Dyskusja wikipedysty:Mitrovitz


Dyskusja wikipedysty:Mitrovitz w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jakubiakedytuj kod

Obwieszczenie jest na podstawie dokumentów, które Jakubiak złożył jeszcze przed rejestracją partii. Ale źródło na rejestrację partii mamy, a on jest jej szefem, więc jest oczywiste, że należy do tej partii, w związku z czym musi mieć to wpisane. Pawmak (dyskusja) 20:23, 10 maj 2020 (CEST) PS. Jeśli chodzi o PKW, to na tym w ogóle się nie trzeba opierać, bo tam nie zawsze jest podawana prawda. Np. w 2010 Kaczyński i Lepper nie podali, że należą do partii, a przecież byli szefami partii. Pawmak (dyskusja) 20:51, 10 maj 2020 (CEST)

Wszędzie są takie obwieszczenia. Nie wiem, czy gdzieś nie było wówczas napisane, że nie należą do partii, ale tak czy inaczej brak podanej partii sugeruje brak przynależności do partii. To nie kwestia PKW – po prostu jak kandydat wpisze w oświadczeniu, tak podają. W wypadku Jakubiaka sytuacja jest nieco inna, bo on zgłosił komitet 10 lub 11 marca, a FdR została zarejestrowana akurat 12 marca. Pawmak (dyskusja) 21:36, 10 maj 2020 (CEST)

Podziękowanie - Lewis Hine, Adam Strzemboszedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:59, 2 cze 2020 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 18:47, 11 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Mitrovitz" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy