Dyskusja wikipedysty:Morcius


Dyskusja wikipedysty:Morcius w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Tutaj możesz zostawić dla mnie wiadomość.

 • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
 • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
 • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
 • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.


Piastu βy język giętki... 17:37, 11 sty 2009 (CET)

Spis treści

Archiwaedytuj kod

Odp:Aktywniedytuj kod

Odp:Aktywni

Hej, hej. Bardzo ważna kwestia. Jak pewnie wiesz, znaczna część artykułów o filmach (podobnie jak o aktorach i filmowcach) tworzona jest na podstawie różnych baz danych, do których linki zamieszcza się w sekcji Linki zewnętrzne. Niby to można było tolerować, ale... no właśnie - okazuje się, że w niektórych serwisach podchodzi się do tego żartobliwie, a nie weryfikując tego w innych źródłach, w artykułach mogą pojawiać się koszmarki. O problemie zaczęliśmy dyskutować w kawiarence. Wielka prośba - jeśli tworzysz nowe artykuły - linki do stron, z których korzystasz, daj w przypisach, a w linkach zewnętrznych ewentualnie inne bazy danych (na podstawie których artykuł nie był tworzony). Dziękuję za zrozumienie :) Hedger z Castleton (dyskusja) 12:32, 26 wrz 2016 (CEST)

Podsumowanie Tygodnia Artykułu Tajwańskiegoedytuj kod

II miejsce ex aequo w kat. art. pow. 2kB (Tydzień Artykułu Tajwańskiego)

Dzięki za udział w akcji. Przekazuję gwiazdkę za II miejsce ex aequo w kategorii powyżej 2kB. Pozdrawiam, RoodyAlien (dyskusja) 22:43, 12 lis 2016 (CET)

Podsumowanie Tygodnia Artykułu Francuskiego IIIedytuj kod

III miejsce w kat. art. pow. 5kB (Tydzień Artykułu Francuskiego III)

Dzięki za udział w akcji. Przekazuję gwiazdę za III miejsce w kategorii artykułów powyżej 5kB. Pozdrawiam, RoodyAlien (dyskusja) 19:35, 22 lis 2016 (CET)

Dyscypliny na IO 1984edytuj kod

Witaj,
bardzo cieszę się, że edytujesz artykuły związane z IO. Mam tylko jedno pytanie/sugestię. Czy nie było by lepiej w artykułach dot. dyscyplin jak np. Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984, Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984, Łucznictwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984, żeby podawać Osobną sekcję linków zewnętrznych zamiast przypisów? Dla mnie przypis odnosi się do danego zdania, czy paragrafu. W tych artykułach można powiedzieć, że odnosi się do danej sekcji. Moim zdaniem ten numerek przy nagłówku nie wygląda estetycznie. Poza tym linki, które podajesz są tak bogate, że odnoszą się do wszystkich informacji, które można znaleźć w artykule, poza tabelą medalową. Ale takową można samemu stworzyć na podstawie medalistów. Spójrz proszę na zmiany jakich dokonałem w tym artykule. Jeżeli ci odpowiada to zostaw, jeżeli nie to cofnij. Pozdrawiam Fafik Napisz coś® 12:03, 28 lis 2016 (CET)

Baltoleedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 18:55, 14 gru 2016 (CET)

Galeria Sztuki im. Włodzimierza i Jerzego Kulczyckichedytuj kod

Naprawdę uważasz, że wstawienie szablonu {{ek}} było zasadne? Obiekt encyklopedyczny, wystarczyła mała edycja żeby poprawić styl. Tym bardziej że artykuł powstał w ramach Projektu Stowarzyszenia Wikimedia Polska i Muzeum Etnograficznego w Warszawie. Bukaj (dyskusja) 13:19, 16 gru 2016 (CET)

Piłka do bandyedytuj kod

StoK (dyskusja) 19:48, 30 sty 2017 (CET)

Zredukujmy wpływ na środowisko naturalne ruchu Wikimediaedytuj kod

Witaj Morcius, kontaktuję sie z Tobą gdyż na swojej stronie użytkownika wykazałeś zainteresowanie sprawami ochrony środowiska. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z projektem Wpływ na środowisko naturalne na Meta, gdzie chcę zebrać wsparcie dla redukcji wpływu ruchu Wikimedia na nasze środowisko naturalne. Moim pierwszym celem jest to by wszystkie serwery Wikimedia korzystały wyłącznie z energii odnawialnej. Może mógłbyś okazać swoje poparcie dla tego projektu? Dziękuję, --Gnom (dyskusja) 11:37, 22 lut 2017 (CET)

Tydzień Albańsko-Kosowskiedytuj kod

Za III miejsce w kategorii artykułów powyżej 2 kB w Tygodniu Albańsko-Kosowskim Za III miejsce w kategorii artykułów powyżej 5 kB w Tygodniu Albańsko-Kosowskim

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Albańsko-Kosowskiego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Mam nadzieję, że będziesz także uczestniczył w zbliżających się nowych tygodniach tematycznych. Tournasol Słucham :) 19:53, 22 lut 2017 (CET)

Nie ma za co. Gwiazdki jak najbardziej się należały. Tournasol Słucham :) 20:09, 22 lut 2017 (CET)

Metafosedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 18:51, 27 lut 2017 (CET)

Gaz olejowyedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 16:13, 24 mar 2017 (CET)

Czy wiesz – Białe Ukrzyżowanieedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Mozarteus (dyskusja) 14:57, 25 mar 2017 (CET)

Podziękowanie - Rewolwer Colt Single Action Armyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Torrosbak (dyskusja) 15:59, 25 mar 2017 (CET)

Pomnikiedytuj kod

Czesc Kolego. Mam pytanie: czy istnieje na wikipedii encyklopedyczność dla pomników? Pozdrawiam--Mateuszgdynia (dyskusja) 22:53, 28 mar 2017 (CEST)

Wieści z Inicjatywy Zrównoważonego Rozwojuedytuj kod

Dziękujemy za wsparcie Inicjatywy Zrównoważonego Rozwoju!

Drogi Morcius! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie dla Inicjatywy Zróważonego Rozwoju, która ma na celu ograniczenie negatywnego wpływu ruchu Wikimedia na środowisko. Na przestrzeni ostatni dwóch lat ponad 200 wikimedian z całego świata podjęło wspólne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju projektów Wikimedia.

Co słychać u nas nowego?

Kontaktujemy się z Tobą, ponieważ chcielibyśmy podzielić się wspaniałą wiadomością: Rada Powiernicza Fundacji Wikimedia przegłosowała uchwałę stanowiącą, iż Fundacja jest zaangażowana w poszukiwanie sposobów zredukowania wpływu jej działalności na środowisko. Dodatkowo udało nam się wybrać nową nazwę dla projektu i stworzyć fajne logo, które widoczne jest po prawej :-)

Co teraz?

Aktualnie współpracujemy z pracownikami Fundacji Wikimedia, aby uczynić zrównoważony rozwój kluczowym priorytetem w procesie wyboru nowej lokalizacji serwerów Wikimedia w Singapurze. Zaprezentowaliśmy też Fundacji stworzony przez nas harmonogram działania na rzecz odnawialnej energii, który pozwoliłby, aby wszystkie serwery Wikimedia wykorzystywały wyłącznie energię odnawialną do roku 2019.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Abyśmy mogli dalej kontynuować nasz projekt, potrzebujemy Twojej pomocy − i istnieje szereg różnych sposóbów, aby to zrobić:

 • Poproś innych wikimedian o złożenie podpisu na stronie projektu − w ten sposób możemy wskazać Fundacji Wikimedia, że jest to kwestia, która jest naprawdę ważna dla naszej społeczności.
 • Porozmawiaj z innymi wikimedianami na temat znaczenia ograniczenia negatywnego wpływu ruchu Wikimedia na środowisko.
 • Pomóż nam ulepszyć i przetłumaczyć stronę projektu na Meta-Wiki.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami (w j. angielskim) na Meta-Wiki. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie! --Aubrey i Gnom (dyskusja) 18:15, 9 kwi 2017 (CEST)

Podziękowanie - Białe Ukrzyżowanieedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:18, 16 kwi 2017 (CEST)

Bibliografiaedytuj kod

Witaj. Nie zmieniaj bibliografii na źródła. Eurohunter (dyskusja) 14:48, 29 kwi 2017 (CEST)

Dodałeś także datę w formacie niezgodnym ze standardem. Eurohunter (dyskusja) 14:50, 29 kwi 2017 (CEST)

Ludwik Żurowskiedytuj kod

Strona Ludwik Żurowski będzie jeszcze uzupełniana, szczególnie brakujące daty. Bardzo dziękuje za sprawdzenie i gratuluję dorobku redakcyjnego. Pozdrawiam - Henry39 (dyskusja) 16:32, 3 maj 2017 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:20, 10 maj 2017 (CEST)

Lista gal WWEedytuj kod

Hejka. :)
Ogółem w sumie jest to dobry pomysł, aby na razie uzupełnić artykuły cyklów gal o wyniki tych gal, które nie mają jeszcze własnego artykułu (w tym wypadku jak robisz z Armageddon). Dołączę się do tego dzisiaj i też zacznę uzupełniać inne cykle gal. Jeśli tylko mógłbym poprosić, linkuj stypulacje walk do "Listy rodzajów walk we wrestlingu", a także poprawiaj linkowania do mistrzostw (jeżeli tytuł miał akronim "WWF", to zostawiaj nazwę, ale linkuj do WWE Championship a nie WWF Championship). Postaram się to poprawić, a także takie kwiatki jak "The Rock'a" i tak dalej. :) --Wybielacz (dyskusja) 09:13, 13 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:32, 10 cze 2017 (CEST) 

463 Dywizja -> 463 Dywizja (Wehrmacht)?edytuj kod

Witam! Jesteś pewien tych przenosin? Trochę nad tym myślałem, bo oryginalne nazwy dywizji zapasowych były w formie Division Nr. 463, w literaturze występuje forma 463 Dywizja Zapasowa (wielu autorów myli dywizje zapasowe z rezerwowymi). Natomiast większość dywizji piechoty na naszej Wikipedii zawiera końcówkę (III Rzesza) a nie (Wehrmacht). Zdecydowałem się na pozostawienie numeru z nazwą, bo i tak nie znalazłem żadnej dywizji o tak wysokim numerze. Pozdrawiam Staszek99 (dyskusja) 18:47, 27 lip 2017 (CEST)

Po namyśle zdecydowałem się przenieść te trzy artykułu pod poprzednie nazwy. Moim zdaniem lepsza nazwa jest krótsza. Pzdr. Staszek99 (dyskusja) 19:16, 27 lip 2017 (CEST)

Chylusedytuj kod

Sławek Borewicz (dyskusja) 17:43, 13 paź 2017 (CEST)

Niemieckie czołgi zdobyczne w okresie I wojny światowejedytuj kod

Cześć. Dzięki za edycję ale chciałbym podkreślić że tytuł artykułu i szablon „Osobny artykuł” nieprzypadkowo współgrają z artykułem o niemieckich czołgach z okresu II wojny światowej. Celowo tak to skonstruowałem aby było to ze sobą spójne. W artykule o czołgach z II wojny zmian nie dokonałeś i tam jest nadal tak jak ja to zrobiłem. Jeśli uważasz że tak być nie powinno zmień i tam. Moim zdaniem lepiej byłoby zostawić to tak jak było wczoraj. --Gungir1983 (dyskusja) 13:10, 24 lis 2017 (CET)

 • Dzięki za słowa że ciekawie piszę. Nigdy nie usuwam czyjejś edycji zanim tego z ową osobą nie uzgodnię. Pozmieniam to w taki sposób aby zarówno Twój jak i mój sposób widzenia tego artykułu był zachowany. --Gungir1983 (dyskusja) 13:58, 24 lis 2017 (CET)
 • Jeszcze jedno. Wycofałem Twoją zmianę jeśli chodzi o Wikidatę. Artykuły niemiecki i francuski są bardzo szerokie i odnoszą się nie tylko do pierwszej ale i drugiej wojny światowej. Należałoby połączyć i znacznie rozbudować artykuły o niemieckich Beutepanzer z obu wojen i dopiero dodać go do tamtych. --Gungir1983 (dyskusja) 21:39, 24 lis 2017 (CET)

ZIOedytuj kod

Cześć, mam do Ciebie prośbę w haśle Polska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018 dodałem dział "Kwalifikacje". Czy mógłbyś opisać kwalifikacje naszych reprezentantów w biathlonie? Może wyjdzie z tego fajne hasło. Pozdrawiam Jaroz86 (dyskusja) 22:58, 4 lut 2018 (CET)

Rajd Drezno - Wrocław 2009edytuj kod

Teukros (dyskusja) 19:37, 5 lut 2018 (CET)

Wikipedysta:Morcius/brudnopis11edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować. Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. MalarzBOT (dyskusja) 03:54, 27 mar 2018 (CEST)

Wikiprojekt:Wrestling – gotowe artykułyedytuj kod

Hejka! Tylko taka malutka prośba: jeśli stworzysz/poprawisz/ukończysz pisanie artykułu o wrestlingu, to jak możesz, to dodaj go do do tej podstrony, byśmy wiedzieli co jest zrobione :) Z góry dzięki i pozdrawiam! --Wybielacz (dyskusja) 14:43, 4 kwi 2018 (CEST)

Gotowe artykuły biograficzne w Wikiprojekcie Wrestlingedytuj kod

Hej, przede wszystkim fajnie, że zainteresowałeś się projektem. Podoba mi się to co zrobiłeś z artykułami Dropkick i Powerbomb. Jeśli jednak chodzi o artykuły biograficzne to mamy trochę wyższe standardy. Rozwinięcie artykułu o Finlay'm to duży postęp w stosunku do tego co było i za to jestem wdzięczny, ale temat nie został jeszcze wyczerpany. Przejrzyj sobie inne artykuły biograficzne w gotowych artykułach. Dopiero kiedy wszystkie informacje statystyczne są uzupełnione, a opis kariery jest szczegółowy i podzielony na sekcje (odnoszące się do przynależności do organizacji, panowań mistrzowskich i znamiennych rywalizacji) uznajemy artykuł za gotowy. Pozdrawiam. :-) --Czarnybog (dyskusja) 20:44, 5 kwi 2018 (CEST)

Hej, to znowu ja. Chciałem tylko oznajmić, że jednak przywrócę Finlay'a z powrotem na stronę gotowych artykułów. Standardy, które w sumie tylko ja forsowałem, były zbyt wysokie. Generalnie jedyna oficjalna reguła dotycząca gotowych artykułów brzmi "W tym miejscu znajduje się lista wszystkich gotowych artykułów, które aktualnie nie potrzebują większych poprawek ani większych zmian - jeśli jednak masz odmienne zdanie, napisz o tym w dyskusji i/lub usuń artykuł z listy, popraw go i przywróć go tutaj". Myślę, że na tym etapie wszyscy się zgadzają, że taki artykuł o Finley'u można uznać za gotowy. Przepraszam za niepotrzebne hamowanie postępu. --Czarnybog (dyskusja) 18:27, 15 cze 2018 (CEST)

Opisy zmianedytuj kod

Hej.

Podczas wprowadzania zmian do treści Wikipedii nie zapominaj o wypełnianiu pola Opis zmian. Dzięki temu inni wikipedyści będą wiedzieć, na czym polegała Twoja zmiana. Wypróbuj również zielone przyciski pod tym paskiem, aby dowiedzieć się, jakie typowe opisy są przez nas stosowane. Dziękuję.

Gorąca prośba, naprawdę bardzo ułatwia to życie innym wikipedystom. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 16:04, 15 kwi 2018 (CEST)

Wikiprojekt:Wrestling - Gotowe artykułyedytuj kod

Hejka! Pierdoła, ale muszę to napisać - przypadkowo wpisujesz hasła takie jak Sharpshooter lub Rozrywka sportowa do listy gotowych artykułów o wrestlerach. :D --Wybielacz (dyskusja) 11:16, 4 maj 2018 (CEST)

Ad: Vintilă Cossiniedytuj kod

Ad:Vintilă Cossini

Witam

Uzupełniłeś hasło Vintilă Cossini o dodatkowe informacje. Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie uzupełnione. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy dodawaniu informacji do haseł proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Najlepiej dodaj do tego fragmentu dokładny przypis. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 17:57, 14 maj 2018 (CEST)

Czy wiesz – Rafael Lusvarghiedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 01:54, 29 maj 2018 (CEST)

Militiades (ujednoznacznienie)edytuj kod

Przejrzałeś tę stronę i nie zauważyłeś tego, co ja: drugie "i" jest zbędne. Nie mam uprawnień, wystarczy przenieść stronę do "Miltiades (ujednoznacznienie)".82.177.40.11 (dyskusja) 09:12, 6 cze 2018 (CEST)

Podziękowanie - Rafael Lusvarghiedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:22, 22 cze 2018 (CEST)

Czy wiesz – Sejm Słowacki (1938–1945)edytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Anagram16 (dyskusja) 11:23, 6 lip 2018 (CEST)

„Edycje”edytuj kod

Witam, możesz wyjaśnić czemu służą np. takie edycje? Chrumps 23:13, 6 lip 2018 (CEST)

Tydzień na Północnokoreańskiedytuj kod

Witam! mam pytanie czy porobiłbyś artykuły Korea Północna (w zasadzie Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna) na Letnich/ Zimowych igrzyskach olimpijskich w XXXX roku zależałoby mi by mieć przetłumaczonych medalistów olimpijskich po polsku. Lukasz2 (dyskusja) 20:29, 25 lip 2018 (CEST)

Kasarekedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Dodać źródła.
 • Hasło słownikowe. W tej postaci nadaje się do Wikisłownika.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, PawełMM (dyskusja) 10:11, 1 sie 2018 (CEST)

 • Jakby co, to zaraz zrobię jakiś zalążek. Panek (dyskusja) 10:57, 1 sie 2018 (CEST)

Ad:Lista uczestników Tour de Pologne 2018edytuj kod

Ad:Lista uczestników Tour de Pologne 2018

Cześć. Przypominam o konieczności dodania źródeł. Hasła, czy listy bez źródeł nie mogą być publikowane. Więcej na ten temat tutaj: WP:WER i tutaj: WP:Ź. Pawel Niemczuk (dyskusja) 20:27, 9 sie 2018 (CEST)

Podziękowanie - Sejm Słowacki (1938–1945)edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:55, 13 sie 2018 (CEST)

ChAI-4edytuj kod

Hej, ta edycja [1], to nie ten samolot. Pozdrawiam--Tokyotown8 (dyskusja) 13:24, 14 sie 2018 (CEST)

Socjolodzy prawaedytuj kod

Nie cofaj tej kategoryzacji, właśnie pracujemy nad tym z nowicjuszem. Zaraz powionno być OK. Ciacho5 (dyskusja) 16:48, 16 sie 2018 (CEST)

Playboy: Pamela w całej okazałościedytuj kod

Lukasz Lukomski (dyskusja) 11:47, 5 wrz 2018 (CEST)

Slammiversary XVedytuj kod

Witam. Chciałbym prosić Cię o sprawdzenie w wolnej chwili hasła Slammiversary XV, które nominowałem do DA, i zgłoszenie ewentualnych uwag. Ponieważ w Wikiprojekcie: Wrestling jedynie my jesteśmy aktywni, będę wdzięczny za merytoryczną pomoc w udoskonaleniu tego artykułu. Nowy15 (dyskusja) 21:42, 1 paź 2018 (CEST)

Tydzień Motoryzacyjnyedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Motoryzacyjny. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 10:11, 15 gru 2018 (CET)

Tahtalı Dağıedytuj kod

wpis płyta meblowa laminowanaedytuj kod

Witam Proszę o informacje na temat powyższego wpisu, który zamieściłem wczoraj tj. 28.02.2019. Po edycji wyświetlił się monit dodane z sukcesem. Dzisiaj w wyszukiwarce pod tym hasłem nic już nie widniej. z góry dziękuje za odpowiedź SzafyTU (dyskusja) 20:29, 1 mar 2019 (CET)

Susan Featherlyedytuj kod

Co świadczy o encyklopedyczności? W branży porno liczba filmów nie daje ency (bo grają w setkach lub więcej)(i prawie każdy ma tam jedną z głównych ról), nagród nie ma. Poważnych ról w innych filmach też nie wymieniłeś.... 77.253.56.126 (dyskusja) 11:12, 3 kwi 2019 (CEST)

Susan Featherlyedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 12:05, 3 kwi 2019 (CEST)

re:Kristal Marshalledytuj kod

Cześć! W sekcji Kariera wrestlerska wszystko do "W grudniu 2005 r...", informacja o wygaśnięciu kontraktu z WWE i z TNA oraz cała sekcja Życie prywatne. Przepraszam, że dopiero teraz piszę. Pomyliłem się i wcześniej odpisałem niewłaściwej osobie. --Czarnybog (dyskusja) 18:27, 23 kwi 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Morcius -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 21:49, 28 wrz 2019 (CEST)

Calvin Kleinedytuj kod

Calvin Klein dwie ręce w górze a instrument sam się gra

pozdrawiam Wielki W

Vulcanaedytuj kod

Ten cyrk w Australii szkoli dziewczęta w sztuce ogólnie czy w sztuce cyrkowej (jak się domyślam)? Ciacho5 (dyskusja) 10:46, 10 lis 2019 (CET)

 • Poprawiam, w "sztukach cyrkowych" ;), Pozdr. Morcius (dyskusja) 11:06, 10 lis 2019 (CET)

Podziękowanie - Mistrzostwa świata w saunieedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:18, 19 sty 2020 (CET)

Ojnopides z Chiosedytuj kod

Uważaj, proszę, przy przeglądaniu. Zatwierdzona przez Ciebie informacja jest według wszelkiego prawdopodobieństwa hoaxem. Marcowy Człowiek (dyskusja) 18:04, 29 lut 2020 (CET)

Serdecznie proszę o przejrzenieedytuj kod

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=%C5%81ukasz_Ratajczak_(%C5%9Bpiewak)&oldid=58955431&diff=cur~

Dlaczego przewertujesz artykułyedytuj kod

 • Dlaczego to robisz ???
 • Bo to Ci się podoba ???
 • dosłownie całą wspinaczkę sportową stworzyłem, chcesz pomóc ? to zacznij od Pucharów Świata, następnie są mistrzostwa kontynentów itd. pisz, pisz ale cudzych artykułów bez wiedzy i zgody nie przewertuj. Ok !!! HaB >dyskusja< 16:20, 21 kwi 2020 (CEST)

Odp:re: wspinaczka sportowaedytuj kod

Odp:re: wspinaczka sportowa

Zmieniłeś (przeniosłeś) tylko jeden tytuł artykułu, a natychmiast na kilkunastu stronach zapaliły się linki na czerwono oraz nastąpiło szereg pozrywanych połączeń do innych artykułów. Uważasz, że zmiana nazwy tytułu artykułu to wyczerpuje temat??? w takim razie co z linkowaniami do innych artykułów, szablonów, biografii zawodników itd. jak widzisz to nie jest taki proste. Zapewne pomyślałeś bo mi się to nie podoba ta nazwa, to kliknę przycisk przenieś i sprawa załatwiona, a ilość edycji rośnie. Jesteś doświadczonym wikipedystą, żeby to wiedzieć, że tak nie jest. W tym miesiącu, w tym temacie ja sam stworzyłem (sprawdź 100 nowych artykułów), a (inni też coś edytowali, które są tematycznie powiązane (to nawiązanie do Twojej strony na Wiki) zapewne zauważyłeś na mojej stronie dyskusji, że nawet nazwiska do biografii w tej kategorii sportu też uzgadniam. Dlatego jeżeli chcesz pomóc mi w edycji w tej nowej dziedzinie sportu olimpijskiego, zapraszam bardzo chętnie.HaB >dyskusja< 08:47, 22 kwi 2020 (CEST)

Przeciąganie liny na World Games 1997edytuj kod

Mógłbyś to poskładać w normalny, uźródłowiony artykuł? Sławek Borewicz, → odbiór 17:13, 10 cze 2020 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 07:34, 12 cze 2020 (CEST)

Dziwność elementarnaedytuj kod

IOIOI2 01:05, 20 sie 2020 (CEST)

Czy wiesz – Achzaritedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, PawelDS (dyskusja) 22:42, 22 wrz 2020 (CEST)

Bakterie metanoweedytuj kod

Za przeciąganie liny (wyżej) dziękuję. Teraz znalazłem takie hasło przez ciebie rozpoczęte. Spojrzyj proszę na tę uwagę. Pamiętasz, z czego mogłeś korzystać przy pisaniu tego hasła? Sławek Borewicz, → odbiór 19:29, 25 wrz 2020 (CEST)

World Chinese Martial Arts Federationedytuj kod

A co nas obchodzi en-Wiki? Jest hasło, mniej więcej dorzeczne, są jakieś źródła, jest byt o jakimśtam znaczeniu. EK nie przysługuje. Prawidłową drogą jest poczekalnia. Ciacho5 (dyskusja) 13:17, 27 sty 2021 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Morcius" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy