie uźródławiamy Wikipedią, bo nie może być ona źródłem dla samej siebie), dwa że masz w tym haśle podane poprawnie zapisane nazwiska i reprezentacje. Więc nie pisz proszę, że "przesadzam" i jakiś abstrakcyjny "normalny, mądry człowiek" domyśli się jak powinno być poprawnie. Hoa binh (dyskusja) 21:46, 23 lip 2014 (CEST)

Opis zmianedytuj kod

Cześć, chciałabym Cię prosić o dodawanie bardziej szczegółowego opisu zmian danego artykułu, niż "zapisane". Opis zmian jest wskazówką dla innych wikipedystów, by wiedzieli, co zmieniłeś. Jeżeli dodajesz treść, to wpisz do tego paska z opisem zmian "dodanie treści", a jak dodajesz przypisy, to wstaw tam informajcję "dodano przypisy" albo "uźródłowienie". Rozumiesz? Zapoznaj się, proszę, z tą stroną: Wikipedia:Opis zmian.

Przy okazji: zapraszam do udziału w Tygodniu Artykułu Paragwajskiego, gdzie mile widziane są artykuły o sportowcach, geografii i historii Paragwaju, czyli z dziedzin, którymi się zajmujesz. Pozdrawiam, Marycha80 (quaere) 09:15, 19 sie 2014 (CEST)

Cześć, widzę, że stworzyłeś artykuł Biblioteca Nacional del Paraguay. Przebudowałam i rozbudowałam go. Zobacz, jak on wygląda teraz (różnice między wersją Twoją i moją). Mam dla Ciebie parę przydatnych wskazówek:
 1. Dodawaj kategorie artykułów. Kategorii najprościej jest szukać albo jako odpowiednik angielskich kategorii, lub patrząc na to, jak podobne artykuły mają przydzielane kategorie. Biografie muszą zawierać kategorie wskazujące na to, kiedy dana osoba się urodziła i kiedy zmarła (tak jak tutaj: Zygmunt III Waza),
 2. Zamiast sekcji "źródła", twórz, proszę, sekcję "bibliografia". Możesz skorzystać również z przycisku (w opcjach zaawansowane w oknie edycji) "sekcje końcowe" (ale wtedy trzeba pamiętać o wykasowaniu z treści artykułu tych sekcji które są nieużywane),
 3. Do artykułów można dodawać (a w tych dłuższych trzeba nawet) infoboksy. Więcej możesz sobie poczytać tutaj: Pomoc:Jak wstawić infoboks.
 4. Kochany, wielka prośba: nie kopiuj tekstów ze stron internetowych, nawet tłumaczonych. Sposób tworzenia (i jego magia) Wikipedii polega na tym, że znajdujesz jakieś informacje w wiarygodnych źródłach i na ich podstawie piszesz artykuł. Zobacz, weźmy np. ten artykuł [5]. Nie wolno go przeklejać słowo w słowo. No, ale jak można go wykorzystać? Otóż bardzo prosto: szukasz, jakie są tu zawarte informacje. I widzisz: on ma 27 lat, był pierwszy w klasyfikacji generalnej, zajął drugie miejsce w konkursie Letniej Grand Prix etc. etc. I do każdej takiej informacji musi być przypis (jeśli jest pod rząd parę informacji z tego samego źródła w jednym akapicie, to dajesz przypis na koniec akapitu).
Ci chłopacy, którzy tu piszą uwagi na Twojej stronie dyskusji, nie zwracają uwagi na Twój wiek. Oni traktują Cię jak dorosłego i równego im wikipedystę. To niesie za sobą prawa (takie jak np. mówienie na "ty" profesorom akademickim będącym wikipedystami) ale i obowiązki. Bo oni od wszystkich wymagają po równo. Tak więc nie zrażaj się. Teraz może być już tylko lepiej. Jeżeli ktoś cofa Ci artykuł do brudnopisu, to oznacza, że ma co do niego nadzieje i widzi w nim potencjał, bo inaczej artykuł byłby ekspresowo kasowany. Jak masz taki artykuł w brudnopisie, to popraw go według zaleceń, jakie Ci dają koledzy. Najczęściej musisz zedytować hasło podejrzane o Naruszenie Praw autorskich. Jak to się robi? Zajrzyj tu: WP:NPA#Edytowanie haseł NPA. Polecam Ci spróbowanie takiego "myku": przeczytaj akapit swojego cofniętego do brudnopisu artykułu i znajdź w nim informacje. Czy to rok, czy to jakaś nazwa własna, cokolwiek, co jest istotna informacją. I spróbuj ją znaleźć w jakimś wiarygodnym źródle. W takim źródle prawdopodobnie ta informacja będzie innymi słowy wyrażona, lub będzie połączona z innymi informacjami. Możesz wykorzystać to jako szansę, by zmienić szyk zdania w swoim artykule. No i dodaj wtedy przypis do źródła informacji. W razie jakichkolwiek pytań, pisz - chętnie odpowiem :) Marycha80 (quaere) 20:55, 21 sie 2014 (CEST)

Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Kościół katolicki w Paragwaju, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, tufor (dyskusja) 16:21, 20 sie 2014 (CEST)

Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Kościół katolicki w Paragwaju, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • To co miało być poprawione w zeszłym przenoszeniu
 • ...
 • ...

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, ~KillFighter Speak? 21:18, 20 sie 2014 (CEST)

Przenoszenieedytuj kod

Jeśli admin przenosi Twój artykuł do brudnopisu, znaczy, że wymaga on dopracowania. Natomiast ty dodałeś linki do innej wikipedii, a to nie są źródła zgodne z zasadami. Poza tym nie sądzę, by artykuł wyczerpywał temat. Nic o współczesności... Miiłego dalszego edytowania. ~KillFighter Speak? 21:28, 20 sie 2014 (CEST)

Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Kościół katolicki w Paragwaju, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • Wikipedia angielskojęzyczna nie może być źródłem, co było podawane już wyżej.
 • Artykuł wygląda na tłumaczony mechanicznie z angielskiej wiki, są liczne błędy, proszę o uważne sprawdzenie.

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, PuchaczTrado (dyskusja) 15:18, 21 sie 2014 (CEST)

Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Role płciowe wpływają również w udział religijny. Nabożeństwo wpadło do kobiet sfery działalności – to z translatora? W takiej formie nie może istnieć ten artykuł. Soldier of Wasteland (dyskusja) 18:56, 21 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • dodać prawidłowe źródła, blogi nie spełniają tego wymogu
 • napisać hasło w formie poprawnej, zgodnej z regułami ortografii, gramatyki i interpunkcji języka polskiego

Ponieważ dodałeś kolejne hasło, które jest niezrozumiałe, co świadczy o bezsensownym korzystaniu z translatora ("Park narodowy oznacza miejsce wielkiej wartości przyrodniczej.", "13 rodzimych roślin ważnych w globalne bezpieczeństwo żywnościowe lub wysokiej obietnicy", "nagłych wzgórz", "zburzoną armią" i wiele wiele wiele innych "kwiatków") - otrzymujesz tygodniową blokadę, gdyż dotychczasowe uwagi nie skutkowały, a hasła tego typu obniżają jakość i wiarygodność Wikipedii.

Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 20:11, 21 sie 2014 (CEST)

Piękno parku narodowego, wraz z jego historycznym, geologicznym i florystycznym bogactwem krajobrazu, zamienia go w jednym z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc w kraju. Rozumiem, że w tak młodym wieku jeszcze nie wszystko jesteś w stanie zrozumieć. Niektórych rzeczy ludzie uczą się latami. Jeśli brak Ci wiedzy merytorycznej, to poproś o pomoc jakiegoś bardziej doświadczonego Wikipedystę a przede wszystkim czytaj to co wrzuciłeś, bo niektóre zdania kompletnie nie mają sensu. Wikipedia to nie zabawka. Naruszasz neutralny punkt widzenia, źródła jakie podajesz nie są de facto źródłami, bo na blogu każdy może napisać, co mu się podoba. Funkcja redaktora jest swego rodzaju odpowiedzialnością, z której Ty się nie wywiązujesz. Automatyczne przeglądanie ma ułatwić pracę nie tylko Tobie, ale przede wszystkim tym, którzy patrolują Twoje zmiany, a tak się nie dzieje. Pozdrawiam. Torrosbak (dyskusja) 20:24, 21 sie 2014 (CEST) Ale zauważyłem wyżej, że ktoś już pomyślał o wyłączeniu uprawnień. Może to Cię jakoś zreflektuje. Jeszcze raz pozdrawiam. Torrosbak (dyskusja) 20:30, 21 sie 2014 (CEST)

Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Kościół katolicki w Paragwaju, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • to samo co w poprzednich przenoszeniach (tekst jest niepoprawny i niezrozumiały, brak rzetelnych źródeł - wordpress to blog)

Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 20:15, 21 sie 2014 (CEST)

Odblokowanieedytuj kod

Uważam, że można dać Ci jeszcze jedną szansę, wobec czego odblokowałem konto. Przeczytaj dokładnie uwagi powyżej, zwłaszcza to, co napisali Marycha80 oraz Torrosbak. Elfhelm (dyskusja) 22:46, 21 sie 2014 (CEST)

Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 11:04, 22 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • treść hasła jest niezrozumiała

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 17:11, 23 sie 2014 (CEST)

Stop! Nie dodawaj niedopracowanych haseł do przestrzeni głównej. Zapoznaj się z zasadami: WP:NPOV, WP:WER. Przeczytaj ten poradnik. Przed dodaniem hasła zwróć się do bardziej doświadczonego Wikipedysty czy hasło już może zostać dodane czy trzeba jeszcze coś poprawić. Nie dostosowanie się do uwag może skończyć się blokadą konta. Dziękuję i pozdrawiam, tufor (dyskusja) 17:19, 23 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • ...Przecież to stek pustych słów WP:UPW
 • ...
 • ...

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, ~KillFighter Speak? 17:32, 23 sie 2014 (CEST)

Uwagiedytuj kod

Uwagi odnośnie hasła. Na wstępie wita nas piękny OR (twórczość własna). Nie ma definicji typu Park Narodowy Cerro Corá – park narodowy znajdujący się w [gdzie] o powierzchni [takiej], założony w [data]... (i tak dalej). Zamiast tego są określenia podkreślające walory "piękno parku narodowego" czy "zamienia go w jednym z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc w kraju". Wikipedia jest encyklopedią i piszemy tutaj stylem encyklopedycznym. Zapoznaj się z Wikipedia:Unikaj wyrażeń zwodniczych i Wikipedia:Unikaj próżnych wyrażeń. Jadąc dalej mamy to samo (wybrałem najbardziej rzucające się w oczy): "Zabytki w okolicy uwieczniają pamięć o wielkiej bitwie" (wielkiej). Mamy też: "Wyjątkowym produktem jak na ten region jest też herbata yerba mate, która podnosi odporność organizmu, [i spis zalet herbaty]". To jest artykuł o parku narodowym czy herbatce? Artykuł nie może być wieszakiem. I na sam koniec: "Opis tych stref znajdziesz w centrum uwagi zwiedzających, które znajduje się w obszarze..." Kto ma niby znaleźć? To jest jakaś ulotka reklamowa zachwalająca ten park czy poważny, encyklopedyczny artykuł? Jeszcze raz powtórzę: zapoznaj się z zasadami (głównie WP:WER, WP:NOR i WP:NPOV), poszukaj rzetelnych źródeł, a dopiero później edytuj. Popracuj proszę nad artykułem w brudnopisie, nawet kilka dni, zgłoś się do mnie, a ja zobaczę czy art się nadaje, ok? Pozdrawiam, tufor (dyskusja) 17:38, 23 sie 2014 (CEST)

Piszesz o sobie, że masz 12 lat. Widzę, że próbujesz edytować. Wybrałeś pisanie nowych artykułów, ale automatyczne tłumaczenie nie jest dobrym pomysłem. Źle by było, gdybyśmy musieli odbierać Ci możliwość edytowania. Spójrz może na Wikipedia:Sprzątanie Wikipedii, tam jest spis zadań o różnym stopniu trudności. Możesz na przykład dodawać linki, przeczytaj tylko Pomoc:Kiedy wstawić link, potem pójdzie z górki. Tar Lócesilion|queta! 18:01, 23 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • stylistykę
 • neutralność.

Źle brzmiące fragmenty podkreśliłem. Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, ~KillFighter Speak? 08:24, 26 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Niestety, ale w dalszym ciągu duża część hasła to niezrozumiały bełkot. Khan Tengri (dyskusja) 18:30, 26 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • to co w poprzednim przeniesieniu

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, ~KillFighter Speak? 18:41, 26 sie 2014 (CEST)

Artykuł i brudnopisedytuj kod

Piszę po raz kolejny. Przestań przenosić niedopracowanych artykułów do main. Khan Tengri napisał co masz zmienić, a ty nie ruszyłeś ani bajta. Za taką działalność admin może zablokować Twoje konto. ~KillFighter Speak? 18:47, 26 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • odpisałem w dyskusji

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, ~KillFighter Speak? 18:52, 26 sie 2014 (CEST)

Masz ponad 5 godzin ;). ~KillFighter Speak? 18
 • 55, 26 sie 2014 (CEST)
 • Ja nawet dokładniej nie weryfikowałem hasła. Ale jeśli użytkownik z prawie 40 tys. edycji na koncie widzi "bełkot" to o czymś świadczy. Ufajmy doświadczonym wikipedystom. Dodam, że artów nie trzeba dodawać na siłę. Jeśli jest to dla Ciebie trudne, możesz spróbować zająć się drobniejszymi, lecz także użytecznymi edycjami. Piszemy by podobało się wszystkim, nie tylko autorowi. ~KillFighter Speak? 19:06, 26 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Patrzę sobie do pierwszej sekjcji i widzę: "Został on stworzony przez dekret nr 20,698 w dniu 11 lutego 1976 roku, deklarując powierzchnię 120,38 ha." Stworzony przez dekret? Raczej ustanowiony dekretem, no i czyj to był dekret? Co to znaczy "deklarować powierzchnię"? "Najważniejsze rośliny w tym regionie są chronione dzięki odpowiednim warunkom panującym w tych okolicach." - o co w tym zdaniu chodzi? Co to są najważniejsze rośliny w tym regionie i jakim cudem mogą być one chronione dzięki jakimś warunkom? To się kupy nie trzyma. W pozostałych sekcjach są podobne błędy - logiczne, językowe, wszsystko to jest chaotyczne. Khan Tengri (dyskusja) 19:36, 26 sie 2014 (CEST)

Dodam, że sekcja Fauna i Flora jest tak jakby z niemiecka pisana, a w dodatku nie ma ani jednego źródła. I za to można usunąć całą sekcję. Soldier of Wasteland (dyskusja) 20:01, 26 sie 2014 (CEST)
 • Michale moje zmiany miały Ci pomóc w stworzeniu tego artykułu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Park Narodowy Cerro Corá Wywaliłem kilka bzdur i kilka zupełnie zbędnych informacji zaznaczyłem ci co jest nie jasne i wymaga poprawy stylu. Przywracając swoją wersję oddalasz możliwość jej poprawy i umieszczenia w przestrzeni głównej Wikipedii. --Adamt rzeknij słowo 07:56, 27 sie 2014 (CEST)

Park Narodowy Cerro Coráedytuj kod

Cześć. Pousuwałam i pozmieniałam (doprecyzowanie) co nieco w haśle Park Narodowy Cerro Corá. Zatwierdziłam wersję, ale przede wszystkim proszę o dokładność w nazwach. Nie trzeba wiele czasu, by dowiedzieć się, jakim konkretnie gatunkiem jest "brazylijskie drzewo różane" -> brazilian rosewood -> Dalbergia nigra, do czego już możesz zalinkować. Amatorskie tłumaczenia (jak podane drzewo) podchodzą pod WP:OR, w dodatku nie można poprawnie podlinkować. Do tego proszę o przeredagowanie, aby nie powtarzało się ciągle słowo park. Soldier of Wasteland (dyskusja) 14:44, 27 sie 2014 (CEST)

Hongkong na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1968edytuj kod

Witaj Michale! Fajnie że piszesz hasła o igrzyskach, tylko proszę uważaj na błędy! Poprawiłem je, zmiany które zrobiłem możesz zobaczyć tutaj. Angielskie słowo mixed oznacza w sporcie to, że w konkurencji startują razem kobiety i mężczyźni, czyli są to zawody mieszane. Jak czegoś nie jesteś pewien (jakiś nazw konkurencji) to śmiało mnie pytaj, już pisałem wiele takich haseł więc możesz mi zaufać ;P. Pozdrawiam serdecznie! Karol 1111 dyskusja 11:00, 29 sie 2014 (CEST)

Nie ma w kolarstwie takiej konkurencji jak maraton. Dziwie się, że popełniasz błędy w nazewnictwie konkurencji skoro w linkowanych nagłówkach sekcji są linki do haseł, w których są nazwy i medaliści tych zawodów (np. w sekcji Kolarstwo masz link do hasła Kolarstwo na LIO 1976, popraw nazwy konkurencji zgodnie z hasłem). Ale postępy są ;) Karol 1111 dyskusja 18:33, 29 sie 2014 (CEST) Tak samo jest w sekcji kajakarstwo. Karol 1111 dyskusja 18:34, 29 sie 2014 (CEST)

Kościół katolicki w Paragwajuedytuj kod

Twój artykuł w końcu trafił do przestrzeni głównej. W dużej mierze został poprawiony przez Marychę. Warto byś przyjrzał się jej poprawkom, zobaczył jakie błędy popełniłeś by na przyszłość ich uniknąć. Bardzo fajnie że stworzyłeś ten i pozostałe artykuły. Jestem pewien że kolejne będą jeszcze lepsze. Staraj się korzystać z źródeł polskojęzycznych, to znacznie ułatwi Tobie w edytowaniu Wikipedii do czego zachęcam --Adamt rzeknij słowo 13:14, 31 sie 2014 (CEST)

Andora na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2014edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 16:34, 13 wrz 2014 (CEST)

Iran...edytuj kod

Witaj. Widzę, że w ramach tygodnia art. irańskiego piszesz hasła o Iranie na igrzyskach. W związku z tym, że zostały już tylko dwa, zgodziłbyś się, abym napisał hasło o Iranie na LIO 1976? (ponad 80 zawodników z Iranu brało w nich udział) Karol 1111 dyskusja 17:59, 29 paź 2014 (CET)

Chelow kababedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Chelow kabab, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • poprawić błędy logiczne i językowe
 • dodać wiarygodne źródła

W razie problemów możesz poprosić o pomoc przewodnika, skorzystać z tego poradnika lub zadać pytanie na tej stronie.

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 16:51, 1 lis 2014 (CET)

Chelow kababedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Chelow kabab, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • poprawić resztę błędów logicznych i językowych
 • dodać źródła/przypisy
 • ustalić polski zapis nazw potraw

W razie problemów możesz poprosić o pomoc przewodnika, skorzystać z tego poradnika lub zadać pytanie na tej stronie.

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Jeżeli nie możesz przenieść samodzielnie (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), zwróć się do dowolnego bardziej zaawansowanego wikipedysty lub do administratorów. Pozdrawiam, Khan Tengri (dyskusja) 15:43, 2 lis 2014 (CET)

Ad:Hiszpania_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_1952edytuj kod

Ad:Hiszpania_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_1952

Cześć. Pamiętaj o dodawaniu linków do innych wersji językowych wikipedii. (w lewej kolumnie "Języki" -> Dodaj linki. pozdrawiam Andrzei111 (dyskusja) 12:37, 23 lis 2014 (CET)

Hiszpania na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1932edytuj kod

Cześć. Reprezentantów kraju w Olimpijskim Konkursie Sztuki i Literatury umieszczaj zawsze w dużej osobnej sekcji (tak jak zrobiłem to w linkowanym w nagłówku haśle). I nie dodawaj do tabelki ich jako uczestników zawodów sportowych (ani nie dodawaj tej dyscypliny). Dlaczego? No najlepiej to widać na podstawie Winslowa Homera, przeanalizuj ten link i znajdziesz tam odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej. Przypominam też, że masz w górnej części strony taki link o tytule: Obserwowane. Możesz tam zobaczyć ostatnie zmiany, jakich dokonano w twoich hasłach i przy okazji się czegoś nauczyć bez informowania cię na stronie dyskusji! Jeśłi chcesz jakąkolwiek stronę dodać do obserwowanych, to kliknij w taką gwiazdkę obok napisu Historia i autorzy. Nie wiem czy o tym wiedziałeś, ale teraz na pewno już wiesz. Pozdrawiam! Karol 1111 dyskusja 17:47, 25 lis 2014 (CET)

Tydzień Artykułu Izraelskiego IIedytuj kod

Witaj, Zgłosiłem propozycję, aby w 2015 w ramach Wikiprojektu: Tygodnie tematyczne zorganizować Tydzień Artykułu Izraelskiego II. Widzę, że bierzesz aktywny udział w tygodniach tematycznych dlatego proszę o wsparcie mojej propozycji (oczywiście jestem otwarty na uwagi), a w przyszłości zapraszam do udziału w samym Tygodniu. pozdrawiam Andrzei111 (dyskusja) 15:56, 28 gru 2014 (CET)

Ad:Mistrzostwa_Świata_w_Podnoszeniu_Ciężarów_1987edytuj kod

Ad:Mistrzostwa_Świata_w_Podnoszeniu_Ciężarów_1987

W tabeli z zestawieniem brakuje złotego medalu dla Węgier, przez co także kolejność państw jest błędna. Michał Sobkowski dyskusja 10:31, 30 gru 2014 (CET)

Odp:Polska transkrypcjaedytuj kod

Odp:Polska transkrypcja

Postaram się tym zająć w wolnej chwili. Khan Tengri (dyskusja) 15:40, 5 sty 2015 (CET)

Redaktoredytuj kod

Czy możesz na twojej stronie napisać że jesteś redaktorem?--J.Dygas (dyskusja) 18:42, 16 sty 2015 (CET)

 • Ach.Odebrano ci.Pomimo tego Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 18:52, 16 sty 2015 (CET)

Twoja stronaedytuj kod

Spójrz.Zgadzasz się?Jeśli nie to cofnij.Pozdro z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 08:30, 25 sty 2015 (CET)

Zimowa Uniwersjadaedytuj kod

Cześć Michał. Dzięki za wkład w uzupełnianie sportów zimowych:) Czy znalazłbyś chwilkę i pomógł uzupełniać wyniki z Zimowa Uniwersjada 2015? Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 19:50, 26 sty 2015 (CET)

Puchar Świata w narciarstwie dowolnym 2014/2015edytuj kod

Witaj dziękuję że uzupełniasz ten artykuł, ale nie skupiaj się tylko na artykule głównym, uzupełniaj też podia zawodników bo może się tak zdarzyć że nie zostanie to zauważone i poprawione. Pol574 (dyskusja) 13:27, 17 lut 2015 (CET)

Invitationedytuj kod

Thank you for using VisualEditor and sharing your ideas with the developers.

Hello, Michalpietrzak2002,

The Editing team is asking very experienced editors like you for your help with VisualEditor. The team has a list of top-priority problems, but they also want to hear about small problems. These problems may make editing less fun, take too much of your time, or be as annoying as a paper cut. The Editing team wants to hear about and try to fix these small things, too. 

You can share your thoughts by clicking this link. You may respond to this quick, simple, anonymous survey in your own language. If you take the survey, then you agree your responses may be used in accordance with these terms. This survey is powered by Qualtrics and their use of your information is governed by their privacy policy.

More information (including a translateable list of the questions) is posted on wiki at mw:VisualEditor/Survey 2015. If you have questions, or prefer to respond on-wiki, then please leave a message on the survey's talk page.

Unsubscribe from this listSign up for VisualEditor's multilingual newsletter Translate the user guide

Thank you, Whatamidoing (WMF) (talk) 00:31, 17 mar 2015 (CET)

Witam.edytuj kod

Dlaczego wycofałeś moją edycje w Puchar Świata w biegach na nartorolkach 2015? Nie ma tam ośmiu konkurencji, tylko 18. Każdy start zalicza się jako jedna konkurencja więcej. Przejrzyj sobie inne artykuły to zobaczysz swój błąd.

Witaj Michale. Dziękuję ci że tak aktywnie bierzesz udział w uzupełnianiu haseł o sportach zimowych. Ale mam jedną uwagę co do twoich edycji. Nie wstawiaj klasyfikacji których nie ma na oficjalnych stronach organizatorów. Mówię tu o Puchar Australii i Oceanii w snowboardzie 2015/2016. Dodałeś klasyfikacje slopestyla i halfpipe a takich nie znalazłem na stronie FIS. Prawdopodobnie dla tego że mało osób startowało i uznali że taka klasyfikacja jest nie potrzebna. Pozdrawiam Hubercik6 (dyskusja) 08:48, 12 sie 2015 (CEST)

Parafia św. Marcina w Walichnowachedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Michalpietrzak2002/Parafia św. Marcina w Walichnowach, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

 • wskazać rzeczywiste źródła,
 • usunąć WP:NPA ([6]).

Po wykonaniu prac najlepiej raz jeszcze utworzyć hasło metodą copy-paste, aby uniknąć NPA w historii hasła.

Pozdrawiam, Wiktoryn <odpowiedź> 10:09, 30 lip 2015 (CEST)

 • Nie napisałem, że masz usunąć link do strony internetowej parafii. W sekcji Przypisy lub w sekcji Bibliografia muszą się znaleźć publikacje, które uźródławiają wszystkie informacje zamieszczone w haśle. W Twoim haśle znajdował się tylko jeden link w sekcji Bibliografia, pod którym próżno było szukać informacji potwierdzających dane zawarte w sekcji Historia. Link do strony parafii w infoboksie tej roli nie spełnia (bo nie znajduje się w żadnej ze wskazanych wyżej sekcji). Historia parafii jest bardzo cenna. Szkoda, że ją usunąłeś, zamiast napisać od nowa, ale porządnie, nie naruszając praw autorskich. Wiktoryn <odpowiedź> 10:31, 30 lip 2015 (CEST)
 • Napisałeś:

Parafia istniała w 1406 r., pochodzi co najmniej z poł. XIV w.. Zaliczała się do dekanatu rudzkiego, a od końca XVI w. do dekanatu wieruszowskiego.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

A źródło podaje:

Parafia istniała w 1406 r., pochodzi co najmniej z pół. XIV w. zaliczała się do dekanatu rudzkiego, a od końca XVI w. do dekanatu wieruszowskiego.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

Napisałeś:

Nową kaplicę Przemienienia Pańskiego dostawił w 1759 r. proboszcz Ciupiński - w 1763 r. wystarał się w Rzymie o Bractwo Przemienienia Pańskiego. Kościół ten spalił się 24 VIII 1843 r.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

A źródło podaje:

Nową kaplicę Przemienienia Pańskiego dostawił w 1759 r. proboszcz Ciupiński - w 1763 r. wystarał się w Rzymie o Bractwo Przemienienia Pańskiego. Kościół ten spalił się 24 VIII 1843 r.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

Napisałeś:

Obecny murowany kościół wybudowano w latach 1875 - 78 staraniem proboszcza Kołodziejskiego.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

A źródło podaje:

Nowy murowany wybudowano w 1. 1875 - 78 staraniem proboszcza Kołodziejskiego.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

Napisałeś:

W czasie II wojny światowej kościół był magazynem zbożowym. Po okupacji kościół został odnowiony i konsekrowany 3 VII 1958 r. przez Bp Golińskiego.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

A źródło podaje:

W czasie II wojny światowej kościół był magazynem zbożowym. Po okupacji odnowiony i konsekrowany 3.VII 1958 r. przez Bp Golińskiego.

{{Cytat}} Brakujące pola: treść. Przestarzałe pola: 1.

Pisanie haseł w Wikipedii nie polega na wyborze odpowiednich zdań ze źródła. Ze źródła należy zaczerpnąć informacje, ale trzeba stworzyć nową jakość, tzn. tekst trzeba tak przerobić, aby nie występowały dostrzegalne podobieństwa między nim a źródłem. W Twoim tekście te podobieństwa były aż nazbyt widoczne. Wiktoryn <odpowiedź> 10:54, 30 lip 2015 (CEST)

Ad:Uniejówedytuj kod

Ad:Uniejów

Cześć. Dodając jakąś informację koniecznie podawaj weryfikowalne źródło, z którego ją zaczerpnąłeś. W dodatku wypisałeś tylko część miast partnerskich, i to bez informacji, że to nie komplet. Wprowadzało to czytelnika w błąd. Poprawiłem i uzupełniłem, ale w przyszłości będę takie niedoróbki po prostu cofać. Jesteś doświadczonym wikipedystą i powinieneś edytować zgodnie z zasadami. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 21:48, 20 sie 2015 (CEST)

Dodatkiedytuj kod

Raczej niesłusznie robisz, wpisując w sekcji zobacz też listę haseł z danej miejscowości. Po to są kategorie. Wyobraź sobie taką listę w Warszawie czy innym Gdańsku. Co innego, gdy mamy art o wsi, która nie ma swojej kategorii lecz jest w miejscowościach gminy... i w tej wsi jest zabytkowy kościół lub coś podobnego. Jeżeli nie wymieniono w treści (najlepsze wyjście) to warto wspomnieć w sekcji Zobacz też. Ciacho5 (dyskusja) 10:38, 23 sie 2015 (CEST)

Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2015edytuj kod

Cześć, na wstępie chciałbym Ci podziękować za aktualizację danych w tym haśle, dobra robota :) Mam jednak dwie prośby.

Pierwsza, kwestia techniczna, gdy uzupełniasz zajęte miejsca u danych skoczków, uzupełniaj je w jednej linii, ze spacjami pomiędzy każdą komórką następująco:

|52 ||42 ||– ||– ||– || || || || || || || || ||

zamiast:

|52 ||42 ||–||–

||–

|| || || || || || || || ||

Wpisując wszystko w jednej linii mamy tu dużą przejrzystość i łatwość w wyszukiwaniu zawodników.

Druga sprawa - wyniki najlepiej spisywać z oficjalnego protokołu zawodów ([7]). W ostatnich konkursach nastąpiło zamieszanie na stronie FIS. Tutaj podano, że Klinga, Larinto i Mitrofan zajęli 51. miejsce, a w rzeczywistości zostali oni zdyskwalifikowani (link potwierdzający wcześniej). Dlatego wyniki wpisuj opierając się na protokole w wersji PDF.

W razie pytań lub niejasności, pisz śmiało na mojej stronie dyskusji :) Pozdrowienia → Snoflaxe (dyskusja) 14:48, 23 sie 2015 (CEST)

Ghana na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce 2015edytuj kod

MATEUSZ.NS dyskusja 18:14, 2 wrz 2015 (CEST)

Sudan Południowy na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce 2015edytuj kod

MATEUSZ.NS dyskusja 18:15, 2 wrz 2015 (CEST)

Mistrzostwa świata w biathlonie letnim 2015edytuj kod

Dzieki że zająłeś sie uzupełnianiem wyników tegorocznego sezonu. Jednak mam prośbe. Patrz jak są po uzupełniane hasła w poprzednim roku. Chodzi mi głównie oto żebyś wstawiał pełne wyniki a nie tylko pierwszą 10 tak jak to zrobiłeś tutaj Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim 2015. W razie nie jasności pisz śmiało. Pozdrawiam !!! Hubercik6 (dyskusja) 15:41, 17 wrz 2015 (CEST)

Hej. Robisz dobrą robotę! Dasz radę to uzupełnić? Mistrzostwa Świata w Biegach na Nartorolkach 2015. Zostało takie niedokończone, a zima idzie i pewnie nikt tego nie ruszy. Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 23:24, 18 paź 2015 (CEST)

Ad:Mistrzostwa_Europy_w_Podnoszeniu_Ciężarów_1901edytuj kod

Ad:Mistrzostwa_Europy_w_Podnoszeniu_Ciężarów_1901

Czy dałbyś rade zamienić bibliografię na źródła tak jak ja to zrobiłem tutaj? --The Polish (query) 15:46, 18 lis 2015 (CET)

Dla mnie przypisy są czytelniejsze bo pozwalają czytelnikom sprawdzić jaka informacje skąd pochodzi. Nie będę dalej nalegać, zrobisz tak jak uważać. --The Polish (query) 16:01, 18 lis 2015 (CET)

Zima 2015/2016edytuj kod

 • Dziękuję że starasz się na bieżąco uzupełniać wyniki imprez sportowych. Tak trzymaj. Jednak w przypadku mistrzostw świata lub kontynentu staraj się uzupełniać tak jak uzupełnialiśmy w poprzednich latach, ale to tylko mała sugestia. Jesteś świetny w tym co robisz. Pozdrawiam!!! Hubercik6 (dyskusja) 16:20, 20 lis 2015 (CET)

Odp:Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarówedytuj kod

Odp:Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów

Przepraszam zatem za te zmiany, odnosiłem się do tego jak traktowani byli zawodnicy A-W na Igrzyskach, gdzie byli jako jedna reprezentacja pod jedną flagą. Poprawisz moje zmiany , czy mam posprzątać po sobie? Andrzei111 (dyskusja) 14:40, 21 lis 2015 (CET)

Kristiina Kresmeredytuj kod

Cześć! Może się nie znam na kryteriach encyklopedyczności, ale czy ww. biegaczka narciarska jest ency? Żadnych większych sukcesów, nie punktowała w zawodach PŚ. Mógłbyś wyjaśnić mi te wątpliwości, jeśli takowe istnieją. Pozdrawiam i życzę zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. --Andrzej94 (dyskusja) 15:26, 22 gru 2015 (CET)

Kristiina Kresmeredytuj kod

Nedops (dyskusja) 16:17, 22 gru 2015 (CET)

Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich kobietedytuj kod

W sumie można by tak zrobić jak ty to napisałeś. Ja jednak mam teraz urwanie głowy na Wikipedii. Postawiłem sobie cel że do końca 2015 cały szablon będzie się świecił na niebiesko. Wiec jak chcesz to możesz sam próbować coś działać. Ja ewentualnie mogę ci coś podpowiedzieć. Hubercik6 (dyskusja) 18:50, 24 gru 2015 (CET)

Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2015/2016edytuj kod

Cześć, po co było to przeniesienie hasła do Zimowy Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2015/2016? → Snoflaxe (dyskusja) 10:20, 26 gru 2015 (CET)

Wydaje mi się, że ze względu na to, że skoki są jednak dyscypliną zimową, to nie ma konieczności pisania, że coś jest stricte zimowe. Jeśli coś jest letnie, to to podkreślamy i myślę, że to wystarczy. Odnośnie tych klasyfikacji Pucharu Kontynentalnego, to faktycznie jest to dość ciekawa sprawa - sam dopiero całkiem niedawno zauważyłem, że wprowadzono od sezonu 2013/2014 podział na zimę, lato i cały sezon. Nie mogę znaleźć na razie żadnych informacji, co to tak naprawdę oznacza - z jakiego powodu FIS sobie prowadzi te klasyfikacje, czy faktycznie jakoś nagradzani są zwycięzcy tej klasyfikacji całosezonowej itp - wydaje mi się to być jakimś dziwnym tworem FIS, który nie ma w ogóle pokrycia w rzeczywistości. Ponadto obecnie w PDF'ach, które są zamieszczane przy każdych zawodach, podawane są tylko klasyfikacje letnia w lecie i zimowa w zimie - przykład tutaj. Myślę, że najpierw ewentualnie lepiej będzie omówić to w Wikiprojekcie - zachęcam Cię do zapisania się i obserwowania strony ;) Utworzę dziś odpowiedni wątek i zobaczymy, co również inni o tym myślą - oczywiście zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam → Snoflaxe (dyskusja) 10:42, 26 gru 2015 (CET)

Saneczkarstwo na torach naturalnychedytuj kod

Cześć, w PŚ juniorów w saneczkarstwie na torach naturalnych powpisywałeś lokaty po pierwszym przejeździe, a w sumie są dwa :-). Jakbyś mógł zerknąć czy i ja coś nie pomyliłem bo już popoprawiałem: Puchar Świata Juniorów w saneczkarstwie (tory naturalne) 2015/2016. Wyniki dzisiejszych zawodów masz tutaj: tutaj Mechtal (dyskusja) 20:39, 6 sty 2016 (CET)

Mam jeszcze jedną sprawę w temacie: Puchar Świata Juniorów w saneczkarstwie (tory naturalne) 2014/2015. W pierwszych zawodach napisałeś, że drugi był Achenrainer, a trzeci Kirchmair. W wynikacha znalazłem: tak czyli drugi był Kirchmair, a trzeci Achenrainer. Mógłbyś to sprawdzić? Bo jeśli by tak było to oprócz poprawki przy tych zawodach, trzeba by też zmienić klasyfikację generalną bo ich punkty by się zmieniły o 15 punktów. Poza tym mam pytanie, gdzie znalazłeś generalną końcową klasyfikację? Mechtal (dyskusja) 13:01, 7 sty 2016 (CET)

Co do tego sezonu i dwójek to pewnie masz rację, po prostu trochę dla mnie mylące są podobne nazwy plików, ale faktycznie 100 punktów jest przypisane Polakom, a tam gdzie są trzy pary to punktów nie ma więc ok. Właśnie widziałem, że z tego sezonu nie ma jeszcze pliku z generalną klasyfikacją po dwóch zawodach więc szacun, że chciało Ci się już to liczyć. Co do tej sprawy z poprzedniego sezonu to nie rozumiem, w pliku z wynikami zawodów wyraźnie drugi jest Kirchmair, a trzeci Achenrainer (czyli tak jak skorygowałeś w miejscach na podium). Jednak w pliku z klasyfikacją generalną tutaj wyraźnie w pierwszych zawodach Kirchmair jest 3 i ma 70 punktów, a Achenrainer 2 i 85 punktów. Trochę to dziwne by tego nikt nie zauważył, albo ja coś źle widzę. W każdym razie ja bym w tych tabelkach co zrobiłeś w zeszłym sezonie nic nie zmieniał bo są one zgodne z tą ich tabelką z klasyfikacją z poszczególnych zawodów i punkty sumarycznie też pasują. Szkoda, że nie ma takiej strony w innym języku na wikipedii by to porównać. Reasumując trudno dojść jak było w tych zawodach faktycznie, ja bym na razie zostawił tak jak jest w tej chwili tzn. w podium zawodów Kirchamir 2, a Achenrainer 3, a w tej szczegółowej tabelce na odwrót. No chyba, że uda Ci się ustalić jak było faktycznie. Mechtal (dyskusja) 17:43, 7 sty 2016 (CET)

Napisałem do federacji saneczkowej odnośnie tych miejsc Kirchmaira i Achenrainera. Odpisali, że ten błąd jest skorygowany tylko na stronie jest zamieszczona nieaktualna klasyfikacja. Mają to poprawić, także trzeba czekać. A tak przy okazji w temacie Puchar Świata w skeletonie 2014/2015 skeletonu, Puchar Świata sezonu 2014/15 pod wynikami nie było żadnej klasyfikacji generalnej PŚ. Dorobiłem taką uproszczoną, jak masz ochotę to możesz rozbudować. Mechtal (dyskusja) 08:56, 15 sty 2016 (CET)

Widziałem, że zmieniłeś datę zawodów w Moskwie od 20, ja bym się upierał że jednak od 21: tutaj jest zaproszenie na zawody: http://www.fil-luge.org/cdn/uploads/invitation-moscow.pdf i wszędzie jest data od 21. Mechtal (dyskusja) 14:48, 23 sty 2016 (CET)

Puchar św. w narciarstwie dowolnymedytuj kod

 • Witaj właśnie wycofałem tą edycje z powodu tego La Plagne, i jak by co ja tam nie widzę dwóch SX w tej miejscowości był tylko jeden który jak wiesz został przeniesiony do Waltes ;) Pol574 (dyskusja) 11:41, 21 sty 2016 (CET)
 • Witaj Michał jeśli tak do ciebie mogę się zwrócić. Fajnie że uzupełniasz poszczególne podia w alpejskim, dowolnym i snowboardzie. Ale fajnie by było też abyś uzupełniał profile danych zawodników którzy stanęli na podium. Bo później są problemy z uzupełnieniem informacji i najlepiej kiedy to się robi na bieżąco. Pol574 (dyskusja) 20:03, 13 lut 2016 (CET)

Klasyfikacjeedytuj kod

Ja zawsze staram się podawać całą klasyfikacje. Ładniej to wygląda. Pozdrawiam !!! Hubercik6 (dyskusja) 16:35, 2 lut 2016 (CET)

Napisz na grupie wikipedii na facebooku. Pozdrawiam!!! Hubercik6 (dyskusja) 15:50, 6 lut 2016 (CET)

Puchar świata w biegachedytuj kod

Widzę, że nie rozumiesz przepisów FIS. Ale mogę Ci to wytłumaczyć. Biegi takie jak: ostatni etap Tour de Ski, ostatni etap Ruka Triple czy teraz ostatni etap Ski tour Canada są punktowane według czasu netto, czyli nie kolejności na mecie. Natomiast biegi pościgowe takie jak ten z soboty punktowane są według kolejności na mecie. Poczytaj sobie przepisy FIS, dostępne na ich stronie, jak i oficjalne klasyfikacje generalną PŚ, tam nawet patrząc po punktach zrozumiesz jak punktowane są te biegi. Wszystkie moje edycje są według przepisów FIS i jestem w 100% pewny, że jest to dobrze zrobione. JanPalony40 (dyskusja) 16:00, 7 mar 2016 (CET)

Ciężko mi powiedzieć, najlepiej było by to sprawdzić w tabeli z wynikami FISu, ale z tego widze na ich stronie data.fis-ski.com to nie wrzucają niestety pdfa z klasyfikacja generalną. Musiałbym doczytać w przepisach pucharu kontynentalnego FIS czy tam również to tak działa jak w PŚ. Podejrzewam, że tak, ale trzeba by to sprawdzić. JanPalony40 (dyskusja) 15:55, 14 mar 2016 (CET)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Armenia na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2014edytuj kod

PG (dyskusja) 10:18, 2 cze 2016 (CEST)

Armenia na Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich 2014edytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Pablo000 (dyskusja) 06:05, 11 cze 2016 (CEST)

Cześć. Przeniosłem również większość pozostałych reprezentacji, abyś mógł dopracować te artykuły, kiedy już będziesz miał czas. Oto one:

Pozdrawiam, PG (dyskusja) 08:25, 11 cze 2016 (CEST)

Biathlonedytuj kod

Cześć Michał. Planujesz może uzupełnienie biathlonu? Jaroz86 (dyskusja) 17:17, 21 cze 2016 (CEST)

Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 – kwalifikacjeedytuj kod

Cześć. Dzięki za edycje przy lekkoatletyce. Mam tylko małą prośbę, aby dodawać znacznik <br/> pomiędzy zawodnikami z jednej reprezentacji zamiast entera. Z góry dzięki. malax5 (dyskusja) 09:06, 29 lip 2016 (CEST)

@Malax5 Hej! W haśle o kwalifikacjach, żeby miało sens, należałoby pisać o zawodnikach, którzy uzyskali odpowiednie minima, ale na IO nie wystąpią (wersja max - dopisać czemu się nie pojawią, np. Noga, Kasprzycka, Kuciapski - kontuzje, Pliś - 3 inne panie miały krajowe wskaźniki...). Pzdr! Nedops (dyskusja) 10:56, 3 sie 2016 (CEST) Ad [8] @Malax5 – ale jaki jest w takim razie sens takich haseł? To kto wystąpi będziemy mieli przecież w hasłach o poszczególnych konkurencjach... Walor haseł z kwalifikacjami mógłby być właśnie taki, że opisywałyby one proces kwalifikacyjny, z jego zasadami, wyjątkami, dzikimi kartami, rezygnacjami itp. itd. Tylko wtedy ma to walor encyklopedyczny. Nedops (dyskusja) 12:16, 3 sie 2016 (CEST) @Malax5 Przykład hasła, które ma walor encyklopedyczny, przy dużym walorze informacyjnym ;) en:Tennis at the 2016 Summer Olympics – Qualification. Nedops (dyskusja) 12:39, 3 sie 2016 (CEST)

Ad:ASB Classic 2018 (kobiety)edytuj kod

Ad:ASB Classic 2018 (kobiety)

Cześć. Tak w celach informacyjnych i na przyszłość - u nas na wiki (w przeciwieństwie do anglojęzycznej Wikipedii) nie wstawiamy samych flag bez nazwisk tenisistów obok. ;) Openbk (dyskusja) 15:12, 1 sty 2018 (CET)

Bobslejeedytuj kod

Cześć, pomożesz Puchar Świata w bobslejach 2017/2018. Jaroz86 (dyskusja) 13:14, 8 lut 2018 (CET)

Kimberley Zimmermannedytuj kod

Openbk (dyskusja) 21:46, 4 sie 2018 (CEST)

Kimberley Zimmermannedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, ponieważ tenisistka nie spełnia kryteriów, por. Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2018:08:04:Kimberley Zimmermann

Pozdrawiam, Andrzei111 (dyskusja) 12:12, 7 sie 2018 (CEST)

Czy wiesz – Benjamín Enzemaedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 15:59, 17 paź 2018 (CEST)

Odp:Tydzień Gwinei Równikowejedytuj kod

Odp:Tydzień Gwinei Równikowej

Hej :) OK, w takim razie nagroda zostanie w puli tygodni tematycznych. Przy okazji - serdecznie dziękuję za Twój wkład w tydzień i Twoje hasła :) Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 14:35, 7 lis 2018 (CET)

Uprawnienia redaktoraedytuj kod

Hej! Włączyłem Ci właśnie uprawnienia redaktora – od teraz możesz przeglądać wersje IP lub użytkowników, którzy redaktorami nie są. Staraj się czynić to rozważnie :) Pozdrawiam, Nedops (dyskusja) 21:54, 13 lis 2018 (CET)

Podziękowanie - Benjamín Enzemaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:20, 16 lis 2018 (CET)

Podziękowanie – Tydzień Gwinei Równikowejedytuj kod

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Gwinei Równikowej. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 18:38, 15 gru 2018 (CET)

Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Michalpietrzak2002,

Fundacja Wikimedia pragnie poprosić cię o Twoją opinię w ankiecie na temat doświadczenia związanego z Wikipedia i fundacją. Celem tego badania jest dowiedzieć się w jaki sposób Fundacja wspiera twoją pracę na wiki i jak możemy to zmienić lub poprawić w przyszłości. Twoje przemyślenia będą miały bezpośredni wpływ na obecną i przyszłą pracę Fundacji Wikimedia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 16:48, 6 wrz 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Michalpietrzak2002,

Kilka tygodni temu zapraszaliśmy Cię do wypełnienia ankiety Community Insights. Jest to coroczne badanie społeczności na całym świecie, organizowane przez Wikimedia Foundation. Chcemy dowiedzieć się jak bardzo nasza praca wspiera wiki. We are 10% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Twój głos ma dla nas znaczenie.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 17:14, 20 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Michalpietrzak2002 -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 17:04, 24 wrz 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Michalpietrzak2002,

Zostało już tylko kilka tygodni na wypełnienie ankiety Community Insights! We are 30% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Dzięki tej ankiecie Wikimedia Foundation uzyska opinie na temat tego, jak dobrze wspiera Twoją pracę na wiki. Wypełnienie zajmie tylko 15-25 minut, a ma bezpośredni wpływ na jakość udzielanego przez nas wsparcia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 21:52, 3 paź 2019 (CEST)

FC kobietedytuj kod

Hej! Ta edycja nie jest prawidłowa. FIS ma burdel w swojej bazie i wynikach, ale zawodniczki urodzone w roku 2005 i 2006, zgodnie z przepisami FIS, nie były uprawnione do startu w FC i de facto nie były w zawodach FC klasyfikowane (porównaj wyniki obu konkursów w Rastbuechl z pdf-ami z klasyfikacją generalną i przypisanymi tam miejscami i punktami zawodniczek startujących w Niemczech - np. [9]). Pisałem zresztą w tej sprawie do FIS i ich stanowisko jest takie, że stworzono tam "miks" zawodów FIS (zwykły międzynarodowy konkurs, który nie jest zaliczany do żadnego cyklu) i FC i za młode zawodniczki nie startowały w ogóle w FIS Cupie. Trzeba byłoby to jakoś "ouwagować", ale raz, że nie mam czasu samemu poprawiać, a dwa, że nie wiem jak to ugryźć, bo sytuacja jest przedziwna. 99kerob (dyskusja) 18:15, 5 lut 2020 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 05:23, 12 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Michalpietrzak2002" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy