Dyskusja wikipedysty:Michozord


Dyskusja wikipedysty:Michozord w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

RE:Siemens Smartronedytuj kod

Witaj! Artykuł nie był wybitny, ale nie zawierał ani jednego błędu. Przed przejrzeniem zawsze sam sprawdzam w źródłach treść artów, także tych na oko dobrze uźródłowionych, czy pokrywa się z nimi. Dane techniczne w tekście i infoboksie zgadzają się z podanymi na stronie producenta i branżowych. Większość istotnych informacji jest w podanym źródle (moc, masa, zasilanie, prędkość, system sterowania). Sprawdziłem to i dlatego oznaczyłem art. Masz rację, że styl na „kilometr wygląda na OR”, ale na metr już nie, bo są to wszystko sformułowania wzięte ze źródeł, sprawdziłem to. Dwa zdania brzmiały przez to trochę ulotkowo, ale to trzeciorzędny problem i zawsze do wygładzenia. Owszem powinienem dodać źródła do każdej informacji, także banalnej (np. kolor capri blue) zatem uzupełniam, dzięki za podniesienie porzeczki. Michael Tav (dyskusja) 10:12, 3 cze 2020 (CEST)

  • Teraz ja dziękuję za Twoje edycje. To jest właśnie powód tego, że jestem przeciw masowemu, błyskawicznemu odsyłaniu artów nowicjuszy do brudnopisu. Często nigdy z niego nie wyjdą, bo to przekracza aktualne możliwości autorów. Dlatego, uzupełniając odpowiedź na Twoje uwagi, uważałem że lepiej jest dać szansę innym na poprawę w przestrzeni głównej (o ile art nie zawiera rażących uchybień). Rozmawiałem o tym kilka m-cy temu na spotkaniu wikipedystów, że najlepiej było wtedy, jak wisiały one jako nieoznaczone dłuższy czas - ok. miesiąc, aż ktoś doświadczony je wygładzi. Pozdrawiam. Michael Tav (dyskusja) 10:25, 4 cze 2020 (CEST)

Czy wiesz – Jöklamýsedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Kenraiz (dyskusja) 18:11, 25 cze 2020 (CEST)

Podziękowanie - Solaris Urbino 18 hybridedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 14:22, 5 lip 2020 (CEST)

Odp:Działający link zew. Ad Dyskusja:Niederbarnimer Eisenbahnedytuj kod

Odp:Działający link zew. Ad Dyskusja:Niederbarnimer Eisenbahn

Hej. Pozwolę sobie odpowiedzieć na Twój wpis na stronie @Mastiego: Link http://www.neb.de działa. Działa, ale następuje przekierowanie pod adres: https://www.neb.de/. Zgodnie z treścią szablonu {{Martwy link dyskusja}} takie przekierowanie należy poprawić. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:31, 5 lip 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Michozord" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy