Dyskusja wikipedysty:Mikołka


Dyskusja wikipedysty:Mikołka w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Archiwum dyskusji

13/11/2008 – 31/12/2010
01/01/2011 – 31/12/2011

(bieżąca dyskusja)

Spis treści

Dodaj temat   •   Historia i autorzy   •   Przejdź do góry strony

Jak dodać nowe hasłoedytuj kod

Dzień dobry mam na imię Julia Tworzowska i mam 9 lat szukałam wpisu o mnie i nie znalazłam i chciałam go dodać ale nie wiem jak to zrobić i dlatego postanowiłam do pana napisać. Jak dodać nowe hasło? Może pan odpowiedzieć na adres mojego taty: tworzowskigmail.com Dziękuję.

Szablon:Userscanedytuj kod

Ad:Szablon:Userscan

Hej, czy ta zmiane konsultowales gdzies wczesniej? O ile faktycznie ten nowy licznik dziala chyba szybciej to mi np. nie rozpoznaje nazw kilku roznych przestrzeni nazw i nie wyswietla liczby usunietych edycji. Putoro (Hæ?) 04:09, 1 lut 2012 (CET)

Bannery CentralNotice dla Wikimanii 2012edytuj kod

Mógłbyś przejrzeć i ustawić na „Ready”? odder (dyskusja) 15:36, 1 lut 2012 (CET)

Przy okazji: przedwczoraj na wiki Wikimanii 2012 uruchomiono rozszerzenie Translate i rozpoczęto proces tłumaczenia strony na inne języki, w tym polski. Czy zechciałbyś przejrzeć i poprawić istniejące tłumaczenia na polski i w miarę możliwości poprawić nowe? Pozdrawiam, odder (dyskusja) 15:32, 3 lut 2012 (CET)

Purgeedytuj kod

Witam. Oczywiście, jak tylko znajdziesz osoby zainteresowane tym gadżetem. Beau (dyskusja) 18:19, 3 lut 2012 (CET)

Maria Skłodowska-Curieedytuj kod

Interesujace, jeszcze wczoraj ktos mi w realu zadal analogiczne pytanie dotyczace educkacji kobiet w "Polsce" (trudno tu pisac o Polsce bez cudzyslowu, ze wzgledu na zabory), wiec tym bardziej ten przypis wydaje mi sie na miejscu, dzieki za pomysl. ziel & 08:51, 11 lut 2012 (CET)

Pogoda dla Wikinewsedytuj kod

Odp:Pogoda dla Wikinews

Dałoby się zrobić. Czy masz jakieś konkretne życzenia co do źródła, szablonu, formatowania i treści? :) Matma Rex dyskusja 13:43, 11 lut 2012 (CET)

Pytania nowicjuszyedytuj kod

Odp:Pytania nowicjuszy

Dzięki za zwrócenie uwagi, uzupełniłem moją odpowiedź. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 08:52, 14 lut 2012 (CET)

Pytania nowicjuszyedytuj kod

Nie, usunąłem tylko dubel, bo na uczelni byłem i w przelocie tylko popatrzyłem. Odpowiem później, chyba, że ktoś mnie ubiegnie. Jeśli odpowiem mailowo to przynajmniej zostawię notkę pod pytaniem. Wojciech Pędzich Dyskusja 14:45, 18 lut 2012 (CET)

Kawiarenka/Babeledytuj kod

Witaj, odpowiedziałam w dyskusji Rartata. Pzdr., Ency (replika?) 15:51, 19 lut 2012 (CET)

Tworzenie stronyedytuj kod

jak utworzyć nową stronę o takim samej nazwie jak już istnieje? i zrobić przejście strony do tej a nie do tej co już istnieje

Jeżeli jakaś nazwa jest już zajęta, ale dotyczy więcej niż jednego pojęcia, możemy utworzyć stronę, podając w nawiasie skrócony opis wyróżniający nowe hasło. Przykłady: Tadeusz Borowski (poeta) i Tadeusz Borowski (aktor). Więcej informacji dotyczących tego zagadnienia proszę szukać tutaj. Wpierw upewnij się jednak, czy artykuł, który zamierzasz stworzyć, spełnia nasze kryteria encyklopedyczności, w przeciwnym wypadku może on zostać usunięty. Linki do wszystkich stron wewnątrz Wikipedii tworzy się tak samo − umieszczając nazwę strony w podwójnych nawiasach kwadratowych, np. [[Strona główna]]. --Mikołka 15:50, 20 lut 2012 (CET)

Odp:Gadżetedytuj kod

Odp:Gadżet

Faktycznie :) Nawet opis jest ten sam -- Bulwersator (dyskusja) 13:03, 23 lut 2012 (CET)

Odp:Wikipedia:Anomalie w datach śmierciedytuj kod

Odp:Wikipedia:Anomalie w datach śmierci

Samo przeniesienie nie wystarczy, trzeba też poprosić operatora by regenerował w nowym miejscu -- Bulwersator (dyskusja) 21:09, 23 lut 2012 (CET)

  • Jak najbardziej, zgodnie ze zmianą funkcjonalności -- Bulwersator (dyskusja) 21:17, 23 lut 2012 (CET)
    • Punkt 3 mi się nie podoba - po co urodzeni (w tym momencie jest ich tysiące) mają być na początku? -- Bulwersator (dyskusja) 23:17, 23 lut 2012 (CET)
      • Przeniosłem "urodzeni..." na dół (tam pewnie tysiące biogramów czeka na poprawienie, może dziesiątki czy setki tysięcy...) -- Bulwersator (dyskusja) 23:32, 23 lut 2012 (CET)

Odp:Porządkowanie meta-stronedytuj kod

Odp:Porządkowanie meta-stron

Na tę i podobne strony mam inne miejsce. Muszę je tylko dopracować i przeniosę. Karol007dyskusja 10:47, 26 lut 2012 (CET)

Bardzo proszę: Wikipedysta:Tar Lócesilion/Wikiprojekt:Strona główna i Wikipedysta:Tar Lócesilion/Wikiprojekt:Strona główna/centrum współpracy. Ta druga strona pozostanie jeszcze długo niedopracowana, bo w tej przestrzeni nazw nie będzie wszystko działało prawidłowo. Obecnie powoli pracuję nad tym: Wikipedysta:Karol007/Ikona. Rozmiarów zdefiniowanych tam jest dużo, trzeba przed przeniesieniem do właściwej przestrzeni zawęzić ich ilość do max 5. Ujednolici się tym później ikony (teraz gdy są na jednej stronie widać jak bardzo do siebie nie pasują), oraz ich rozmiary. Po zebraniu wszystkich ikon (również kilkunastu stosowanych w przestrzeni głównej) reaktywuje się dyskusje w Wikiprojekt:Ikonki. Wszystko jest powiązane ze sobą i mam dokładny plan działania, ale z Tarem mamy mniej czasu ostatnio. Karol007dyskusja 11:21, 26 lut 2012 (CET)

Portal:Biologiaedytuj kod

Dzięki za inspirację – nie chciałem zmieniać szaty graficznej i wrzuciłem w szablon dotychczasowe formatowanie sekcji. Przede wszystkim zależało mi na rozmyciu koloru w pasku nagłówka ale rozciągniętym na całą jego szerokość. W podrzuconym szablonie było do wyboru zrobienie jednokolorowego paska na całą szerokość lub rozmycie powodujące szybki zanik tła i tym samym nieczytelność dłuższych nagłówków. Pozdrawiam Kenraiz (dyskusja) 09:19, 27 lut 2012 (CET)

Odp:Strona użytkownikaedytuj kod

Odp:Strona użytkownika

Dzięki. Na pewno się przyda. Jak będę miał chwilę to przerobie sobie stronę. Z tego co testowałem na podglądzie jest ok. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 09:38, 27 lut 2012 (CET)

zgłoś błądedytuj kod

Odp:Wikipedia:Kontakt

Na zgłoś błąd trafiłem na twój tekst:

Jeżeli chodzi o wydarzenia bieżące, to zapraszam do naszego projektu siostrzanego – Wikinews – otwartego serwisu informacyjnego, w którym każdy może dodawać i poprawiać informacje.

Jest on może gdzieś jako szablon? a jeśli nie to czy mogę sobie zrobić z niego szablon? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 11:55, 5 mar 2012 (CET)

Anomalie w datach śmierciedytuj kod

Hi, i moved your request from my dewiki talk page to my plwiki talk page and responeded at Dyskusja_wikipedysty:Merlissimo#MerlBot@plwiki. I think that's easier for you so you don't have to watch a different wiki and i am watching all my own talk pages globally using a special tool. I was very busy during the last weeks, so sorry for the late response. Merlissimo (dyskusja) 13:42, 9 mar 2012 (CET)

brudnopisedytuj kod

Wspaniale, dzięki. Drobna uwaga: FAQ jest w pomocy, nie jest równorzędne do pomocy, archiwów itd. Link do FAQ daliśmy tylko dlatego, żeby równoważył linki wróć, które masz na podstronach (np. tu). Fajnie by było, jakbyś zrobił jeszcze miejsce na taki właśnie napis u góry po lewej. Tar Lócesilion|queta! 15:44, 10 mar 2012 (CET)

jak szukać przodkówedytuj kod

dzien dobry nazywam się jan leonard ejdukiewicz mam 67 lat i chciałbym sie dowiedzieć skąd przybyli moi przodkowie . niewiem jak sie do tego zabrać.moj meil irjan6545@gmail.com skype irjan16 licze na pierwsze wskazowki jan ejdukiewicz

MKedytuj kod

Hej. To z niedokładnym przypisem (który potem uzupełniłeś) to pewnie zamieszanie jakiegoś trollingu czy innych povów, którym kiedyś poddawane było to hasło :) Tak mi się przynajmniej kojarzy. Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 23:12, 27 mar 2012 (CEST)

Odp:Wszystkie podstronyedytuj kod

Odp:Wszystkie podstrony

Proste i fajne! Dopisz jeszcze do WP:Narzędzia. Zdarza się, że ktoś szuka nawet takich drobiazgów, a brak mu wiedzy by samemu sobie poradzić, a czasem potrzebuje przykładu do przerobienia. Skalee 12:01, 31 mar 2012 (CEST)

Odp:Szablony słownikówedytuj kod

Odp:Szablony słowników

Cześć! Tak o coś takiego mi chodziło. Tylko może wygodniej będzie sjp pwn albo SJP PWN wywoływać? A przy okazji to jak zrobić by mieć taką ramkę jak Ty zaczynającą się od "Witaj na mojej stronie dyskusji. Wpisując..."? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 22:32, 1 kwi 2012 (CEST)

Odp:Szablony słowników
Dzięki za poradę. Dzięki za konstrukcje szablonu. Wydaje mi się że wygodniejszy będzie pod nazwą {{sjp pwn}}. Zechcesz go wstawić do przestrzeni szablon (nie zrobiłem tego ze względu na autorstwo) Co do linki do wyników wyszukiwania (A) to chyba nie potrzebne więc wystarczy do hasła (B) Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 23:56, 4 kwi 2012 (CEST)

Ad:Dyskusja_wikiprojektu:Zoologiaedytuj kod

Cześć. W jaki sposób jak współrzędne mogą być pomocne przy identyfikacji gniazda? Mogę je podać tylko w przybliżeniu, bo nie mam GPS. Znalazłem to gniazdo w Internecie opisane jako gniazdo bocianie. Pozdrawiam Kroton (dyskusja) 22:04, 30 maj 2012 (CEST)

Johannes_Starkedytuj kod

Zmodyfikowałem życiorys o jego wczesny kontakt z zasadą względności. Czy mógłbyś przejrzeć?--C. Trifle (dyskusja) 13:03, 8 cze 2012 (CEST)

artykułedytuj kod

witam, stworzyłam mini artykuł ale nie wiem co zrobi zeby sie ukazal na Wiki, prosilabym o pomoc--Showrec. (dyskusja) 15:15, 11 lip 2012 (CEST)

Problemy z dopisywaniem się i bardziej skomplikowanymi rzeczami, jak np.: szablony.edytuj kod

Witam, niedawno chciałem dopisać się w atlasie wikipedystów, ale nic z tego nie potrafię zrozumieć! Próbowałem kilka razy, ale zawsze lądowało nie tam gdzie trzeba. W ogóle mam problem z tego typu rzeczami jak szablony itp. Proszę o Pomoc! Mój e-mail:spyrapolis(małpa)interia.pl --Spiritus7 (dyskusja) 21:12, 12 lip 2012 (CEST)

Jak ?edytuj kod

Witam, chce stworzyć biografie mojego przyjaciela tancerza i nie wiem jak mam znaleźć szablon do tworzenia biografii (ze zdjęciami) z informacjami o wykształceniu, pracy, karierze, dorobku artystycznym, bardzo prosze o pomoc (Normajane81 (dyskusja) 14:14, 24 sie 2012 (CEST))--Normajane81 (dyskusja) 14:14, 24 sie 2012 (CEST)

Dodanie nowego hasła: akademicka szkoła podstawowaedytuj kod

Witam, proszę o weryfikację nowododanego hasła: akademicka szkoła podstawowa.

Pzdr AM

Proszę o pomoc jako nowy wikipedystaedytuj kod

Cześć, chciałbym skorzystać z Twoich porad odnośnie umieszczania haseł. Możesz powiedzieć mi co jest nie tak z hasłem Liceum Ogólnokształcące w Pasłęku ? Oczywiście w niedalekiej przyszłości zamierzam tę stronę znacznie urozmaicić. KLS99I 11:23, 21 wrz 2012 (CEST)

uzupełnienie CV Stanisława Zięby - politykaedytuj kod

W latach 1992 -1994 wykładowca na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym SGGW

 Prof. ndzw.w Almamer WSE obecnie Almamer SW 

uzupełnienie CV Stanisława Zięby - politykaedytuj kod

W latach 1992 -1994 wykładowca na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym SGGW

Od roku 1999 Prof. ndzw.w Almamer WSE obecnie Almamer SW 

pedytuj kod

skad sie wziela nagroda nobla

Pomóżedytuj kod

Pomóż mi z moim brudnopisem chciałbym żebyś sprawdził i powiedział mi co muszę poprawić.

Pomóżedytuj kod

Pomóż mi w moim brudnopisie nie wiem czy dobrze wszystko jest, podeślij mi co jest źle ok? Za pomoc serdecznie dziękuję.

Aleokrafii (dyskusja) 20:44, 22 paź 2012 (CEST)

Powiadomienia Zgłoś błądedytuj kod

Hej, usunąłem cię z listy – jak widać powyżej, bot głupieje na wielkich, niearchiwizowanych stronach dyskusji (usunąłem trochę powtarzających się powiadomień). Dopisz się, jak ją zarchiwizujesz :) Matma Rex dyskusja 12:03, 11 lis 2013 (CET)

A ja posunąłem się dalej. Skasowałem z twojej dyskusji wszystkie sekcje "The Signpost", "Nowy wpis na Zgłoś błąd" oraz wypisałem cię z Signpost. Nie edytujesz od 8 miesięcy, więc nie ma potrzeby aby te informacje pojawiały się twojej stronie. Jak wrócisz to się ponownie możesz zapisać. ~malarz pl PISZ 22:27, 11 lis 2013 (CET)

dodatek wp_si.jsedytuj kod

Zmodyfikowałem działanie mojego dodatku. Teraz poprawia formatuje on cały infoboks od nowa (każdy parametr w nowej linii) przykład. Jeżeli będziesz miał uwagi do tego sposobu działania to proszę o informację. ~malarz pl PISZ 13:28, 21 lis 2015 (CET)

Radio Wnetedytuj kod

Lukasz Lukomski (dyskusja) 18:00, 4 paź 2018 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Mikołka" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy